Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Pomocy
który z PM w CoD jest waszym ulubionym
You do not have permission to vote on this poll.
Thompson 19 52.78%
MP 40 3 8.33%
PPSH 3 8.33%
Sten 1 2.78%
Wole inne bronie 10 27.78%
W sumie: 36 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
T-34
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Talking Pomocy

chciałbym zmienić coś w swojej grze ale nie wiem jak jak coś znajde to zazwyczaj brakuje dokładnego opisu

Załącznik: enter.jpg
Załącznik został 334 razy przeglądany.

__________________
T34

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2004 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil T-34 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do T-34 Znajdź więcej post'ów przez  T-34 Dodaj T-34 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać T-34 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bait
Master of Death



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Piekło

Generalnie to najlepszy jak dla mnie jest Thompson, jednak zagłosowałem na PPSH bo najbardziej ją lubie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2004 15:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bait Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bait Znajdź więcej post'ów przez  bait Dodaj bait do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bait prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Kar98k

Eeee tam nie ma jak Kar98k(bez lunetki). wymaga finezji, wyczucia czasu, odległości, prędkości i kierunku wroga i poprawki na ping by oddać ten jeden śmiertelny strzał. Żaden thomson nie da tyle satysfakcji z zabicia wroga co Kar98k.
P.s. Czy to nie brzmi jak reklama tej cudownej broni??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2004 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kpt.Fred
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sydney/Warszawa

thompson, bez cienia watpliwosci, posiada i moc i celnosc. mp40 nie ma mocy, ppsh strasznie niecelna( chociaz gdy ma sie malego pinga to kosi wszystkich rowno)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2004 04:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kpt.Fred Znajdź więcej post'ów przez  Kpt.Fred Dodaj Kpt.Fred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kpt.Fred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bait
Master of Death



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Piekło

Re: Kar98k

quote:
Napisane oryginalnie przez Cpl.Spider
Eeee tam nie ma jak Kar98k(bez lunetki). wymaga finezji, wyczucia czasu, odległości, prędkości i kierunku wroga i poprawki na ping by oddać ten jeden śmiertelny strzał. Żaden thomson nie da tyle satysfakcji z zabicia wroga co Kar98k.
P.s. Czy to nie brzmi jak reklama tej cudownej broni??


Tak ta broń jest też swietna, jednak ze ztrzelb to lubie tą od Ruskich (już jiepamiętam jak się nazywa)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2004 08:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bait Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bait Znajdź więcej post'ów przez  bait Dodaj bait do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bait prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
T-34
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Smile Karabin

Ta broń to Mosin Nagat i to nie jest strzelba tylko karabin ja też go lubie ale nie mylcie nazw

__________________
T34

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2004 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil T-34 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do T-34 Znajdź więcej post'ów przez  T-34 Dodaj T-34 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać T-34 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja lubie mp40 (imo najlepszy, w miare celny na dlogie dystanse i dobry w zwarciu, tylko ze trzeba po glowie strzelac )

a na "otwartych" mapach Kar

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2004 09:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ognisty
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

lee-enfield też wymiata równo oczywiście nie tak jak kochany mauserek model 98k

__________________
Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
my, wybrańców garść,
...kompania braci

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2004 23:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ognisty Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ognisty Znajdź więcej post'ów przez  ognisty Dodaj ognisty do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ognisty prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

Najlepsza jest PPSh, może i nie jest zbyt celna na dalekie dystanse, a na średni dystans zawsze załatwi nas koleś z MP44, ale kiedy już wpadnie się w grupe wrogów to 71 kul w magazynku robi swoje Ruskimi należy tak biegać aby zdażały się tylko walki na małych odległościach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2004 08:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wojskowy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

No to najlepszą bronią w grze jest bezwątpienia MP44 broń świetna na każdą odległość, celna niemal do minimetra i bez wad.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wojskowy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wojskowy Znajdź więcej post'ów przez  Wojskowy Dodaj Wojskowy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wojskowy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biskup78
shapshapnahoowapnana



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: SZCZECIN

quote:
Napisane oryginalnie przez Wojskowy
No to najlepszą bronią w grze jest bezwątpienia MP44 broń świetna na każdą odległość, celna niemal do minimetra i bez wad.


A ja tam twierdze, ze ma wade, co najmniej jedna,a jest nia szybkostrzelnosc, no i szybkosc przemieszczania, ale to normalne, w koncu to nie luger , choc niemniej bardzo lubie MP44

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2005 10:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biskup78 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do biskup78 Znajdź więcej post'ów przez  biskup78 Dodaj biskup78 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biskup78 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoLo
RifleMan (Donkey)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Jeszcze mnie okradniecie i co. :D hahaha lol

no wlasnie

ja tam bardzo lubie BAR'a i Thompson'a
ale teraz gram only rifle hihihhi kto sie zmierzy?

__________________
Z Wódką nie wygrasz......
Ty Ją w morde a ona Ciebie na ziemie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2005 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoLo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoLo Znajdź więcej post'ów przez  LoLo Dodaj LoLo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoLo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

ja bardzo lubilem tomsona lecz ze rzecztwiscie przekonalem sie do Kar98k. Jest to dobra bros nie zaslania niczego w celownilu celna i skuteczne bardzo, Chociaz ma wade nie strzela seriami jak biegnie na ciebie kilku na raz ( najgorzej jak biegnie 3 z bliska na ciebie zabijesz 2 a i tak 3 ci zalatwi )

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 06:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

A ja uwielbiam M1 i Nagat zarówno na długich jak i na małych dystansach. Jeden strzał jeden trup.

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 07:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

A najgorszy zestaw broni? Wydaje mi sie ze Brytyjczycy maja najgorzej kazda inna "rasa" ma jakos wywazone bronie, a u Brytyjczykow albo nie masz celnosci albo prawie sie do przodu nie posowasz W dodatku celowniki przy rifle'ach jakies takie... dziwne

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wojskowy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
A najgorszy zestaw broni? Wydaje mi sie ze Brytyjczycy maja najgorzej kazda inna "rasa" ma jakos wywazone bronie, a u Brytyjczykow albo nie masz celnosci albo prawie sie do przodu nie posowasz W dodatku celowniki przy rifle'ach jakies takie... dziwne


Chcaiłbym zauważyć że temat nagorsza broń jest gdzie indziej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wojskowy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wojskowy Znajdź więcej post'ów przez  Wojskowy Dodaj Wojskowy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wojskowy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Miron89
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Opole

Ja uwielbiam thompsona ta bron wymiata.... nawet sie nie moze mierzyc z MP40. Thompson jest szybszy i celniejszy. Choc w przypadku skopskiego odpowiednika czuje sie ten zapas 2 naboi.Ostatnio gralem M1 Garandem.... jesli ktos z was tak jak ja preferuje thommyego to proponuje 2-3 dni pograc garandem a potem wrocic na thomspona...ZAJEFAJNA celnosc potem masz....

__________________
"Anarchizm nie oznacza braku instytucji w ogóle, lecz tylko takich, które zmuszają ludzi do podporzdkowania się
przemocy"
Lew Tołstoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Miron89 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Miron89 Znajdź więcej post'ów przez  Miron89 Dodaj Miron89 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Miron89 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kafarek
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Kar98k i Mosin Nagat cos w nich jest, masz jedna szanse i jak sie uda... ;-D pieknie sciagaja na dlogich dystansach, a w pomieszczeniach Ppsh - te 71 naboi ... .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2005 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kafarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kafarek Znajdź więcej post'ów przez  kafarek Dodaj kafarek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kafarek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
>|$eba|< PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

Uwielbima Thompson dlatego bo wydaje Mi się że jest najbardziej szybko strzelna!! Z wszystkich i jak ktoś potrafi sie bią dobrze zabawić to i nawet na daleki dystans jest świetna.

__________________
http://www.members.lycos.co.uk/winters101st/S.jpg

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2005 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil >|$eba|< PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do >|$eba|< PL Znajdź więcej post'ów przez  >|$eba|< PL Dodaj >|$eba|< PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać >|$eba|< PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chrzanekk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: PUŁAWY

KAR98 mi jakos pasuje oczywiscie na otwartych mapach, przypasowal mi rownierz MOSIN-NAGANT.. obydwie odpowiednia uzywane sa perfekcyjnie skuteczne... w innym wypadku uzywam broni ktura jest bardziej poreczna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2005 16:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chrzanekk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chrzanekk Znajdź więcej post'ów przez  chrzanekk Dodaj chrzanekk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chrzanekk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koliam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Szczecin

Talking

Moje ulubione bronie to BAR i Thompson. Jak każdy widzi są to bronie alianckie. BARa charakteryzuje DUŻA siła ognia. Jeden celny strzał i po szwabie (jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam). Thompson natomiast to bron z klasą. Nie można z niej celnie strzelać jak sie nie grało w MP. MP daje Thompsonowi szansę pokazania swoich umiejętności. Tam się liczy precyzja, wyszkolenie oraz...PING

__________________
Gracz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2005 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koliam Kliknij tutaj by wysłać e-maila do koliam Znajdź więcej post'ów przez  koliam Dodaj koliam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać koliam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sgt. Chaos
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Biskupiec, koło Olsztyna

Wszystkie bronie maja swoje wady i zalety. Raczej wszystkie bronie lubie. Jednak najbardzaj na krotkich dystansach ( na zabudowanych terenach takich jak Carentan ) uwielbiam Thompson`a. Zas na sporych odleglosciach ( mapka Hurtgen ) uwielbiam Springfield`a i BAR`a (wymiataja).

POZDRAWIAM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2005 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sgt. Chaos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sgt. Chaos Znajdź więcej post'ów przez  Sgt. Chaos Dodaj Sgt. Chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sgt. Chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cano
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Miron89
Ja uwielbiam thompsona ta bron wymiata.... nawet sie nie moze mierzyc z MP40. Thompson jest szybszy i celniejszy. Choc w przypadku skopskiego odpowiednika czuje sie ten zapas 2 naboi.Ostatnio gralem M1 Garandem.... jesli ktos z was tak jak ja preferuje thommyego to proponuje 2-3 dni pograc garandem a potem wrocic na thomspona...ZAJEFAJNA celnosc potem masz....


Ja bym nie porównywał M1 Garand do Thompsona w ten sposób (szególnie jeśli chodzi o celność).
Garand jest połautomatyczny, ma owiele większąsiłę strzału i celność, ale naturanie nie może się równać z Thompsonem pod względem szybkostrzelności (i pojemności magazynka), ale na szczęście klasyfikuje się go do riflów i w podstawowym CoD mamy 3 granaty .
Thompson jest lekki, szybkostrzelny i automatyczny, ale żeby celniejszy? postrzelaj sobie do kogoś z daleka na Brecourt albo Hurtgen tym i tym to zobaczysz co jest celniejsze...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
A najgorszy zestaw broni? Wydaje mi sie ze Brytyjczycy maja najgorzej kazda inna "rasa" ma jakos wywazone bronie, a u Brytyjczykow albo nie masz celnosci albo prawie sie do przodu nie posowasz W dodatku celowniki przy rifle'ach jakies takie... dziwne


Ja tam lubię Brytyjczyków, może sprinterami to oni nie są (już ja bym z Brenem szybciej zaiwaniał ), ale oko mają niezłe. Nie no, żartuję ;-D. Sten to może nie Thompson ale w pozycji leżącej można czasem kogoś upolować (ale nie serią bo Sten nie ma jakichś pochłaniaczy drgań ;-)). Za to Bren... Bren to jest to (szczególnie w podst. CoD bo w UO trochę go rozregulowali, tak jak BAR), super celność na leżąco, a nawet jak się ruszasz to też niczego sobie. Tryb celowniczy po prostu genialny, prawie żadnych drgań, każdy pocisk w to samo miejsce, nie to co Browning... A Enfield? Celownik rzeczywiście... ale za to jaki magazynek duży (ale wymienia się co 5 strzałów, a w innych riflach jak mamy np. 3 naboje w magazynku to możemy wepchnąc tam jeszcze 5 i jest 5 a dwa znowu trafiają do kieszeni ;-)). Jeśli chodzi o Webleya Mark 4 to lepiej nie będę się wypowiadał na jego temat .

Ja lubię wszystkie bronie długie, krótkie, średnie, małe, duż... (zagalopowałem się) oprócz Stena i... (niestety, co było wymiatające w MoH tu zawodzi) MP40. Ale używana broń zależy też pogody . Bo jak ciśnienie skacze to się źle czuję i nie gram z riflami (wydłużony czas reakcji...) . A jak jestem chory to nie mogę zabić riflemana z 1 metra nawet PPSHem (którego zresztąteż nie lubię).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2005 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cano Znajdź więcej post'ów przez  Cano Dodaj Cano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Greedo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

Najlepszy jest M1 Garand.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2005 13:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:54.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions