Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Pytanie dotyczące PB
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Question Pytanie dotyczące PB

Topic może i głupi ale chyba niektórym się przyda ( w tym mi)
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak ustawione są zabezpieczenia na polskich serwerach bo niestety od jakiegoś czasu jestem z paru skutecznie kopany. Chcialbym stworzyć confa żeby móc grać na wszystkich ale niestety nie znam ustawień tychże serwów a na granie bez pewnych uproszczeń w grafice nie mam komputera
Z góry dzięki za pomoc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2002 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
STEIN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Warszawa

Lightbulb :/

Wystarczy trzymac sie glownie tych ustawien i no way kick more:

rate: min. 3000, max. 25000
cl_timenudge: min. -50, max. 0
snaps: min. 20, max. 40
cl_maxpackets: min. 30, max. 100
r_picmip: min. 0, max. 5
r_picmip2: min 0 , max 5
r_mapoverbrightbits: min. 0, max. 4
r_overbrightbits: min. 0, max. 4
r_uifullscreen: 0
r_ext_NV_fog_dist: 0
com_maxfps out of 0.0000001 and 40

__________________
grasz dla zabawy - pamietaj o tym ^__^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil STEIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do STEIN Znajdź więcej post'ów przez  STEIN Dodaj STEIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać STEIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Podkleje sie do topa (za pozwoleniem) i spytam, czy ktos moze bedzie wiedzial dlaczego jestem regularnie kopany z serva Fear Factory Clan - zawsze wchodze na ulamek sekundy po czym w konsoli pojawia sie wypracowanie czerwonym drukiem o niemozliwosci odpowiedzi jakiegos zapytania na cos - kick i laduje z komunikatem - unpure client ... brak jakiegos-pliku.pk3
I oso hozi?
plz hlp thx

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 01:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Miałem na FF problem z osp 0.3 To moze byc ten sam błąd. Najpierw zainstaluj osp ver. 0.22, na to dopiero 0.3. U mnie pomogło.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Bluesdriver
Miałem na FF problem z osp 0.3 To moze byc ten sam błąd. Najpierw zainstaluj osp ver. 0.22, na to dopiero 0.3. U mnie pomogło


BIG THX B-Drvr

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 13:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Dzieki bo to ciagłe kickanie z co poniektorych serwów było wkurzające. Sprawdzę jak to ja mam ustawione bo config nie mój. Zobaczymy ... mam nadzieje że pomoże.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 16:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking Tia

Mnie tez kopalao na poczatku, nawet na defaultowym cfg - jhak zmienilem wszystko zaczelo choidzic normalnie PB czasmi ma tka na****** ze sam nie wie co jest grane

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Re: Tia

quote:
Napisane oryginalnie przez Omega_Ra
Mnie tez kopalao na poczatku, nawet na defaultowym cfg - jhak zmienilem wszystko zaczelo choidzic normalnie PB czasmi ma tka na****** ze sam nie wie co jest grane


PB nic nie ma na*********. Poprostu jeśli będziesz miał ustawione coś powyżej lub poniżej dozwolonych wartości to cie kopnie. Wcześniej oczywiście ostrzega ale mało osób zwraca uwagę na komunikat od PB a jeszcze więcej go nie rozumie
Po za tym PB czasami kopie od razu czasami po jakimś czasie (losowo) wszystko zależy od dokładnych ustawień PB i wsyzstko jest opisane w dokumentacji PB

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 07:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Problem w tym, ze ustawienia PB sa rozne w zaleznosci od servera - dlatego dobrze by bylo ustalic jakies wartosci graniczne (chyba, ze juz sa ustawione - to wtedy przepraszam i w ogole )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 08:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

Angry A

U mnie jest taka dziwna rzecz: Zwykle jak sie lacze z jakims serwerem to musze czekac z 10 minutek. Ciągle na awaiting gamestate stoi. Kiedys sie normalnie łączyło. Teraz mam duze prawdobodobienstwo na to ze mnie wykopie za to ze sie za dlugo lacze . Albo jak nagle serwer sie wypelni i ja sie wtedy lacze, kiedys naciskalem esc, mijala chwilka i juz bylem w menu głównym. Teraz Naciskam esc, czekam ok. 20 minut i jestem w menu głównym Jest na to jakis sposob oprócz reinstalki? Płyta z grą mi sie zgubiła

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

RTCW to jednak coś nieprzewidywalnego

Pomijając już że PB kickał mnie z niektorych serwów to ostatnio notorycznie przytrafia mi sie jedna rzecz. Gram sobie grzecznie fraguje innych , mnie fragują leczę innych inni mnie leczą aż tu nagle ta sielankę przerywa nalot albo granat albo tak po prostu bez niczego. Czarny ekran jakies durne buczenie... I tylko restart pomaga. Nie wiem co robić wczesniej tak nie miałem może conf jest niestabilny ( o ile to mozliwe) , LOL ( Lord Of Lags ) mnie nie lubi albo może moje Cel 500 64 ramu nie wyrabia ( do tej pory dawalo radę bez takich niespodzianek , )
W ten sposób jestem najcześciej wywalany z serwera Piekary.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
STEIN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Warszawa

:/

Wyłączcie sobie tez obowiazkowo AUTO UPDATE !! nie bedzie wisiał tak podczas laczenia.

__________________
grasz dla zabawy - pamietaj o tym ^__^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil STEIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do STEIN Znajdź więcej post'ów przez  STEIN Dodaj STEIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać STEIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:46.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions