Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > czesc mam problem z punkbusterem !!HELP :)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
fabrizzio007
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: GORZOW

Exclamation czesc mam problem z punkbusterem !!HELP :)

Sluchajcie gram sobie na serverrze i wyskauje mi cos o punkbusterrze i mnie zaraz wywala ,

co mama zrobic ,zeby zlikwidowac ten problem ????

__________________
siema

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 10:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fabrizzio007 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fabrizzio007 Znajdź więcej post'ów przez  fabrizzio007 Dodaj fabrizzio007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fabrizzio007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

Nie grać na kodach. Zazwyczaj pomaga Ale tak na poważnie, też mnie czasami wywala na czas określony (zazwyczaj minute). Dzieje się to na szczęście dość żadko. Zazwyczaj jak mnie wywali to zmieniam serv. Jeśli jednak punkbuster wywala cie zbyt często to spróbój zreinstalowć gre.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

No punkbuster owsze wyłapuje cziterów bardz dobrze ale lubi rozłączać też

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

Lightbulb

A ja proponuje ściągnąć najnowszą wersje PB i po kłopocie po co zaraz gre przeinstalowywać

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Dokładnie. Musisz tylko zaktualizować PB ręcznie bo masz starą wersje. Kiedyś miałem adres stronki z skąd można było pobrać małą aplikacje którą wrzucało się do folderu PB w Call of Duty i uruchamiało się a PB się uaktualniał.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2004 08:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Oo znalazłem adres http://www.evenbalance.com/index.php Wybierasz Call of Duty potem Download i PBWEB. jak to ściągniesz to wrzuć to do folderu PB i odpal i po kłopocie. Miłej gry.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2004 08:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fabrizzio007
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: GORZOW

Talking

dzieki zaraz sprawdze POZDRAWIAM

__________________
siema

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2004 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fabrizzio007 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fabrizzio007 Znajdź więcej post'ów przez  fabrizzio007 Dodaj fabrizzio007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fabrizzio007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:56.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions