Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Geneza nick00f
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Talking Geneza nick00f

Temat ten jest w pewnym sensie zwiazany z Counter-Strike'em , a dotyczy on (chyba wiadomo) waszych/naszych nickow... ja opowiem pierwszy:
Kiedys, dawno, dawno, bo ok. 3 lata temu dostalem pierwszego kompa, ofkors z netem odrazu (wtedy byl to modem TPSA ale teraz mam Dialog i jestem z tego zadowolony). Zaczelem sobie pogrywac w necie jako "Player" , w rozne gry... Pierwsza powazna kariere zaczelem z gra "xxx" (nie chce podac nazwy bo zle mi sie ona kojarzy ) i w niej gralem jako Sion... jakies pol roku temu po wielu zmianach nickow, postanowilem powrocic do mojego pierwszego (pierwszy byl chyba "Dragon" buahaha ale Sion byl 1 na powaznie :> ) nicka. Zmienilem tylko pisownie, poniewaz przestaly mi sie podobac krotkie nicki. Moim zdaniem nick Seaon jest b0sk1 :F...
PS: Wasza kolej

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja sobie wymyslilem nick DESTRUCTOR (poczatkowo pisany DeStRuCt0r, bo tam jaos mi sie spodobalo), bo mial byc kojarzony ze znieszczeniem. Obecnie gram na innych nickach jakie mi przyjda do glowy. A moj nick uzywa juz wiele lamek!! Nawet pisownie maja podobna do mojej np. z boarda... Nie nawidze kopiowania!! A teraz gram na nicku mX300 ku czci mojej nowej myszki lub na nicku CBS (wszedzie uzywam tego nicka, a jak powstal nie pytajcie, bo sam nie wiem ), a nick DESTRUCTOR uzywam jak spotykam starych znjomych...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 17:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

a co to ma wspolnego z cs'em? :>
identyczny topic byl na O niczym konkretnym w sumie. Jak jestes ciekawy to tam sobie luknij .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Huehue, DeStRuCt0r groznie brzmi btw Probowalem znalezc ten temat ale ja tam nic nie widze poza paroma topicami np. "zrobiłem sobie nowy avatar "... c00l temacik Emzorq ...

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Moj nick jak sie moze wydawac nie ma zwiazku z koszykowka Kilka lat temu kumpel tak zaczol wszystkich nazywac, po paru dniach bylo juz to klasowa obelga Dwa lata temu szukalem oryginalnego nicku i przypomnialem sobie ten bezsensowny zwrot Mimo to jak kiedys nie mialem co robic zanalazlem az 4 erbolow na gg (w tym jakas laska.

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Pierwszy moj nick wymyslilem 2 lata (i 2 miechy) temu (pamietam dokladnie ). Wymyslilem go, gdy robilem postac w Diablo2 na BN (Closed): CzachGrzmot , jakos tak wyszlo ze kazdy skracal i bylo: "czacha". Troche to przerobilem i powstal czaszek

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
(...)


to wywal po prostu wszystkie samogloski i bedzie

DSTRCTR


ja ostatnio gram na ftlt|aln-k

(zostawilem to 'a', ale je chyba tez wywale )

co do mojej to mialem podobnie jak Des Malo oryginalny. Więc zmieniłem na AlieneK. Chociaz gdy zmienialem nie graleem jeszce na necie tylko po prostu juz mi sie samo ALIEN nudziloi zrobilem zdrobnienie. ....urzywalem czsem wtdy alieneczek, alieneneneniek itp.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK


co do mojej to mialem podobnie jak Des Malo orginalny


Moj nick byl bardzo orginalny, az go nie skpoiowalo kilku lamusow!!
A tak na powaznie to to pomysle nad fejkiem DSTRCTR
thx za inspiracje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 22:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK
Pierwszy moj nick wymyslilem 2 lata (i 2 miechy) temu (pamietam dokladnie ). Wymyslilem go, gdy robilem postac w Diablo2 na BN (Closed): CzachGrzmot , jakos tak wyszlo ze kazdy skracal i bylo: "czacha". Troche to przerobilem i powstal czaszek


ahahahaah CzachGrzmot ahaha
no leje
moj sie wzial z poprzedniego nicka, ktory byl glupi i smierdzial. zostal ten i jestem zadowolony

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A jaki miales popzredni nick?? Pochwal sie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 14:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

czyżby ??

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Back




Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

AlienQ ty farciarski nabijaczu postów

Moim pierwszym nickiem był - Neo (prosze sie niesmiac )
Z kad sie wzioł ? Identycznie jak Neo'wi ze Specnaz. Ale cóz chciałem byc orginalniejszy. Przegladałem stronki i był taki img z napisem "BACK". Szukałem nicka wiec postanowiłem sobie wziąsc. DES nieprzejmuj sie muj nick był orginalny bo juz widziałem pare lamek którzy grali pod nickiem back. Myslałem wtedy ze ich "killne" bo niewytrzymywałem Ale cóz jakos z tym zyje. (...)

__________________
[FPP]Back,
back (at) fpp (dot) pl
http://www.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Back Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Back Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Back Dodaj [FPP]Back do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Back prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

dzien dobry.
Moje zdanie jest nastepujaci i na bank bdzie gro ludzi wRUKwionych na to co powiem ale...smiac mi sie chce kiedy czytam jak ktos sobie "wybiera" niki tylko dlatego ze fajnie brzmi lub tak mu ise podoba...moim zdaniem ksywa "nick" alias a.k.a. czy jak by go jeszce tam se zwal powinna nie tyle byc odzwierciedleniem danej osoby ale takze historycznie niemal z nim powiazana ! Wiec zupelnie bezsensowne sa ksywy wymyslone na poczekaniu (bo tam jakis typ do mnie raz tak powiedzial i smiech,albo ze ktos ma juz taka ksywe) Ja tez nie lubie kserowania ani tego typu krzywych akcji ale liczy sie to kto co o tobie wie i jezeli zna sie dana osobe to zadna kopia nie pomoze w zdemaskowaniu sukinkota i obaleniu go (i jego kompa ;-) ...zartuje.
Tak wiec raz jeszce zwracam sie do osob ktore sobie wymyslily od tak ksywe i sobie ja mnieniaja co 3 dni "bo im sie tak podoba" OK ale to wogole nie ma sensu,radze sobie dac spokoj i uzywac ksywy anonim...oczywiscie ,ktos moze powidziec ze on se moze robic co mu sie podoba ,spox ale traci to juz jakikolwiek sens posiadania wlasnej ksywy,dzieki ktorej czlowiek jest rozpoznawany i to niekoniecznie w "e-swiecie".
Ktos by powiedzial zebym nie byl taki madry ok ale ja sie trzymam tego co powiedzialem i tak bede uwazal zawsze bo co to za ksywa i co to wogole za zajafka miec ksywe ktora sobie zaraz zmienie bo mi nie pasi albo ktos juz ja ma I H*J...to juz bym wolal zeby mi mowiono po imieniu a nie tak po ksywie....ile to latwiej prawda? :>
Tak tylko nawiasem wspomne ze moja ksywa jest ze mna juz od najmlodszych lat bo mialem ich wowczas 7 (czyli juz jakies trzynascie latek), brzmi "Mjówka" ale uzywam skrotu bo sa to 3 litery "MWK" z wiadomych przyczyn a jak ktos nie wie......."to niech sie k**wa dowie".
Nie bede sie tu rozpisywal o genezie jej powstania bo uwazam ze nie zostala by ona odpowiednio zinterpretowana .... a moze sie myle ,moze Was niedocenilem,moze znajdzie sie chodz jedna osoba ktora posiada rownie prawdziwa i dlugoletnia ksywe :>
Mimo to pozdrawiam wszystkich wielkim :
JOOOOOOOU!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
miL@ $$$
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja:

Cool my nick

moj pierwszy nick to <__max__>,gdy poraz pierwszy zmienialem
moje logo zobaczylem tam kociaka z rogami wiec pomyslalem czemu by nie moglby i byc max z rogami i tak zostalo. kumple sie troche z tego nasmiewali ale w koncu sie przekonali do tego nicka. hitoria z miL@ $$$ to juz zupelnie inna opowiesc

__________________
<__max__>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil miL@ $$$ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do miL@ $$$ Znajdź więcej post'ów przez  miL@ $$$ Dodaj miL@ $$$ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać miL@ $$$ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [e!]MWK
dzien dobry.
(...)



dobry wieczor
No ja ci powiem, ze moj nick jest troche odzwierciedleniem mojej postaci

Czasem mam ochote sie wyizolować (tzw. alienacja). Czasem mam ochote kogoś rozszarpać (co mi sie nie zdarzylo ). Nawet zdrobnienie jest dobre, bo te moje cechy nie są tak bardzo zaawansowane.
No ale to, ze taką mam i pasuje do mnie to jest właściwie zbieg okoliczności bo wymysliłem ją na poczekaniu (a raczej przypomnialem sobie bo nie wymysliłem ). Byłem u babci i z qolegami wybieralem sie do kafeji na Q3 No, a byl to rok w krotym na Polsacie raz w miesiącu leciał Obcy w TV. (najpiew Obcy: osmy pasarze (...) itd.) Ale tylko trzy części (czwartej jeszce w TV nie bylo ). No i byłem zainspirowany tym filmem (pierwsza i druga część jest najlepsza ). A zmiana nicka teraz juz chyba jest niemozliwa dla mnie bo za duzo osob zna mnie jako AlieN czy AlieneK. A nie mam ochoty sie narodzić na nowo
Moje xywki tymaczasowe to byly:
- WOM (pierwsza moja xywka kolega byl WOW to ja WOM )

- ununquadium-114 (u-114)

-oscyloskop
ew. oscyloskop dwukanałowy (stoi taki w sali fizycznej w mojej szkole )

- aln-k

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 19:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [e!]MWK

(...)


LOL
Kazdy ma nicka jakiego chce... Nie musi on byc zwiazany z dana osoba!! Swoj nick powienien sie podobac nam samym, a reszcie nic do tego..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 19:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
miL@ $$$
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja:

Post alienek

a wiesz co bylo moja inspiracja do nicka miL@ $$$


przypadkowo na miescie spotkalem sie z jadacym autobusem
na ktorym bylo napisane "milo" i tak sie zlozylo ze jechalem takim autobusem "na gape " rzecz jasna i mnie zlapali. pomyslalem czemu by niemoglby byc taki nick dodalem pare efektow i prosze
jest moj nowy nick hehe Talking

__________________
<__max__>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil miL@ $$$ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do miL@ $$$ Znajdź więcej post'ów przez  miL@ $$$ Dodaj miL@ $$$ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać miL@ $$$ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
miL@ $$$
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja:

Wink tu sie z toba zgodze

mysle ze nick nie musi sie podobac innym wazne zeby podobal sie tobie dobrze powiedziane

__________________
<__max__>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil miL@ $$$ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do miL@ $$$ Znajdź więcej post'ów przez  miL@ $$$ Dodaj miL@ $$$ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać miL@ $$$ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

wczesniej mialem nicka jakb (ahah wiem ze jest wybitnie glupi, na poczatku w fpp.pl tez bylem pod tym nickiem) - a stworzylem go sobie z imienia i nazwiska. pozniej zamienilo sie to w takjakby - czy to nie cudownie? [:

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]takjakby
wczesniej mialem nicka jakb (ahah wiem ze jest wybitnie glupi, na poczatku w fpp.pl tez bylem pod tym nickiem) - a stworzylem go sobie z imienia i nazwiska. pozniej zamienilo sie to w takjakby - czy to nie cudownie? [:

Jakie to wzruszajace...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 20:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
miL@ $$$
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja:

Wink ah jacy wy jestescie zabawni

te nicki to kompletna bzdura "tak uwazam" zamiast podac np. jakies imie to ci nie tylko jakies hasla

__________________
<__max__>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil miL@ $$$ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do miL@ $$$ Znajdź więcej post'ów przez  miL@ $$$ Dodaj miL@ $$$ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać miL@ $$$ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

a jednak mialem racje...........

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

qrna... glowa mnie **********. co do mojego nicka... nie ma w tym nic ciekawego . od dlozszego czasu chce zmienic nick... tylko nie mam pomylow. przyszlo mi na myls -scr-... tylko ze jakis inny facet co pisze w komentarzach na q3.fpp. go juz ma... wiec dupa .

a tak to uzywam... spectre

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 09:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ultek
Little Hero



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Zgierz

Hiehiehie... Moj pierwszy niczek - "Mardocq", a'la ten koles z "A Team" tylko nie pytajcie dlaczego

Potem jakos na poczatku byl Ultiman, Ultimalny, Ultiemalny i w koncu Ultek... Jakos to moze dzia.do.wsko to brzmi, ale tak juz jest i wiekszosc z ktorymi gram juz sie do tego przyzwyczaila...

__________________
(GG: 2098079)
www.ultek.prv.pl - stronka dla Ciebie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ultek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ultek Znajdź więcej post'ów przez  ultek Dodaj ultek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ultek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPEC]Dzordz!!!
PING MASTA!



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wroclaw

Ogladal ktos kiedys animki? Moze pamietacie takie cos co sie nazywalo Elmirka. No wiec moja Kuzynka ma na Imie Emilka i ma dosc slaby leb do bajek No i sie zaczelo: "Bede Cie tuuulic pieeescic sciiiskac i nazwe Cie Dzooordz" (bez skojarzen ). A jako ze mam totalny antytalent do wymyslania nickow to zostalo foreva A te trzy piperzone wykrzykniki ((c) Hydrauleec) to dodalem jakies 4 lata temu zeby ladnie wygladalo i juz tak zostalo

__________________
a co tam ja tez kce miec sygnaturke

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPEC]Dzordz!!! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPEC]Dzordz!!! Znajdź więcej post'ów przez  [SPEC]Dzordz!!! Dodaj [SPEC]Dzordz!!! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPEC]Dzordz!!! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ultek
Little Hero



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Zgierz

Po sygnaturce widac ze zaczniesz niedlugo popadac w samo.zachwyt

__________________
(GG: 2098079)
www.ultek.prv.pl - stronka dla Ciebie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ultek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ultek Znajdź więcej post'ów przez  ultek Dodaj ultek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ultek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Jak na moj gust ta sygnaturka to prawdziwe arcydzielo

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Ger
nyga joint



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: zej wsi

moj nick pochodzi z MtG (magic the gathering ) ale "Gerrard" brzydko wyglada z tagiem specnaz, wiec skrocilem do Ger (nie mylic z Germany !! )

__________________

[email protected]
gg: 1006057

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Ger Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Ger Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Ger Dodaj [SPECNAZ]Ger do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Ger prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ultek
Po sygnaturce widac ze zaczniesz niedlugo popadac w samo.zachwyt
quote:
Napisane oryginalnie przez eRbol
Jak na moj gust ta sygnaturka to prawdziwe arcydzielo
Dzięki za słowa uznania .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

Ger grales w mtg ?) a moze byles na jakich mpkach ??
w kazdym badz razie wracajac do tematu to napoczatku wymyslalem nik do d2 i wymyslilem s3ntin3ll -
a pozniej zaczal sie CS i tu nik nie wiem skad mi wpadl do glowu.. po prostu Lis3n fajny co nie ??

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:26.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions