Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Cod 2 Demo
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Kpt.Fred
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sydney/Warszawa

Cod 2 Demo

Wlasnie zagralem w nie 3 razy i jestem zesr........, aaaa, to bedzie murowany hit, poprostu call of duty podrasowane maxymalnie, bitwa byla przepiekna, akcja genialna, tylko maly szkopul na moim p4 2.8, asusie 6800 gt /td przy rozdzialce 1024 moj sprzet dusilo od 20-30 fps czasami nawet 15, a gdy akcja ucichla szlo do 85, ach jakie to wszystko piekne, moje wrazenia sa bardzo pozytywne tylko te wymagania jeszcze okolo miesiaca do premiery, nie wiem jak multi ale single wymiata! sadze ze multi tez nie zawiedzie,

ps. gralem dzisiaj tez troche w dod source i kaszanka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2005 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kpt.Fred Znajdź więcej post'ów przez  Kpt.Fred Dodaj Kpt.Fred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kpt.Fred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MSL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

Witam
Też grałem i jestem pod wrażeniem szybka akcja i wogóle... ale myśle ze pełna wersa będzie (napewno) lepsze niż demo bo te demo troche nie dobracowane pod względem grafiki :/ (wkońcu to demo!). Ta gierka będzie królować wśród FPP'ków w realiach II Wojny Światowej jak jej poprzednik

Pozdro!!! RESPEKT!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2005 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MSL Znajdź więcej post'ów przez  MSL Dodaj MSL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MSL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KeNio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

cool

Witam!!!
Na początku miałem kupić Battlefield 2, ale kiedy zagrałem w demo Call of Duty 2 - Nawróciłem się. Polecam gierkę...Krótka, ale aż chce się grać i grać...A kolega mówił, że na moim 256 RAM nie pójdzie, a teraz może mi nagwizdać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2005 20:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dahan
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Czemu ja mam zawsze pecha moj Athlon 1800+ 256Ram i GeForce 5500 nie rusza CoD2.Moze jakas nie zgodnosc w systemie ? Wszystko niby Si a tu menu mi sie nie pojawia?Wie ktos o co wy tym chodzi przeciez chyba wszystko mam jak sie nalezy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2005 19:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
hojrak
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Lublin

Ja też sie uwiodłem tą drugą częścią! Już sobie zamówiłem pełną wersje =] I jeżeli chcielibyście zamawiać przez internet to polecam strone www.wirtus.pl (jedyne 79 zł) bardzo tanio !! A mi gra odpalica na Celeronie 2,5 i 512 RAM DDR i Ge Force 4 MX440 ;/! Z czego się bardzo ciesze

__________________
---===PLAY HARD GO PRO===---

---===STOP PIRATOM KOMPUTEROWYM===---

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2005 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil hojrak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do hojrak Znajdź więcej post'ów przez  hojrak Dodaj hojrak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać hojrak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Raffi78
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2005
Lokalizacja: przed kompem

U mnie podobnie. Przy wszystkich ustawieniach na max srednio 20 fps. Najbardziej zacinalo sie przy salwie z dzial okretowych. Dopiero jak wlaczylem tryb DX7 to zaczelo smigac ze ponizej 60fps nie spadlo, ale kosztem efektow specjalnych w postaci falujacego rozgrzanego powietrza.

__________________
XPS Gen 2 | P-M 2.0GHz | 2.0GB RAM | 17" WUXGA | 256MB GeForce Go 6800 Ultra

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2005 02:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Raffi78 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Raffi78 Znajdź więcej post'ów przez  Raffi78 Dodaj Raffi78 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Raffi78 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RiPP3|R|
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2005
Lokalizacja: [ Sonowiec City ]

Nie ulegajcie emocja zwiazanymi z pierwszym wrazeniem. Sam rowniez przetestowalem gre i okazuje sie iz moim zdaniem pod wzgledem technikali bedzie ona gorsza od cod'a.
Pierwsza rzecza ktora mnie urazila bylo syganlizowanie na kompasie pozycji wroga .. kto to wogole wymyslil by w okresie II WŚ miec mozliwosc zobaczenie wroga bez jego rzeczywistej mozliwosci ujrzenia.
Druga rzecza byla niewygodna obsluga granatwów fleshowych jak i 'raniacych'.
Co do grafiki, rzeczywiscie jest zniewalajaca, jednak wymagania rowniez nie sa zbyt male, wydaje mi sie ze moze to zniechecic spore grono graczy. Ja osobiscie pozostaje przy CoD.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2005 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RiPP3|R| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RiPP3|R| Znajdź więcej post'ów przez  RiPP3|R| Dodaj RiPP3|R| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RiPP3|R| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
soko
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MSL
Witam
Też grałem i jestem pod wrażeniem szybka akcja i wogóle... ale myśle ze pełna wersa będzie (napewno) lepsze niż demo bo te demo troche nie dobracowane pod względem grafiki :/ (wkońcu to demo!). Ta gierka będzie królować wśród FPP'ków w realiach II Wojny Światowej jak jej poprzednik

Pozdro!!! RESPEKT!!!



witam, nie mogę zciągnąć dema na single, pomożesz ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2005 15:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MSL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

Siema soko

Spróbuj z http://www.gamershell.com/download_10902.shtml albo z http://www.chip.de/downloads/c1_downloads_13014430.html ..... Wystarczyło w google.pl wpisac cod2 demo Download i juz!!!

Miłego sciągania

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2005 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MSL Znajdź więcej post'ów przez  MSL Dodaj MSL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MSL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:56.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions