Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Zabawny Aztec
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking Zabawny Aztec

Graliśmy z jakimś klanem "MEPHISTO"
I na drugim besie podlozyli bombe ale jej nigdzie nie bylo i nie wybuchła.

LoL......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 01:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
flash^|Neo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jush sie nie mogle powstrzymac mimo... iz to stary nick to tu nei pisze. Bombe polozyli w wodzie i nie wychuchła kolejny durny topic w twoim wykonaniu trapper

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 02:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zabawny Aztec

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
Graliśmy z jakimś klanem "MEPHISTO"
I na drugim besie podlozyli bombe ale jej nigdzie nie bylo i nie wybuchła.

LoL......



To jeden z bugow tej mapy , ze jak podlozysz bombe w wodzie to nie wybucha , nie wiem czy topic jest taki durny , ale po prostu temat niewarty rozpoczynania dyskusji !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 10:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

Ta mnie wkurza buug na duscie2 Biegnie sie grupa jako terro w prawo, po chwili rzucam SG a tu paru kolesi z teamu T i CT dostaja zwiecha kompa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Neck
Ta mnie wkurza buug na duscie2 Biegnie sie grupa jako terro w prawo, po chwili rzucam SG a tu paru kolesi z teamu T i CT dostaja zwiecha kompa
ja tam nie mam takiego BUGU! moze to bug twojego kompa?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
ja tam nie mam takiego BUGU! moze to bug twojego kompa?
ze bomba podlozona w kanale (w wodzie) niewybucha to stare jak swiat i wiekszosc osob ktora umie wrzucic ja do wody () o tym wie pozatym mi sie cs zawiesza i niektore gry przez zebanego Biosa w ecs;siku

PS.
apropo adax masz juz tego new proca i plyte glowna ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL

PS.
apropo adax masz juz tego new proca i plyte glowna ?


taaa, wejdz na GG pogadamy!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[IM]Cichy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wroclaw

TRAPPER ja **** **** ***** ***** jesli nie slyszales o tym bugu to gratuluje! Ile ty grasz w CSa?

Tak sie sklada, ze wczoraj gralem z cafe od mefisto i widzialem wasze poczynania, pod koniec z waszej strony polecial nie mily text....


Nie wiem co was gryzcie, macie komplexy czy co?
Najpiepiej poproscie Raptora zeby zalozyl wam forum na fpp a nie zasmiecacie ten dzial!

__________________
www.imclan.z.pl <---

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [IM]Cichy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [IM]Cichy Znajdź więcej post'ów przez  [IM]Cichy Dodaj [IM]Cichy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [IM]Cichy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

CIchy ty lepiej nic nie mow bo Traperek wyzwie cie na 1v1 i bedzie sie chwalil ze wygral z toba nawet nie odbywajac meczy.... heh.... przyjedz do w-wy poznasz kto to jest

recytuje Liroya " jak tu sie nie wkurwic... widzac to wkolo....."

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 04:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa

recytuje Liroya " jak tu sie nie wkurwic... widzac to wkolo....."

z jakiej to piosenki?
jak ja widzialem TRAPPERA te 3x to wydawal sie calkiem spoko i rozgarniety...moze 3x to za krotko ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

tia mi starczy ze napatrzylem sie na niego od pazdziernika konca pazdziernika mam juz dosyc geby ktora nic nie potrafi a gada zbyt duzo...

nieznam ludzi takich jak on i mam nadzieje nie poznawac ich zbyt wiele....

Adaxik : Liroy - Bestseller =]

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SPEC^|RoBuS
[SPEC] Member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Re: Zabawny Aztec

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
Graliśmy z jakimś klanem "MEPHISTO"
I na drugim besie podlozyli bombe ale jej nigdzie nie bylo i nie wybuchła.

LoL......


ZAbawny to ty jestes

__________________
[SPEC]RobuS
A do Z do Z do A ja to ja to jasne jak 2 razy 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SPEC^|RoBuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SPEC^|RoBuS Znajdź więcej post'ów przez  SPEC^|RoBuS Dodaj SPEC^|RoBuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SPEC^|RoBuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Post heheh

To mu dojebales RObus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

To lepiej zmienic ten topic w topic o fajnych miejscahc ddo podsadzenia np
1)Italy po drugiej stronie bazaru jest wyyyyysoko taki balkon mozna na niego wlezsc (raczej) 2 osoby musza wejsc przez dach z bazaru na gzyms i z gzymsu podsadzic sie na ta miejscowe (w samym rogu po drugiej stronie bazarku)
2)Dust ze skrzynki na respie CT mozna sie podsadzic w "powietrze" (mozna latac po calym BS'ie jak sie podsadzi na gore skrzynki)
3)Dust mozna jeszcze przy respie CT podsadzic sie na gzyms niedaleko korytazyka z tylu respa....


Wie ktos moze z ktorej skrzyni albo skad podsadzac sie mozna na Aztecu na gzymsik przy BS'ie B (na Glownym placu)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

majkiel jak sie spotkamy to ci pokaze

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

ja wiem trzeba podsadzic przy samym wejsciu na te skrzynie i mozesz biegac po gzymsie po calym placu glownym
Ale ponoc na estate da sie wejsc na dach domku tylko trzeba poprosic kogos o podsadzenie z balkoniku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

hehe smieszni sa ci goscie co na duscie lataja w powetrzu woklu BS'a... siadam wtedy gdzies dalej z jakas slonuwa i poluje na ptaszki..

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
azazel.kt
KAMIKAZE TEAM , FIGHTER



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Fajna akcja na estate z żywopłotem

Ale może nie będę jej zdradzał

Jeśli ktoś jeszcze wie ... ciiiii... niech ci którzy nie wiedzą, dalej dziwią się skąd dostają w główkę

P.S. na estate można jescze wskoczyć na drzewko i strzelać, ale o tym pewnie wszyscy wiedzą

__________________
Człowiek strzela - Pan Bóg kule nosi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil azazel.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do azazel.kt Znajdź więcej post'ów przez  azazel.kt Dodaj azazel.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać azazel.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez azazel.kt
Fajna akcja na estate z żywopłotem

Ale może nie będę jej zdradzał

Jeśli ktoś jeszcze wie ... ciiiii... niech ci którzy nie wiedzą, dalej dziwią się skąd dostają w główkę

P.S. na estate można jescze wskoczyć na drzewko i strzelać, ale o tym pewnie wszyscy wiedzą



azazel nie badz taki.... powiedz o tym zywoplocie...
(nikomu nie powiem to bedzie nasza tajemnica...)

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
azazel.kt
KAMIKAZE TEAM , FIGHTER



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa



ehehehehehe -- ty chyba jednak coś wiesz

__________________
Człowiek strzela - Pan Bóg kule nosi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil azazel.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do azazel.kt Znajdź więcej post'ów przez  azazel.kt Dodaj azazel.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać azazel.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pesel
Szef Kuchni Świata



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wroclaw

khie, khie

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez azazel.kt
[B]Fajna akcja na estate z żywopłotem

Ale może nie będę jej zdradzał

eee tak nie moze byc, grajmy feeeeeer........
od strony respa CT, wylazisz srodkiem muru i skrecasz w lewo.
Drugi zywoplot jest przelotowy tzn. mozna w niego wejsc i pykac se w strone terro prawie niezauwazonym) to tyle...
...a i jeszcze cos...mozna wskoczyc na lampe na vegas (przy 2 bs'ie)
ale jeszcze tego nie opanowalem...
...mozna wskoczyc na italy na framuge drzwi i walic w przebiegajacych ct, tylko trza byc speeeedy no to chyba tyle ))

__________________
...i tylko śmierć przywita Cię ciepło...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pesel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pesel Znajdź więcej post'ów przez  pesel Dodaj pesel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pesel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mazoor
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Trapper :ja w countera gram relaksacyjnie ale i tak znam takie zagrywki jak bomba w woodzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 21:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Talking

zostawcie jush trappera
niech sobie pisze moze on otym nie wiedzial i sobie napisal a to ze czasem jest smieszny to jush prawda

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez !ZaiX!
zostawcie jush trappera
niech sobie pisze moze on otym nie wiedzial i sobie napisal a to ze czasem jest smieszny to jush prawda


chetne bysmy mu dali spokuj, ale on jest taki zanbawny, ze trudno sie z niego nie nabijac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 08:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: khie, khie

quote:
Napisane oryginalnie przez pesel
[QUOTE]Napisane oryginalnie przez azazel.kt
[B]Fajna akcja na estate z żywopłotem

Ale może nie będę jej zdradzał

eee tak nie moze byc, grajmy feeeeeer........
od strony respa CT, wylazisz srodkiem muru i skrecasz w lewo.
Drugi zywoplot jest przelotowy tzn. mozna w niego wejsc i pykac se w strone terro prawie niezauwazonym) to tyle...
...a i jeszcze cos...mozna wskoczyc na lampe na vegas (przy 2 bs'ie)
ale jeszcze tego nie opanowalem...
...mozna wskoczyc na italy na framuge drzwi i walic w przebiegajacych ct, tylko trza byc speeeedy no to chyba tyle ))



Myślę, że powinniśmy kontynuować tą dyskusję o trikach na mapkach...

O jaką lampę ci chodzi? Z tego co pamiętam lampy są na pierwszy bs'ie. A może jeszcze zajrzę raz na tą mapkę i sprawdzę...

A ja tymczasem wrzucę moje demko z assaulta.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 09:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Re: Re: khie, khie

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall


Myślę, że powinniśmy kontynuować tą dyskusję o trikach na mapkach...

O jaką lampę ci chodzi? Z tego co pamiętam lampy są na pierwszy bs'ie. A może jeszcze zajrzę raz na tą mapkę i sprawdzę...

A ja tymczasem wrzucę moje demko z assaulta.



hehe.. probowalem tez tak zrobic ale mi nie wychodzi...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Re: khie, khie

Bo to tylko ja jestem taki zdolny.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

Re: Re: Zabawny Aztec

quote:
Napisane oryginalnie przez SPEC^|RoBuS

ZAbawny to ty jestes




pokemony/dragonballe i inne pirdoły rulezz prawda ??

Żenada.

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The!
Nv| member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Zabawny Aztec

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Kitab


To jeden z bugow tej mapy , ze jak podlozysz bombe w wodzie to nie wybucha , nie wiem czy topic jest taki durny , ale po prostu temat niewarty rozpoczynania dyskusji !


Tak Kitab jak zwykle masz racje

__________________
The^ king

Email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 00:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil The! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do The! Znajdź więcej post'ów przez  The! Dodaj The! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać The! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

zostawic skurwiela trapera w spokoju ze pisze bajki to nei jego wina w koncu jegho stryjek to Tuwim

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 01:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:43.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions