Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > rowne szanse?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
add1cted
still blind



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

rowne szanse?

Co myslicie o CA? Bo ja ostatnio slyszalem ze to taki lamemode.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2003 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil add1cted Kliknij tutaj by wysłać e-maila do add1cted Znajdź więcej post'ów przez  add1cted Dodaj add1cted do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać add1cted prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

Re: rowne szanse?

quote:
Napisane oryginalnie przez add1cted
Co myslicie o CA? Bo ja ostatnio slyszalem ze to taki lamemode.

jezeli nie grasz na pro-q3dm6 (lub innej wersji tej mapki), tylko na mapach specjalnie stworzonych do ClanAreny (Rocket Arena 3 sie klania) to CA nie jest 'lamemode' poniewaz:

- nie trzeba czekac na bronie (bo juz je masz)
- nie ma fragspawnow (bo nie ma respawnow w trakcie rundy)
- jednoczesnie moze grac duzo ludzi (np 20v20 ) bez utraty grywalnosci
- nie trzeba kontrolowac calej mapy (bo po co???)
- bo mapy do CA sa wieksze niz do 1v1
- bo gracze 1v1 mysla ze wszystko co jest inne niz 1v1 jest lame

edit-----------

zapomnialem jeszcze dopisac tego co juz sam napisales:
- gracze maja rowne szanse - liczy sie tylko ich zdolnosc do fragowania (celnosc, umiejetne wykorzystanie broni itp.)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

Re: Re: rowne szanse?

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
jezeli nie grasz na pro-q3dm6 (lub innej wersji tej mapki

a co ma do "lamemode" ta mapa?

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

Re: Re: Re: rowne szanse?

quote:
Napisane oryginalnie przez trl
a co ma do "lamemode" ta mapa?


jest za mala do CA z prawdziwego zdarzenia - mapy do CA charakteryzuja sie tym ze spokojnie moze na nich grac jak juz wczesniej napisalem cos kolo 20 osob w jednej druzynie (moze przesadzam ale niewiele) w zwiazku z tym nie mozna wnioskowac na podstawie gry na tej mapie odnosnie calego trybu gry - posszukam jakiejs fajnej mapki do ca i zapodam linka

edit ( po paru minutach ) ----------------

ftp://ftp.toya.net.pl/pub/Gry/Quake...A3/Ra3mort1.pk3 ~12.3MB

zapewne masz promode'a - zalacz go i popatrz sobie na arenki (pare do gry 1v1 i jedna CA)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 12:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ziel1na
z1



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Skwierzyna

Re: Re: Re: Re: rowne szanse?

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
jest za mala do CA z prawdziwego zdarzenia - mapy do CA charakteryzuja sie tym ze spokojnie moze na nich grac jak juz wczesniej napisalem cos kolo 20 osob w jednej druzynie (moze przesadzam ale niewiele) w zwiazku z tym nie mozna wnioskowac na podstawie gry na tej mapie odnosnie calego trybu gry - posszukam jakiejs fajnej mapki do ca i zapodam linka

edit ( po paru minutach ) ----------------

ftp://ftp.toya.net.pl/pub/Gry/Quake...A3/Ra3mort1.pk3 ~12.3MB

zapewne masz promode'a - zalacz go i popatrz sobie na arenki (pare do gry 1v1 i jedna CA)



jak sie z tej toya'i sciaga? bo ja nie moge... :/

__________________
everybody from the eFPiPi put you motherfuckin' hands up and follow me...
click!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 13:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ziel1na Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ziel1na Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ziel1na Dodaj [FPP]ziel1na do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ziel1na prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

Re: Re: Re: Re: Re: rowne szanse?

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ziel1na
jak sie z tej toya'i sciaga? bo ja nie moge... :/


ja normalnie scigam - prawy klawisz , zapisz jako... i juz

zobacz czy stad mozesz sciagac normalnie (niestety nie ma tej mapy co zapodalem wczesniej )

ftp://ftp.vline.pl/pub/Gry/Quake3/mapy/MapyNAtoya/ (otworz w nowym oknie)

sciagnij sobie :

ftp://ftp.vline.pl/pub/Gry/Quake3/m...ya/ra3slob2.pk3 for egzampl

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
add1cted
still blind



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

hehe a ja wlasnie gralem na q3dm6 (chociaz udalo mi sie namowic ludzi na CA 1v1 na np. ztn3dm1). Tylko dla mnie ta mapa wysiada jak jest powyzej 3v3. Najlepiej gra mi sie 2v2 albo 1v1, chociaz nie gralem nawet 10v10 a co dopiero 20v20, ciekawie jest tez przy 2v1 . Byl kiedys jakis turniej CA 1v1 albo 2v2?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil add1cted Kliknij tutaj by wysłać e-maila do add1cted Znajdź więcej post'ów przez  add1cted Dodaj add1cted do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać add1cted prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez add1cted
Byl kiedys jakis turniej CA 1v1 albo 2v2?


jezeli grales 1v1 na zasadach CA to bylo to zapewne DA (duel arena ) tyle tylko ze nie ma limitu wygranych rund:

w Polsce jak narazie byla tylko liga DA:

http://q3arena.gry.wp.pl/liga_ra3/

oraz jeden turniej CA 5v5 (w tym samym czasie i miejscu co WSINF TDM cup)

turnieje CA 2v2 organizowane sa od czasu do czasu na zachodzie ale jest to sporadycznie

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ziel1na
z1



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Skwierzyna

Re: Re: Re: Re: Re: Re: rowne szanse?

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
ja normalnie scigam - prawy klawisz , zapisz jako... i juz



u mnie jak prawym naciskam i daje zapisz to jest ze "SERWER ZWRÓCIŁ INFORMACJE ROZSZERZONE" a jak przez program wspomagajacy to wywala za nie ma pliku czy cos...
Tak samo mialem jak chcialem wejsc przez ftp tez nie moglem scaignac ale pliki sa wszystkie.

quote:


zobacz czy stad mozesz sciagac normalnie (niestety nie ma tej mapy co zapodalem wczesniej )


ftp://ftp.vline.pl/pub/Gry/Quake3/mapy/MapyNAtoya/ (otworz w nowym oknie)




Tak tu jest looz leci normalnie

quote:


sciagnij sobie :

ftp://ftp.vline.pl/pub/Gry/Quake3/m...ya/ra3slob2.pk3 for egzampl



sciagam wlasne i mam nadzieje ze tez fajna

__________________
everybody from the eFPiPi put you motherfuckin' hands up and follow me...
click!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ziel1na Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ziel1na Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ziel1na Dodaj [FPP]ziel1na do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ziel1na prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

wszystkie fajne w katalogu ftp://ftp.vline.pl/pub/Gry/Quake3/mapy/ra3mapProjekt jest b.fajny mappak - zajmuje ~98MB takze jak nie masz co sciagac po nocach jezeli chcesz sobie poogladac skriny z tych map: http://www.planetquake.com/ra3mp/maps.htm (kliknij na nazwe mapy by zobaczyc screeny z aren) - jedynym minusem map do RockeAreny jest brak plikow *.aas - bez nich sobie z botami nie pograsz

przykladowy skrin mapy do ca: (ra3mp4)



sory jezeli kogos zdenerwowalem ale nie moglem sie powstrzymac a poza tym to mi dodawania zalacznikow nie dziala

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

Re: Re: Re: rowne szanse?

quote:
Napisane oryginalnie przez trl
a co ma do "lamemode" ta mapa?


moze ludzie mysla, ze w CA trzeba tylko strzelac

a to nieprawda! kurde, jak bardzo liczy sie movement :>

kilka razy zagralem sobie on-line z kolesiami z Niemiec i Szwecji, ale baty dostawalem ;/

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2003 10:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

CA jest zajebiste.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2003 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
CA jest zajebiste.


SweepeR - moze zagramy kiedys, w sumie moge na swoim serwie postawic CA i RA

moze i t0d wpadnie :>

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2003 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez Lipas
SweepeR - moze zagramy kiedys, w sumie moge na swoim serwie postawic CA i RA

moze i t0d wpadnie :>



ja to typowy lpb jestem teraz nie gram na serwerach z pingiem >40 bo wtedy to nawet moje szczescie nie pomaga

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2003 23:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
ja to typowy lpb jestem teraz nie gram na serwerach z pingiem >40 bo wtedy to nawet moje szczescie nie pomaga


hmm, przy odrobinie szczescia, to bedziesz mial ping << 50

ale to zalezy od Twojego lacza :>

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2003 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
imbaczek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Re: rowne szanse?

quote:
Napisane oryginalnie przez add1cted
Co myslicie o CA? Bo ja ostatnio slyszalem ze to taki lamemode.

Lamemode może nie, ale aimmode -- owszem

__________________
and the times when we were young
when life seems so long...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2003 09:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil imbaczek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do imbaczek Znajdź więcej post'ów przez  imbaczek Dodaj imbaczek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać imbaczek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

nie chodzi o mapy; chodzi ze Ca jest lamerskie

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2003 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

eee tam,

ca w wykonaniu 2 zajebistych graczy jest bardz ale to bardzo widowiskowe

i nie widze w tym zadnej lamerii

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2003 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
add1cted
still blind



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

Dlaczego od razu lamerskie? Moze sie wydawac bez sensu przy grze 5v5 jak na poczatku nadziejesz sie na 4 kolesi, albo jak ci dwoch w plecy pakuje. Ale gry 1v1 i 2v2 sa czasem ciekawe szczegolnie jak wyjdzie ci "kombo" tzn trafiasz ciagle przeciwnika az go nie zabijesz. Do tego zero przejecia podczas gry ze niema sie kontroli, poprostu wlaczasz i grasz liczy sie tylko aim i movement.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2003 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil add1cted Kliknij tutaj by wysłać e-maila do add1cted Znajdź więcej post'ów przez  add1cted Dodaj add1cted do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać add1cted prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n3k4r4i
it is forbidden to forbid



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: wrocław

no tak! wszystko pieknie i ladnie. CA jest ok ale dlaczego nie mozna grac na mapach do ra3 (przynajmniej u mnie) z botami. na innych bez problemu. juz zakladalem taki temat. jak daje np ra3map1 i duel arena to wyskakuje "mode voting no apropriate for this arena type" czy jakos tak. a imo grac ca na mapach nie do ra3 troszke mija sie z celem.

__________________
zielona rewolucja już wkrótce!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2003 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n3k4r4i Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n3k4r4i Znajdź więcej post'ów przez  n3k4r4i Dodaj n3k4r4i do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n3k4r4i prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez n3k4r4i
CA jest ok ale dlaczego nie mozna grac na mapach do ra3 (przynajmniej u mnie) z botami.


bo nie ma tam plikow *.aas - czyli tych dzieki ktorym boty moga sobie chodzic nie obijajac sie o sciany

quote:
Napisane oryginalnie przez n3k4r4i
jak daje np ra3map1 i duel arena to wyskakuje "mode voting no apropriate for this arena type" czy jakos tak.



dzieje sie tak dlatego ze nie masz pliku o rozszerzeniu .arena, w ktorym masz napisane jaka mapa najadaje sie do danego trybu gry (poszukam czegos i na[pisze tu co trzeba zrobic) jezeli nie chce ci sie czekac to sciagnij sobie jakas starsza wersje cpma (np cpma0.99v lub cos takiego) tam nie bylo z tym problemu

quote:
Napisane oryginalnie przez n3k4r4i
a imo grac ca na mapach nie do ra3 troszke mija sie z celem.


ja caly czas to powtarzam


edit-------------

plik nazwij np 'ma.arena' i zapisz go w katalogu baseq3\scripts\

a w nim umiesc:

{
map "ra3map1"
longname "High Noon"
fraglimit 5
type "arena"
}

u mnie pomoglo - jak nie to daj znac

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2003 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

Talking

kilka prosb do ludzi grajacych CA na pm bo vq3 mnie nie interesuje:
1. cwiczcie movement bo niema na co patrzec czasem.
2. Jezeli przy grze przynajmniej 4v4 szukacie sie z ostatnim przeciwnikiem na mapie przy stanie od 1/0 do 50/50 dluzej niz 30 sek wpiszcie kill.
3. Nie uzywajcie zbindowanego rj.
4. Wycofujac sie jestescie bardziej przewidywalni, wiec nie robcie tego . To ma byc szybka rozgrywka.
5. Nie badzcie PRO.

jak cos sobie przypomne to dopisze.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2003 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez tehace
kilka prosb do ludzi grajacych CA na pm bo vq3 mnie nie interesuje:
1. cwiczcie movement bo niema na co patrzec czasem.
2. Jezeli przy grze przynajmniej 4v4 szukacie sie z ostatnim przeciwnikiem na mapie przy stanie od 1/0 do 50/50 dluzej niz 30 sek wpiszcie kill.
3. Nie uzywajcie zbindowanego rj.
4. Wycofujac sie jestescie bardziej przewidywalni, wiec nie robcie tego . To ma byc szybka rozgrywka.
5. Nie badzcie PRO.

jak cos sobie przypomne to dopisze.



szkoda ze vq3 cie nie interesuje - tak to bys mial przynajmniej pojecie o prawdziwym ca....

1. zgadzam sie

2. nawet przy limicie rund 11 i stanie 10-10??? głupstwa pan opowiada

3. nie uzywaj myszki i klawiatury

4. widac ze zbyt czesto nie grasz w ca bo nie wiesz ze jak sie ktos wycofuje mozna latwo fraga zdobyc... (wycofujesz sie, czekasz chwilke za rogiem i juz - camping style rox )

5. nie badz lame

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2003 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez tehace

1. cwiczcie movement bo niema na co patrzec czasem.
2. Jezeli przy grze przynajmniej 4v4 szukacie sie z ostatnim przeciwnikiem na mapie przy stanie od 1/0 do 50/50 dluzej niz 30 sek wpiszcie kill.
3. Nie uzywajcie zbindowanego rj.
4. Wycofujac sie jestescie bardziej przewidywalni, wiec nie robcie tego . To ma byc szybka rozgrywka.
5. Nie badzcie PRO.




nie zebym cie chcial zjechac ale no coz

ad 1. no tak jest tu co cwiczyc pro-q3dm6 i 6++ nie ma co ja sie nauczylem movmentu w 3 dni na tych mapach i spokojnie odbijam sie rj od kazdej sciany i biegam dochodzac nieraz do 900 ups praktycznie kazdy ruch mozna przewidziec bo wiekszosc graczy biega tymi samymi drogami czyli od rl do rg i znowu rl na dol schodza jak tylko kogos tam zobacza - ja wiem ze te mampy sa miodne ale zeby tylko w nie grac ?? bo gra sie tylko w nie
ad 2. adlaczego mam wpisac kill dla mnie to objaw lamerstwa gosc mnie szuka biega za mna a ja sie przed nim killne juz wole przyjac wyzwanie i zginac majac 10 % niz sie killowac
ad 3. a walsnie ze bede uzywal bo jak widze jak ktos kaleczy probujac samemu wskoczyc i robi to 3 razy to az mi sie odechciewa na vq3 ofkroz mozna nie uzywac ale w pm wole pomagac sobie rj bo nie raz jest za malo czasu by machnac myszka wiem lame jestem ale dobrze mi z tym
ad 4. no to sie z toba zgodze
ad 5. i tu chyba tez

Co do CA i RA3 nic nie mam bo mi sie podobaj te tryby ale z fizyka PM - co do samego CA ( polskiego) wkurwia mnie dm6 dlatego w domu gram sobie z kumplami w CA ale na mapkach ra3 zaj.ebista sprawa

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2003 00:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez Q
nie chodzi o mapy; chodzi ze Ca jest lamerskie


Nie jest lamerskie, tylko Polakom brakuje do tego skilla

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2003 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

dobra sprostowanie
t0d: dla mnie prawdziwe CA to CA na pm. Z killem to byla przesada ale wkurwia mnie czekanie minuty jak widze ze koles sie wychyli strzeli z rg, wycofka, granat, plazma, rakiera, wycofka... i do tego jeden i drugi gra tak samo. Nie uzywac klawiatury i myszki mowisz? To czym mam grac? Mam dotknac glowa monitora i ****em sterowac? Wlasnie nie gram czesto ale jak juz gram i nadziewam sie na spierdalaczy to tym bardziej sie denerwuje. Ten caly camping style jest do dupy bo oczywiscie wedlug mnie zabija on przyjemnosc z tego trybu. Rozumiem ze jestes pro ale widzisz dla mnie pro powinno sie trzymac jak najdalej od CA, nie chce turnieji, lig, nawet klanow nie chce. To ma byc ekstremalnie szybka **********nka mode i ludzie grajac powinni myslec zeby zrobic jak najbardziej efektownego fraga a nie ze chca wygrac. Chcesz wygrac idz grac duele albo tdma.

MAr-n: pobiegaj przez minute z 800 na dm6 albo z 1100 na 6++ to bedziesz mial opanowany movement, bo narazie ci sie tylko wydaje ze masz. Z mapami jest padaka dm6 jak nie to dm6 ale moze byc jeszcze dm6 no ewentualnie ++. Z killem chodzi o nie przedluzanie, patrz wyzej. Bedziesz uzywal binda bo ktos inny kaleczy nie powiem n1. Tutaj tez sprostuje swoje stanowisko: nie lubie ludzi ciagle uzywajacych zbindowanego RJ sam tego nie uzywam i bynajmniej nie dlatego ze nie umiem go sobie napisac, lub poprostu skopiowac. Denerwuja mnie takie momenty jak skok ze schodow kolo YA na pro-dm6, bindem chyba sie da, normalnie jest jakos dziko. Nie lubie jak ktos sobie skacze bindem i mi po glowie strzela.

zdecydowanie potrzeba nowych otwartych map.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2003 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez tehace

MAr-n: pobiegaj przez minute z 800 na dm6 albo z 1100 na 6++ to bedziesz mial opanowany movement, bo narazie ci sie tylko wydaje ze masz.



heh co ty do mnie piszesz ja nie gram miesiac w cpma a 1.5 roku wiec movmentu mnie uczyc nie trzeba i nic mi sie nie zdaje
A te mapy juz mam obcykane przez ten okres rozegralem tyle meczy az glowa boli tdm 1v1 i ca wiec to moze sobie podarujemy

quote:
Napisane oryginalnie przez tehace

Z mapami jest padaka dm6 jak nie to dm6 ale moze byc jeszcze dm6 no ewentualnie ++.



No o to mi wlasnie chodzi tak jest nawet w TDM zmienisz na ospdm5 i zaraz jakis debil co nie zna mapy zmienia na pro-q3dm6 zenada

quote:
Napisane oryginalnie przez tehace

Z killem to byla przesada ale wkurwia mnie czekanie minuty jak widze ze koles sie wychyli strzeli z rg, wycofka, granat, plazma, rakiera, wycofka... i do tego jeden i drugi gra tak samo



wydaje mi sie ze jestes troche samolubny
Sorry men ale miales swoja szanse przegrales zabili cie daj grac innym. Czy to zle ze ktos byl lepszy od ciebie albo mial wiekszego farta i udalo mu sie wytrwac do konca rundy. Mnie tez to wkurwia ale jakos sie nie burze. Daj grac innym na tym to polega

quote:
Napisane oryginalnie przez tehace

Bedziesz uzywal binda bo ktos inny kaleczy nie powiem n1. Tutaj tez sprostuje swoje stanowisko: nie lubie ludzi ciagle uzywajacych zbindowanego RJ sam tego nie uzywam i bynajmniej nie dlatego ze nie umiem go sobie napisac, lub poprostu skopiowac.



Nie zrozumiales mnie do konca chodzi mi o to ze ten ktory kaleczy to niech sobie lepiej tego binda wklei a nie sie meczy. Mnie to bez roznicy czy ktos uzywa czy nie uzywa, ja uzywam

quote:
Napisane oryginalnie przez tehace

zdecydowanie potrzeba nowych otwartych map.



zgadzam sie z tym

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2003 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez tehace
dobra sprostowanie
t0d: dla mnie prawdziwe CA to CA na pm.



eh a dla mnie prawdziwa CA to CA z fizyka vq3

quote:
Z killem to byla przesada ale wkurwia mnie czekanie minuty jak widze ze koles sie wychyli strzeli z rg, wycofka, granat, plazma, rakiera, wycofka... i do tego jeden i drugi gra tak samo.



a jak grasz 1v1 to ciebie juz to nie denerwooje? to oczekanie - nawet przez 10 minut? ba - czasem i wiecej?

quote:
Nie uzywac klawiatury i myszki mowisz? To czym mam grac? Mam dotknac glowa monitora i ****em sterowac?



byloby nie wygodnie co nie? no widzisz jak dla mnie machanie mycha po malym biurku jest niewygodne a tak poza tym to chodzilo mi o to misiu slodki, ze to ze ty umiesz robic rj bez skryptow, nie oznacza ze odrazu wszyscy musza grac tak jak ty miszczu chcesz - to z ta klawiatura i myszka bylo wariacja na ten temat - imialbys grac tak jak ktos inny Ci narzuci? wątpie - dla mnie gra ze zbindowanym rj jest przyjemniejsza - pomimo tego ze umiem zrobic i normalnego


quote:
Wlasnie nie gram czesto



to co sie odzywasz ???? joke

quote:
ale jak juz gram i nadziewam sie na spierdalaczy to tym bardziej sie denerwuje. Ten caly camping style jest do dupy bo oczywiscie wedlug mnie zabija on przyjemnosc z tego trybu.



to graj 1v1 jezeli ktos ci caly czas kampuje - w ca oto chodzi ze jak ci ktos przykampuje to jest paru kolesi z twojego timu ktorzy mu moga przeszkodzic

quote:
Rozumiem ze jestes pro



kto Ci tak powiedzial? to chyba przez ten avatarek :/

quote:
ale widzisz dla mnie pro powinno sie trzymac jak najdalej od CA



uzasadnij prosze

quote:
nie chce turnieji, lig, nawet klanow nie chce. To ma byc ekstremalnie szybka **********nka mode



sciagnij sobie to sie nazywa albo excessive arena albo stupid mod - bedziesz mial to co chcesz

quote:
ludzie grajac powinni myslec zeby zrobic jak najbardziej efektownego fraga a nie ze chca wygrac.



przeciez ca nie jest do robienia efektownych fragow a z tym wygrywaniem to wlasciwie NIGDY sie nie spotkalem z gra w ktorej nie chodziloby o wygrywanie... jezeli jakas znasz to wez mi tytul zapodaj bo jestem ciekaw oki?

quote:
Chcesz wygrac idz grac duele albo tdma.

a ctf to co? z CA jest podobnie....

quote:
zdecydowanie potrzeba nowych otwartych map.


widze ze ty nawey nie raczyles zobaczyc prawdziwych mapek do ca - tylko ten dm6 ++ prodm6.... looknij przynajmniej ospca1...

ps fiu fiu dlugi ten poscik wyszedl

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Edytowane przez t0d dnia 03-07-2003 o godz. 23:46

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2003 23:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

"wydaje mi sie ze jestes troche samolubny
Sorry men ale miales swoja szanse przegrales zabili cie daj grac innym. Czy to zle ze ktos byl lepszy od ciebie albo mial wiekszego farta i udalo mu sie wytrwac do konca rundy. Mnie tez to wkurwia ale jakos sie nie burze. Daj grac innym na tym to polega"
dobra spoko masz racje.

t0d:
"eh a dla mnie prawdziwa CA to CA z fizyka vq3"
juz to napisales to po co sie powtarzasz.

"a jak grasz 1v1 to ciebie juz to nie denerwooje? to oczekanie - nawet przez 10 minut? ba - czasem i wiecej?"
jak juz ogladam/czekam to 1v1 cpma a na obecnym poziomie to nie jest nudne, malo nowych ludzi w to gra bo dostaja takie baty ze im sie odrazu im sie odechciewa.

"byloby nie wygodnie co nie? no widzisz jak dla mnie machanie mycha po malym biurku jest niewygodne a tak poza tym to chodzilo mi o to misiu slodki, ze to ze ty umiesz robic rj bez skryptow, nie oznacza ze odrazu wszyscy musza grac tak jak ty miszczu chcesz - to z ta klawiatura i myszka bylo wariacja na ten temat - imialbys grac tak jak ktos inny Ci narzuci? wątpie - dla mnie gra ze zbindowanym rj jest przyjemniejsza - pomimo tego ze umiem zrobic i normalnego"
to kup sobie wieksze biruko i narazie to ty udajesz miszcza. Ja tylko mowie jak to widze.

"uzasadnij prosze"
sam sie domysl dlaczego (teraz sie spiesze a mam duzo do napisania).

"sciagnij sobie to sie nazywa albo excessive arena albo stupid mod - bedziesz mial to co chcesz"
ale ja wole pm ktory moze taki byc.

"przeciez ca nie jest do robienia efektownych fragow a z tym wygrywaniem to wlasciwie NIGDY sie nie spotkalem z gra w ktorej nie chodziloby o wygrywanie... jezeli jakas znasz to wez mi tytul zapodaj bo jestem ciekaw oki?"
no widzisz mowisz tak bo pewnie zadnego nigdy nie zrobiles. Wyobraz sobie dm6(pro), odbijasz sie od sciany, lecisz 800upsow tam przy tych slupach gdzie jest normalnie YA, skrecasz sobie w prawo i nadziewasz sie na kolesia, puszczasz mu rakiete pod nogi, odrzuca go, ty wcale sie nie zatrzymujesz tylko w odpowiednim momencie dusisz skok i nadal lecisz 800, odrzucilo go ale nie wystarczajaco, puszczasz nastepna rakiete ktora juz go fajnie wyrzuca do gory (teraz akcja dzieje sie w pomieszczeniu z mgh), koles odrzucony twoja rakieta spada ale nie dolatuje do ziemi bo zjada w powietrzu. Dla mnie CA polega jedynie na robieniu efektowych fragow bo sprawia mi to przyjemnosc, napewno wieksza niz rail przy wycofce zeby tylko wygrac. A ca daje ci wlasnie taka mozliwosc to jakby gra na ciaglym warmupie z selfdamage 0. Nie ma sie czym przejmowac jak zginiesz (no akurat jest bo bedziesz musial czekac i patrzyc jak ludzie spierdalaja bo chca wygrac).

"a ctf to co? z CA jest podobnie...." ctfa mozna jeszcze grac 4fun, niedlugo sie juz nieda... z CA bedzie podobnie...

"widze ze ty nawey nie raczyles zobaczyc prawdziwych mapek do ca - tylko ten dm6 ++ prodm6.... looknij przynajmniej ospca1..."
lol co to za roznica czy dm6 czy prodm6 na CA? ospca1 to chyba jedna z aren na ra3map1 i ta akurat mi sie nie podoba. I skad wiesz ze nie raczylem zobaczyc "prawdziwych" map do CA. Dla mnie kazda otwarta mapa jest dobra dla tego trybu. Mam sporo map do RA ale jakos niema gdzie na nich grac i o to wlasnie mi chodzilo.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2003 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez tehace
juz to napisales to po co sie powtarzasz.


jak nie trafia...

quote:
jak juz ogladam/czekam to 1v1 cpma a na obecnym poziomie to nie jest nudne, malo nowych ludzi w to gra bo dostaja takie baty ze im sie odrazu im sie odechciewa.


kolorowa tolerancja...

quote:
to kup sobie wieksze biruko i narazie to ty udajesz miszcza. Ja tylko mowie jak to widze.



daj kaske to sobie kupie

quote:
sam sie domysl dlaczego (teraz sie spiesze a mam duzo do napisania).



wolałbym zebys mi odpowiedzial!

quote:
ale ja wole pm ktory moze taki byc.



swietnie

quote:
no widzisz mowisz tak bo pewnie zadnego nigdy nie zrobiles.



grales ze mna ze wiesz???

quote:
Wyobraz sobie dm6(pro)






quote:
Dla mnie CA polega jedynie na robieniu efektowych fragow bo sprawia mi to przyjemnosc, napewno wieksza niz rail przy wycofce zeby tylko wygrac. A ca daje ci wlasnie taka mozliwosc to jakby gra na ciaglym warmupie z selfdamage 0. Nie ma sie czym przejmowac jak zginiesz (no akurat jest bo bedziesz musial czekac i patrzyc jak ludzie spierdalaja bo chca wygrac)



spoko - moze sie pomylilem: CA polega NIE tylko na robieniu efektywnych fragow (cwiczenie aim'a, movement'u itp.)


quote:
ctfa mozna jeszcze grac 4fun, niedlugo sie juz nieda... z CA bedzie podobnie...

jak graja w niego tacy ludzie jak ty to sie nie dziwie: cyt: malo nowych ludzi w to gra bo dostaja takie baty ze im sie odrazu im sie odechciewa.

quote:
lol co to za roznica czy dm6 czy prodm6 na CA? ospca1 to chyba jedna z aren na ra3map1 i ta akurat mi sie nie podoba. I skad wiesz ze nie raczylem zobaczyc "prawdziwych" map do CA. Dla mnie kazda otwarta mapa jest dobra dla tego trybu. Mam sporo map do RA ale jakos niema gdzie na nich grac i o to wlasnie mi chodzilo.



bredzisz: ospca1 jest z jakiegos customka a nie z ra3map1
roznic jest wiele: na dm6 gra jest ok max 4v4 na innych mapach ra mozna nawet grac 12v12

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2003 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:04.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions