Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > bomBSite^TeamWork
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Exclamation bomBSite^TeamWork

Założyłem ten topic dla tych co grają na TeamWork'u.
Chciałem sobie poczytać wasze wrażenia i opinie na temat gry na tym serwerze

Mi osobiście ten serwer się podoba , nie powiem, że bardzo bo na niektórych zagranicznych serwerach gra mi się lepiej. Wczoraj grałem tam chyba z 4-5 map (pierwszy raz tak długo na TW) grałem z paroma ludźmi z tego boarda (pozdro Dot & Qspy ) i grało mi się jak na klanówce - szczególnie na mapie de_piranesi

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 09:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

mi rowniez gra sie tam bardzo dobrze.. a swoje wrazenia opisalem w mojej ostatniej kolumnie na cs.fpp.pl -> zapraszam do czytania

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja już przeczytałem

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 13:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
exile
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

Sama inicjatywa takiego serwera jest pomyslem dobrym! Gorzej jest z wykonaniem... Sporo osób dzieli się swoim hasłem razem z innymi klanowiczami, a oni dają hasła swoim kolegom. W ten sposób na serwer często wchodzą dzieci, które uważają ten serwer za FFA a nie TM. Mam nadzieję, że wkrótce nastąpią pewne zmiany, i wszyscy będą szczęśliwi

__________________
-[ eSports.pl ][ gg: 2501309 ][ [email protected] ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil exile Kliknij tutaj by wysłać e-maila do exile Znajdź więcej post'ów przez  exile Dodaj exile do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać exile prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

TeamPlaya jest tam naprawdę bardzo mało (w sumie nie różni się niczym od innych serwerów), poziom gry za to nieco wyższy. Acha, i admini chyba nie wiedzą co powinni robić, ciągle jakieś restarty, zmiany map... Na takim serwerze powinno się takie rzeczy RACZEJ wyeliminować! Cóż, jak ktoś jest dobry to wcale nie znaczy, że potrafi się zachować...

Grałeś na piranesi? Ja nie miałem okazji, raz jak się załadowała to Taz zmienił na nuke i niestety nie pograliśmy. Nie mogłem sobie odpuścić powiedzenia mu, co o tym wszystkim myślę i mam już dwa CD-Key'e zbanowane (jeszcze tylko 39 wolnych) .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
exile
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

Na Piranesi, grałem już kilka razy i musze przyznać, że jest ql
Co do adminów. Czują władzę, to się rządzą.. Tak było zawsze, i tak jest wszędzie [prawie

__________________
-[ eSports.pl ][ gg: 2501309 ][ [email protected] ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil exile Kliknij tutaj by wysłać e-maila do exile Znajdź więcej post'ów przez  exile Dodaj exile do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać exile prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Siwy
bla bla bla :D



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

Mi sie bardzo dobrze gra na Bs^Teamwork , fajna atmosfera , dobrzy graczy skillowo ogolnie full wypas

__________________
Don't worry be happy

| :: 1642170 :: | GG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Siwy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Siwy Znajdź więcej post'ów przez  Siwy Dodaj Siwy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Siwy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
TeamPlaya jest tam naprawdę bardzo mało (w sumie nie różni się niczym od innych serwerów)


i tu sie z Toba nie zgodze..
teamplay jest i to duzo wyzszy.. np. dzis na dust2 jak gralem w CT, kazdy mowil swoje pozycje i tylko tam siedzial !! nie mow mi, ze widziales gdzies taka sytuacje na innych serwach ?? czesto tez jest uzywany say_team, mikrofon i radio..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

taaa, ja zawsze robie flooda "storm the front" jako CT na mapach de_ komendy radiowe roX.

P.S
joke

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Red face Re: bomBSite^TeamWork

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK
Założyłem ten topic dla tych co grają na TeamWork'u.
Mi osobiście ten serwer się podoba , nie powiem, że bardzo bo na niektórych zagranicznych serwerach gra mi się lepiej. Wczoraj grałem tam chyba z 4-5 map (pierwszy raz tak długo na TW) grałem z paroma ludźmi z tego boarda (pozdro Dot & Qspy ) i grało mi się jak na klanówce - szczególnie na mapie de_piranesi



Mi sie z toba rowniez swietnie gralo... na de_piranesi swietnie sie zgralismy to bylo cos...
A co do team work serwer jest swietny... naprawde dobrzy gracze pozatym jest tam kulturka i wlasnie taka namiastka klanowki ktora odbywa sie tam 24 h

(pozdrowienia dla CzAsZeK i Dot i jeszcze reszcie z ktora gram na tym qlackim serwe a tu pominalem )

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 15:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Squall ma jednak troche racji... jesli na TW graja z "pewnych" klanów to gra nie jest zbyt przyjemna jak biegnie taki jeden debil rushem jako ct zabije paru i sam ginie - gorzej niż ffa. Jednak jeśli grają tam osoby normalne (na swój sposób , takie co nie uważają się za bogów itp.) to gra się przyjemnie.

Co do adminów to się nie wypowiem, bo jak narazie nic złego w ich zachowaniu nie zauważyłem

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 16:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

Talking

ja tam nie mam hasla wiec jestem przeciwko

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
exile
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

To zaluj Spokojowo sie gra. Wyslij maila do Puru to dostaniesz haselko

__________________
-[ eSports.pl ][ gg: 2501309 ][ [email protected] ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil exile Kliknij tutaj by wysłać e-maila do exile Znajdź więcej post'ów przez  exile Dodaj exile do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać exile prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

a myslisz ze nie wyslalem? dostalem deny

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Zdarza sie ja jestem szczesliwym posiadaczem

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Jak myslicie czy kiedykolwiek ten zrzeda Squall cokolwiek pochwali?

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ON.
Jak myslicie czy kiedykolwiek ten zrzeda Squall cokolwiek pochwali?


Niewiem.... chyba nie... (bez obrazy squall)

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Squall kiedyś pod ksywką miał napis: "stworzony by narzekać"

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ON.
Jak myslicie czy kiedykolwiek ten zrzeda Squall cokolwiek pochwali?

Obrażasz mnie...

Tak, pochwalam inicjatywę .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK
Squall kiedyś pod ksywką miał napis: "stworzony by narzekać"


To wszystko tlumaczy...

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

ogolnie fajnie sie gra.
raz na cbble w 5 bronilismy bs 1 all z awp ale byla zeznia..

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

sszkoda ze mam zepsute lacze i nie jestem w stanie grac WOGOLE w CS

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 09:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez Wania
sszkoda ze mam zepsute lacze i nie jestem w stanie grac WOGOLE w CS


co Wam sie stalo z tymi laczami ??? juz slysze, ze 3 osoba ma roz**** lacze.. ?? dziwne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
reg
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja tylko nie rozumiem jedej rzeczy wyslalem maila do puru i trulem mu dupe na gg a on mimo wszystko nie dal udostepnil mi logina a gdy jusz wyludzilem od jakiegos typa te haslo na ircu to gdy puru mnie zobaczyl odrazu mnie wykopal qrde jak jusz nie chcesz mi dac tego hasla to chociaz powiedz czemu......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 23:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Hammer
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Opole

Postaw sie w sytuacji Puru ... Codziennie dostaje kilkadziesiat-kilkaset maili/wiadomosci dotyczacych TW. Czy kazdemu z osobna musi tlumaczyc dlaczego ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Hammer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Hammer Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Hammer Dodaj [FPP]Hammer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Hammer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
reg
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

tzn. ze moge sie pozegnac z tym haslem ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 00:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez reg
tzn. ze moge sie pozegnac z tym haslem ???


nie zna Cie, nie ma pojecia jak grasz, nigdy o Tobie nie slyszal... i sie jeszcze dziwisz, czemu nie masz hasla ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 10:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

I tak masz farta, że cie tylko wykopał - następnym razem dostaniesz bana

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 10:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

bylem przy tym jak cie wykopywal...najpierw sie upewnil ze nie masz tu logina (poprosil o podanie) i gdy tego nie zrobiles dostales kicka. moze twoj mail czeka jeszcze w kolejce do rozpatrzenia...dostales juz deny czy zadnej odpowiedzi? a wchodzenie 'nielegalna' droga zasluguje tylko na takie traktowanie - wszak jest to prywatny serwer.
pozdrawiam

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Hammer
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Opole

Dziadek Puru jest bardziej sprawiedliwy Nie spotkalem sie jeszcze z sytuacja, zeby kogos zbanowal (moze za malo z nim gram )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Hammer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Hammer Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Hammer Dodaj [FPP]Hammer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Hammer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:24.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions