Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > cziterstwo
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (19): « First ... « 11 12 [13] 14 15 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mac


josephine, uff nie jestem sam, bo wpadalem juz w kompleksy dzieki



Np, luzik

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
BTW - Szanowny Panie Moderatorze,

1) ile postów wchodzi na stronę?
2) jaki jest rekord (na forum bhd) w tej kwestii?
3) czy uczestnicy SPAMMERS PARTY dostaną po bananie ?



1) policz sobie
2) sprawdź sobie
3) nie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 15:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
1) policz sobie
2) sprawdź sobie
3) nie





Osz ty! a Polowke banana???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 15:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez josephine
Osz ty! a Polowke banana???



albo chociaż trochę sianka?

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 15:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
albo chociaż trochę sianka?

Za sianko osobiście dziękuję, ale piwko może być

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 15:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Za sianko osobiście dziękuję, ale piwko może być



Ale tylko te z najwyższej polki

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez josephine
Ale tylko te z najwyższej polki


Wezmę drabinę i postawię na najwyższej półce

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 15:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Wezmę drabinę i postawię na najwyższej półce


Ale czy Abu siegnie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 16:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Nie lubie tepsy od momentu jak przez dwa tygodnie miałem pingi po 300ms do wp.pl a transfery 3-4kb/s. Zadzwoniłem na party line to była niedziela, miła pani zapisała zgłoszenie i powiedziała, że w ciągu 2-3 dni naprawią usterkę. Dzwonie w środę, gdyż net nadal zamulał, i dowiaduje się że w niedzielę nie zgłaszałem żadnej awarii. Miły pan zapisał zgłoszenie. Net zaczął poprawnie działać po następnym tygodniu. Aha i jeszcze pominąłem, że za każdym razem gdy dzwoniłem na party line próbowano mi wcisnąć kit że mam wirusa Nawet miły pan opowiadał bajki że problem pojawił się u większej ilości użytkowników po najnowszej aktualizacji Nortona Anivirusa Normalnie nie wiadomo czy śmiać się czy płakać

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Nie lubie tepsy od momentu jak przez dwa tygodnie miałem pingi po 300ms do wp.pl a transfery 3-4kb/s. Zadzwoniłem na party line to była niedziela, miła pani zapisała zgłoszenie i powiedziała, że w ciągu 2-3 dni naprawią usterkę. Dzwonie w środę, gdyż net nadal zamulał, i dowiaduje się że w niedzielę nie zgłaszałem żadnej awarii. Miły pan zapisał zgłoszenie. Net zaczął poprawnie działać po następnym tygodniu. Aha i jeszcze pominąłem, że za każdym razem gdy dzwoniłem na party line próbowano mi wcisnąć kit że mam wirusa Nawet miły pan opowiadał bajki że problem pojawił się u większej ilości użytkowników po najnowszej aktualizacji Nortona Anivirusa Normalnie nie wiadomo czy śmiać się czy płakać


Płakać ze śmiechu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez josephine
Ale czy Abu siegnie


Sięgnie, sięgnie nie bój się.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 16:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Sięgnie, sięgnie nie bój się.


__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Pomyliło mi się chyba z tą kępą, ale za to przypomina mi się że chodzi chyba o "zaspę", jest tam dzielnica zwana "zaspa"?


Jest Zaspa.Tylko nie kumam dlaczego się to tak zwie.Kiedys było tam lotnisko i pas startowy jest do tej pory.Widze myszo że czasami odwiedzasz ciocie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Jest Zaspa.Tylko nie kumam dlaczego się to tak zwie.Kiedys było tam lotnisko i pas startowy jest do tej pory.Widze myszo że czasami odwiedzasz ciocie?

Czasami.. coś w tym stylu, byłem raz i to jakieś 19-20 lat temu

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 06:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mac
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Gdańsk

Na papieżu (bo on był na Zaspie) Dżery, to ile ty masz lat?? Dziadkiem już jestes??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 06:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mac Znajdź więcej post'ów przez  Mac Dodaj Mac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Re: Re: Re: Re: Re: Re: :D

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
http://sas.bhd.pl/forum/smf/index.php?topic=1934.75



Ano rzeczywiście, ludziska reagują podobnie

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 06:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Mac
Na papieżu (bo on był na Zaspie) Dżery, to ile ty masz lat?? Dziadkiem już jestes??

Z żoną pojechaliśmy na diamentowe gody

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 06:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
1) policz sobie
2) sprawdź sobie
3) nie




he he nie ma to jak pomocna dłoń

Radzioo.... hmmmm a nie występowałeś w popularnym w czasach mojej wczesnej młodości programie "Czarna ręka"?

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 06:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Heh

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
(...) Narazie dla mnie każdy kto gra z argusem to nie cheatuje. (...).

wychodzi na to , że Nova sprzedaje cheata i to w pudełku
pójdźmy tym tropem dalej;
"narazie dla mnie każdy kto ma ratio w granicach 0,5 lub mniejsze to nie cheatuje"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 07:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
he he nie ma to jak pomocna dłoń

Radzioo.... hmmmm a nie występowałeś w popularnym w czasach mojej wczesnej młodości programie "Czarna ręka"?



Jak mnie mama w beciku zanosiła to wszysto możliwe
Co do podania danych to mam takei same mozliwości jak Ty. usiałbym po prostu szukać, tylko admini mają statystyki.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 07:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Re: Heh

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
"narazie dla mnie każdy kto ma ratio w granicach 0,5 lub mniejsze to nie cheatuje"


hehehe a śmiali się ze mnie, łoszusty jedne

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Re: Re: Re: Heh

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
hehehe a śmiali się ze mnie, łoszusty jedne


Lama coraz bardziej bliski mi jesteś
Ja nawet jak czasem uszczeliłem wiecej niz oni mnie to finalnie zawsze i tak PLECY

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Re: Re: Re: Heh

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Lama coraz bardziej bliski mi jesteś
Ja nawet jak czasem uszczeliłem wiecej niz oni mnie to finalnie zawsze i tak PLECY



bo ONI właśnie tacy są

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 10:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Re: Re: Heh

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)

"narazie dla mnie każdy kto ma ratio w granicach 0,5 lub mniejsze to nie cheatuje"



Jak ktoś ma ratio w granicach 0,5 to wcale nie oznacza że nie cheatuje tylko oznacza to że jest słabym cheaterem. Ewentualnie tak dobrze się maskuje aby nikt go nawet o to nie spóbował posądzić. Np lama przecież to nie jest mięsożerne zwierze bez cheata nie bylo by w stanie zadźgać nożem. Ktoś napisał że argus może uśpić naszą czujność a ja myśle że właśnie takie ratio z 0,2 - 0,5 to dopiero jest doskonały kamuflarz dla tego co chce cichaczem przez ściany przechodzić ,nikt mu nie zarzuci niczego 'bo przecież nie byłem na plus'

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Heh

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
Jak ktoś ma ratio w granicach 0,5 to wcale nie oznacza że nie cheatuje ...

napisłem swój post na podpuche by wskazać że Twój sposób rozumowania w tej kwestii jest oględnie rzecz biorąc absurdalny,
gdyż z faktu, że zapewne promil ogólu grających używa kodów, nie oznacza że wszyscy grający bez programu antycheaterskiego to koderzy, takie sformułowanie jest niepoważne w najlepszym przypadku
podobnie jak to, że skoro są złodzieje to należy domniemywać że ogół kradnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 12:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Heh

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
napisłem swój post na podpuche by wskazać że Twój sposób rozumowania w tej kwestii jest oględnie rzecz biorąc absurdalny,
gdyż z faktu, że zapewne promil ogólu grających używa kodów, nie oznacza że wszyscy grający bez programu antycheaterskiego to koderzy, takie sformułowanie jest niepoważne w najlepszym przypadku
podobnie jak to, że skoro są złodzieje to należy domniemywać że ogół kradnie


To chyba się nie zrozumieliśmy. Pisząc że dla mnie jak ktoś gra z argusem to nie cheatuje zrobiłem nawiązanie do wcześniejszej wypowiedzi Yogasa że dzięki anty cheatowi montowanemu odrazu w JO nie spotkał cheatera. Ja również nie spotkałem cheatera na serverze argus only i tylko to miałem na myśli. Z tego zdania nie można implikować stwierdzenia że jeśli ktoś nie ma argusa to musi cheatować. Ważne tu jest słowo musi bo jeśli je zastąpić słowem może to wszystko jest ok bo rzeczywiście wtedy mamy zdanie jeśli ktoś nie urzywa argusa to może cheatować i jest ok (pod względem logicznym) . Prosze nie nadinterpretować moich wypowiedzi .

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 12:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Radzioo, zlituj się i zamkij ten temat, bo do niczego on nas nie prowadzi. Wszyscy już wszystko wiedzą i niech tak zostanie. Dodam tylko HWDChiterom

Pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Radzioo, zlituj się i zamkij ten temat, bo do niczego on nas nie prowadzi. Wszyscy już wszystko wiedzą i niech tak zostanie. Dodam tylko HWDChiterom

Pozdrawiam




Nie wszyscy wszystko Może jeszcze ktoś się przyzna?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Re: Heh

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
(...) . Prosze nie nadinterpretować moich wypowiedzi .

jak w kawale o bacy co miał sprawę za pobicie faceta na lotnisku
Wysoki Sądzie może i powiedział what do you do a może i how are you ale czemu od razu złamany?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Gh*
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Heh

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
jak w kawale o bacy co miał sprawę za pobicie faceta na lotnisku
Wysoki Sądzie może i powiedział what do you do a może i how are you ale czemu od razu złamany?!



Ale zasuszyl nie kapuje go

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Gh* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Gh* Znajdź więcej post'ów przez  *Gh* Dodaj *Gh* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Gh* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:17.    Strony (19): « First ... « 11 12 [13] 14 15 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions