Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake II > Czy ktoś potrafi to zroibić??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[VC]SNEAKS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Unhappy Czy ktoś potrafi to zroibić??

:hellootrafi ktoś zwas założyć własny serwer teampalay-u na stałe żeby inni mogli do niego się dołończyć??Jak tak to proszę o pomoc

__________________
Myślę,że niemyśle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 08:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [VC]SNEAKS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [VC]SNEAKS Znajdź więcej post'ów przez  [VC]SNEAKS Dodaj [VC]SNEAKS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [VC]SNEAKS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX3
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Grajewo

jaki ty jestes glupi bana dostaniesz i sie skonczy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX3 Znajdź więcej post'ów przez  eX3 Dodaj eX3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

Lubie ten board :-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bob the Great
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Re: Czy ktoś potrafi to zroibić??

WITAJ SNEAKS~! NIE PRZEJMUJ SIE WYPOWIEDZIAMI IGONARANTOW AN TYM BORDZIEE , JA POTARFIE ZROBIC TEN SERVER DO TEAMPLAYU-U , POWIEM WIECEJ DZUO RAZY JUZ TEN SEVRER ZAKALDALEM I CALKIEM NIEZLE MI TO WYCHODZI , BO JESTEM BARDZO DOBRY W GRY KOMPTUEROWE.WSZYSTKO CO MUSISZ ZROBIC TO ODPALCI GRE QUAKE2.EXE <-- TYM PLIKIEM ODPALSZ POTEM WYBIERASZ OPCJE ZEBY ZROBIL START MULTIPLAYER GAME I POTEM MAPE I USTAWIASZ ZEBY BYL TEAMPLAY NAJELPEIJ KOMENDA:
SET GAME TOURNEY
POWINAN DZIALAC TEZ KOMENDA SET GAME BATTLE ALBO COS TAKIEGO , TA PIERWASZA KOMNEDA JEST LEPSZA BO POTEM WIDAC JAK STRZELALSE NA PRZYKLAD Z DWURURKI I WOOGLE JAK ZABILES CELNIE I TAK DALEJ.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bob the Great Znajdź więcej post'ów przez  Bob the Great Dodaj Bob the Great do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bob the Great prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

GG anomal

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bob the Great
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

WITAJ [FPP]ZIMZUM.CHCIALEM SIE SPYTAC PRZY OAKZJI CZMEU JAK KTOS KONCZY MECZ TO MOWI "GG" ALGOB CZASEM "BG" O CO TAK NAPRAWDE CHODZI!?
KeIDYS KTOS MI TLUMACZYL ALE ZAPOMNIALEM HEHE , PAMIEC MAM DOBRA ALE KROTKA , RAZ JAK PISALEM KARTKOWKE NA HISTORII TO ZAOPMNIALEM DAT ALE HAHA MAM DOBRA PAMIEC WIEC NIE DOSTALEM 1 TYLKO DOSTALEM 2+ BO NAPISALEM OCS ALE DAT NIE BYLO HHEEHE WIECIE JAK JEST WIEC O COC CHODZI Z GG!?CZEMU ANOMAL MOWISZ JA NIE WIDZE ZEBY ON TU JAKIS LIST NAPISAL Heh .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bob the Great Znajdź więcej post'ów przez  Bob the Great Dodaj Bob the Great do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bob the Great prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

tu sie newsy (c) jeru pisze

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VC]SNEAKS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez Bob the Great
WITAJ [FPP]ZIMZUM.CHCIALEM SIE SPYTAC PRZY OAKZJI CZMEU JAK KTOS KONCZY MECZ TO MOWI "GG" ALGOB CZASEM "BG" O CO TAK NAPRAWDE CHODZI!?
KeIDYS KTOS MI TLUMACZYL ALE ZAPOMNIALEM HEHE , PAMIEC MAM DOBRA ALE KROTKA , RAZ JAK PISALEM KARTKOWKE NA HISTORII TO ZAOPMNIALEM DAT ALE HAHA MAM DOBRA PAMIEC WIEC NIE DOSTALEM 1 TYLKO DOSTALEM 2+ BO NAPISALEM OCS ALE DAT NIE BYLO HHEEHE WIECIE JAK JEST WIEC O COC CHODZI Z GG!?CZEMU ANOMAL MOWISZ JA NIE WIDZE ZEBY ON TU JAKIS LIST NAPISAL Heh .



Piszą to wtedy jeżeli uważają że była dobra gra bo poangielsku GoodGame znaczy dobra gra a GG to skrót od GooD Game a GB niewiem co toznaczy

__________________
Myślę,że niemyśle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [VC]SNEAKS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [VC]SNEAKS Znajdź więcej post'ów przez  [VC]SNEAKS Dodaj [VC]SNEAKS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [VC]SNEAKS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum
GG anomal



rather not

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 16:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bob the Great
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [VC]SNEAKS


Piszą to wtedy jeżeli uważają że była dobra gra bo poangielsku GoodGame znaczy dobra gra a GG to skrót od GooD Game a GB niewiem co toznaczy


HAHA TO NIEzle !! jak przeszedlem MAxpayne moim zdaniem dobra gra nie przeszedlem do konca ale duzo leveli i od nastepnych ejszcze przeszedlem to moglem napisac GooD Game bo moim zdaniem to tez bardzo dobra gra grales w max Payne tez?! sam zobacz naprawde GG .<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 16:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bob the Great Znajdź więcej post'ów przez  Bob the Great Dodaj Bob the Great do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bob the Great prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VC]SNEAKS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez Bob the Great

HAHA TO NIEzle !! jak przeszedlem MAxpayne moim zdaniem dobra gra nie przeszedlem do konca ale duzo leveli i od nastepnych ejszcze przeszedlem to moglem napisac GooD Game bo moim zdaniem to tez bardzo dobra gra grales w max Payne tez?! sam zobacz naprawde GG .<



Grałem w Max Payna i przeszłem go w 3 dni prosta gierka i strasznie wciągająca.Instalujesz to gadu-gadu??

__________________
Myślę,że niemyśle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [VC]SNEAKS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [VC]SNEAKS Znajdź więcej post'ów przez  [VC]SNEAKS Dodaj [VC]SNEAKS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [VC]SNEAKS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez anomal



rather not



so who the hell is it :o feri ?

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

OWNAGE! :SSSSSSS FAJNY BOARD SIE NIE UMYWA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 22:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

pewnie masz racje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2002 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez anomal
pewnie masz racje


poniekad

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2002 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
r@fee
v-ce Mistrz Polski w Q3



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo
OWNAGE! :SSSSSSS FAJNY BOARD SIE NIE UMYWA

tam nie wiele osob sie myje :}

__________________
nie groze ci i nie bede bo slowa sa zbedne (c) infinite (luzny 60 kilogramowy kogucik wychodzacy z domu tylko na lokalno-powiatowe turnieje w q3)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2002 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r@fee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r@fee Znajdź więcej post'ów przez  r@fee Dodaj r@fee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r@fee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VC]SNEAKS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez r@fee

tam nie wiele osob sie myje :}



r@fee ty też mnie rośmieszasz swoimi wypowiedziami ten board jest śmieśniejszy niż jakieś śmiechu warte

__________________
Myślę,że niemyśle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 09:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [VC]SNEAKS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [VC]SNEAKS Znajdź więcej post'ów przez  [VC]SNEAKS Dodaj [VC]SNEAKS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [VC]SNEAKS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez [VC]SNEAKS
r@fee ty też mnie rośmieszasz swoimi wypowiedziami ten board jest śmieśniejszy niż jakieś śmiechu warte


Ciekawe czyja to zasluga?

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VC]SNEAKS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez Lesio


Ciekawe czyja to zasluga?



Oczywiście moja jestem na boardzie żeby się pośmiać

__________________
Myślę,że niemyśle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [VC]SNEAKS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [VC]SNEAKS Znajdź więcej post'ów przez  [VC]SNEAKS Dodaj [VC]SNEAKS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [VC]SNEAKS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-mkuh-
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -mkuh- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -mkuh- Znajdź więcej post'ów przez  -mkuh- Dodaj -mkuh- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -mkuh- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

:O

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:43.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions