Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > lux karta
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
taimon
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Warszawa

Talking lux karta

mogłby ktoś mi doradzic jaka karta bylaby najlepsza do naszej ukochanej gierki.Chcialbym zmienic radka 9200 na cos nowszego też ati.Tak do tysiąca złotych(może tyle odłoże)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2005 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil taimon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do taimon Znajdź więcej post'ów przez  taimon Dodaj taimon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać taimon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

9800 Pro - na tym pójdzie all. ale ATi nie lubię ;/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2005 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Angry

Ja niestety dałem się naciągnąć na ATI Rad9600PRO a miałem GF3Tit. W ATI mam taki numer że gdy zapomne GG wyłączyć a ktoś stanie się dostępny gra zwalnia a po zniknięciu informacji że ktoś jest dostępny w grze następuje ciemność i musze reset gry robić by można było grać a na GeForsie tego nie było. Teraz jak zmienie karte to znowu na Nvidie ale jeszcze nie wiem jaki model.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2005 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Tak Ati to jeden wielki bug. Nie wiem czemu wszyscy się tak zachęcają ta firmą. Przecie to cienizna ;/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2005 09:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez Cpl.Spider
Ja niestety dałem się naciągnąć na ATI Rad9600PRO a miałem GF3Tit. W ATI mam taki numer że gdy zapomne GG wyłączyć a ktoś stanie się dostępny gra zwalnia a po zniknięciu informacji że ktoś jest dostępny w grze następuje ciemność i musze reset gry robić by można było grać a na GeForsie tego nie było. Teraz jak zmienie karte to znowu na Nvidie ale jeszcze nie wiem jaki model.


Ja mam to samo na Radku 9000 Pro ale zamiast resetować grę wystarczy w opcjach gry w ustawieniach grafiki poriszac suwakiem do ustawiania kontrastu. U mnie działa nie wiem jak na inych kartach. A i jak ma drivery Omega a tam jest opcja samoresetowania karty grafiki bez potrzeby resetowania kompa.

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2005 10:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Faktyko wystarczy tylko a może aż wejść w opcje grafiki i poruszać sówakiem od jaskrawości obrazu i wszystko wraca do normy. Ale fakt jest faktem że w GF takich cudów nie miałem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2005 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:19.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions