Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Skin for PL|
Czy Polskie Forum lub Polscy gracze potrzebują własnego skina ?
You do not have permission to vote on this poll.
Jak najbardziej TAK. Czym jest Polak bez swego skina! 23 92.00%
NIE! To głupota! 2 8.00%
W sumie: 25 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
4DDh
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

skiny wyslane do rata i keepera, pierwszy poszedl z innego konta niz powinien, wiec proslbym zeysice na nie nie odpisywali (moj prawidlowy do spraw zwiazanych z t2: [email protected])
sYs|4DDh_pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 4DDh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 4DDh Znajdź więcej post'ów przez  4DDh Dodaj 4DDh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 4DDh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gandalf2000
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Pod Warszawa

wyslij pod [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 20:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gandalf2000 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gandalf2000 Znajdź więcej post'ów przez  Gandalf2000 Dodaj Gandalf2000 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gandalf2000 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sys|ke3per
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: krakoff

ok co do konta nie ma sprawy :> skin sYs hymmmm ladny- marmurkowy zeklbym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2003 01:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sys|ke3per Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sys|ke3per Znajdź więcej post'ów przez  sys|ke3per Dodaj sys|ke3per do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sys|ke3per prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RaT
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gorzów WLKP

wporzo skiny, lecz byt duzo to ty sie nad nimi nie napracowales

btw. dlaczego nie uzyles kanalow alpha ?!

__________________
Tribes2...
... for gamers with balls!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2003 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RaT Znajdź więcej post'ów przez  RaT Dodaj RaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
4DDh
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

kanaly tam sa, ale bardzo slabo widoczne(
zreszta, to bylo jedno z pierwszych podejsc do skinow w t2))
problem z alpha w t2 jest w tym, ze ne niektorych kolorach jest ich praktycznie nie widac((
sYs|4DDh_pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2003 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 4DDh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 4DDh Znajdź więcej post'ów przez  4DDh Dodaj 4DDh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 4DDh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Futerkowiec
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: norki

mnie sie ten podoba, uzywam juz dluugo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2003 21:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Futerkowiec Znajdź więcej post'ów przez  Futerkowiec Dodaj Futerkowiec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Futerkowiec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RaT
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gorzów WLKP

quote:
Napisane oryginalnie przez Futerkowiec
mnie sie ten podoba, uzywam juz dluugo


powiem dosc zwiezle... A co to kur*a jest? Syf jak nic !

__________________
Tribes2...
... for gamers with balls!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2003 11:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RaT Znajdź więcej post'ów przez  RaT Dodaj RaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

De gustibus, RaT. Troche milej pliz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2003 15:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RaT
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gorzów WLKP

eeee, przeciez nie przeklnelem a pod znaczkiem "*" mialy sie kryc nastepujace literki "na" --- a slowo "kurna" nawet jest w telewizji {patrz swiat wedlug kiepskich }, wiec chyba jest dopuszczone dla ludu jako nie przeklenstwo ... Ale ja i tak jestem na tyle okrzesany chlopak ze zacenzurowalem je nawet! ... no widzisz


A pozatym nie mialem na mysli obrazenie Futerkowca , jak to moze byc odebrane przez niektorych! Poprostu chcialem wyrazic w krotki sposb ze skin mi sie nie podoba (ale oczywiscie biore pod uwge ze kazdy ma odmienny gust i mi moze sie nie podbac a ktos moze wyc z zachywtu). Jak dla mnie orginalne skiny rox A ten nie posiada praktycznie zadnych detali i jeszcze ten kask z gwiezdnych wojen nie pasuje troszke do kolosalnego ciala jugga

oka wytlumaczylem sie, lecz i tak pragne was przeprosic za demoralizacjie :/ wybaczcie bleeee

pozdro
stary wylenialy szczur :/

__________________
Tribes2...
... for gamers with balls!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2003 16:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RaT Znajdź więcej post'ów przez  RaT Dodaj RaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Mi się podoba skin Team Rabbit 2 - skuteczny kamuflaż w zimowych mapkach i co najważniejsze- każdy go ma

Skin ja Jugga jest z produ praktycznie cały biały, chyba nie trzeba wyjaśniać jakie to ma skutki na mapach takich jak katabatic?

Kiedyś gtrałem tylko jako Blodeagle, i to facet, ale się nawróciłem i doceniłem mniejsze gabaryty damskiego modelu i fakt że czerwony skin blodeagle wygląda jak tarcza strzelnicza ))

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2003 16:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PL| -]killer[-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

4DDh wyślij mi skina e-mail: [email protected]

__________________
haevy master

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2003 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PL| -]killer[- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PL| -]killer[- Znajdź więcej post'ów przez  PL| -]killer[- Dodaj PL| -]killer[- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PL| -]killer[- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yedor
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja:

Niech mi ktoś wyśle polish skina na [email protected]

__________________
no....ten....tego....TAMTEGO?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2004 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yedor Znajdź więcej post'ów przez  yedor Dodaj yedor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yedor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:30.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions