Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Czy chcielibyscie jeden serwer tylko z niestandardowymi mapkami?
Czy chcecie jednego kubusia w trybie TS ale tylko z niestandardowymi mapami?
You do not have permission to vote on this poll.
RACZEJ TAK 4 22.22%
TAK 3 16.67%
ZDECYDOWANIE TAK 11 61.11%
W sumie: 18 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa


już się za toto zabieram, sorki za spóznienie



i już jest dodana do mapcycle u mnie.
i przypomnienie - na http://kill.it.pl jest coś takiego, jak aktualny mapcycle - i jest on zazwyczaj aktualny, i uaktualniany.

mało tego - są na nim również linki, do niestandardowych mapek, jakie są u mnie na mapcycle -więc już nie możecie mówić, że nie mieliście tych mapek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 02:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa


już się za toto zabieram, sorki za spóznienie




Papuzko teraz sie czuje jak bys byl mojim prawdziwym wujkiem Prawdziwym ojcem hrzestnym, pozdrowienia i oklaski dla naszego ojca hrzestngo!!!!!!!!!!!! Niezapomnimy cie bedziemy z taba w ciezkich sytuacjak niemartw sie stary

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez M.G-----&gt;RuLeZ



hrzestngo!!!!!!!!!!!!


chrzestnego ..

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 23:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez M.G-----&gt;RuLeZ



Papuzko teraz sie czuje jak bys byl mojim prawdziwym wujkiem Prawdziwym ojcem hrzestnym, pozdrowienia i oklaski dla naszego ojca hrzestngo!!!!!!!!!!!! Niezapomnimy cie bedziemy z taba w ciezkich sytuacjak niemartw sie stary




hehe - proszę się tak do mnie nie przyznawać!
bycie ojcem chrzestym, z tego co wiem - niesie za soba powazne obciazenia finansowe, nie mowiaz o realnym zagrozeniu dla zdrowia a nawet i życia!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 00:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

chrzestnego ..



A co za roznica

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 10:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa



hehe - proszę się tak do mnie nie przyznawać!
bycie ojcem chrzestym, z tego co wiem - niesie za soba powazne obciazenia finansowe, nie mowiaz o realnym zagrozeniu dla zdrowia a nawet i życia!



Powiedzialem "bedziemy z taba w ciezkich sytuacjak niemartw sie stary " no wiec niemartw sie

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 10:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez M.G-----&gt;RuLeZ


A co za roznica


Różnica w pisowni

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez M.G-----&gt;RuLeZ


Powiedzialem "bedziemy z taba w ciezkich sytuacjak niemartw sie stary " no wiec niemartw sie



hehe - jasne - a jak mi ktoś złoży "propozycję nie do odrzucenia" - to co - tez będziesz ze mną?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: <><>

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa


i już jest dodana do mapcycle u mnie.
i przypomnienie - na http://kill.it.pl jest coś takiego, jak aktualny mapcycle - i jest on zazwyczaj aktualny, i uaktualniany.

mało tego - są na nim również linki, do niestandardowych mapek, jakie są u mnie na mapcycle -więc już nie możecie mówić, że nie mieliście tych mapek




no wiec chcialem Wam powiedziec, ze jestem "under deep shock"(c) -- okazuje sie, ze ludzie NAWET sciagaja te mapki odemnie! nie ma to jak odpowiednia promocja mapek - wrzucic je do mapcycla, wylaczyc votowanie i ograniczyc ilosc servow

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 05:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:18.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions