Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Jedi Knight > Rada Ligi ?!?!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[LSC]MJ UFO
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Rada Ligi ?!?!

Mam pomysl na zalorzenie rady ligi...
np: Kazdy klan by mial w niej swojego reprezentanta
a to do ustalania i zmieniania regulaminu Ligi... Dolny odwalil dobry kawal roboty ale ten regulamin powinien dotyczyc wszystkich klanow i wszyscy powinni miec swoj wplyw i kozysci.
Prosze o wypowiedzi.... Nie mam zamiaru narazac sie tu Dolnemu ale one moze wziasc wasze pomysly pod uwage lub nie a to powinna byc demokracja... co by sie stalo jakby Dolny mial zly dzien... Pozostawiona zostala za wielka wladza w rekach jednego czlowieka... Takze prosze o pomysly, sygestie itp...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSC]MJ UFO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSC]MJ UFO Znajdź więcej post'ów przez  [LSC]MJ UFO Dodaj [LSC]MJ UFO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSC]MJ UFO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lipek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.

Re: Rada Ligi ?!?!

quote:
Napisane oryginalnie przez [LSC]MJ UFO
Mam pomysl na zalorzenie rady ligi...
np: Kazdy klan by mial w niej swojego reprezentanta
a to do ustalania i zmieniania regulaminu Ligi... Dolny odwalil dobry kawal roboty ale ten regulamin powinien dotyczyc wszystkich klanow i wszyscy powinni miec swoj wplyw i kozysci.
Prosze o wypowiedzi.... Nie mam zamiaru narazac sie tu Dolnemu ale one moze wziasc wasze pomysly pod uwage lub nie a to powinna byc demokracja... co by sie stalo jakby Dolny mial zly dzien... Pozostawiona zostala za wielka wladza w rekach jednego czlowieka... Takze prosze o pomysly, sygestie itp...



Zgadzam sie na to !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lipek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lipek Znajdź więcej post'ów przez  Lipek Dodaj Lipek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lipek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DL|dolny
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: P-ń

a ja nie Nastepna liga jest z force disabled, co wy na to? (chodzi mi o 2 edycje ligi).

__________________
http://seattle.cyberion.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 16:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DL|dolny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DL|dolny Znajdź więcej post'ów przez  DL|dolny Dodaj DL|dolny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DL|dolny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[LSC]MJ UFO
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Question

Poco druga edycja... Jak dla mnie Dolny to troche za bardzo sie angazujesz w to wszystko... Gracze sa poto aby grac... Nie wszyscy czuja klimat SW tak jak ci ktozy sie zajeli tym bajzlem i nie bedzie ich interesowalo czy to jest czy druga czy osma edycja oni chca pograc... Dlatego ja jestem za nie... Jedna liga wystarczy... Jezeli czujesz sie na silach to prosze bardzo nie bede cie powstrzymywal ale jak dla mnie to proba robienia drugiej czesci gry przed skaczeniem pierwszej... Poinnismy sprawdzic jak ta pierwsza gra zadziala... jedna liga jest i narazie to powinno wszystkim wystarczyc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSC]MJ UFO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSC]MJ UFO Znajdź więcej post'ów przez  [LSC]MJ UFO Dodaj [LSC]MJ UFO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSC]MJ UFO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DL|dolny
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: P-ń

Talking

heh... 2 edycja bedzie jak sie skonczy 1 , jak sobie wyobrazasz 2 naraz ? heh.... jak ktos wygra 1 edycje rozpocznie sie 2 bez force...

__________________
http://seattle.cyberion.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DL|dolny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DL|dolny Znajdź więcej post'ów przez  DL|dolny Dodaj DL|dolny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DL|dolny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[LSC]MJ UFO
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Post

Dla mnie te zasady mi odpowiadaj i dlatego tez robi sie lige by wykluczyc takie sytuacje... jezeli gracze zadecyduja ze tak jest dobrze to tak zostanie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSC]MJ UFO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSC]MJ UFO Znajdź więcej post'ów przez  [LSC]MJ UFO Dodaj [LSC]MJ UFO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSC]MJ UFO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lipek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.

Ja nie mam nic do Dolnego ale pojawil sie szybko , ciach ciach i nagle liga > Odrazu zasady , wiec uwazam ze rada ligi to dobra rzecz ! A dlaczego Dolny sie nie zgadza to wiadomo chce miec wladze sam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2002 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lipek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lipek Znajdź więcej post'ów przez  Lipek Dodaj Lipek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lipek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eLKaeR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Zaświaty

Nie od dziś w wiadomo, iż Sithowie mają z natury ambicję niepodzielnego rządzenia innymi [kłaniają się tematy związane z "kultem jednostki" ]. Jako Jedi popieram inicjatywę utworzenia Rady Ligi, ale z drugiej strony jako Zakonnik FC nie zamierzam [przynajmniej na razie] w niej uczestniczyć.

__________________
-=[ Dziś jest pierwszy dzień końca Twojego życia! ]=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2002 15:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eLKaeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eLKaeR Znajdź więcej post'ów przez  eLKaeR Dodaj eLKaeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eLKaeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BoLS|DarkSabre
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Proponuje aby CL poszczegolnych klanow spotkali sie na ircu i podjeli decyzje co do zalozenia rady. Pomysl jest bardzo dobry. Trzeba zaczac podejmowac jakies strategiczne decyzje bo innaczej nigdy nie zaczniemy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2002 23:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:28.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions