Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Kolejni cziterzy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: ;p

quote:
Napisane oryginalnie przez Px2-devil-
... Jesli chodzi Ponton o to ze jestem " podejrzanym typem" to mozesz zapytac Jaro PL ktory tu rowniez sie wypowiadal, jak gram poniewaz spotkalem sie z nim osobiscie na zlocie w Krakowie i gralismy wtedy w BHD na lanie. ...

znowu kurde niedokładnie przeczytałem menu i listę gości

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lukasz10120
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Siedlce

Re: Re: Kolejni cziterzy

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
A podać ci listę graczy SLS którzy tez chceili sprawdzić jak to działa??
Jest tu taka różnica że oni nie mieli odwagi się przyznać do tego.
Nie chce tu wyciągać brudów bo lubie SLS ale powoli zaczynam zmieniać zdanie...:/



Ale my cię nie lubimy !!!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lukasz10120 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lukasz10120 Znajdź więcej post'ów przez  lukasz10120 Dodaj lukasz10120 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lukasz10120 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Re: Re: ;p

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
znowu kurde niedokładnie przeczytałem menu i listę gości


Hmmm, Kuna i Zagiel tez tam byli ?

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Edytowane przez Ponton .PL. dnia 24-06-2005 o godz. 20:01

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Kolejni cziterzy

quote:
Napisane oryginalnie przez lukasz10120
Ale my cię nie lubimy !!!!!

U nas na forum CQF jest nawet topic w którym sobie piszemy kogo kto lubi a kogo nie . Potem nikt nie jest zaskoczony że go ktoś nie lubi

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Wink

Normalnie SAS jest pokrzywdzony żaden z naszych członków nie został o nic oskarżony, dlaczego Panowie i Panie, dlaczego my też chcemy być sławni ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Czapajew
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
ok wybaczam
btw wpadłem na zajefajny pomysł, pod koniec lipca w Wawie jest duży Lan, około 200 kompów, można by zagadać z organizatorami czy przy okazji moglibyśmy sobie zagrać jakiś mini turniej BHD wystarczy, że użyczyliby 15 kompów, co by idealnie odpowiadało meczom 7vs7+server



Jak tylko dam rady to wpadam

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 23:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Czapajew Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Czapajew Znajdź więcej post'ów przez  Czapajew Dodaj Czapajew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Czapajew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
Normalnie SAS jest pokrzywdzony żaden z naszych członków nie został o nic oskarżony, dlaczego Panowie i Panie, dlaczego my też chcemy być sławni ;D

jak się gra 4fun, to takie są niestety następstwa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2005 08:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
jak się gra 4fun, to takie są niestety następstwa


ok, od dzisiaj gram dla statów

ps. czy jest ktos chetny by podkladac mi sie na serwerach? 500 zabic = szesciopak leszka oferty prosze skladac tutaj

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2005 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Px2-devil-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

;p

Wawa troche daleko ale taki lanik bylby fajny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2005 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Px2-devil- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Px2-devil- Znajdź więcej post'ów przez  Px2-devil- Dodaj Px2-devil- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Px2-devil- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Coś mi się wydaje , że za wyjątkiem paru zapaleńców , to BHD dogorywa.

Dogorywa przez czity i ostatnio przez headshotowcow. Pamietam jaka byla nagonka na sigana jak mial po 50% headow, niestety teraz zdarzaja sie (np. nasz meczyk z teamem DFH)ze caly team ma w meczu ponad 50% headow , a poszczegolne jednostki nawet po 90%! Nic dziwnego ze uczciwi gracze odchodza z tej gry. Zostana wkoncu same cziterskie sklady i beda mialy zabawe.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 01:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Dogorywa przez czity i ostatnio przez headshotowcow. Pamietam jaka byla nagonka na sigana jak mial po 50% headow, niestety teraz zdarzaja sie (np. nasz meczyk z teamem DFH)ze caly team ma w meczu ponad 50% headow , a poszczegolne jednostki nawet po 90%! Nic dziwnego ze uczciwi gracze odchodza z tej gry. Zostana wkoncu same cziterskie sklady i beda mialy zabawe.


Smutne, ale prawdziwe.

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 07:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Dogorywa przez czity i ostatnio przez headshotowcow.... Nic dziwnego ze uczciwi gracze odchodza z tej gry. ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Dogorywa przez czity i ostatnio przez headshotowcow. Pamietam jaka byla nagonka na sigana jak mial po 50% headow, niestety teraz zdarzaja sie (np. nasz meczyk z teamem DFH)ze caly team ma w meczu ponad 50% headow , a poszczegolne jednostki nawet po 90%! Nic dziwnego ze uczciwi gracze odchodza z tej gry. Zostana wkoncu same cziterskie sklady i beda mialy zabawe.

hahah, troche śmieszny jesteś, bo 50% headów można walić bez czitów , a są osoby które walą po 90% np. kilku gosci z UZI, a jestem pewien co do tego, że nie czitują, bo mieli LAN w Holandii widziałem i screeny z tego lana to na jednej mapie koleś miał 54 zabicia i 51 headów, zresztą jak ktoś ma najnowszego argusa i wali 50% headów to na 99,9% jestem pewien, że nie czituje

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
hahah, troche śmieszny jesteś, bo 50% headów można walić bez czitów , a są osoby które walą po 90% np. kilku gosci z UZI, a jestem pewien co do tego, że nie czitują, bo mieli LAN w Holandii widziałem i screeny z tego lana to na jednej mapie koleś miał 54 zabicia i 51 headów, zresztą jak ktoś ma najnowszego argusa i wali 50% headów to na 99,9% jestem pewien, że nie czituje

lyzka na to: nie mozliwe

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
lyzka na to: nie mozliwe


Kapi odpuść sobie, przecież jestes z SLS

__________________
hehehe

Edytowane przez Tomcat27 dnia 26-06-2005 o godz. 14:13

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Kapi odpuść sobie, przecież jestes z SLS

?!

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Bez jaj 90% hedów to normalne na każdej mapie wybaczcie ale ja już gram kupę lat i jakoś nie doszedłem do tego jak to zrobić może jestem tępy. O dziwo w SAS mimo że jest wielu dobrych graczy też tego nie umieją mimo że trenowali nie przez dwa tygodnie a dwa lata więc nie mówcie mi że to normalne że wszyscy od czasu awantury z Siganem od razu się naumieli a wcześnie też nie potrafili mimo dużego stażu gry. Po prostu śmieszny jest ten co twierdzi że to normalne jeszcze trochę to przechodzenie przez ściany będzie normalne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 17:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
(...) przechodzenie przez ściany będzie normalne.


o qfna!!
nie jest?!

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
Bez jaj 90% hedów to normalne na każdej mapie wybaczcie ale ja już gram kupę lat i jakoś nie doszedłem do tego jak to zrobić może jestem tępy. O dziwo w SAS mimo że jest wielu dobrych graczy też tego nie umieją mimo że trenowali nie przez dwa tygodnie a dwa lata więc nie mówcie mi że to normalne że wszyscy od czasu awantury z Siganem od razu się naumieli a wcześnie też nie potrafili mimo dużego stażu gry. Po prostu śmieszny jest ten co twierdzi że to normalne jeszcze trochę to przechodzenie przez ściany będzie normalne.




Tyle,ze Sigan walil ponad 90% headów ,to wg mnie jest malo mozliwe obserwujac wczesniej na jakim poziomie on grał.
natomiast zgodze sie tu z Kapitano,ze jest jak najbardziej mozliwe strzelanie po 50 a nwet 60% headów ,najlepszym tego przykladem moga byc major,ghost i rambo z Px2 i na 100% oni nie cheatuja....
Wystarczy zagrac z argusem a sprawa bedzie jasna,ja wierze w skutecznosc tego programu.
Sam ostatnio gralem (nie chwalac sie ) na serwerze publicznym i na 64 killsy mialem 43 heady mimo tego,ze nigdy nie strzelalem jakiejs wielkiej ilosci headów,to sam fakt ,ze nastawiajac sie tylko na to ,mozna sporo trafic.
Inna sprawa jest gdy kolesie trafiaja taki sam % headów w meczu ,to jzu jest cos nie tak...hmm chyba ,ze maja argusa .Pozdro.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
ok wybaczam
btw wpadłem na zajefajny pomysł, pod koniec lipca w Wawie jest duży Lan, około 200 kompów, można by zagadać z organizatorami czy przy okazji moglibyśmy sobie zagrać jakiś mini turniej BHD wystarczy, że użyczyliby 15 kompów, co by idealnie odpowiadało meczom 7vs7+server



heh no fajnie to po drodze,chetnie bym sobie pogral przez lan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
hahah, troche śmieszny jesteś, bo 50% headów można walić bez czitów , a są osoby które walą po 90% np. kilku gosci z UZI, a jestem pewien co do tego, że nie czitują, bo mieli LAN w Holandii widziałem i screeny z tego lana to na jednej mapie koleś miał 54 zabicia i 51 headów, zresztą jak ktoś ma najnowszego argusa i wali 50% headów to na 99,9% jestem pewien, że nie czituje

Teraz jestem smieszny tak? Ale jak Sigan zaczal walic po 40-50% headow to go okrzykneliscie cziterem i zbanowaliscie na serwerze SLS. Moze teraz pora go przeprosic co? LOL

Zeby byla jasnosc nie twierdze ze takie ilosci headow trzeba walic wylacznie z jakims aimotem itp. Byc moze jest jakis haczyk w tej grze umozliwiajacy strzelanie 90% headow nawet w walce na bliskie dystanse (wpadanie na siebie zza zakretow) czy walenie headow z cara z 500 metrow, ale ja nie mma ochoty tego szukac podobnie jak wiele innych osob i dlatego ta gra staje sie powoli wyjalowiona pustynia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Teraz jestem smieszny tak? Ale jak Sigan zaczal walic po 40-50% headow to go okrzykneliscie cziterem i zbanowaliscie na serwerze SLS. Moze teraz pora go przeprosic co? LOL

Zeby byla jasnosc nie twierdze ze takie ilosci headow trzeba walic wylacznie z jakims aimotem itp. Byc moze jest jakis haczyk w tej grze umozliwiajacy strzelanie 90% headow nawet w walce na bliskie dystanse (wpadanie na siebie zza zakretow) czy walenie headow z cara z 500 metrow, ale ja nie mma ochoty tego szukac podobnie jak wiele innych osob i dlatego ta gra staje sie powoli wyjalowiona pustynia.





Przepraszam chlopaki,lubie SAS mam szacunek do Was ,ale jak sie nie podoba to poprostu skonczcie w to grac i po sprawie,od kiedy pamietam to zawsze narzekaliscie jak nie na Polakow to na ich mentalnosc jak nie na lagi to na cheaty,czas to skonczyc ,Zycze powodzenia.Pozdro.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Przepraszam chlopaki,lubie SAS mam szacunek do Was ,ale jak sie nie podoba to poprostu skonczcie w to grac i po sprawie,od kiedy pamietam to zawsze narzekaliscie jak nie na Polakow to na ich mentalnosc jak nie na lagi to na cheaty,czas to skonczyc ,Zycze powodzenia.Pozdro.

a czy coś się zmieniło ?
bez obrazy , ale gra na serio w sieci to lipa, na mecze nadaje się tylko LAN , przyjemnie się gra , w miłej atmosferze i przy wzajemnym zaufaniu a wyniki z takiego spotkania chyba nie podlegają dyskusji?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Przepraszam chlopaki,lubie SAS mam szacunek do Was ,ale jak sie nie podoba to poprostu skonczcie w to grac i po sprawie,od kiedy pamietam to zawsze narzekaliscie jak nie na Polakow to na ich mentalnosc jak nie na lagi to na cheaty,czas to skonczyc ,Zycze powodzenia.Pozdro.

zgadza sie... odkladam delte na polke... czas zrezygnoiwac z tego gowna jakim sie stalo BHD... i efektu "placebo" w postaci argusa czity sa i beda do tego... a pisza je najprawdopodobniej ci sami co je zwalczaja

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
... jakoś nie doszedłem do tego jak to zrobić może jestem tępy... .

a może najzwyczajniej cienki jesteś ale i tak Cię lubię , ale do dzisiaj pamiętam nasze pierwsze spotkanie , ładnie wtedy Czechów posiekliśmy nożykami loool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
zgadza sie... odkladam delte na polke... czas zrezygnoiwac z tego gowna jakim sie stalo BHD... i efektu "placebo" w postaci argusa czity sa i beda do tego... a pisza je najprawdopodobniej ci sami co je zwalczaja

BHD to mimio wszystko fajna gra, ale faktycznie więcej teraz wszelkiego gówna niż normalnej gry, jednak na LAN'ie gra się zajebiście

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 20:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Przepraszam chlopaki,lubie SAS mam szacunek do Was ,ale jak sie nie podoba to poprostu skonczcie w to grac i po sprawie,od kiedy pamietam to zawsze narzekaliscie jak nie na Polakow to na ich mentalnosc jak nie na lagi to na cheaty,czas to skonczyc ,Zycze powodzenia.Pozdro.

I tak naprawde to skonczylismy Zostalo u nas w SAS moze jeszcze ze 4 osoby chcace w nia grac. Aby nie robic im przykrosci i dac im szanse na pogranie od czasu do czasu to reszta SASow z dywizji SWAT4 uzupelnia kadre na meczyki. Obawiam sie jednak ze wkrotce moze takich tez zabraknac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
a czy coś się zmieniło ?
bez obrazy , ale gra na serio w sieci to lipa, na mecze nadaje się tylko LAN , przyjemnie się gra , w miłej atmosferze i przy wzajemnym zaufaniu a wyniki z takiego spotkania chyba nie podlegają dyskusji?!


i jeszcze taki mały selfedit:
na tzw. Polskiej scenie BHD zawsze istniało tu tak naprawdę paru dobrych graczy , reszta to mięso armatnie, na poparcie tego co tu napisałem niech będzie fakt, że nie udało się tu, w wymiarze ligowym, zorganizować kompletnie nic , nawet jakaś "liga" zakończyła się co najmniej "dziwnie". Totalny syf , jak wszystko w tym kraju .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Rozwiewając niejasności... jeśli dobrze pamiętam to sigan strzelał prawie same heady a nie po 50% i to przez większość czasu, to zmienia postać rzeczy według mnie. Więcej hedów można strzelać grając bronią o mniejszej sile rażenia (np. car15, mp5), gdzie nie zabija się wroga jednym strzałem (jak m60 prawdopodobnie) ale kilkoma i jest większe prawdopodobieństwo że któryś z tych strzałów trafi w głowę. Grając wyłącznie car 15 nie jest problemem strzelić 50% headów, bardzo często się zdarza.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
a czy coś się zmieniło ?
bez obrazy , ale gra na serio w sieci to lipa, na mecze nadaje się tylko LAN , przyjemnie się gra , w miłej atmosferze i przy wzajemnym zaufaniu a wyniki z takiego spotkania chyba nie podlegają dyskusji?!

Dodam jeszcze że nadal można miło zagrać w BHD, klku cziterów wiosny nie czyni, nic nie jest doskonałe. Mecze grane na argusie chyba jeszcze u nikogo nie pozostawiły wrażenia oszukaństwa.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2005 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:08.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions