Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > JO, koalicja
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:

Napisałem: "kręglogłowy czy jak Ci tam", ponieważ nie byłem pewnien. To aż tak obrazliwe ? [/B]

Bardzo obrazliwe czy tylko troche nie ma to znaczenia. Chodzi tylko o sam fakt przekrecania ksywek (w zamysle po to aby kogos 'pomniejszyc'). Ale mniejsza o to, skonczmy juz ta dyskusje bo nie ma ona nic wspolnego z aktualnym tematem. Tak juz tylko na koniec. To nie wina Jara czy SAS, ze tak malo osob chce grac wspolnie w Polsce w JO. Poza tym nie wiem, czy ten fakt jest, az tak smieszny (raczej smutny) zeby porownywac go do jakis smiesznych zjazdow sld.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
Ależ ty musisz czerpać przyjemność z obrażania i wkurzania innych. Kompletna porażka człowioeczeństwa w tobie.


Czerpie przyjemność jedynie z piętnowaniu hipokryzji, więc: oburzasz sie na powyższy mój tekst, a kiedyś ktoś z GRUPY napisał: "temat,tmat czy jak Ci tam". Jak byś to nazwał, bo wówczas nie nazwałes tego wogóle. Czy to była "kompletna porażka" kolego ???

Edytowane przez tmat dnia 22-01-2005 o godz. 20:44

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Bardzo obrazliwe czy tylko troche nie ma to znaczenia. Chodzi tylko o sam fakt przekrecania ksywek (w zamysle po to aby kogos 'pomniejszyc').

W tym temacie po częsci wypowiedziałem sie w poście powyżej.
quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-

Ale mniejsza o to, skonczmy juz ta dyskusje bo nie ma ona nic wspolnego z aktualnym tematem. Tak juz tylko na koniec. To nie wina Jara czy SAS, ze tak malo osob chce grac wspolnie w Polsce w JO. Poza tym nie wiem, czy ten fakt jest, az tak smieszny (raczej smutny) zeby porownywac go do jakis smiesznych zjazdow sld.



W swoich postach nie odnosiłem sie do tego czy dużo, mało bądz w sam raz gra w JO, ale do zaistniałej w tym topiku konkretnej sytuacji która skojarzyła mi sie ze zjazdem SLD i która wydała mi sie śmieszna. To tyle.
Co do graczy JO to myślę że tak naprawdę nie jest aż tak zle. Wiekszość lepszych graczy gra w PFT i PX, częśc gra sama, a częśc z tej części grającej sama nie wie nawet o istnieniu tego forum i stąd odzew tylko tych którym odezwać sie wypadało.

Edytowane przez tmat dnia 22-01-2005 o godz. 20:34

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Raczej nie musieli bo do tego mamy swoje forum jak zauważyłeś.Ale oczywiście ty masz swoje zdanie,którego i tak nikt nie rozumie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Raczej nie musieli bo do tego mamy swoje forum jak zauważyłeś.Ale oczywiście ty masz swoje zdanie,którego i tak nikt nie rozumie.


Tzn. nikt, czy nikt z GRUPY ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Tzn. nikt, czy nikt z GRUPY ?



Zmuś się do myślenia i sam sobie odpowiedz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Zmuś się do myślenia i sam sobie odpowiedz.


Nie musze sie zmuszać gdyż z wielką przyjemnością robię to w każdym momencie i rzeczywiście przyznam sie że zanim zadałem to pytanie to znałem na nie prawdziwą i oczywistą odpowiedz. Oczywiście ta prawdziwa i oczywista odpowiedz nie ma nic wspólnego z Twoją subiektywną i wymuszoną pewnymi negatywnymi emocjami opinią, co po głebszej analizie może w pewnym sensie wydawać sie usprawiedliwione, ale to juz inna "bajka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wiesz co kólego Tmat ? Tobie się po prostu fora pomyliły. Lubisz swoje "psychologiczne" przemyślenia i wywody ? Zapraszam na http://www.wsfiz.xu.pl/
Tutaj wbrew Twojemu mniemaniu jednak staramy się rozmawiać o naszych grach a Ty to tylko utrudniasz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 20:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

prośba do moderatora o wyedytowanie do czysta postów nie na temat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Czerpie przyjemność jedynie z piętnowaniu hipokryzji, więc: oburzasz sie na powyższy mój tekst, a kiedyś ktoś z GRUPY napisał: "temat,tmat czy jak Ci tam". Jak byś to nazwał, bo wówczas nie nazwałes tego wogóle. Czy to była "kompletna porażka" kolego ???


Zwyczajnie odpuszczam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 23:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
prośba do moderatora o wyedytowanie do czysta postów nie na temat


Sado macho ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 23:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Sado macho ???

zwyczajne flekowanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Wiesz co kólego Tmat ? Tobie się po prostu fora pomyliły. Lubisz swoje "psychologiczne" przemyślenia i wywody ? Zapraszam na http://www.wsfiz.xu.pl/
Tutaj wbrew Twojemu mniemaniu jednak staramy się rozmawiać o naszych grach a Ty to tylko utrudniasz.



Ze zwyczajnego lenistwa nie chce mi się wklejać w tym miejscu tych wszystkich "super konstruktywnych" postów o grach, Waszej GRUPY typu , , i inne ROTFL-e

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 23:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Z3B
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja: most-pl :)

quote:
Ze zwyczajnego lenistwa nie chce mi się wklejać w tym miejscu tych wszystkich "super konstruktywnych" postów o grach, Waszej GRUPY typu ... i inne ROTFL-e


za to twoje posty sa konstruktywne.

btw wydaje mi sie ze ktos cie mocno skrzywdzil i jestes teraz bardzo samotny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 00:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Z3B Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Z3B Znajdź więcej post'ów przez  Z3B Dodaj Z3B do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Z3B prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Nie musze sie zmuszać gdyż z wielką przyjemnością robię to w każdym momencie i rzeczywiście przyznam sie że zanim zadałem to pytanie to znałem na nie prawdziwą i oczywistą odpowiedz. Oczywiście ta prawdziwa i oczywista odpowiedz nie ma nic wspólnego z Twoją subiektywną i wymuszoną pewnymi negatywnymi emocjami opinią, co po głebszej analizie może w pewnym sensie wydawać sie usprawiedliwione, ale to juz inna "bajka"



Widze że pobiłeś sam siebie.Ten ból co masz w głowie to nie jest myślenie.To tylko próżnia i na prawde nie męcz się już więcej.
A odpowiedzi to ty zawsze sobie jakieś ułożysz...mi to nie przeszkadza,proszę.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 00:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Czerpie przyjemność jedynie z piętnowaniu hipokryzji,(...)

spójrz w lustro a doznasz orgazmu ze szczęścia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 08:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Ze zwyczajnego lenistwa nie chce mi się wklejać w tym miejscu tych wszystkich "super konstruktywnych" postów o grach, Waszej GRUPY typu , , i inne ROTFL-e


Próbuję Ci tylko wytłumaczyć że mimo tego że część naszych postów jest rzeczywiscie "nie na temat" ale ogólnie wszystkie kręcą się wokół 2 gier. Twoje posty są zupełnie nie na temat bo są tylko po to aby komuś dokopać czy kogoś poniżyć. Od bardzo długiego czasu na tym forum nie zabrałeś normalnego głosu w dyskusji a po prostu powiem bez ogólników, przypieprzasz się do każdego a już szczególnie do "grupy". Jesteś mściwy i złośliwy i przy ukazji wmawiasz sobie misję bohatera, wydaje Ci się że jesteś Kolumbem czy Kopernikiem a jest w rzeczywistosći (przynajmniej w oczach boardowiczów) zupełnie inaczej. Prosba, jeśli nie zamierzasz zabierać normalnie udziału w dyskusjach to tak jak zaproponowałem zmień forum. Fora studentów psychologii mają ogromne ilości pseudopsychologicznych wywodów takie jak lubisz...im to przechodzi z czasem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 09:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Próbuję Ci tylko wytłumaczyć że mimo tego że część naszych postów jest rzeczywiscie "nie na temat" ale ogólnie wszystkie kręcą się wokół 2 gier. Twoje posty są zupełnie nie na temat bo są tylko po to aby komuś dokopać czy kogoś poniżyć. Od bardzo długiego czasu na tym forum nie zabrałeś normalnego głosu w dyskusji a po prostu powiem bez ogólników, przypieprzasz się do każdego a już szczególnie do "grupy". Jesteś mściwy i złośliwy i przy ukazji wmawiasz sobie misję bohatera, wydaje Ci się że jesteś Kolumbem czy Kopernikiem a jest w rzeczywistosći (przynajmniej w oczach boardowiczów) zupełnie inaczej. Prosba, jeśli nie zamierzasz zabierać normalnie udziału w dyskusjach to tak jak zaproponowałem zmień forum. Fora studentów psychologii mają ogromne ilości pseudopsychologicznych wywodów takie jak lubisz...im to przechodzi z czasem.


Drogi kólego. Wystarczy normalnie przeczytać moje ostatnie posty(nie w stylu boskiego czy innych kretynów), aby zauważyć, że w większości kręcą się one wokół tematu jednej gry.
Cóż poradzić, że na każdy mój post dotyczący JO jeden z większych oszołomów z grupy odpowiada w kretyński sposób. Gdy, w jak to napisałeś złośliwy sposób, odpowiem mu już na jego kretyństwa, to zaraz do dyskusji dołączają kolejni grupowi superbohaterzy i rzeczywiście robi się młyn. Inna sprawa to kto ci dał prawo wypowiadania się za wszystkich boardowiczów??? Moim zdaniem jest wielu boardowiczów (pamiętaj że boardowicze to nie tylko Jaro, Rademus,Patryk,boski, Radzio, Kryglow, Legolas czy inni grupowicze) którym nie odpowiada styl pisania grupy. Wyśmiewanie wszystkiego i wszystkich kto mniej wie na temat proxy, czy pisanie o dupie Maryny naprawdę nie musi wszystkim odpowiadać. Wydaje się Wam, że szydząc z innych macie fantastyczne poczucie humoru, a równocześnie, gdy ktoś pozwoli sobie z Was zażartować to oburzacie się okrutnie. Grupa SAS pomimo tego, że na tym forum jest głosem dominującym to nie święta krowa, a czasami najlepszym wyznacznikiem poczucia humoru(prawdziwego poczucia humoru) jest umiejętność śmiania się również z siebie, czego Wam niestety brakuje. Brakuje również niektórym z Was nawet podstawowej umiejętności uczestniczenia w dyskusji, fakt czasami gorącej, ale odpowiedzi na posty w stylu „aleś ty głupi”, bądź „morda w kubeł” należy zaliczyć do tych mocno prymitywnych.
A co do zmiany forum, to większość topików wygląda ostatnio jak międzygrupowa Sasowa pogadanka, więc z łaski swojej może to jednak Wy przerzucicie te wypociny na inne forum.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
spójrz w lustro a doznasz orgazmu ze szczęścia


Fakt, lubie to co widze w lustrze i jestem zadowolony z tego co tam moge zobaczyć, ale nie ma to nic wspólnego z moimi doznaniami seksualnymi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 10:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Drogi kólego.(...)


A mnie się wydaje inaczej. To Ciebie nikt tu nie lubi ani Twoich tekstów tylko nikomu już nie chce się z Tobą użerać bo to jak łapanie szarańczy palcami. To że SASgrupa staje okoniem na Twoje prowokacje to nie objaw impertynencji tylko tego że im się to nie podoba co tu robisz a jeszcze tylko im chce się z Tobą dyskutować (szczerze mówiąc dziwie im się).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 11:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
A mnie się wydaje inaczej. To Ciebie nikt tu nie lubi ani Twoich tekstów tylko nikomu już nie chce się z Tobą użerać bo to jak łapanie szarańczy palcami. To że SASgrupa staje okoniem na Twoje prowokacje to nie objaw impertynencji tylko tego że im się to nie podoba co tu robisz a jeszcze tylko im chce się z Tobą dyskutować (szczerze mówiąc dziwie im się).

Nikt, czy nikt z grupy... ?
Wybacz, ale Twoje wypowiedzi jako że również jesteś jednym z Grupy są tak samo obiektywne jak wypowiedzi Natalki Kukulskiej o tym że ładnie śpiewa, a teksty jej piosenek są niezwykle inteligentne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Odnoszę wrażenie że niewiele osób darzy Cię sympatią tak i z GRUPY jak i z innych "nacji" oczywiście jest to moje odczucie i mogę się mylić. A co do grupy; gdybyś szydził z klanu to mógłbyś podejrzewać ze ja jako jego członek staje w jego obronie ale Ty prowadzisz wojnę jednostkową i to co powiesz Jarowi czy Rademusowi i to co oni Ci odpowiedzą to Wasza sprawa, ja jako moderator tego boarda poprostu zwracam uwagę że zachowujecie się niezbyt "dorośle" a Ty zazwyczaj jesteś prowodyrem tych waśni.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 12:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Odnoszę wrażenie że niewiele osób darzy Cię sympatią tak i z GRUPY jak i z innych "nacji" oczywiście jest to moje odczucie i mogę się mylić. A co do grupy; gdybyś szydził z klanu to mógłbyś podejrzewać ze ja jako jego członek staje w jego obronie ale Ty prowadzisz wojnę jednostkową i to co powiesz Jarowi czy Rademusowi i to co oni Ci odpowiedzą to Wasza sprawa, ja jako moderator tego boarda poprostu zwracam uwagę że zachowujecie się niezbyt "dorośle" a Ty zazwyczaj jesteś prowodyrem tych waśni.


Nawet, jeżeli przyjmiemy, iż Twoje subiektywne odczucia noszą znamiona prawdy to w dalszym ciągu niewielu to nie nikt, a w związku z tym nic nie uprawnia Cię do wypowiadania się za wszystkich.
A tak już całkiem na marginesie to poprosiłem bezstronną osobę o przeczytanie topiku PROXY i BHD, która po tej niezwykle ciekawej lekturze stwierdziła, iż boski to najzwyklejszy nadęty bufon. Prawdopodobnie Ty wraz z kolegami z grupy tego nawet nie zauważyliście, bądz nie chcieliście zauważyć, bo przecież tmat to tylko prowodyr…

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
(...) Prawdopodobnie Ty wraz z kolegami z grupy tego nawet nie zauważyliście, bądz nie chcieliście zauważyć, bo przecież tmat to tylko prowodyr…


Zaproś tą osobę do poczytanioa innych topików. Aha i czu ta Twoja postronna osoba to Twój dobry kolega ? I być może Boski to bufon ale Ty przyjąleś turaj role zorro lub innego mściciela nie pytając czy zainteresowane strony życzą sobie tego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 13:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

A nie ??

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Może sie mylę, ale to chyba pierwszy nie z GRUPY który się zgłosił na apel GRUPY.

PS. przepraszam ale ten topik przypomina mi ostatni występ Oleksego na zjezdzie SLD.
Tam Oleksy gromko pytał:
Chcecie ???
na co przy mocno milczącej sali kilku jego przydupasów odpowiadało:
Chcemy !!!


Biorąc pod uwagę temat topiku można tylko i wyłącznie odebrać ten tekst jako zaczepkę i choć by nie wiem jak to czytać zaczepką pozostanie a potem się dziwisz (a może nie bo taki był zamiar tego tekstu) że reszta jedzie po Twojej osobie. Akcja powoduje reakcję i tak bez końca. Pisz na temat to nikt Cię nie ruszy nie obrazi ani też nie będzie miał pretensji.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
nie pytając czy zainteresowane strony życzą sobie tego.


A wydawało mi sie że to forum, a nie koncert życzeń.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
A nie ??

Biorąc pod uwagę temat topiku można tylko i wyłącznie odebrać ten tekst jako zaczepkę i choć by nie wiem jak to czytać zaczepką pozostanie a potem się dziwisz (a może nie bo taki był zamiar tego tekstu) że reszta jedzie po Twojej osobie. Akcja powoduje reakcję i tak bez końca. Pisz na temat to nikt Cię nie ruszy nie obrazi ani też nie będzie miał pretensji.



Wypowiedz, którą zacytowałeś, była zwykłym żartem odnoszącym się do konkretnej sytuacji.
Czy nie wydałoby Ci się śmiesznym gdybym umieścił pytanie powiedzmy: „Czy jestem cool ?” na co powiedzmy mój brat odpisałby :”jesteś super stary”., a żona dodała „jesteś ekstra” ???
Jak powiedziałem już wcześniej, aby móc powiedzieć o sobie że ma się poczucie humoru (co na każdym kroku podkreślacie) trzeba czasami i na siebie spojrzeć z przymrużeniem oka.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 14:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
A wydawało mi sie że to forum, a nie koncert życzeń.


Owszem, tematyczne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 14:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Owszem, tematyczne.


No własnie tak mi się wydawało.
Zmyliły mnie jedynie Twoje wzmianki o życzeniach i "szkolnym konkursie popularności".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Czy nie wydałoby Ci się śmiesznym gdybym umieścił pytanie powiedzmy: „Czy jestem cool ?” na co powiedzmy mój brat odpisałby :”jesteś super stary”., a żona dodała „jesteś ekstra” ???



Na pewno by kłamali.Ale nie o tym.
Chciałem wszystkich forumowiczów przeprosić za przepychanki z tmat ale nie mogłem się z nim zgodzić.Postanowiłem już więcej nie odpisywać na jego zaczepki.Tmat zostańmy przyjaciółmi!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:10.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions