Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Medal of Honor: Allied Assault > MOH:AA a inne gry fpp
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
wolina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

panowie nie sapac, herrman dawaj na GG moj to 2213, zapisujcie klan do clanbase, zalatwilismy w clammarem polski ladder obj. realism i grajcie z nami , OK

__________________
wolina

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 23:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wolina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wolina Znajdź więcej post'ów przez  wolina Dodaj wolina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wolina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sir_MaTT
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wawa

hehehehehehehehe ))))) dobre Woline humor Cie nie opuszcza jak widze )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2002 01:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sir_MaTT Znajdź więcej post'ów przez  Sir_MaTT Dodaj Sir_MaTT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sir_MaTT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wolina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

hehe, ja plakac nie bede

__________________
wolina

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2002 10:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wolina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wolina Znajdź więcej post'ów przez  wolina Dodaj wolina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wolina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The-Sniper
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wedlug mnie spor czy lepiej jest z realmodem czy bez nie ma sensu i tak kazdy bedzie gral tak jak bedzie chcial..... mimo wszystko ja sadze ze gra z real-modem jest ciekawsza....
Lubie gry ktore sa realistyczne.....

Emocje sa wieksze jak wiesz ze po praktycznie 1-2 strzalach z niewiadomo skad mozesz pasc niezywy... musisz bardziej kombinowac jak tu zajsc wroga.. wiecej myslec....
Nie podoba mi sie w grac FPP jak dwoch koleci stoi blisko i skacza wokol siebie robiac uniki i wystrzeliwujac w siebie dziesiatki naboi..... z real modem tego jest mniej i dobrze....

Ale to moje zdanie i tak kazdy bedzie gral tak jak woli....

A propo tego ze MG zabija 1-2 strzalami...... a myslice ze na prawde ile strzalow potrzeba z takiego karabina aby kogos zabic ? Ja sadze ze niewiele

Co nie zmienia faktu ze i tak snajperzy rox ))))))))

Pozdro4all

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 19:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez The-Sniper

A propo tego ze MG zabija 1-2 strzalami...... a myslice ze na prawde ile strzalow potrzeba z takiego karabina aby kogos zabic ? Ja sadze ze niewiele


To jeszcze zależy od odległości, oraz stanu strzelającego.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 03:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sir_MaTT
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wawa

hahaha!

Haaaaahahaha [sturpioniere] clan server (cpr,FF=on,Linux)..hahaha (cpr,FF=on,Linux)....)))) CPR=ON!!!!!! Dziekuje pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sir_MaTT Znajdź więcej post'ów przez  Sir_MaTT Dodaj Sir_MaTT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sir_MaTT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Herman Blaster
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: hahaha!

sam w to nie wierze...

__________________
heil sturmpioniere!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Herman Blaster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Herman Blaster Znajdź więcej post'ów przez  Herman Blaster Dodaj Herman Blaster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Herman Blaster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sir_MaTT
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wawa

ciesze sie ze mimo wszystko tak sie stalo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2002 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sir_MaTT Znajdź więcej post'ów przez  Sir_MaTT Dodaj Sir_MaTT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sir_MaTT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Arsen[1]
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Gra RtCW i MoH:AA... obie gry mi sie podobaja, ale pod innym wzgledem. Moim zdaniem MoH:AA nie nadeje sie do gry MP, ale jest doskonala rozrywka na SP. Za to wolfenstein jest zaopatrzony w bardzo nudny SP (choc sa tez fajne momenty w grze), ale za to jest krolem MP.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Arsen[1] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Arsen[1] Znajdź więcej post'ów przez  Arsen[1] Dodaj Arsen[1] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Arsen[1] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

RtCW i tak rulezz. Ostanio grałem w MohAA przez internet.W ogóle mi sie niepodoba ale za to MohAA ma fenomenalnego SP w którego długo sie zagrywałem.





Aha. Pozdro dla wszystkich graczy w MohAA

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2002 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:14.    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions