Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Auschwitz Arbeitslager - robie mapke do wolfa
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Ojo joj!

quote:
Napisane oryginalnie przez DamnDog
Widze ze projekt wzbudzil duze kontrowersje, bo jak moglo byc inaczej, taki temat. Troche sobie pomyslalem i doszedlem do wniosku ze nie ma sensu robic obozu w takim ksztalcie jak byl na prawde bo to jednak troszke przesada. Ale mapke bede robil dalej, lecz troszke inaczej niz zamierzalem na samym poczatku. Najpierw to mialabyc kopia 1:1 ale teraz juz wiem, ze na pewno tak nie bedzie. Oboz bedzie taki zeby podobal sie wszystkim, i tym ktorzy dbaja o swoje (i innych) morale i tym ktorzy zechcieliby zobaczyc jak to jest (przynajmniej w pewnym sensie- elektronicznym). A tak na marginesie to znam historie dosyc dobrze i nie mowcie mi ze jestem gowniarzem ktory nie wie co robi. Filmy na Planete widzialem, prawdziwego obozu nie chcialbym odwiedzac bo to nie dla mnie. Nie sadzilem ze ludzie beda chcieli zagrac w cos takiego jak mialo miejsce na prawde. Wiekszosc tych ktorzy mysla ze to swietny pomysl to po prostu gupie malolaty ktorzy nie maja jeszcze wykszalconego poczucia wlasnych wartosci ani granic rozsadku.
Dlatego zmieniam projekt i teraz bedzie sie nazywac Arbeitslager, i nie bedzie mial nic wspolnego z Oswiecimiem nic poza tym ze bedzie to oboz. Mam nadzieje ze osoby urazone moim pomyslem sa teraz usatysfakcjonowane, a osoby zainteresowane nie sa zawiedzione.
PS. a wlasnie mialem przedstawic obrazki przedstawiajace gotowa juz brame glowna i pare innych budynkow
ale moze sie przydadza, bo nic sie nie moze zmarnowac...



No i dobrze. Brame zawsze mozesz troszke przerobic i umiescic ja na mapie.

A jesli kiedys zobaczysz oboz, to zrozumiesz o co nam chodzilo, bo tamtej atmosfery nie odda zaden film fabularny, ani dokumentalny...

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Glazer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Jak dla mnie pomysl lekko niesmaczny. Nie lepiej zrobic jakis oboz jeniecki z ktorego musza uciec alianci, ktorzy maja spawn w niemieckiej zbrojowni, ktora udalo im sie opanowac (stad maja bron )

A tak przy okazji mapek to czekam na taka na ktorej axis musza wysadzic most podkladajac ladunki w 2-3 miejscach, a allies musza sie bronic albo, wysadzic niemieckie centrum dowodzenia po drugiej stronie mostu. Cos jak bridge tylko z wiekszym np. 2-3 poziomowym i dluzszym mostem, do tego gdzies z boczku na zalesionym brzegu dodatkowa przeprawa promowa albo pontonowa :-))).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Glazer Znajdź więcej post'ów przez  Glazer Dodaj Glazer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Glazer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez Glazer
Jak dla mnie pomysl lekko niesmaczny. Nie lepiej zrobic jakis oboz jeniecki z ktorego musza uciec alianci, ktorzy maja spawn w niemieckiej zbrojowni, ktora udalo im sie opanowac (stad maja bron )

A tak przy okazji mapek to czekam na taka na ktorej axis musza wysadzic most podkladajac ladunki w 2-3 miejscach, a allies musza sie bronic albo, wysadzic niemieckie centrum dowodzenia po drugiej stronie mostu. Cos jak bridge tylko z wiekszym np. 2-3 poziomowym i dluzszym mostem, do tego gdzies z boczku na zalesionym brzegu dodatkowa przeprawa promowa albo pontonowa :-))).



motyw z wysadzaniem mostu bedzie w jednej z nadchodzacych mapek by Poland...ale narazie cichosza

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 15:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Thumbs up Re: Ojo joj!

quote:
Napisane oryginalnie przez DamnDog
Widze ze projekt wzbudzil duze kontrowersje, bo jak moglo byc inaczej, taki temat. Troche sobie pomyslalem i doszedlem do wniosku ze nie ma sensu robic obozu w takim ksztalcie jak byl na prawde bo to jednak troszke przesada. Ale mapke bede robil dalej, lecz troszke inaczej niz zamierzalem na samym poczatku. Najpierw to mialabyc kopia 1:1 ale teraz juz wiem, ze na pewno tak nie bedzie. Oboz bedzie taki zeby podobal sie wszystkim, i tym ktorzy dbaja o swoje (i innych) morale i tym ktorzy zechcieliby zobaczyc jak to jest (przynajmniej w pewnym sensie- elektronicznym). A tak na marginesie to znam historie dosyc dobrze i nie mowcie mi ze jestem gowniarzem ktory nie wie co robi. Filmy na Planete widzialem, prawdziwego obozu nie chcialbym odwiedzac bo to nie dla mnie. Nie sadzilem ze ludzie beda chcieli zagrac w cos takiego jak mialo miejsce na prawde. Wiekszosc tych ktorzy mysla ze to swietny pomysl to po prostu gupie malolaty ktorzy nie maja jeszcze wykszalconego poczucia wlasnych wartosci ani granic rozsadku.
Dlatego zmieniam projekt i teraz bedzie sie nazywac Arbeitslager, i nie bedzie mial nic wspolnego z Oswiecimiem nic poza tym ze bedzie to oboz. Mam nadzieje ze osoby urazone moim pomyslem sa teraz usatysfakcjonowane, a osoby zainteresowane nie sa zawiedzione.
PS. a wlasnie mialem przedstawic obrazki przedstawiajace gotowa juz brame glowna i pare innych budynkow
ale moze sie przydadza, bo nic sie nie moze zmarnowac...



Gratuluje zmiany decyzji i z niecierpliwoscia czekam na gotowa mapke!!!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro


motyw z wysadzaniem mostu bedzie w jednej z nadchodzacych mapek by Poland...ale narazie cichosza



O tej mapie (na T? csss heeh) to juz tyle napisalem ze chyba nie musi byc cicho szaaa. Pogon go tam bo juz dawno obiecal ze beta wyjdzie

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[mroova]ant
BLADERUNNER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro


motyw z wysadzaniem mostu bedzie w jednej z nadchodzacych mapek by Poland...ale narazie cichosza



no co cichosza? coś fajnego się robi to daj chociaż małego cynia co to będzie, a nie tylko ciekawość rozbudzasz

__________________
"... I watch to C- Beams, glitter in darkness on Tannhauser Gate..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [mroova]ant Znajdź więcej post'ów przez  [mroova]ant Dodaj [mroova]ant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [mroova]ant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


O tej mapie (na T? csss heeh) to juz tyle napisalem ze chyba nie musi byc cicho szaaa. Pogon go tam bo juz dawno obiecal ze beta wyjdzie



BadIdea.. nie spiesz sie.. jak tylko beda same Newsy i zapowiedzi to ludzie beda czekali, niecierpliwili sie,... a jak odrazu dasz mape to cie oleja .... ( znam to z map do Q3A... )
Pozdrawiam i czekam na MP_TANK (a moze dostane ja przed premiera ? - troszke testne ja na LanParty )

[Jesli to nie chodzi o MP_TANK to sory..., ale autor moze stosowac sie do tych rad... sprawdzi sie w 100 %]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KIeliH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: POLAND

Exclamation Gosciu mnie wpienia !

quote:
Napisane oryginalnie przez KIELich
Gdy bede mial nowego kompa to z checia obejrze !!!!!!!!

Czekam gdyby sie dalo to odwzoruj jak najdokladniej !!!!!!!!!!

<<<<<<<<<< MOJ PIRWSZY POST PPPP >>>>>>>>>>>>>>




Chce was zapewnic ze nie mam nic wspolnego z tym gowniarzem.

Prawdopodobnie znam tego osobnika i go.

__________________
KIeliH
________
gg #78870
irc #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KIeliH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KIeliH Znajdź więcej post'ów przez  KIeliH Dodaj KIeliH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KIeliH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez KnightLoreFC


BadIdea.. nie spiesz sie.. jak tylko beda same Newsy i zapowiedzi to ludzie beda czekali, niecierpliwili sie,... a jak odrazu dasz mape to cie oleja .... ( znam to z map do Q3A... )
Pozdrawiam i czekam na MP_TANK (a moze dostane ja przed premiera ? - troszke testne ja na LanParty )

[Jesli to nie chodzi o MP_TANK to sory..., ale autor moze stosowac sie do tych rad... sprawdzi sie w 100 %]



Kheee no ale jak , znam ta mape juz na pamiec chyba z miesiac nie wiem co on w niej grzebie

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 10:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Gosciu mnie wpienia !

quote:
Napisane oryginalnie przez KIeliH



Chce was zapewnic ze nie mam nic wspolnego z tym gowniarzem.

Prawdopodobnie znam tego osobnika i go.



Chyba all skasowalem w zw. ze skarga by email.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 10:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez [mroova]ant


no co cichosza? coś fajnego się robi to daj chociaż małego cynia co to będzie, a nie tylko ciekawość rozbudzasz



ano mowa o MP_TANK testowana tylko w malym kregu...bedzie niesamowita...duza...ciekawa...nowatorska...itd

"no trzymac sie ramy to sie nie posramy!!!" heheh

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KIeliH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: POLAND

Wink Re: Gosciu mnie wpienia !

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Chyba all skasowalem w zw. ze skarga by email.




Dziekuje DarkXenocide za blyskawiczna reakcje.
Jak sie spotkamy w kantynie stawiam .

Jezeli chodzi o watek z obozem to ja jestem przeciwny, sygnalizowaniu w jakikolwiek sposob ze dana mapa to odwzorowanie konkretnego obozu. Niech to bedzie poprostu dobra mapa z obozem i tyle. ... i nie mam nic przeciwko eleganckiej bramie.

__________________
KIeliH
________
gg #78870
irc #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 07:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KIeliH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KIeliH Znajdź więcej post'ów przez  KIeliH Dodaj KIeliH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KIeliH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Re: Gosciu mnie wpienia !

quote:
Napisane oryginalnie przez KIeliH



Dziekuje DarkXenocide za blyskawiczna reakcje.
Jak sie spotkamy w kantynie stawiam .

Jezeli chodzi o watek z obozem to ja jestem przeciwny, sygnalizowaniu w jakikolwiek sposob ze dana mapa to odwzorowanie konkretnego obozu. Niech to bedzie poprostu dobra mapa z obozem i tyle. ... i nie mam nic przeciwko eleganckiej bramie.



od tego sa moderatorzy konto skasowane

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kubel
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

Sa 2 strony tej mapy: pierwsza dobra to to ze gosc chcial pokazac samemu sobie co umie i przy okazji nauczyc sie robienia map i miec przy tym frajde i moc zadowolic innych ,druga strona zła to to ze nie bardzo jest co zadac jako cel pzreciwnej druzynie bo co odciecie doplywu kanalizacjii do obozu? ,tez mysle ze moze to wpynac na ogolnoswiatowa(a przynajmniej niemiecka)opinie nas ze robimy jakies rekonstrukcje obozow koncentracyjnych ,mozna by pzrerobic takowy oboz na podobny oboz gdzie alianci atakowaliby i mieli np (odciac dopływ kanalizacjiD0)zniszczyc stacje radiową i jakas wize czy podziemia bazy glownie to jestem przeciw tej wersji mapy,ale mi sie wydaje ze moja wersja jest juz o wiele lepsza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 20:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kubel
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

EKHEEM
sorki ale kiedy pisalem tego posta to jescze nie zdazylem przeczytac 2 i 3 strony wiec nie wiedzialme jescze o pzreprosinach za te mape

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 21:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P2]MazioMir
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry

Nie to zebym chcial dolac oliwy do ognia ale:

Kto do tej mapki dorobi skina dla medyka ala Dr.Mengele?

Jesli bedzie chetny to jak sie bedziemy (jako medycy) czuli wyciagajac strzykawke!!!!

BRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!


oczywiscie czytalem o przeprosinach i sie nie czepiam tylko mi sie taka mysl nasunela, wiec bez urazy!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 13:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:41.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions