Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Czego oczekujecie od filmu?
Podobal wam sie Psychodelic PM ??
You do not have permission to vote on this poll.
Tak 1 6.25%
Nie 4 25.00%
Cos bym dodal/ujal. Co? 4 25.00%
O co chodzi? 7 43.75%
W sumie: 16 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

yavor sie pytal to odpowiedzialem
easy....
w sumie mozecie pokasowac te brzydkie posty

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

no to chyba czytac nie umisz

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 15:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Troche czasu minelo topic spada w dol ale ja na to niepozowle
A wiec w koncu po 1,5 miesiaca udalo mi sie wyslac filmy na orga . Jezeli ktos chce sciagnac i ocenic to zapraszam pod te linki
Przyjme kazda krytyke i na kazda odpowiem. Chyba ze bedzie to krytyka w stylu fajnegogoscia , "twoj film jest ****owy" to nawet nie bede sie fatygowal odpowiadac po co sobie na debili klawiature niszczyc

TWOC_by_MArtin_part1
TWOC_by_MArtin_part2

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

Ale cie serce zabolało.....

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

wiesz nieznosze jak ktos pisze np "film jest ujowy i nie warto ogladac" i nie podaje dlaczego tak mysli , to na jakiej podstawie mam mu w takie cos uwierzyc niech chociaz sie troche wysili i napisze wady filmow badz zalety

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

Dorba napisalem replaya, ale sie ******o cos weic szybko napisze streszczenie. O filmie yavora mi sie nie chhce pisac bo nawet saari czekala az sie skonczy.

wady:
-za duza kompresja
-za duzo slabych akcji
-za dlugie akcje (MONTAZ!), wyglada to jak demko z muzyka.
-znowu disturbed (chyba 5 film)
-efekt find edges albo podobny przy trafieniu z raila wcale nie jest intrygujacy.
-fatalne pudla z raila niesmaczą (zobacz power of speed)

Nie chce mi sie wiecej szukac krzaków. 2 czesc lepsza ale tez nie zajebista. Nie warto robic takich dlugich filmow, chyba ze masz naprawde zajebiste akcje a nie masz. Akcje na dm17 sa slabe, poprostu ja gralem raz na tydzien w q3 i robilem podobne rzeczy. Zobacz geehad movie. Zobacz film gaziego. Przyjemny krotki, zajebisty wstep i zakonczenie.

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

no i takie cos mi sie podoba

ad1. co do kompresji to do rozza ja mu dalem ladny film
ad2. No tak slabe akcje tylko ze ja nie robilem film dla pokazania jaki jestem dobry , to co innego a tak btw to nie jestem matr0xem ani zoomerem daleko mi do ich poziomu , wlasnie w part2 nie kladlem naciksu na fragi tylko na ukazanie fraga z roznych kamer o to dokladnie chodzilo i to jest takze ukazane w tytule filmu , co do part1 to moge sie zgodzic ze akcje sa slabe i kazdy moze je wykonac , tylko nie wszystkim chce sie zrobic z tego film w tym tkwi roznica
ad3. ciekawe jak mialem skrocic akcje typu 4x kill nie chcialem tego ciac bo by mi wyszedl film vq3 gdzie jest pojedyncza akcja lub 2x
ad4. No tobie sie moze disturbed nie podobac kazdy ma inne gusta a nie chcialem dawac do filmu jakiegos techno czy innego hard metalu , a tak btw to w jakich jeszcze filmach jest disturbed - chodzi mi o polskie filmy bo to mnie najbardziej ciekawi
ad5. heh widze ze ktos tu sie zna jednak na adobe oki zapamietam ta uwage
ad6. zobacz ad2

wow jedna akcja na dm17 i juz mnie pojechal dobrze ze nie gram w ta mape bo co by bylo . Widzialem film gaziego i juz wydalem swoja opinie na jego temat widzialem takze film geehad i nie podobal mi sie wlasnie przez dm17 gdyby byly fragi na innych mapach to by byl fajny film a tak 80 % dm17 , 20 % dm6
A teraz ostatnie te myslniki byly do obydwu filmow ??
Thx za krytyke bo tego sie spodziewalem (nie tylko od ciebie)

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 22:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Co do yavora i jego filmu to jak patrze na jego komentarze to zastanawiam sie czy ktos ma szanse wygrac ten konkurs jak go dopuszcza do sedziowania

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 23:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

MArtin pozwolilem sobie obejrzec czesc druga i stwierdzam ze film jakis rewelacyjny nie jest... sklaniam sie by powiedziec iz jest on slaby.
Jedyne co go ratuje to ten efekt ala. badge3, tu duzy plus, reszta jest bardzo typowa, nie potrafiles jakos bardzo ladnie wyeksponowac tych sredniorewelacyjnych fragow - polecalbym sie skupic na lepszej obrobce kilkunastu fragow stworzyc cos krotszego mniej usypiajacego. Pozniej kazdy frag jest bardzo podobny do poprzedniego. Podkoniec robi sie z tego chaos za duzo ruchow kamery obrotow zoomow itd... robiony troche na sile..
Aha u Ciebie przedewszystkim brakuje dobrego montazu... obraz swoje a muzyka swoje. Moglbys tez sie bardziej wysilic nad zakonczeniem...

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2003 19:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SLAVE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Konin

najlepszy film z fabuła to było Escape From Bastile.
Co do filmu Martina i nietrafionych raili to bylo ich troche, do niektórych nawet zblizenie dales :>.
Jak dla mnie w filmie liczy się zgranie z muzą, sama muza, jakość, dobre fragi... no i ofkoz ładne efekty.

__________________
You all are my slaves =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2003 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SLAVE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SLAVE Znajdź więcej post'ów przez  SLAVE Dodaj SLAVE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SLAVE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez glover
[slowa pelne krytyki]



WOW czlowieku wymien mi polskie dobre filmy ?? nie wliczajac power of speed i filmu gaziego oraz filmy gdzie zastasowano taki pomysl jak u mnie ?? podpowiem ci nie widzialem zadnego filmu w ktorym by byly ujecia z 2-iej kamery oraz efekty takie jak u mnie , juz pisalem wczesniej to nie jest Fragmovie kladem nacisk glownie na efekty i na ukazanie jaka to fajną grą jest q3 jak bym chcial zrobic fragmovie to by wygladal tak jak 80 % polskich filmow z kłejka , kladem na fragi zerowy nacisk wogle film sie sklada z prawie 10 dem (prawie 12 min ) policz sobie 1 min z jednego dema to duzo .
Dzizus to jest CPMA zupelnie inaczej jest trafic z raila w osp niz w cpma nie mowie ze jestem bogiem w cpma jestem zwyklym zerem ale jakies tam akcje mam i umiem je polanczyc i zrobic film

glover - > co ci sie nie podobalo w zakonczeniu przyjzyj sie polskim filmom i zobacz tam jakie maja zajebiste zakonczenia napisy typu thx : lista osob , Programs : lista programow , itp czego ty oczekujesz od zakonczenie mojej biografi ??? ktos kiedys pisal ze troche humoru nie zaszkodzi mam tam dwie takie akcje , aha to w/g ciebie bez efketu the badge film byl by doniczdego (lol?)przyjrzyj sie dokladniej to zobaczysz , ladniej wyeksponowac "sredniorewelacyjnych fragow" buheheh a powiedz mi jak bym mial je wyeksponowac uzylem 90 % mocy enginu q3 przy robieniu part2 lepiej sie nie dalo bo q3 nie pozwola dowolnie przemieszczac sie po demie jak q1 wiec prosze oszczedz sobie tego komentarzu
, to co piszesz wogle sie nie trzyma kupy , obraz swoje muza swoje nie no lol a co mialem dac bebenki ktore sie zgrywaja z muza ? nastawilem sie na ostra muze i taka dalem nastawilem sie na efekty i umiescilem je filmy , zadna akcja sie nie powtarza wiekszosc akcji jest zwolnionych , wezcie pod uwage ze w filmie (part2) nie pokazuja sie zadne znaczki , 50 % akcji to akcje clan areny (100/200) wiec niektore pudla tak naprawde wchodza tylko ze nie widac tego ofkorz jest duzo pudel ale jak pisalem wczesniej nie jestem matr0xem i nie robilem filmu by pokazac jakim jestem mastahem w cpma

SLAVE -> zblizenia dalem specjalnie zeby pokazac gdzie jest przeciwnik lub gdzie przeciwnik uciekl

Do wszystkich osob ktore tylko krytykoja a nie widza pozytywnych stron doradzam zrobienie wlasnego filmu i wyslanie na net

Moze jakis dobry czlowiek by sie znalazl i napisal kilka dobrych slow bo juz nie chce mi sie zabardzo bronic mych dziel . Niektorzy nie moga poprostu sie pogodzic z tym ze ktos nie chce zrobic kolejnego fragmovie lecz chce ukazac q3 z innej perspektywy Ciekawi mnie tylko czy jezeli moja ksywa zaczynala by sie od nazyw jakiegos dobrego klanu to czy ta krytyka byla by taka sama ?? jakos mi sie nie wydaje bo widzialem mase pl filmow tych niby lepszych gosci ktorzy sa uwazani za elite a ich filmy sa zenujace a jednak przez inne osoby wychwalane za jeden z lepszych a tak naprawde ich poziom jest tak mizerny ze szkoda pisac Takie jest moje zdanie i nie zmieni sie przez najblizszy czas

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2003 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

Martin w sumie morał jest taki ze lepiej skupić sie dopracowaniu krotkiego filmu, potem pokazac go kolegom, dopracować szczegoły i wrzucic na orga. Ale to tak IMHO.

A z zalet to co moja uwage przykuło tylko wczesniej nie pisalem bo zjadlo mi posta i nie chcialo mi sie wszystkiego od nowa pisać.
-1 akcja na part1, w sumie nie znalem tego tricku i jakbys zrobil kilka okrazen to by mi szczeka opadła.
-w part 1 przejscie na czerwone kolorki tez bylo sexi.
A co do tego co napisalem na poczatku to po pierwszej akcji poprostu pusciles klawiature i wjebales sie w sciane mogles to wyciac, bo to takie jakby niechlujstwo. No i nie rob tych ******kich efektow podczas trafienia, lepiej wyglada jak plynnie powoli przechodza efekty. No i w******* temu co go tak skompresował. No ale 10 minut to troche rozumiem bo podobno sie konczy miejsce na orgu.

"Ciekawi mnie tylko czy jezeli moja ksywa zaczynala by sie od nazyw jakiegos dobrego klanu to czy ta krytyka byla by taka sama ?? "

W sumie na orgu duzo filmow jest z******ch w komentach.

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2003 22:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SLAVE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Konin

Martin... pomysl i wykonanie w paru momentach jest naprawde fajne.
Po prostu czasami za duzo namotales z ta kamera..
Film z efektami jest fajny, ale nie w nadmiarze.

Wiem jak trudno zrobić avik, bo jeden już zrobiłem, a drugi kończe, w każdym staram się jeszcze bardziej, a czy będzie sie podobał wszystkim?

Zobaczymy i poprawie co będzie trzeba w wersji następnej.

Tak czy inaczej pierwsze 5 minut II części mi się podobało, popracuj tylko nad tymi szczegółami, a masz szanse stworzyć naprawdę fajny movie. GL :>

__________________
You all are my slaves =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 05:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SLAVE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SLAVE Znajdź więcej post'ów przez  SLAVE Dodaj SLAVE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SLAVE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez MAr-n
a tak btw to nie jestem matr0xem ani zoomerem daleko mi do ich poziomu , wlasnie w part2 nie kladlem naciksu na fragi tylko na ukazanie fraga z roznych kamer o to dokladnie chodzilo i to


Wiesz ale masz ludzi na lanie - zawsze moglbys wyrezyserowac fragi... to co jest pokazane w badge... tam kazdy frag wyglada swietnie i ze swietna oprawa.
Moim zdaniem juz teraz nie oplaca sie robic slabych filmow, jest ich za duzo... kazdy projekt musi miec ambicje bycia lepszym od najlepszego. Fragi i przejscia w Premiere to przeszlosc. Teraz trzeba zaczac renderowac w 3dmaxie i upiekniac w AfterEffects.
Napewno nie jest to proste ale ty i twoj film stanie sie znany slawny dzieki oryginalnosci, ludzie obejrza go i beda zadowolei i beda sami chciec cos nowego stworzyc - bedzie wzorem dla innych.
O slabym filmie nikt za tydzien nie bedzie pamietac.

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 08:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Slave -> thx spoko troche namotalem
fajnygosc -> thx za to ze napisales zalety
glover -> brzydze sie rezyserowanymi fragami w fragmovie , jezeli film jest robiony w jakiejs konwencji przedstawienie czegos fajnego to tak moga byc rezyserowane tak jak poczatek the badge 3.0 potem nie musial juz dawac rezyserowanych fragow
co do 3dmaxa to ja nie wiem jakie to moze miec zastosowanie w w akcji z q3 , do intro czy koncowki to tak , hmm after effects tez nie wiem co w nim jest takiego extra uzywam go tylko jak potrzeba mi jakiegos efektu ktorego nie ma w adobe
Btw mam pomysl na nastepny film lecz z q3 bedzie zwiazana tylko jego grafika i to ze kogos zabilem

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

widze, ze sztuka filmowa przezywa swoj barok

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

sporo napewno dzieki konkursowi filmowemu SGK.
ciekawe czy ktorys z boardowych q3 tworcow ma szanse na wyroznienie
ciekawe co pokaza tworcy z innych gier.

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SLAVE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Konin

ja juz pewnie nie zdarze... do kiedy jest ten konkurs?

__________________
You all are my slaves =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SLAVE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SLAVE Znajdź więcej post'ów przez  SLAVE Dodaj SLAVE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SLAVE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

teee marian te twoje filmy "twoc" niedzialaja
dupa blada kolego

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

[FPP]Saari:

>czy ktos ma szanse wygrac ten konkurs jak go dopuszcza do
>sedziowania

Wiesz... Dawno, dawno temu, bodajze w 1998 roku, pewien czlowiek przyslal mi swoja animacje z prosba o opinie. Animka byla dosc dluga, wykonana w 3DS MAX. Nie byla zadna rewelacja. Pogadalem chwile z facetem i zmienilem zdanie. Gosc robil ja na kiepskich kompach na uczelni, po godzinach. Widac bylo wiele niedorobek, ale to, co bylo najbardziej istotne, to byl fakt, ze bylo widac, ze tworca ma potencjal. Mysli. Jest swiadomy swoich ulomnosci i stara sie je odpowiednio maskowac. I to mu prosto w oczy (czy raczej sluchawke...) powiedzialem. Nie obrazil sie, sam to wiedzial. Widac bylo, ze jest to facet, ktory wie, czego chce. Animacja nazywala sie "Rain".

Autorem byl Tomek Baginski.

Nie oczekuje, ze nadejda prace na poziomie "Katedry", wazne jednak, aby byly to filmy, a nie zlepki fragow do disco-polo.

MAr-n:

>brzydze sie rezyserowanymi fragami w fragmovie

Tia? Hm.

http://www.emfireproof.pwp.blueyond...the_dofmies.zip

80 MB. Ani jednego ujecia z akcji. Wszystko rezyserowane. A oglada sie wysmienicie (widac potencjal ).

Film to film, fragmovie niekoniecznie musi byc "frag", "movie" w nazwie tez jest istotne...

glover:

>ciekawe co pokaza tworcy z innych gier.

Naplynelo juz calkiem sporo prac, a do uplywu terminu jeszcze prawie 2 tygodnie... Kilka filmow z pewnoscia jest juz godnych zajecia pierwszych trzech miejsc. Co ciekawe, jakos slabo sie wykazuja panowie z UT i TO, a liczylem na nich... No i T2 lami (i dobrze, jeszcze by ktos wygral i by wszyscy zwalili to na moj trajbsowy "fanatyzm"... ;-P ).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
teee marian te twoje filmy "twoc" niedzialaja
dupa blada kolego



infi wszystko dziala :p tylko org sie spie.rdolil bo dzis sprawdzalem i linki nie dzialaja
yavor napisalem przeciez ze w "fragmovie" jezeli film przekazuje co innego to moga byc nawet z botami tak jak film ktory wymieniles bo go widzialem , nie byl to fragmovie i tam mozna bylo dac rezyserke. Male sprostowanie dla mnie fragmovie to film gdzie sa akcje pokazuje sie nick zabitego goscia i wogle film sklada sie z widoku fpp to jest fragmovie reszta typu poczatek the badge nie jest fragmovie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez MAr-n
infi wszystko dziala :p tylko org sie spie.rdolil bo dzis sprawdzalem i linki nie dzialaja


A moze tak o Divix 5.03 wspomnisz???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 22:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor

Naplynelo juz calkiem sporo prac, a do uplywu terminu jeszcze prawie 2 tygodnie...



Tak z ciekawosci... z nadeslanych prac przewazaja raczej fragmovie czy jednak rezyserki?
I czy wsrod pretendentow jest cosik z Q3 ?

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 23:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

>z nadeslanych prac przewazaja raczej fragmovie czy jednak
>rezyserki?

Tak dlugo, jak dlugo akcje wykonuja gracze, tak dlugo film jest fragmovie. Czy rezyserowane, czy z meczy - wsio ryba. W pierwszym przypadku fragmovie ma forme fabularna, w drugim - reportazowa lub klipu. Gadki w stylu "rezyserowany to nie fragmovie" mozna sobie miedzy bajki wlozyc. Kazdy dobry film jest rezyserowany. Reportaz tez.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 00:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

No no zobaczymy co bedzie ...
Takie pytanie techniczne : czy nadeslane prace beda udostepniane opinii publicznej? Jesli tak to czy beda to tylko te ktore zwyciezyly czy wszystkie?
Jesli wszystkie to trzeba bedzie wygrzebac okulary trojwymiarowe i popcorn

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 11:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
A moze tak o Divix 5.03 wspomnisz???



zapomnialem trzeba miec 5.03 bo rozz przerobil te filmy

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

Saari - pewnie wrzuca na 1plytke 3najlepsze filmy, napisza notke kto wygral i juz. przecierz nie zrobia wydania 4CD z wszystkimi

W kinie same nudy teraz to moznaby poogladac filmy z gier

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 14:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

nie mozna ich umiescic w necie ?

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

wlasnie mi o to chodzlo - na net umiescic

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

a ja oczekuje od filmu, po prostu zeby dalo sie go obejrzec *****... mam tego fiuta 5.0.2 i film idzie 3 sek a potem juz tylko miga "picture start" a ja bym chcial ten pictur zobaczyc ...wiec co?

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2003 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:29.    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions