Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Duke > Turniej Duke Nukem 3D
Czy warto organizować turniej?
You do not have permission to vote on this poll.
Tak 8 40.00%
Okaże się 6 30.00%
Nikt nie pzyjdzie 6 30.00%
W sumie: 20 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

Question Turniej Duke Nukem 3D

Co sądzicie o zorganizowaniu turnieju DN3D? Oczywisice na razie w internecie i z nagrodami....

Gdzies na wakacjach lub na poczatku wrzesnia.

Oczywiscie reguly, ustawienia, programy- tak jak dawniej (kto bral udzial w turniejach ogranizowanych przez nas to wie).

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2001 08:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Hmmm... Trudna sprawa... Skoro na boardzie Duke'owym tyle osób, to ciekawe, ile zgłosi się do turnieju... Podejrzewam, że malutko... Jeśli o mnie chodzi, to zobaczymy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2001 16:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Moim zdaniem turniej w Internecie zawsze można zrobić... Koszty są małe, niczym nie ryzykujecie. A przy odpowiednim nagłośnieniu turnieju zgłosi się sporo osób. Co innego, że bardziej pragnąłbym turnieju Duke Nukem: Time To Kill, ale wiem że to niemożliwe...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2001 16:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

I tak prędzej będzie turniej pieprzonego CS'a...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2001 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

No to pomyslimy nad turniejem, ale musi byc co najmniej 15 osob zeby odpalic serwer, a co najmniej 30 zeby mozna bylo myslec o nagrodach...

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2001 13:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]naimaD
shaha mala.



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Łobez k/Szczecina

Turniej :P~

Kurna. Od lat marzyłem o jakimś turnieju w Duke'a, bo w moim mieście już nie mam z kim walczyć. Jeśli byłby takowy z mojej strony możecie liczyć na dwie osoby. Ja i mój kolega. Przy okazji byłby to taki mały zjazd, który nie wypalił wcześniej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2001 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]naimaD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]naimaD Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]naimaD Dodaj [FPP]naimaD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]naimaD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

Bylo by milo naimad, tylko jest maly problem.. przeciez ty jestes u nas w redakcji... bedziesz wspolorganizatorem, a nie uczestnikiem turnieju

Twoj kolega OK, najwyzej zagracie sobie poza turniejem, ale teraz nie ma sie co nad tym rozwodzic bo jeszcze nie wiadomo czy taki turniej wypali...

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2001 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]naimaD
shaha mala.



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Łobez k/Szczecina

Lightbulb :)

To trza będzie zrobić mały przekręt. Zwolnie się na czas turnieju czy coś podobnego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2001 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]naimaD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]naimaD Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]naimaD Dodaj [FPP]naimaD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]naimaD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

tak, może lepiej zróbcie turniej doom3. hehehe
albo q4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2001 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Talking

to DN jeszcze istnieje?

__________________
<- RuLz!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2001 23:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Duke żyje i ma sie dobrze. O, i tyle.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2001 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Już to gdzieś słyszałem... I, jak najbardziej, popieram to!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2001 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Talking

Niektorzy mowia ze Elvis tez zyje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2001 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Widzisz, ale Elvis oficjalnie umarł, a duke nie. Nigdzie nie mówiono że duke przedawkował, czy że go zastrzelili. Duke żyje normalnie, a Elvis żyje w sercach i pamięci fanów.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2001 18:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

buahahahaa! DN zastrzelił sarge. Ale poczekamy, zobaczymy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2001 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez giBBeR
Widzisz, ale Elvis oficjalnie umarł, a duke nie. Nigdzie nie mówiono że duke przedawkował, czy że go zastrzelili. Duke żyje normalnie, a Elvis żyje w sercach i pamięci fanów.


Wzruszylem sie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2001 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Wink

To dobrze... Znaczy to że również tęsknisz za Dukem, ew. za Elvisem...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2001 10:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

Thumbs up

quote:
Napisane oryginalnie przez giBBeR
Widzisz, ale Elvis oficjalnie umarł, a duke nie. Nigdzie nie mówiono że duke przedawkował, czy że go zastrzelili. Duke żyje normalnie, a Elvis żyje w sercach i pamięci fanów.


Yo, normalnie, (nie nie, mash racje) tylko ze z DNKROZ'em (hehe) po... 5 credits (patrz NEW WORLD 3, ja to mam)

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 08:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

ja moge grac ale pod warunkiem, ze gramy jak za starych dobrych lat - only keyboard, no mouses

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 08:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
ja moge grac ale pod warunkiem, ze gramy jak za starych dobrych lat - only keyboard, no mouses


Nie no.. ja nawet za "starych dobrych" lat grałem z myszą

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 09:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

no way ! wtedy nikt nie gral mysza dopiero jak rozpanoszyl sie q1 to zaczeli... ale ja akurat w diuka wole grac klawiatura - to tez jest takie 'inne' niz w reszcie gier, a przez to fajne

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 10:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
no way ! wtedy nikt nie gral mysza dopiero jak rozpanoszyl sie q1 to zaczeli... ale ja akurat w diuka wole grac klawiatura - to tez jest takie 'inne' niz w reszcie gier, a przez to fajne

Klawa w duke ownz
pierwsza gra w której strafe urzywalem

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

Cool Klawiatura...

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
ja moge grac ale pod warunkiem, ze gramy jak za starych dobrych lat - only keyboard, no mouses


Ja nigdy nie gram na klawiaturze w Duka, wolę myche. Mają starą dobrą Myszke, z którą tyle przeżyłem.

A co do turnieju, jeżeli będzie przez NETA to pewnie (ale nie w 100%) zagram.
Już dawno nikogo żywego nie zabiłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlexPistol
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Ja z checia zagram! Co prawda, jeszcze nigdy nie gralem na serio, najwyzej troche moja siostre pozabijalem ;-))), ale z checia zagram (mam nadzieje, ze nie wyjde na idiote... ;-))). Moze jeszcze zagra moja siostra - no comments co do jej poziomu - i qmpel, jak sobie naprawi komp. Ja gram na stoove... choc ostatnio dawno nie gralem, ciagle tworze mapki...

P.S.
Klawiatura RULEZ!!!

__________________
[b]Alex[b]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlexPistol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlexPistol Znajdź więcej post'ów przez  AlexPistol Dodaj AlexPistol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlexPistol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

Arrow Dawno temu w...

quote:
Napisane oryginalnie przez AlexPistol
Ja z checia zagram! Co prawda, jeszcze nigdy nie gralem na serio, najwyzej troche moja siostre pozabijalem ;-))), ale z checia zagram (mam nadzieje, ze nie wyjde na idiote... ;-))). Moze jeszcze zagra moja siostra - no comments co do jej poziomu - i qmpel, jak sobie naprawi komp. Ja gram na stoove... choc ostatnio dawno nie gralem, ciagle tworze mapki...

P.S.
Klawiatura RULEZ!!!



Ja też już dosyć dawno nie grałem, może tak czasami przelotnie, więc też mogę nie co lamić...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

quote:
Napisane oryginalnie przez AlexPistol
Ja z checia zagram! Co prawda, jeszcze nigdy nie gralem na serio, najwyzej troche moja siostre pozabijalem ;-))), ale z checia zagram (mam nadzieje, ze nie wyjde na idiote... ;-))). Moze jeszcze zagra moja siostra - no comments co do jej poziomu - i qmpel, jak sobie naprawi komp. Ja gram na stoove... choc ostatnio dawno nie gralem, ciagle tworze mapki...

P.S.
Klawiatura RULEZ!!!



Zawsze kiedys musi byc ten pierwszy raz
Nawiasem mowic, pierwsza moga gra w internecie na powaznie skonczyla sie sporym zawodem i depresja Po prostu myslalem, ze jak juz sie umie grac niezle myszka to mozna wygrac z kazdym, ale okazalo sie, ze trzeba cos wiecej..
Potem bylo juz "z gorki"

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

To kiedy ten turniej? W przeciwienstwie do wszystkich kwakow, RTCW , MOH itd, nie jestem bez szans

Zglaszam sie na ochotnika . Kiedy i o ktorej?

BTW. Pamietajcie ze mam orginalnego Duke3d (lubie sie chwalic)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ray
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek
tak, może lepiej zróbcie turniej doom3. hehehe
albo q4



jak chcesz turniej d3\q4 to lec na forum d3\q4 a nie dn

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 18:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Stigi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Zdzieszowice

30-07-2001 00:27 - tak, może lepiej zróbcie turniej doom3. hehehe albo q4
18-07-2003 20:20 - jak chcesz turniej d3\q4 to lec na forum d3\q4 a nie dn

niezly reflex

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Stigi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Stigi Znajdź więcej post'ów przez  Stigi Dodaj Stigi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Stigi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ut chaos
The Szniper :D



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Nie wiem

quote:
Napisane oryginalnie przez Stigi
30-07-2001 00:27 - tak, może lepiej zróbcie turniej doom3. hehehe albo q4
18-07-2003 20:20 - jak chcesz turniej d3\q4 to lec na forum d3\q4 a nie dn

niezly reflex



Cóż...może gościu wyznaje zasade "Lepiej późno niż wcale"??
Albo poprostu ma jakiś uraz do wszelkich kalendarzy i dat .

__________________

My heart is like an open highway

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ut chaos Znajdź więcej post'ów przez  Ut chaos Dodaj Ut chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ut chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:42.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions