Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Polska scena to shit
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Dr@gon_Master
Terminator



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Polska scena to shit

W tym topicu nie mam na mysli normalnych i kulturalych graczy. Atmosfera na serwerach w naszym kraju jest do dupy ponieważ:
1.Co 4 slowo to ku..... badz inne przeklenstwa.
2.Jakies ulomy flooduja
3.Jak ktos zabije swojego kumpla z teamu to go wyzywaja od debili i wielu innych rzeczy a nawet kickuja.Dzisiaj wlasnie zostalem za to kickiniety z serwa bo gosciu co sie zwal "jesteem"(nie bede tu wymienial delikwenta = ktos synth) bo to bylo na serwerze synthow mail rcona i mnie kickinal za przypadkowy he ktorym dostal.Oczywiscie go przeprosilem ale zrobil to co zrobil.
4.Przed pisaniem tego listu zostalem kickniety z serwera przez ulomow bo jakis gosciu ktorego slusznie obrazilem za jego zachowanie dal vota zeby mnie kicknac. Ludzie po prostu wcisneli f1 z przyzwyczajenia(moze to maszyny a nie ludzie graja w Urt) w koncu maszyny nie mysla bo nie maja mozgu.
5.Coraz wiecej tempakow dostaje rcony na serwery(nie mam tu na mysli oczywiscie tych madrych) a sa to glownie sedziowie laddera ktorzy korzystaja z rconow otrzymanych do prowadzenia meczy ale rowniez korzystaja z nich poza nimi i kickaja ludzi bo im sie tak podoba
6.Na polskiej scenie mozna spotkac sie z rasizmem-chodzi mi tu gdy niemcy wchodza na nasze serwery a nasi ludzi wyzywaja ich od .......
6.Nikt z wyzej wymienionymi punktami nic nie robi bo uwazaja ze problemu nie ma.

Po przeczytanie tego listu przez was napewno spotkam sie z pytaniami "to po co grasz w Polsce".Powiem tak jestem Polakiem i chce cos zrobic dla swojego kraju.

__________________
Jestem coraz lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr@gon_Master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr@gon_Master Znajdź więcej post'ów przez  Dr@gon_Master Dodaj Dr@gon_Master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr@gon_Master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Question hę??

problem który poruszasz jest stary jak świat a może i nawet starszy niż UrbanTerror
w skrócie:
- najwięcej przeklinają dzieci w wieku ok 10 lat emocjonalnych, próbując udowodnić (chyba sobie) że są niesamowicie dorosłe
- floody z difolta sa wyłączane na serwerach lecz nonstop gracze proszą o ich włączenie :/ co też nieodpowiedzialni rconiarze czynią
- żalisz się, że Cię kickają. przyzwyczajaj się i strzelaj uważniej bo i serv Cię zacznie auto-kickać
- głosowanie baranów już też było przerabiane. tak naprawdę, ludziom jest obojętny wynik głosowania tak długo, póki ich samych nie dotyczy
- identycznie nieodpowiedzialnie się zachowują niemcy w polsce - przeklinają etc. po prostu - "dorośli" inaczej...
- wszyscy przyznajemy Ci rację. ja na przykład skomentowałem Twoje punkty i potwierdzam że jest problem. czy już nie zaliczam do "onych" którzy nic nie robią?

P.S. jesteś chyba tu jakiś nowy? 1raz widzę.....

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr@gon_Master
Terminator



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Papi bedac pol roku na scenie urt nie widzialem zeby ktos poruszal te problemy na tym forum i probowal cos z tym zrobic.I wedlug mnie powinno sie rozdac rcony parunastu odpowiedzialnym,rozsadnym osobom ktore bede kickac wiare za przeklinanie,super kampienie itp.

__________________
Jestem coraz lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr@gon_Master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr@gon_Master Znajdź więcej post'ów przez  Dr@gon_Master Dodaj Dr@gon_Master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr@gon_Master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

lol!, moral prosty; nie odpowiada ci granie w Polsce? masz 500 serverow zagranica. A co do tego ze ciebie kickneli z servera synth, to pamietaj jedno; admin zawsze ma racje i moze mu juz wczesnij podpadles a teraz sie zemscil :>

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

moje trzy grosze

Odnosnie tematu chamstwa na serwerach to przejrzyj prosze stare tematy na tym forum. Troche tam tego napisano. Czy to cokolwiek zmienilo? Nie bardzo.
Papuga ma tu sporo racji (tym razem ) - przeklina zazwyczaj ta niedowartosciowana czesc spoleczenstwa graczy
Rcony dla przyzwoitek? Fajny pomysl, Covboy robil kiedys za taka przyzwoitke, pamietam Fajnie bylo, uwielbialem jak tym swoim wladczym tonem mowil "prosze zmien nicka", albo "nie bluzgaj"...
Brakuje mi tego teraz, nikt nie pilnuje rozwrzeszczanej czeredki...
Powolajmy Stowarzyszenie Jedynych Przyzwoitych Na Scenie, bedziemy sobie pisac posty, jak to teraz nie jest zle, a kiedys bylo lepiej, pijac przy tym herbatke z filizanek, a ktos przyniesie swiezo upieczona babke posypana cukrem pudrem i bedzie odlotowo...
Kto sie zapisuje?

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 02:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: moje trzy grosze

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
Fajny pomysl, Covboy robil kiedys za taka przyzwoitke, pamietam Fajnie bylo, uwielbialem jak tym swoim wladczym tonem mowil "prosze zmien nicka", albo "nie bluzgaj"...
Brakuje mi tego teraz, nikt nie pilnuje rozwrzeszczanej czeredki...


...

ta wyjatkowo fajnie bylo... zwlacza kiedy kauboj dal rcona scarremu, a ten z kolei polowie cyku... zmiany map z dupy, kicki z dupy, chaty rconem, codziennie prawie pass na serwie (treningi cyku 2v1 buahaha) itp. szopki

n/c :Q

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 05:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

tutaj akurat papug nie widzial problemu, kiedy mu mowilem ze nieodpowiednie osoby dostaja rcony

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 09:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr@gon_Master
Terminator



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Ej czy ja mowie aby admini dali rcona takiemu covboyowi ? Mi chodzi o osoby rozsadne do ktorych mozna miec zaufanie !!!!
A jesli chodzi o kickanie za nicki,przeklinanie itp to ostrzec delikwenta 2 razy i kick. Jesli delikwent wroci i bedzie robil to co robil to ban na dwa tygodnie.Tylko powtarzam ze rcony powinni dostac odpowiedzialni ludzie!!!!.

__________________
Jestem coraz lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr@gon_Master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr@gon_Master Znajdź więcej post'ów przez  Dr@gon_Master Dodaj Dr@gon_Master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr@gon_Master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Dr@gon_Master
Ej ...A jesli chodzi o kickanie za nicki,przeklinanie itp to ostrzec delikwenta 2 razy i kick. Jesli delikwent wroci i bedzie robil to co robil to ban na dwa tygodnie...


Jesli Admin albo Rcon'iarz wchodzi na serwer to nie po to by kilkakrotnie upominac tylko by pograc.
A gra czasami polega na siedzeniu z otwarta konsala i wpisywanie komned.
Jesli ktos bluzga nagminnie to wie czym to grozi tak samo z nickami.

POLSKA SCENA
a jest cos takiego

bo jesli tak to baro male grono ludzi ja tworzy jakies 5 - 6 osob

Zrobic cos nie ma komu ale krytykowac i pouczac to wszyscy sa chetni.

Po drugie za duzo osob chce zablysnac i robi cos we wlasnym zakresie - niesety 99% po kilku tygodniach sie wypala.

Co do rconow --- najsprawiedliwiej by bylo nikomu nie dawac. Bo jak dasz jednemu to potem pozostali maja pretensje. Szkoda ze system votowania nie jest dopracowany
Przynajmniej PB zalatwil sprawe TK.

To by bylo narazie na tyle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 16:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

"Polska scena to shit"
- to zrob lepsza ;o

Gadanie dla gadania , i tak bedzie tak samo

Btw. pisanie rconem i konsola to ostatnio plaga ;\

Aha przypomnialem sobie : Dragon, scene tworzycie rownierz wy czyli kaln nameles w ktorego szeregach jest niejaki breakdancer grajacy jednoczesnie w kilku klanach pod fake nikami i ogolnie gosc zachowujacy sie jak 5 letnei dziecko ....

to zrob lepsza i zacznij od siebie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez scalator

...POLSKA SCENA
a jest cos takiego...



no imo jest cos takiego, wystarczy wejsc na quakenet.org.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

gówniarzeria f karzdym wieq.......

..panowie, looooooozikkkkk!!!!
Zaburaczenie spoueczeństfa jest prawie apso-lutne, a qfniarzeria jest z definicji bardziej zaburaczona nish ich niedorobieni rodzice ;-))
Pora pogodzić siem z rzeczywistościom, stanomć jej napszeciwek i wyje*** pare kilo ołowiu f celu poprawy wuasnego samego poczucia oras zdrowia uosiów, kttórym najwyraźniej brakuje pierwiastqff cienszkich w organiźmie.
Recepta jest jedna, wiencej serwów, wiencej możliwości wyboru i woencej możliwosci unikania buraczqff - a nie warto buraczqff szatkować, bo uććiwy czuek brodziłby po kolana w botfince ;-)))

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 18:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr@gon_Master
Terminator



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Dark po pierwsze to wyjebalismy tego zdeba Breaka ktory sie tera zwie Virus i moze jest w nom na r.A po drugie dark czy ty zrobiles polska scene ?po trzecie do Scaliego-"Co do rconow --- najsprawiedliwiej by bylo nikomu nie dawac. Bo jak dasz jednemu to potem pozostali maja pretensje" Przeciez to od admina zalezy komu da rcona .Scali jak cie poprosza zebys sie zabil to sie zabijesz ?Ludzie zawsze cos chca ale niektorzy maja rcony a inni chociaz by prosili i tak ich nie dostana bez zgody admina, takie zycie....

__________________
Jestem coraz lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr@gon_Master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr@gon_Master Znajdź więcej post'ów przez  Dr@gon_Master Dodaj Dr@gon_Master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr@gon_Master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr@gon_Master
Terminator



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

moze da mi ktos rcona? ale najpierw mi powie jak z niego korzystac

__________________
Jestem coraz lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr@gon_Master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr@gon_Master Znajdź więcej post'ów przez  Dr@gon_Master Dodaj Dr@gon_Master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr@gon_Master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

No i masz tu pan sedno sprawy =D
Chlopak poprostu wywolal afera dla rcona, jak to mowia "cicha woda brzegi rwie" :>
Wkoncu teraz kazdy chce troche wladzy

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Re: gówniarzeria f karzdym wieq.......

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-Yarecki
..panowie, looooooozikkkkk!!!!
Zaburaczenie spoueczeństfa jest prawie apso-lutne, a qfniarzeria jest z definicji bardziej zaburaczona nish ich niedorobieni rodzice ;-))
Pora pogodzić siem z rzeczywistościom, stanomć jej napszeciwek i wyje*** pare kilo ołowiu f celu poprawy wuasnego samego poczucia oras zdrowia uosiów, kttórym najwyraźniej brakuje pierwiastqff cienszkich w organiźmie.
Recepta jest jedna, wiencej serwów, wiencej możliwości wyboru i woencej możliwosci unikania buraczqff - a nie warto buraczqff szatkować, bo uććiwy czuek brodziłby po kolana w botfince ;-)))



Moge prosic o tlumaczenie na jezyk wspólny?

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 02:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

;o

quote:
Napisane oryginalnie przez Dr@gon_Master
Dark po pierwsze to wyjebalismy tego zdeba Breaka ktory sie tera zwie Virus i moze jest w nom na r.A po drugie dark czy ty zrobiles polska scene ?


Kazdy w pewien sposob tworzy scene : swoim zachowaniem, czynami itp. wiec rowniez ja i ty ...

Wyjebaliscie Breaka ? no to bardzo dobrze !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 12:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr@gon_Master
Terminator



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

czax z tym rconem to bylo tak dla picu

__________________
Jestem coraz lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr@gon_Master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr@gon_Master Znajdź więcej post'ów przez  Dr@gon_Master Dodaj Dr@gon_Master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr@gon_Master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

Maciek, ja tylko zartowalem... nanana nanana...

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Arrow Do Papuszki...

Nie wiem w jakim temacie zostal poruszony temat wlonczonego pb na serverach, nie mam nic przeciwko. Np. kill.it.pl mam tam najlepsze pingi i jest wlonczone pb, no ok ale czy drogi Papugu mozesz wpisac komende pb_sv_guidRelax 7 ? Pleas... Napisz czy dopiszesz ta komenda czy moze jusz jest wpisana i mimo to mnie kika.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2003 11:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

jest wpisana...

na killu.
mimo to kicka za guid unkn.
solucja: orginalny q3key
niewiem skąd go zdobędziesz


p.s. na własnym przykładzie (*) zobaczyłem, że przed podłączeniem do serva lepiej jest ciutkę odczekac po odpaleniu UT po dłuższej przerwie w grze.


*. ostatnio grałem w UT jakoś we wrześniu, potem chyba raz odpaliłem w grudniu ale nawet 3 minut nie zagrałem. przerwę więc miałem (raczej mój komp) długą - brakowało mi też całego mnóstwa plików PB. nonstop mnie przedwczoraj kickało - z najróżniejszymi, dziwnymi komunikatami. wkurzyłem się, włączyłem UT na menusie, puknąłem: pb_sv_update parę razy, zobaczyłem że na modemie zaczęły mrugać światełka - znak że coś się zaciąga i poszedłem się myć. po ok 10 min wracam a tu proszę - PB się zmienił o kilkanaście wersji . wystarczył restart UT, connect do killa (na którym jest PB auto-update) i już mogłem grac. nieskromnie dodam, że jeden turysta mnie oskarżył o cziterstwo - bo lamiłem straszliwie, ale jeśli już kogos zgasiłem to headem

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2003 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question Hm.

Ok, niby mam orginalny cd kej, a tu dalej kika. Chcesz aby ludzie tylko z orginalnym cd kejem grali na twojim serverku? Jesli tak to spoks, musze uszanowac twoja decyzja. Mi nie dziala pb_sv_update. Musze sciagc pliki pojedynczo i tak tez robilem. Ale jak sciagnelm to kikalo odmnie innych z sieci jak garlem po lanie i wiecej bylo problemow, niz przed update. Gram od czasu kiedy sie pojawil pb bez zadnych updatow. Jakos musze se radzic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2003 21:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

Hah, a ja jak zwykle widze dwie strony medalu i przedstawiam te druga. Mianowicie zauwazyliscie, ze nikt juz nie nazywa snajpera kamperem, malo kto krzyczy "cheater na serverze!". Terazniejsze bluzgi odnosza sie tylko do tych przypadkow jak dragon podal wyzej, czyli TK i "mamo dlaczego ja jestem taki lamer i go nie zabilem" efekt: k...a soczyste acz normalne Wiec sadze, ze jest lepiej niz bylo... ludzie jakby sie uspokoili, ale jak zwykle sa te wyjatki ktore lubia robic burdel.
Jesli chodzi o rcony, to jesli juz dawac to najbardziej zaufanym osobom, Papuga wie, ze ja np taka jestem (nie gadac ze wazelina ) chce to da, nie to nie i chwala mu za to. Tylko ze hmm, ten wasz adminowski system rozdawania rconow na potrzeby laddera przestal dzialac: pytanie - nie dziala bo nie chcecie czy nie dziaal bo... nie?

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2003 09:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrD
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Miasto powyzej 200tys

hmm..

a wiec wszyscy sie zgadzaja zeby dac mi rcony na wszystkie servy plust zalatwic do zagranicznych ? no to fajnie, przyzekam ze bede tylko kikal lamerow co maja za duzo killi bo to smierdzi botem, i tych co maja nicki "kupa" i "jestes gÓpi" nie zapomne tez o tych co mi uniemozliwia szybkie wyjscie ze spawna, zapewnianego instant bana maja tez ci co mnie przypadkiem kopna, nie pozostane dluzny wyzwiskom typu : "wez kevlar bo za szybko giniesz" i "zbinduj sobie bandazowanie", jednym slowem wprowadze rzady twardej reki bo takich teraz trzeba, krzyknijcie wiec hurem Glosujemy na Freda..

__________________
odróżniam się od reszty użytkowników

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2003 09:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrD Znajdź więcej post'ów przez  FrD Dodaj FrD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Red face zaaazuuum

na coolnecie dalej nie ma pb...

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2003 10:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Thumbs down Ehh...

Nie bylo mnie raptem ze 3-4 miechy, odwiedzam sobie serwerki a tu wioska az milo. Kulturka na serwerach jest poprostu wspaniala, ludzie wyszukuja kazdy mozliwy szczegol za ktory mozna kogos wyzwac jakims lacinskim epitetem. Nie bede podawal przykladow bo kazdy wie o czym mowie. Strasznie sie dzieci rozbestwily, przydaloby sie nauczyc je troche rozumu jesli mama i tata zawiedli.

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2003 14:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr@gon_Master
Terminator



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

A pan Frd jak zwykle wszystkich krytkuje.Lepiej nic nie robic i niech zostanie tak jak jest.

__________________
Jestem coraz lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2003 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr@gon_Master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr@gon_Master Znajdź więcej post'ów przez  Dr@gon_Master Dodaj Dr@gon_Master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr@gon_Master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

..no dobra, teraz bez dysleksji i debilizmów

1.Od zawsze na serwach grały buraki. Na szczęście są w mniejszości (choć z nimi jak z małymi psami, mało ich, nie widać, a szczekają tak, ze czasami tylko ich słychać ;-))).
2.Są (ci upierdliwcy) niestety na tyle irytujący, że często niepotrzebnie poświęcamy im swoją uwagę, utwierdzając ich w przekonaniu, że warto tak dalej, bo są w centrum uwagi.
3.No i są też nieuleczalni, na ktorych chyba rzeczywiście tyylko kick i ban :-(
4. Za rzadko pomagamy nowym w wejściu w gre (inna sprawa, że nie chce im sie chyba szukać w necie ), często się takich kicka, albo uprzykrza im życie obrażając (a przecie prawdziwy mastah to też nauczyciel ;-))).
5.Za mało mamy serwów ciągle, a nie każdy ma łącze takie, że na zachodzie może grać. To by rozwiązało problem niezadowolenia z poziomu gry nowych, czy wyeliminowało upierdliwców i chamów. Jeśli było by kilka serwów publicznych i troszkę serwów na sparry i klanówki (oczywiście na hasło) to wszyscy mieliby coś dla siebie.

..no to sponsorzy, do dzieła ;-)))

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2003 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Wink litania

1. po pierwsze:
wyczytałem na forum SIDa, że wielu graczy kicka NAWET gdy mają orginalnego qłeja. co ciekawe (ale to chyba akcent humorystyczny) - na forum PB ktoś im poradził kupić kolejnego Q3!! :O
w SIDzie wyczytałem, że polecają powywalac z każdego katalogu pliczek q3key i ręcznie wpisać z menu quejkowego ponownie kod.

2. po drugie:
Kood ma wiele racji w tym co mówi. moje servy wycofałem z laddera, bo zbyt wielu kolesi się porejestrowało jako sędziowie tylko i wyłącznie po to aby zdobyć rcona - potem nie sędziując 1 nawet meczu hulali z rconem cały dzień. koniec prywaty

3. po trzecie:
FRD to przykład myślenia twardogłowego - nie leczcie go, jemu tylko uśpienie pomoże

4. po czwarte:
Luźny - ano niema, niema. ciekawe ile razy i w ilu miejscach jeszcze to napiszesz co własnie odkryłes? PB na ciulnecie nie jeździ od stycznia - szybki jesteś, brawo

5. po piate:
Maxim nie masz do końca racji - __wydaje__ mi się, że jest jakby ciutke mniej wyzwisk.
i tylko tyle. ale to IMHO.

6. po szóste:
WOW! Yaro napisał cos czytelnie i z ogonkami. niewiem jak Wam, ale mi się łza w oku zakręciła i ze wzruszenia pikawka zamarła
Sponsorzy, sponsorzy - mam w zanadrzu 2 servy - co z tego skoro oba w mojej sieci? a Wy wszyscy jesteście w tepsie? Weźcie ponaciskajcie na swoich adminów aby domagali się od tepsy lepszych łącz - wtedy do obecnych serwów będziecie mieć po 20ms pinga...

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2003 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

hmm Papuga, a tego PB nie ma z powodu, ze trzeba haslo roota podac?

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2003 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:42.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions