Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Kacik kopania POISON
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Post Kacik kopania POISON

oto topic na ktory niemal[?] wszyscy czekali z niecierpliwoscia....

zamiast robic balagan na boardzie proponuje wlasnie tutaj zarzucac nam cheaty, kampowanie, zmiany nickow, tysiace przeroznych fakenickow, granie na staty, ustawianie ligi na POISON, ustawianie gier na POISON, [nawet w roznych ligach roznych gier], wbudowane w serwer aimboty dla klanu, epoke lodowcowa, chorobe "wscieklych krow", za niska inflacje, za wysoka inflacje, rozbiory, zbyt zimy Baltyk, za wysokie ceny [dowolne produkty] - dla kupujacych, za niskie ceny [ dowolne produkty] - dla sprzedajacych, lacza w kraju i poza granicami, problemy w zlobku, przedszkolu, szkole, gimnazjum, na uczelni i w pracy, problemy w domu, ceny walut, oprocentowanie kont, lokat i kredytow [itp], zle tlumaczenia filmow, zla pogode, nieodpowiednie wyniki meczow w dowolych dyscyplinach, sytuacje w kraju i na swiecie, pingi, pl, czarna smierc w eu w sredniowieczu, inkwizycje, odkrycie ameryki i los indian, los aborygenow, problemy wlasnosciowe, sytuacje w dowolnej dziedzinie, niech zyje teoria spiskowa dziejow, jesli nie wiesz kto jest winny to zawsze mozesz posadzic o to POISON, zaraz za masonami i cyklistami. HF

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 18:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

wreszcie cos ciekawego na boardzie

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

a wiec to nie byl OSAMA!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Wczoraj leciała "Teoria Spisku". zgadnijcie kto był PRAWDZWYM reżyserem i scenarzystą ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Kag zapomniałeś o stonce ziemniaczanej ale i tak wybaczam Ci wszystkie winy. Synu, idź i nie grzesz więcej. A pozostali nie plujcie nigdy więcej na Poison ani żaden inny klan. Ręką boska jest długa, zawsze was dosięgnie i będziecie smarzyć się w piekle. A tak całkowicie poważnie: jeśli komuś nie podboba się Poison to niech przestanie grać w wolfa i inne gry fpp. Będzie miał problem z głowy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

zmiencie nazwe na "cure"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 23:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez belhifet
zmiencie nazwe na "cure"


Never

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 00:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Huraaaaaaaaaaa

Po cholere ten temat. Ktoś se pomyśli że teraz można najeżdzać na Poison do woli i zacznie na was flugać, wy mu zaraz odpowiecie , on wam odpowie itd itd

Kag:
Zapomniałeś dodać gradobicie i inne zjawiska atmosferyczne

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 09:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!THC!Pain
THE HEROIC CLAN



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łódź

Moze bede jedyny co do POISON nic nie ma
Jestescie spoko

__________________
!THE HEROIC KLAN! Najprawdziwsza jest miłość gdy odda sie życie za ukochaną osobe . . . . .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !THC!Pain Znajdź więcej post'ów przez  !THC!Pain Dodaj !THC!Pain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !THC!Pain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez !THC!Pain
Moze bede jedyny co do POISON nic nie ma
Jestescie spoko



no mam nadzieje gdyby tak nie bylo to bys u nas na kanale za dlugo nie posiedzial

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Re: Huraaaaaaaaaaa

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
Po cholere ten temat. Ktoś se pomyśli że teraz można najeżdzać na Poison do woli i zacznie na was flugać, wy mu zaraz odpowiecie , on wam odpowie itd itd



Nie kochany tak nie bedzie.
Juz zostalismy nie raz zmieszani z blotem i to porzadnie ale w komentarzach gdzie mozna byc anonimowym - tutaj nikt nic zlego nie napisze bo od razu widac by bylo kto to taki

Ten topic to po prostu czysta prowokacja - nic wiecej

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

Dodałbym jeszcze pryszczycę, i to, że windows sie tak często wiesza (przeciez to jasne, że to przez poison).
I tyle .

Edytowane przez Sphere dnia 19-05-2002 o godz. 20:34

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Hahaha

Nie zapominajcie o BSE !!!!

Prepare To Be Infected (uuups POISONED)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]FarSight
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Luuudzie moze ja jestem tempy ale ja pier.... nie ma juz innych spraw (chyba jestem tempy).........

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=||=]FarSight Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]FarSight Dodaj [=||=]FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [=||=]FarSight
Luuudzie moze ja jestem tempy ale ja pier.... nie ma juz innych spraw (chyba jestem tempy).........


tu miala byc jazda na POISON, a nie na samych siebie

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

On sie z nami laczy w naszym cierpieniu

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 23:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Xaoo


tu miala byc jazda na POISON, a nie na samych siebie



Nienawidze cie XAOO!!!!!!!

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 00:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Aha, porazka w 39 to tesh nasza wina

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 01:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
On sie z nami laczy w naszym cierpieniu



Przynajmniej jeden nam współczuje, wzruszyłem się

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 06:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

Re: Kacik kopania POISON

quote:
Napisane oryginalnie przez kag
oto topic na ktory niemal[?] wszyscy czekali z niecierpliwoscia....

zamiast robic balagan na boardzie proponuje wlasnie tutaj zarzucac nam cheaty, kampowanie, zmiany nickow, tysiace przeroznych fakenickow, granie na staty, ustawianie ligi na POISON, ustawianie gier na POISON, [nawet w roznych ligach roznych gier], wbudowane w serwer aimboty dla klanu, epoke lodowcowa, chorobe "wscieklych krow", za niska inflacje, za wysoka inflacje, rozbiory, zbyt zimy Baltyk, za wysokie ceny [dowolne produkty] - dla kupujacych, za niskie ceny [ dowolne produkty] - dla sprzedajacych, lacza w kraju i poza granicami, problemy w zlobku, przedszkolu, szkole, gimnazjum, na uczelni i w pracy, problemy w domu, ceny walut, oprocentowanie kont, lokat i kredytow [itp], zle tlumaczenia filmow, zla pogode, nieodpowiednie wyniki meczow w dowolych dyscyplinach, sytuacje w kraju i na swiecie, pingi, pl, czarna smierc w eu w sredniowieczu, inkwizycje, odkrycie ameryki i los indian, los aborygenow, problemy wlasnosciowe, sytuacje w dowolnej dziedzinie, niech zyje teoria spiskowa dziejow, jesli nie wiesz kto jest winny to zawsze mozesz posadzic o to POISON, zaraz za masonami i cyklistami. HF




nie dodales ze sie panoszycie ;))))

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 08:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Allan



Przynajmniej jeden nam współczuje, wzruszyłem się



Allan nie płacz kupie Ci budyń
A tak poza tym to ja też do Was nic nie mam...
( ja wszystkich lubię prawie )
Choć przyznam ze niektóre wasze wypowiedzi lekko mogą denerwać... ale tak to już bywa...

Nie urodził się jeszcze taki co by każdemu dogodził

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 08:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
Nienawidze cie XAOO!!!!!!!


Xaoo kupuj kwiatki i zapros go do programu Wybacz Mi

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]FarSight
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari


Xaoo kupuj kwiatki i zapros go do programu Wybacz Mi



Chyba Wybecz Mi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 11:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=||=]FarSight Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]FarSight Dodaj [=||=]FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Re: Re: Kacik kopania POISON

quote:
Napisane oryginalnie przez Cain



nie dodales ze sie panoszycie )))



OMG calkiem zapomnialem ze sie panoszymy, moze Marcin Wrona zrobi o tym kolejny program'pod napieciem'

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

A ja se kopne, nie bedzie mi tu Poison plul w twarz, ni dzieci mi germanil. Poza tym, tym wszystkim, ktorzy mieli jakies zale, mowie otwarcie, jest czas i okazja to walcie tutaj. Poison GG, GL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 13:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Re: Re: Re: Kacik kopania POISON

quote:
Napisane oryginalnie przez kag


OMG calkiem zapomnialem ze sie panoszymy, moze Marcin Wrona zrobi o tym kolejny program'pod napieciem'



A ja chce do "urzekla mnie Twoja historia"

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide


Nienawidze cie XAOO!!!!!!!



ja tez cie lubie

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 15:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

tak na codzien to najezdzaja na nas a kiedy maja ku temu dobra okazje milcza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Allan
tak na codzien to najezdzaja na nas a kiedy maja ku temu dobra okazje milcza :D


a wcale ze nie.. ;)
jak ktos ma jakis powod to najezdza i nie tylko na poison....
mysle ze topik jest troche nie trafiony bo czasy "kopania" i "obwiniania" poison juz sie skonczyly....teraz to juz tylko sporadyczne przypadki....tak ze sorka ale ani do "urzekla mnie twoja historia" ani do "wybacz mi" nie macie szans sie dostac :P

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Cain
tak ze sorka ale ani do "urzekla mnie twoja historia" ani do "wybacz mi" nie macie szans sie dostac


wy to specjalnie robicie

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 22:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:31.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions