Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Medal of Honor: Allied Assault > MOH:AA a inne gry fpp
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
=NS= GREGOROV
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Lubin

P.S 2

I tak na marginesie to Wolina pod względem wspierania gry z real modem na wersji 1.11 to ma rację.... Panowie z FPP...ludzie wybrali (porównajcie ilość klanów grających na poszczególnych wersjach)...nie idzcie pod prąd...

Pozdrawiam całą załogę FPP i mam nadzieje że włożycie jeszcze większy wysiłek w pomoc scenie MOHAA.

__________________
-=NNC=- Gregorov

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =NS= GREGOROV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =NS= GREGOROV Znajdź więcej post'ów przez  =NS= GREGOROV Dodaj =NS= GREGOROV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =NS= GREGOROV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sir_MaTT
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wawa

Ja tylko słówko.. Wolina.. ja slyszalem ze Ty strasznie hoojowy jestes tak tak, no niestety mowia żeś tylko mocny w gębie od dzis rano gram na 1.11 i mysle ze sklepie Cie na luzie.. moge nawet biegać z M1 wiec ćwicz ćwicz chłopcze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sir_MaTT Znajdź więcej post'ów przez  Sir_MaTT Dodaj Sir_MaTT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sir_MaTT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ponczo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Kraków-dawna stolica Polaków

Wolina czy ty wiesz co to lama??

Uwazam ze v1.11 (jak juz napisalem ) jest swietny do teama ,fakt.
Ale cala zabawe psuja tacy ludzie jak Wolina.
fakt mam swoj klan i dopiero wchodzimy w wersje 1.11 w sumie musimy zaczac od nowa.Ale zwrodzcie uwage ze klanow na 1.0 jest troche (nie tylo sturmpioniere).Sturmy sa moimi kumplami i nie pozwole na to zeby jakas tam qw Wolina besztal ich bez powodu.
tu zwracam sie do tego dupka

Poskuchaj kazdy ma swoje upodobania.
Twoje argumenty sa do niczego.
przyklad: jestes gejem a ja mowie ci ze to zle i nakazuje nawrocic sie na hetero!
To ze jestes dobry nie znaczy ze najlepszy
mam w dupie twoje zdanie.
sam bede cwiczyl az w koncu osiagne zamierzony cel i wtedy sie okaze
kto jest lama
pozatym osoba ktora uwaza jednego z lepszych graczy w polsce za lame
nie wie co to znaczy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ponczo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ponczo Znajdź więcej post'ów przez  ponczo Dodaj ponczo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ponczo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez =NS= GREGOROV
P.S 2

I tak na marginesie to Wolina pod względem wspierania gry z real modem na wersji 1.11 to ma rację.... Panowie z FPP...ludzie wybrali (porównajcie ilość klanów grających na poszczególnych wersjach)...nie idzcie pod prąd...

Pozdrawiam całą załogę FPP i mam nadzieje że włożycie jeszcze większy wysiłek w pomoc scenie MOHAA.



Od samego poczatku mowilem, iz jest to wylacznie moja osobista opinia.
Nie nyguje realmoda, tylko nie podobaly mi sie, przedewszystkim, zachowania niektorych graczy podczas gry.
Zaloga FPP nie ma nic wspolnego z moimi wypowiedziami.

Z calym szacunkiem.
Chcemy jako zespol, jak najlepiej dla polskiej sceny moh'a.
Wypowiedzi autorstwa gracza "wolina", sa przykre a wrecz zalosne i zle zaopatruja polskich graczy o poziom "dobrego smaku".

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Herman Blaster
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Matt bez bluzgów bo gadasz jak wolina

__________________
heil sturmpioniere!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Herman Blaster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Herman Blaster Znajdź więcej post'ów przez  Herman Blaster Dodaj Herman Blaster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Herman Blaster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wolina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

mieliscie szczescie NET mi padl i troche ochlonalem,
panowie z fpp.pl walczyc walczyc walczyc
bedzie ciezko bardzo ruszyc z tematem mohaa i go rozwinac, CS ma straszna popularnosc, mohaa jest przystankeim dla wielu osob, pograja 2 miesiace i przechodza na inna gre, ci co graja namietnie w mohaa to malutka garstka ludzi napalencow i bedzie bardzo ciezko ja rozszerzyc

proponuje wspomniec panom z fpp.pl o clanbase i o tym jak idzie tam polakom, wydaje mi sie, ze to bedzie jakas reklama, nie chodzi mi tu o moj klan, chodzi o wszystkie polskie klany ktore sa w ladderze mohaa i ktore wydaja sie byc najbardziej aktywnymi klanami w calej drabince

sorki za moje uniesienia , jednak nie zmienie zdania, iz v1.11 i realmod to podstawa mohaa, hehe

pozdroofka

__________________
wolina

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 10:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wolina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wolina Znajdź więcej post'ów przez  wolina Dodaj wolina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wolina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wolina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

hehe MAT, no pewnie, ze jestem cienki, dzieki temu, iz postanowiles mi skopac dupsko namowilem chociaz jednego gracza na 1.11 , gratuluje trafnego wyboru, szukamy snipera do klanu, jak bedziesz dobry to zapraszam

__________________
wolina

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wolina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wolina Znajdź więcej post'ów przez  wolina Dodaj wolina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wolina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez wolina
sorki za moje uniesienia , jednak nie zmienie zdania, iz v1.11 i realmod to podstawa mohaa, hehe



Przeprosiny przyjete.

quote:
Napisane oryginalnie przez wolina
bedzie ciezko bardzo ruszyc z tematem mohaa i go rozwinac, CS ma straszna popularnosc,


Counter Strike, rowniez mial swoje poczatki.

quote:
Napisane oryginalnie przez wolina
namowilem chociaz jednego gracza na 1.11


Kazdy z nas gra na 1.11

quote:
Napisane oryginalnie przez wolina
jednak nie zmienie zdania, iz v1.11 i realmod to podstawa ohaa,


Nikt nie twierdzi, ze tak nie jest.
Kazdy ma swoje osobiste zdanie i niech nie propaguje tego w ten sposob.


Na koniec zapraszamy wszystkich, ktorzy chca sie choc troche przyczynic do jeszcze wiekszej rozbudowy http://moh.fpp.pl

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sir_MaTT
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wawa

wiesz Wolina przez przypadek jestem snajperem ... ale klan juz mam i zamierzam przy nim pozostac. Dzis sobie chwile pogralismy.. nie bylo tak zle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sir_MaTT Znajdź więcej post'ów przez  Sir_MaTT Dodaj Sir_MaTT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sir_MaTT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wolina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

wiec wolaj caly team i moze jakas klanoweczka ??
moj GG 2213

__________________
wolina

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wolina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wolina Znajdź więcej post'ów przez  wolina Dodaj wolina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wolina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ponczo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Kraków-dawna stolica Polaków

Smile szok

Jestem w szoku.))))))
Wolina przemowil ludzkim glosem i w dodatku z kultura.Wow.
Coz, na to nigdy za pozno .
Tymczasem bylem dzisiaj rano na servie i byles tam (Wolina) i znowu miales problemy z powstrzymaniem jezyka i wyzywania innych.
Mam nadzieje ze nie wszyscy grajacy z klanami z za granicy prezentuja takie zachowanie jak ty.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 13:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ponczo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ponczo Znajdź więcej post'ów przez  ponczo Dodaj ponczo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ponczo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wolina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

koles i po co to piszesz, kogo wyzwalem ???????? zacytuj mnie ??? cos ci sie pomieszalo

__________________
wolina

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wolina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wolina Znajdź więcej post'ów przez  wolina Dodaj wolina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wolina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wolina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

koles i po co to piszesz, kogo wyzwalem ???????? zacytuj mnie ??? cos ci sie pomieszalo
i pod jakim nikiem grales bo widze, ze sie wstydziles i grales pod innym

__________________
wolina

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wolina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wolina Znajdź więcej post'ów przez  wolina Dodaj wolina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wolina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Prosze o zaprzestanie juz tej dyskusji.
W przeciwnym wypadku zamykam topic.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Edytowane przez [FPP]Atog dnia 18-06-2002 o godz. 18:25

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sir_MaTT
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wawa

spokojnie

chłopaki troche wiecej luzu to tylko gra ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sir_MaTT Znajdź więcej post'ów przez  Sir_MaTT Dodaj Sir_MaTT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sir_MaTT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wolina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

widze, ze jednak dyskusja przyniosla jakis skutek, kolega Sir_MaTT pojawia sie coraz czesciej na 1.11, a do tego jeszcze pojawil sie nowy serwer
Cyberiada PL-{no cpr}{ff-on}|132ms|213.25.22.85:12203, ktory jak dotad chodzil na wersji 1.0, nie ma realismu jednak z wielka checia pogram sobie na nim

__________________
wolina

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 10:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wolina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wolina Znajdź więcej post'ów przez  wolina Dodaj wolina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wolina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez wolina
widze, ze jednak dyskusja przyniosla jakis skutek, kolega Sir_MaTT pojawia sie coraz czesciej na 1.11, a do tego jeszcze pojawil sie nowy serwer
Cyberiada PL-{no cpr}{ff-on}|132ms|213.25.22.85:12203, ktory jak dotad chodzil na wersji 1.0, nie ma realismu jednak z wielka checia pogram sobie na nim



Skutek tego taki, ze mamy dosc graczy pochodnych.
Akurat przypadek sprawil, ze przesiedlismy sie na 1.11 - serwer musi stac non-stop.
A realizmu w tej grze nie ma i nigdy nie bedzie - lacznie z realmodem :)

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sir_MaTT
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wawa

"graczy pochodnych" ?? moze jestem jakis inny albo malo zorientowany w temacie lub tez slang mohaa nie do konca do mnie dotarł ale nie mam pojecia co to znaczy jak mozna to prosze o krotkie wyjasnienie. Dodam jeszcze ze gram tylko na 1.11 - 3 granaty to swietna sprawa, real tez mi bardzo pasuje mam nadzieje ze mimo "nigdy" uda mi sie naklonic Atoga i Hermana do zmiany moda wydaje mi sie ze jezeli wiekszosc klasowych ( lub jak ktos woli klanowych ) graczy gra na real i w takim trybie rozgrywane sa wszystkie mecze to trzeba sie dopasowac do wiekszosci no moze nie trzeba ale byloby milo miec wiecej dobrych przeciwnikow... poza tym zauwazylem jedno. Po tygodniu grania na 1.11 z real nie mialem najmniejszych problemow na 1.0 z graczami ktorzy kiedys byli dla mnie przeszkoda ... pozdrawiam wszystkich a w szczegolnosci [sturmpioniere] do zobaczenia w srode na 1.11 (dopiero wtedy wracam do Wawy gdzie mam Medala )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2002 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sir_MaTT Znajdź więcej post'ów przez  Sir_MaTT Dodaj Sir_MaTT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sir_MaTT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hans'KloSS
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Talking Hans'KloSS

Wszystkim zażenowanym postawą pana Atoga proponuję zmianę serwisu mohaa i zapraszam na www.medalofhonor.tvknet.pl PP
...koniec reklamy...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hans'KloSS Znajdź więcej post'ów przez  Hans'KloSS Dodaj Hans'KloSS do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Hans'KloSS
Wszystkim zażenowanym postawą pana Atoga proponuję zmianę serwisu mohaa i zapraszam na www.medalofhonor.tvknet.pl PP
...koniec reklamy...




Polecam zrobienie serwisu fanklubowego o mnie.



quote:
Napisane oryginalnie przez Sir_MaTT
"graczy pochodnych" ?? moze jestem jakis inny albo malo zorientowany w temacie lub tez slang mohaa nie do konca do mnie dotarł ale nie mam pojecia co to znaczy jak mozna to prosze o krotkie wyjasnienie. Dodam jeszcze ze gram tylko na 1.11 - 3 granaty to swietna sprawa, real tez mi bardzo pasuje mam nadzieje ze mimo "nigdy" uda mi sie naklonic Atoga i Hermana do zmiany moda wydaje mi sie ze jezeli wiekszosc klasowych ( lub jak ktos woli klanowych ) graczy gra na real i w takim trybie rozgrywane sa wszystkie mecze to trzeba sie dopasowac do wiekszosci no moze nie trzeba ale byloby milo miec wiecej dobrych przeciwnikow... poza tym zauwazylem jedno. Po tygodniu grania na 1.11 z real nie mialem najmniejszych problemow na 1.0 z graczami ktorzy kiedys byli dla mnie przeszkoda ... pozdrawiam wszystkich a w szczegolnosci [sturmpioniere] do zobaczenia w srode na 1.11 (dopiero wtedy wracam do Wawy gdzie mam Medala )


Przepraszam, jezeli uzylem zbyt ambitnich synonimow.
"Pochodni" gracze to ci, ktorzy w sposob ordynarny wyrazaja swoje emocje.
Wielokrotnie w moim wypowiedziach przewijalo sie stwierdzenie: Gram dla przyjemnosci.
Z calym szacunkiem, ale nie musze sie do nikogo dostosowywac, gram to co lubie.

Osobiscie uwazam temat za zamkniety.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Edytowane przez [FPP]Atog dnia 27-06-2002 o godz. 21:47

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sir_MaTT
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wawa

Nic nie szkodzi Atog. Wiemy ze jestes inteligentny ponad przecietnosc Ale ja w innej sprawie. Chcialem cofnac cos co kiedys mowilem - mowilem ze realmod i gra bez real to kwestia gustu bo to i tak ta sama gra.. cofam bo to bzdura.. gra bez real to quakowe bieganie dla dzieciakow. Na real nie przezylbys nawet chwili i wasza wersja nie ma nic wspolnego z klimatem drugiej wojny swiatowej ktory autorzy chcieli uzyskac. Wolina mial racje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sir_MaTT Znajdź więcej post'ów przez  Sir_MaTT Dodaj Sir_MaTT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sir_MaTT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wolina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

widze, ze kolega poznal smak prawdziwej walki w mohaa i taktyk !!! chwala ci za to

__________________
wolina

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wolina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wolina Znajdź więcej post'ów przez  wolina Dodaj wolina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wolina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Kwestia gustu.
Nazywanie kogos "banda dzieciakow", z tego powodu jest kompletna bzdura.
Taktyke mozna stosowac wszedzie. Bardzo czesto gralem na realmodzie. Klimat buduja sami gracze.
Lubisz realmoda? - dobrze.
Ja rowniez nie mam nic przeciwko, ale gra jest dla wszystkich.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Herman Blaster
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Matt przyjeli cie do shootersów więc nie musisz sie już podlizywać wolinie...

w jeśli chodzi o stary temat "real czy nie" ja osobiście wole gdy ktoś musi celować żeby mnie zabić, zresztą ostatnio na Cyberiadzie widać że realmodowcy nie specjalnie sobie radzą z grą gdy reala nie ma, a upominają sie o cpr gdy giną któryś z kolei raz i to jest bardzo zabawne-jak komuś nie idzie to albo
"inni są cziterami" albo "nie ma cpr".
A i jeszcze jedno - dla tych wszystkich "weteranów mohaa" którym nie mieści sie w głowie że mogą być trzy granaty w grze bez cpr("ale tu na pewno jest cpr bo są trzy granaty!!!!tylko jakiś dziwny ten cpr") - MOGĄ- trzeba tylko umieć to ustawić.

__________________
heil sturmpioniere!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Herman Blaster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Herman Blaster Znajdź więcej post'ów przez  Herman Blaster Dodaj Herman Blaster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Herman Blaster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qezal
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

wuhahahaha

wypowiadając słowa... "zawsze panuje pewna kultura" czy jakos tak wystawiasz sie na pośmiewisko... człowieku kultura to może panuje w kościele... nie wieże w to że wszyscy się kochają i nikt nie wstrzyna awantur itp. a co do CPR... na wersji 1.11 tesh mozna grać bez CPR więc nie rozumiem dlaczego nie mozecie przerzucić się na 1.11... bedziecie mogli pokazać na co was stac a nie tylko poprzestać na gadaniu... a wypowiedzi w stylu..."byłem na serwie 1.11 z CPR" i tam ciągle na mnie bluzgali jak kogoś zabiłem to zostaw sobie dla babci OK ?? bo w mohaa jush troche gram (heh troche... chyba od początku) i swoje umiem... i widze co się dzieje na serwach... i jakoś trudno mi się dopatrzeć zeby ktos na mnie wydzierał ryj że go zabiłem nawet jesli jesteśmy razem w allies lub axis i przypadkowo go zabijam nic takiego nie ma miejsa !! jeszcze pare spraw... mówicie że klany na swoich serwerach zmieniają ustawienia broni... MACIE ***** DOWODY ?? jesli tak to [email protected] lub GG#2211963 to samo się tyczy chamskich wypowiedzi w stosunku do was... rubcie screeny i pokazujcie je całemu światu.. niech sie przekona że macie racje... bo to że wy napiszecie o chamstwie z jakim spotykacie sie na serwach to mnie i pewnie wiekszosci nie satysfakcjonuje... To ja teraz powiem ze wczoraj bylem na serwie 1.0 nie pamietam nazwy i tam wszyscy na mnie najeżadzali żebym spiedalał do siebie na 1.11... i co wierzycie ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 16:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Herman Blaster
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: wuhahahaha

quote:
Napisane oryginalnie przez Qezal
wierze, wierze i w sumie sie nie dziwie, gramy już na 1.11 i czasami sam mam ochotę kogoś zbluzgać - więc jak zachowywałeś sie jak przeciętny, realmodowy, polski klanowicz to nic dziwnego że cie zjechali )
ale tak na poważnie to faktem jest że przecież wszędzie są buce z tym że na naszym serwie było ich mniej gdy graliśmy na 1.0 niż teraz gdy przenieśliśmy sie na 1.11 w kwestii grania z wami...nie wiem skąd sie urwałeś ale gramy z chłopakami z waszego klanu już od jakiegoś czasu.

__________________
heil sturmpioniere!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Herman Blaster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Herman Blaster Znajdź więcej post'ów przez  Herman Blaster Dodaj Herman Blaster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Herman Blaster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Herman Blaster
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: Re: wuhahahaha

sory coś mi sie żle wykasowało

__________________
heil sturmpioniere!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 16:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Herman Blaster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Herman Blaster Znajdź więcej post'ów przez  Herman Blaster Dodaj Herman Blaster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Herman Blaster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: wuhahahaha

quote:
Napisane oryginalnie przez Qezal
wypowiadając słowa... "zawsze panuje pewna kultura" czy jakos tak wystawiasz sie na pośmiewisko... człowieku kultura to może panuje w kościele... nie wieże w to że wszyscy się kochają i nikt nie wstrzyna awantur itp. a co do CPR... na wersji 1.11 tesh mozna grać bez CPR więc nie rozumiem dlaczego nie mozecie przerzucić się na 1.11... bedziecie mogli pokazać na co was stac a nie tylko poprzestać na gadaniu... a wypowiedzi w stylu..."byłem na serwie 1.11 z CPR" i tam ciągle na mnie bluzgali jak kogoś zabiłem to zostaw sobie dla babci OK ?? bo w mohaa jush troche gram (heh troche... chyba od początku) i swoje umiem... i widze co się dzieje na serwach... i jakoś trudno mi się dopatrzeć zeby ktos na mnie wydzierał ryj że go zabiłem nawet jesli jesteśmy razem w allies lub axis i przypadkowo go zabijam nic takiego nie ma miejsa !! jeszcze pare spraw... mówicie że klany na swoich serwerach zmieniają ustawienia broni... MACIE ***** DOWODY ?? jesli tak to [email protected] lub GG#2211963 to samo się tyczy chamskich wypowiedzi w stosunku do was... rubcie screeny i pokazujcie je całemu światu.. niech sie przekona że macie racje... bo to że wy napiszecie o chamstwie z jakim spotykacie sie na serwach to mnie i pewnie wiekszosci nie satysfakcjonuje... To ja teraz powiem ze wczoraj bylem na serwie 1.0 nie pamietam nazwy i tam wszyscy na mnie najeżadzali żebym spiedalał do siebie na 1.11... i co wierzycie ??


Pomyliles watki.
Nikt tutaj nie narzeka i nie dzieli graczy grajacych na cpr, jak i graczy grajacych bez cpr.
Gramy to co lubimy. Dalsze uniesienia beda zbyteczne.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sir_MaTT
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wawa

Herman jestes śmieszny

do Hermana>o 1sze nigdy sie nie podlizywalem wolinie i nie zamierzam - to ze mam takie samo zdanie jak on to nie znaczy ze musze byc w jego klanie. Ciesze sie ze zauwazyles ze przyjeli mnie do Sshooters.. Herman czy Ty mi zazdroscisz? pewnie zaraz bedziesz sie bronil, mowil ze nie i smial sie ale.. prawda jest taka.. moze kiedys byles najlepszy - jak wszyscy grali na 1.0 i co drugi byl unnamed soldier.. ale zatrzymales sie w miejscu i sie nie rozwijasz i.. i tyle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sir_MaTT Znajdź więcej post'ów przez  Sir_MaTT Dodaj Sir_MaTT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sir_MaTT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Herman Blaster
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: Herman jestes śmieszny

ojej to teraz zasłużyłeś na lanie )
junge

__________________
heil sturmpioniere!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Herman Blaster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Herman Blaster Znajdź więcej post'ów przez  Herman Blaster Dodaj Herman Blaster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Herman Blaster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:56.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions