Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Imprezy/Ligi/Mecze > r3 v dT -part 2
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Talking r3 v dT -part 2

jak widać klanówki nie było, ponieważ zjawił się tylko 1 zawodnik dT ... blood powiedziałm około 19, że na klanówe nie przyjdzie po tym jakmiła lagi na snajperze, a klanówa miała sie odbyc na coolnecie, gdzie dzisiaj nie zaobserwowałem większych lagów, wręcz przeciwnie... to samo powiedział savage a reszta w ogóle sie nie zjawiła, oprócz unknowna... e strony r3 stanęło 7 zawodników, z których GrUchA miał chyba najwieksze problemy z pingiem a reszta była ok .. osobiście nie wiem co o tej klanówce (można to tak nazwać?) powiedzieć... mogli chociaż wysłć kogoś, że mają za duże lagi, albo nie mają sqadu, a tu sytuacja że unknown nic nie wie, cl dT screem w ogóle sie pojawił...
ogólnie NO COMMENT

ps. widze że to pierwszy temat w tym dziale

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: r3 v dT -part 2

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
jak widać klanówki nie było, ponieważ zjawił się tylko 1 zawodnik dT ... blood powiedziałm około 19, że na klanówe nie przyjdzie po tym jakmiła lagi na snajperze, a klanówa miała sie odbyc na coolnecie, gdzie dzisiaj nie zaobserwowałem większych lagów, wręcz przeciwnie... to samo powiedział savage a reszta w ogóle sie nie zjawiła, oprócz unknowna... e strony r3 stanęło 7 zawodników, z których GrUchA miał chyba najwieksze problemy z pingiem a reszta była ok .. osobiście nie wiem co o tej klanówce (można to tak nazwać?) powiedzieć... mogli chociaż wysłć kogoś, że mają za duże lagi, albo nie mają sqadu, a tu sytuacja że unknown nic nie wie, cl dT screem w ogóle sie pojawił...
ogólnie NO COMMENT

ps. widze że to pierwszy temat w tym dziale



Gadasz od rzeczy bo przeciez bylem na snajperze z Wami i powiedzialem ze nie gramy bo ja, screem i blood mamy pingi 300. Ja nic nie szkodze, bo przeciez kadre mamy wypas ale screem i blood to polowa pierwszego skladu dT, wiec sie nie dziwcie ze bez nich nie grali...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: r3 v dT -part 2

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
jak widać klanówki nie było, ponieważ zjawił się tylko 1 zawodnik dT ... blood powiedziałm około 19, że na klanówe nie przyjdzie po tym jakmiła lagi na snajperze, a klanówa miała sie odbyc na coolnecie, gdzie dzisiaj nie zaobserwowałem większych lagów, wręcz przeciwnie... to samo powiedział savage a reszta w ogóle sie nie zjawiła, oprócz unknowna... e strony r3 stanęło 7 zawodników, z których GrUchA miał chyba najwieksze problemy z pingiem a reszta była ok .. osobiście nie wiem co o tej klanówce (można to tak nazwać?) powiedzieć... mogli chociaż wysłć kogoś, że mają za duże lagi, albo nie mają sqadu, a tu sytuacja że unknown nic nie wie, cl dT screem w ogóle sie pojawił...
ogólnie NO COMMENT

ps. widze że to pierwszy temat w tym dziale



No wlasnie qfa co to ma byc sxl powiedzial mi i screemowi ze nie gramy wiec nie przyszedlem i powiedzialem reszcie ze nie gramy .. nie robcie nas teraz w balona bo wyjdziecie na lamy. Panowie my nie chcemy klotni ale w tym wypadq ... Gurias nie zaobserwowales wiekszych lagow poza tym ze jak gralismy to wszyscy mieli ping 200 tylko ottar nie liczny 50 ... zastanow sie i spytaj sie swoich najpierw co i jak zanim zaczniesz taki topic

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Re: r3 v dT -part 2

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d


No wlasnie qfa co to ma byc sxl powiedzial mi i screemowi ze nie gramy wiec nie przyszedlem i powiedzialem reszcie ze nie gramy .. nie robcie nas teraz w balona bo wyjdziecie na lamy. Panowie my nie chcemy klotni ale w tym wypadq ... Gurias nie zaobserwowales wiekszych lagow poza tym ze jak gralismy to wszyscy mieli ping 200 tylko ottar nie liczny 50 ... zastanow sie i spytaj sie swoich najpierw co i jak zanim zaczniesz taki topic



teee, lanówka miała byc na coolnecie, a jak mówiłeś ze masz lago to by ło to na snajperze... po zaz tym nie oskarżaj mnie o to, że przeze mnie odchodzą z dT... nie wychodzicie wcale na lamy, tylko była organizacja do niczego... powinien sie zjawic ktos z dT, powiedziec ze nie ma meczu, a po za tym ja słyszałem od sxla że nie ma klanówki, ale było tyle razy zmian, że trudno było sie w tym połapać... najpierw ja i ottra bylismy na snajperze, i ottar wtedy dowiedzial sie ze klanowka bedzie tam coolnecie, więc poszliśmy tam... po dT ani śladu, to ottar zaproponował żeby iść na snajpera i tam rozegrac klanówke... podczas tego wszystkiego kilka razy zjawiały sie różne osoby, deen powiedział że jest, sxl że nie, ale nie pamiętram w jakiej kolejności bo to było za szybko... jak sie dowiedzialem ze jush jest po 21, to poszedlem na gg bo jush mialem dosc tej gry i mnie leb bolal...
skończmy ten temat, i umówmy sie na klanowke normalnie: podajmy date, godine, server, i ktos musi miec rcona... i niezaleznie od pingów, kazdy kto gra powinien sie zjawic na serverze, i wtedy cl klanów powinni podjąć decyzje czy gramy czy nie...
ps. ja tesh (tak jak blood) nie chce sie tutaj kłócić...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Re: Re: r3 v dT -part 2

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS


teee, lanówka miała byc na coolnecie, a jak mówiłeś ze masz lago to by ło to na snajperze... po zaz tym nie oskarżaj mnie o to, że przeze mnie odchodzą z dT... nie wychodzicie wcale na lamy, tylko była organizacja do niczego... powinien sie zjawic ktos z dT, powiedziec ze nie ma meczu, a po za tym ja słyszałem od sxla że nie ma klanówki, ale było tyle razy zmian, że trudno było sie w tym połapać... najpierw ja i ottra bylismy na snajperze, i ottar wtedy dowiedzial sie ze klanowka bedzie tam coolnecie, więc poszliśmy tam... po dT ani śladu, to ottar zaproponował żeby iść na snajpera i tam rozegrac klanówke... podczas tego wszystkiego kilka razy zjawiały sie różne osoby, deen powiedział że jest, sxl że nie, ale nie pamiętram w jakiej kolejności bo to było za szybko... jak sie dowiedzialem ze jush jest po 21, to poszedlem na gg bo jush mialem dosc tej gry i mnie leb bolal...
skończmy ten temat, i umówmy sie na klanowke normalnie: podajmy date, godine, server, i ktos musi miec rcona... i niezaleznie od pingów, kazdy kto gra powinien sie zjawic na serverze, i wtedy cl klanów powinni podjąć decyzje czy gramy czy nie...
ps. ja tesh (tak jak blood) nie chce sie tutaj kłócić...



Tak sie sklada ze ja blood i screem mamy pinga 300 wszedzie, tylko na cyberstrefe pinguje mi 150 ale tam nie ma servka UT postawionego... Jezeli sytuacja sie nie poprawi to ja chyba odzwyczaje sie od grania... rotfl

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: Re: r3 v dT -part 2

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


Tak sie sklada ze ja blood i screem mamy pinga 300 wszedzie, tylko na cyberstrefe pinguje mi 150 ale tam nie ma servka UT postawionego... Jezeli sytuacja sie nie poprawi to ja chyba odzwyczaje sie od grania... rotfl



Racja a poza tym przed chwila zdarzyl sie nieszczesny wypadek z moja mysza przestala nagle dzialac ... i mam zastepcza jakas do bani sux od ScreeM'a jego stara ... czekam na fundusze na nowa - zrzuccie sie pls

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

HIEHEIH

Blood jak chcesz nową myszke to poproś wszystkich graczy żeby przysłali ci 5 zł.Jak każdy tyle ci prześle to będzie oki

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 09:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Re: Re: Re: Re: r3 v dT -part 2

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d


Racja a poza tym przed chwila zdarzyl sie nieszczesny wypadek z moja mysza przestala nagle dzialac ... i mam zastepcza jakas do bani sux od ScreeM'a jego stara ... czekam na fundusze na nowa - zrzuccie sie pls



przyjmujesz czeki? jak nie to może kartą kredytową? no chyba że wolisz to moge Ci wysłać pocztą
btw. to ustalmy termin na ta klanówke... ja proponuje piątek, 21, coolnet... może byc?

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 09:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post klanowka

a moze lepiej w niedziele bo piatek i sobota to sa dni imprez i tak jak ostatnio moge nie byc w stanie grac

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 06:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: Re: Re: Re: r3 v dT -part 2

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS


przyjmujesz czeki? jak nie to może kartą kredytową? no chyba że wolisz to moge Ci wysłać pocztą
btw. to ustalmy termin na ta klanówke... ja proponuje piątek, 21, coolnet... może byc?



W piatek raczej sa nikle sznase poniewazn mamy zamiar grac mecz ligowy z Warzywkami ... Capone ScreeM jakos Cie poinformuje co i jak do terminu ....

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ScreeM
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mielec

no w piatek mamy grac z nimi, jak nie bedzie lagow ale sobota chyba mogla by byc na mecz z wami jeszcze sie spytam capone

__________________
ScreeM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ScreeM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ScreeM Znajdź więcej post'ów przez  ScreeM Dodaj ScreeM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ScreeM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez ScreeM
no w piatek mamy grac z nimi, jak nie bedzie lagow ale sobota chyba mogla by byc na mecz z wami jeszcze sie spytam capone


Staraj się nie pisać na forum postów do jednej osoby, można takie rzeczy obgadać na gadu-gadu, a tutaj tylko zaśmieca to. Wlazłem tutaj zobaczyć co ciekawego pan ScreeM napisał, a to dotyczy tylko jednej czy dwóch osób. Pls zróbmy tu w reszcie porządek.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


Staraj się nie pisać na forum postów do jednej osoby, można takie rzeczy obgadać na gadu-gadu, a tutaj tylko zaśmieca to. Wlazłem tutaj zobaczyć co ciekawego pan ScreeM napisał, a to dotyczy tylko jednej czy dwóch osób. Pls zróbmy tu w reszcie porządek.



Hymm wy z guriasem tak samo gadacie ze soba ... jeden daje topic a drugi go zaprzecza.

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ScreeM
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mielec

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


Staraj się nie pisać na forum postów do jednej osoby, można takie rzeczy obgadać na gadu-gadu, a tutaj tylko zaśmieca to. Wlazłem tutaj zobaczyć co ciekawego pan ScreeM napisał, a to dotyczy tylko jednej czy dwóch osób. Pls zróbmy tu w reszcie porządek.



widzisz sxl ty mi to tez mogles na gadu gadu napisac jakbys sie uparl, ale napisales na boardzie

__________________
ScreeM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ScreeM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ScreeM Znajdź więcej post'ów przez  ScreeM Dodaj ScreeM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ScreeM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

BOOM!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Neck
BOOM!!


Wez stary jak masz pisac jakies boom zeby sobie posty nabijac to wez sobie mlotek i sobie zrob boom !

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

r3 vs dT

A wiec meczyk [sparing] odbyl sie, chodz nie bylo tak jak planowalismy. Czekalismy na capone ktory zjawil sie dopiero o 22 czyli juz po meczyq i musielismy grac 3 vs 3 ... r3 wygralo na abbey juzn nie pamietam bodajze 14:8 a na casa takze zwyciezylo 10:9 .. Ja proponuje mecz rozegrac ponownie jutro lub w sobote o tej samej godzinie i w tym samym miejscu z tym ze po 4 lub 5 graczy ..

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: r3 vs dT

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d
A wiec meczyk [sparing] odbyl sie, chodz nie bylo tak jak planowalismy. Czekalismy na capone ktory zjawil sie dopiero o 22 czyli juz po meczyq i musielismy grac 3 vs 3 ... r3 wygralo na abbey juzn nie pamietam bodajze 14:8 a na casa takze zwyciezylo 10:9 .. Ja proponuje mecz rozegrac ponownie jutro lub w sobote o tej samej godzinie i w tym samym miejscu z tym ze po 4 lub 5 graczy ..


Wynik tego sparingu blood mial byc tajemnica. Nie wychodzic poza klany dT i r3. SParing to sparing, jest to trening a nie mecz oficjalny. Wynik bylby zupelnie inny gdybysmy grali 4:4 lub 5:5. Poza tym nie gralismy na powaznie bo jak latwo bylo zauwazyc wpuszczalem do gry wszystkich graczy. Przez obie mapy przewineli sie wszyscy obecni, nawet GuriaS bez dzwieku. Gdybysmy grali ciagle podstawowym skladem caly mecz to wynik bylby zupelnie inny...
Bloodq takie rzeczy trzymajcie dla siebie. Sparing to sparing.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 10:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: Re: r3 vs dT

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


Wynik tego sparingu blood mial byc tajemnica. Nie wychodzic poza klany dT i r3. SParing to sparing, jest to trening a nie mecz oficjalny. Wynik bylby zupelnie inny gdybysmy grali 4:4 lub 5:5. Poza tym nie gralismy na powaznie bo jak latwo bylo zauwazyc wpuszczalem do gry wszystkich graczy. Przez obie mapy przewineli sie wszyscy obecni, nawet GuriaS bez dzwieku. Gdybysmy grali ciagle podstawowym skladem caly mecz to wynik bylby zupelnie inny...
Bloodq takie rzeczy trzymajcie dla siebie. Sparing to sparing.


Czyli wygralismy ?? to dobrze, btw sry za nieobecnosc ale znowu mam problemy z blokowaniem portow UT.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:29.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions