Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > teamwork - nowe haslo o_O
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

teamwork - nowe haslo o_O

zobaczcie sami masakra

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: teamwork - nowe haslo o_O

Czy powinienem być dumny z tego, że jestem na screenie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

neo.. sam zeslales na siebie ta plage..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 12:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

e luzik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Hammer
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Opole

Tato ... Dziadek Puru nie chce dac mi hasla ... Chyba sie rozplacze ... A taki ladne serduszko mu wycialem na imieniny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Hammer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Hammer Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Hammer Dodaj [FPP]Hammer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Hammer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Ten server jest dla tych co nie "lamia" i graja kulturalnie czy dla tych co lubi Neo -

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]puru
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

Eee .. Hammer .. juz wyjasnilismy sobie, ze sie zakrecilem wsrod tych kilkuset maili A Twoj jakos mi umknal No ale jest OK

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]puru Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]puru Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]puru Dodaj [SPECNAZ]puru do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]puru prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

ej purek tamtemu Hammerowi nie dawaj
a tak btw. skad masz takiego avatara/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Ja wysłałem kilka(naście) minut po pojawieniu się newsa i jeszcze żadnej odpowiedzi (pozytywnej czy negatynej) nie dostałem... Cóż, może kiedyś .

Z drugiej strony to trochę mnie dziwi ta sytuacja, że o dostępie to serwera dla dobrych graczy decyduje jedna osoba (Neo teraz haseł już nie daje) i tylko na podstawie (w większości) zasłyszanych informacji. Ktoś powiedz: "To w końcu ich serwer" - tak, ale z drugiej strony wiele osób może czuć się pokrzywdzonych w przypadku odmowy powierzenia hasła...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hmmmm

no tak dużo osób może być pokrzywdzonych....ej chłopaki nielepij żeby beginer grał z tymi lepszymi niż gorszymi?

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Wink

A ja dostalem odpowiedz negatywnom . To straszne, a tak sie staralem nie lamic. Co ja teraz zrobie?
Puru jestes be, juz Cie nie lubie .

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 22:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Hammer
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Opole

Na wyrozumialosc dziadka Puru zawsze mozna liczyc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Hammer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Hammer Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Hammer Dodaj [FPP]Hammer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Hammer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

Lightbulb e_E?

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Hammer
Na wyrozumialosc dziadka Puru zawsze mozna liczyc


MIejmy taka nadzieje... BEde sie staral o hasleko... CZy mie sie uda? NIe wiadomo... Zyczcie mi powodzenia... ROzmowy z dziadkiem Puru jeszcze nie odbylem, ale odbede OBym sie do nie DOBRZE przygotowal kekeke... btw: Hamcio i jak ze skladem na turniej? btw2: Dziadek Puru mi dac haslo - dziadek Puru otrzymac jointa lub 0.5 litra przy wejsciu na Turniej w Krk City

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 02:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

NEO: wypisz tutaj to, co trzeba "umiec", zeby dostac haslo na TeamWork.. tak, abys nie dostawal full maili i msg od złudzonych lamerow...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
NEO: wypisz tutaj to, co trzeba "umiec", zeby dostac haslo na TeamWork


No to neo Ci napisze - skill: 5000 - same hs - wyniki na mapach 50:0 i cio wtedy?

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
abys nie dostawal full maili i msg od złudzonych lamerow...


CIo to ma znaczyc...?

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

ad1. to nie ma osoby, ktora by miala skilla 5000..
ad2. znaczy to, zeby nie przysylali mu maili ludzie, ktorzy mysla, ze dobrze graja, a maja skilla 900 i kampuja w terro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
ad1. to nie ma osoby, ktora by miala skilla 5000..



Spoko spoko... Juz niedlug bede to ja

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
ad2. (...) a maja skilla 900


Skill nie odwzorowywuje umiejetnosci w rzeczywistosci... Wiec patrzac na skilla nic nie wywnioskyujemy o danym graczu...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
ad2. (...) kampuja w terro


huh... zwlaszcza np. na italce albo na office

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Jestem na screenie
Ale co z tego skoro odpowiedzi od Nea nie otrzymałem musiałem zgłosić się do kogoś innego

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja @ poslalem wczoraj i odpowiedzi nie dostalem...
ale jesli nie dostane hasla to dostane potwierdzenie tego ??

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
ale jesli nie dostane hasla to dostane potwierdzenie tego ??


Tak dostaniesz piekny napis: deny

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Dostałem odpowiedź po dwóch dniach
Tych meili / wiadomości osoby które dealują hasłem muszą mieć troche dużo skoro to tak długo trwa

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK
Dostałem odpowiedź po dwóch dniach
Tych meili / wiadomości osoby które dealują hasłem muszą mieć troche dużo skoro to tak długo trwa



u mnie na szczescie trwalo tylko kilka godzin

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

c35: a dostales?? ewnie tak...to wsaw sie tam za mna
powiedz ze jestem wymiatacz i bardzo gram teamowo

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Siwy
bla bla bla :D



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

Alienek a jescze nie masz tego haslo , myslalem ze juz dostales...

__________________
Don't worry be happy

| :: 1642170 :: | GG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Siwy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Siwy Znajdź więcej post'ów przez  Siwy Dodaj Siwy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Siwy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

dziadek BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHA

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Heh jak widac na zalaczonym obrazku tez sie staralem o to haslo , ale do dnia dzisiejszego ani widu , ani slychu ! No trudno jakos to przezyje , ale teraz przynajmniej wiem dlaczego , bo juz rozne dziwne pomysly switaly mi w glowie ....

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2002 09:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|SUN|SPINACZ
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

a ja dostalem po 2 godzinach

__________________
SUN is da best rulz 4eva
-my life

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2002 09:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |SUN|SPINACZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |SUN|SPINACZ Znajdź więcej post'ów przez  |SUN|SPINACZ Dodaj |SUN|SPINACZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |SUN|SPINACZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Siwy
Alienek a jescze nie masz tego haslo , myslalem ze juz dostales...


dostalem coś takiego:

access denied

ps. niezaleznie od mnie


więc ktoś mnie tam nie lubi

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2002 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

He he he ... duzej ilosci osob sie wydaje ze cos potrafia ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2002 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK


dostalem coś takiego:

access denied

ps. niezaleznie od mnie


więc ktoś mnie tam nie lubi




albo cie nie zna / nie wie jak grasz

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:20.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions