Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Command & Conquer: Renegade > GDI vs NOD
GDI czy NOD
You do not have permission to vote on this poll.
GDI 10 32.26%
NOD 21 67.74%
W sumie: 31 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ad123
fUzz.ad123



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kraków

aha,trzeba dac mape flying

__________________


@|)123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 16:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ad123 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ad123 Znajdź więcej post'ów przez  ad123 Dodaj ad123 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ad123 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

HM..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Hm.. po zastanowieniu oddalem glos w ankiecie na NOD - sentyment do Red Alerta... o sorry tam byli Ruscy .. jeszcze raz sie zastanowie, oki

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 20:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Nadal nie wiem na co mam oddac glos w ankiecie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Nie zaglosuje....Demokracja, Wolnosc slowa

Ogolnie fajny dzial , duzo tu moderatorow mozna se nabic posty, ciekawe kiedy sie skapna

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
best|Kai
On My Way!



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Dresden

Thumbs down

Nie glosuje bo w to nie gram i nie chce mi sie w to grac. Gralem w to pare miechow temu po netozie i ani jednego polaka nie widzialem Po pierwsze to C&C Renegade juz zginal Niech zyje Jedi Knight ][

__________________

Grade: Hauptmann
Class: Combat Medic
Stationed: Dresden Panzer Camp
Unit: 9.SS-Panzer Sanitätssturmbann "Großdetuschland"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2002 23:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil best|Kai Znajdź więcej post'ów przez  best|Kai Dodaj best|Kai do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać best|Kai prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

a ja w to gralem, ale za cholere nie moge dojśc do tego jak wybiera sie (w grze) kim się gra: GDI czy NOD <- jakieś propozycje??????

PS rzeczywiście rcube masz rację

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2002 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

Red face

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaSa


a kiedy bedzie full?



Hjeh... Juz jest full!

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2002 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

Oh my god, rcube!!

RCUBE! Az cztery posty naraz? Nie bylo mozliwosci edytowania, co?

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2002 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Myla
Renegade



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez best|Kai
Nie glosuje bo w to nie gram i nie chce mi sie w to grac. Gralem w to pare miechow temu po netozie i ani jednego polaka nie widzialem Po pierwsze to C&C Renegade juz zginal Niech zyje Jedi Knight ][


hehe ani jednego? dziwne a w co grales? hmm w renegade? czy Tiberian Down, hehe, bynajmniej na WOL gra wielu polakow, 4example ja - w maju bylem 1st w Polsce i 95 na swiecie! hmmm , kto gra? jest tego troche , Yuripl, Cooler, Ashpl, Viruspl, Zenekpl, Taank i inni. ( z tymi osobami ja gram regularnie)!!! W srod polskich graczy mamy kilku co naprawde sa swietni i zdobywaja wysokie noty, jednak jest inny lopot, mianowicie totalna ignorancja tej gry w polskim swiatku prowadzona przez wiekszosc serwisow internetowych. Fakt jest faktem i nie da si etego zapzreczyc. jakby nikt w to ni egral - takie mozn aodniesc wrazenie, a przeciez gra wiele. Moze fakt ten jest spowodowany ze aby gra si epodobala trzeba greac w gry z minimum 16, a najlepiej 32 graczami. W Polsce tak racej si enie dzieje, a szkoda. Osobiscie sam zakladam dosć czesto serwer na WOL (Westwood Online) i minimalna ilosc graczy jaka ustawiam to 28. Wtedy ta gra jest piekna. Jednak to nie jest gorna granica, gdyz w renegade moze grac ponad 100 osob na raz na jednaj mapce. Heh, gdyby ludzie w takie gry zaczeli grac to by im sie spodobalo.
Bynajmnije co do frakcji to jest roznie i zazwyczaj zalezy to tylko i wylacznie od mapki na jakiej gram. jest wiele taktyk na kazda frakcje i naprawde kazda strona ma takie same szanse. ni emozna powiedziec ze flame rush jest dobry na wszystko bo niejest, baza dodu ma tak lipn aobrone ze glowa mala , al eto juz inna historia....

__________________
Born To Command, Command To Conquer.

http://www.imperium-ww.pl
GG: 1584697

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2002 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Myla Znajdź więcej post'ów przez  Myla Dodaj Myla do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Myla prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

widzisz bo nikt nie wie gdzie są jakies dobre servery, po drugie jak dla mnie to ta gra nie posiada aż tyle grywalności co inne quake`i unreal`e itp

ps. mamy tu jakiegoś mioderatorka or sth?? czy dalej można se nabijać?

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2002 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d

ps. mamy tu jakiegoś mioderatorka or sth?? czy dalej można se nabijać?



Nie wiem

Sprawdzmy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2002 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Test No 1

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2002 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Test No 2

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2002 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Myla
Renegade



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Szczecin

niewie? hmmm, nie kminie ciebie, czy ty grales kiedys w Renegade? jezeli tak to l;aczysz sie w Westwood Online i tam masz serwery graczy, jak nie masz dobrego to sam zaloz wlasny/.... osobisci ej atak robie bardzo czesto i nie ma problemow z zapelnieniem go graczami. Wystarczy chceic. Zaklada,m albo serwer dedykowany albo nie to juz zalezy od mojego upodobania, al etu westwood nie robi problemow. tak to jest i tyle. jezeli nie masz oryginalnej gry to ju zinn asprawa ( mi na szczesci ewestwood przyslal za free, al einn ahistoria) to pozostaje ci gameSpy - tam masz jakis 1000 serwerow - ( westwood tak si edogadal z GameSpoy gdy wypuszczali renegade i tyle ppowinno byc). Swoja droga ni epowiem ze gra jest malo grywalan ( w grze dl a4ch graczy faktycznie lipnie si egra, hehe) gdyz zwrotow akcji jest tak wiele i w ogole - od zcasu wprowadzennia jednostek latajacych wiele si ezmnienilo na lepsze. jednak nie mozna tego porownywac do jakiegos smiesznego tribes 2 bo to zupelni einny gatunek gier, jezeli ktos tak robi tio renegade i tak jest lepszy. Grafika moze nie jest najcudowniejsza al egra jest super grywalna ( tak samo jak DSJ). ale top juz indywidualna sprawa jak kopts to odbiera, mi si epodoba io tyle i gram tylko w rena na wol Countera wywalilem przez okno n apoczatku beta testow rena - taka roznica i tyle renegade rulez, hehe, coz - troch esi erozpisalem LOL a co mi tam

__________________
Born To Command, Command To Conquer.

http://www.imperium-ww.pl
GG: 1584697

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2002 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Myla Znajdź więcej post'ów przez  Myla Dodaj Myla do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Myla prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Test#3

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2002 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Skoro znalezli sie wymiatacze z Polski, to moze napiszecie jak znalezc polski serwer, bo ja mam same niemieckie (mowie o tych, na których da się grac).

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 15:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Myla
Renegade



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Szczecin

jezeli jestem online to mozesz probowac znalezc na WOL ( european server) strefaCNC SCTeam Poland lub podobnej nazwy, niestety nieraz moze byc zly ping ale ostatnio jest to zadkosc....
Niemiernie ubolewam za to nadtym, ze zaden polaki serwis poswiecony grą nie zalozyl takowego serwera, dziwne naprawde dziwne, zwlaszcza, ze aby zalozyc serwer ni epotrezba miec, gry. Oprogramowanie do serwera dedykowanego jest dostepne freeware na westwoodzie.
Bynajmnije czyje tu pewna dyskryminacje fanow gier ze stajni Westwooda. Skoro ja, malo znajacy sie na tajnikach serwerow i konfikluracji sieci potrafilem zalozyc serwer na WOL to nie uwieze ze komus si eto nie udalo. heh, to jest przykre. jedyny serwer - POLSKI - to jest chyba moj - oraz spotkalem okazjonalnie 2 inne serwery zalozon eprzez graczy al eto bylo minelo. Teraz to juz mi si eodechciewa powili, al eco tam, bede nadal bronic honoru polskich graczy na wol - tylko niech ja skonzce praktyki w porcie - bo taka niespodzianke zafundowala mi uczelnia na wakacje

__________________
Born To Command, Command To Conquer.

http://www.imperium-ww.pl
GG: 1584697

Edytowane przez Myla dnia 07-07-2002 o godz. 19:46

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Myla Znajdź więcej post'ów przez  Myla Dodaj Myla do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Myla prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Wybralem na poczatku serwery (chyba z europy srodkowej), czy da sie to zmienic??? Podaj mi nazwe Twojego serwa, to poszukam, moze bedzie widoczny posrod tych, ktore mam. Dizex z gory

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2002 08:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Myla
Renegade



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Szczecin

w sumie to jest tak:
masz 3 serwery z westwoodu: europejski, u.s.a oraz pacyfik ( tak jest do all gier z westwoodu)
po zalogowaniu si en adany serwer widzisz serwery do niego podlaczone w danym czasie ( serwer pacyfik jest z reguly pustawy wiec tam nie radze zagladac)
oks - zatem jezeli gram lub mam akurat ochote zalozyc serwer to nazwa jest prosciutka jak barszcz StrefaCNC SCTeam POLAND czy cos wtym guscie. Jednak z dopswiadczenia ci powiem ze z reguly umawiam si ena GG na jakies gry z polakami ( z wiekszosci amam kontakt i spora grupa jest w moim klanie) i w taki sposob sobie giercujemy. W sumie to jest najlepsze rozwiazanie, gdyz moje lacze tez nie jest idealne i nmie moge miec serwka 24godz. / dobe. W koncu mam tylko 1go pc-ta w domku i uzywam go do wielu rzeczy. w dodatku w wakacje jestem zadko w domu wiec wiesz jak jest...

__________________
Born To Command, Command To Conquer.

http://www.imperium-ww.pl
GG: 1584697

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2002 10:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Myla Znajdź więcej post'ów przez  Myla Dodaj Myla do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Myla prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kołodko
C&C General



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Ryki

Thumbs up

Wole NOD od GDI, a to z sympatii do Kane'a.

__________________
"Na tę chwile czekaliśmy wieki.
Rzeki spłyną krwią tych wszystkich,
którzy wystąpili przeciwko nam."-- Kane

Kołodko
e-mail: [email protected]; [email protected]; [email protected]
gadu-gadu: 2905556
http://www.cnc.w.pl/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2002 11:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kołodko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kołodko Znajdź więcej post'ów przez  Kołodko Dodaj Kołodko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kołodko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking Brotherhood of NOD

Nod jest faktycznie lepszy - wszystkie ich technicze zbweczki staja naprzeciw pojebom z GDi
NOD ROXX

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Re: Brotherhood of NOD

quote:
Napisane oryginalnie przez Omega_Ra
Nod jest faktycznie lepszy - wszystkie ich technicze zbweczki staja naprzeciw pojebom z GDi
NOD ROXX



Typowy user debil
spierdalaj ****

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 23:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Myla
Renegade



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Szczecin

Talking

hehehehe, ktoś się tu chyb azbylwersowal, muhahahahahha

__________________
Born To Command, Command To Conquer.

http://www.imperium-ww.pl
GG: 1584697

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 09:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Myla Znajdź więcej post'ów przez  Myla Dodaj Myla do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Myla prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

no, będzie mi taki **** mówił co ROX :>

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 23:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Myla
Renegade



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Szczecin

hehehhee, w sumie co jak co, al e redaktorzy ze strefy cnc wiedza doskonal eco rox w cnc a co nie...

__________________
Born To Command, Command To Conquer.

http://www.imperium-ww.pl
GG: 1584697

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Myla Znajdź więcej post'ów przez  Myla Dodaj Myla do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Myla prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

byli redaktorzy też

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Myla
Renegade



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Szczecin

byli czy obecni zawsze bnimi sa, i mowiac "redaktorzy" mialem nas obu na mysli, hehehe, a myslales ze nie?

__________________
Born To Command, Command To Conquer.

http://www.imperium-ww.pl
GG: 1584697

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Myla Znajdź więcej post'ów przez  Myla Dodaj Myla do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Myla prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

A no , myślałem że masz siebie na myśli

EOT bo to się chat zrobi zaraz

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Myla
Renegade



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Szczecin

musisz troch ewyluzowac , w koncu i tak malo kto tu zaglada, w sumie na potwierdzeni etego jak afrakcj ajest lepsza powiem ze w earth and beyopnd na moim statku kosmicznym jest logo GDI - hehe, j ato mam dopiero sentyment

__________________
Born To Command, Command To Conquer.

http://www.imperium-ww.pl
GG: 1584697

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 02:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Myla Znajdź więcej post'ów przez  Myla Dodaj Myla do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Myla prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:44.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions