Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Mp5 i Ak47
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
1. dla mnie to większym lamusem jest ten co w te plecy dostanie (do squall) z tej mp5. Bo jak wiemy, a może nie wiemy, Cs to gra taktyczno-strategiczna a nie masowa (sory) **********nka.
Wyrwałeś zdanie z kontekstu, tak się nie robi . Podałem tylko przykład najgłupszego fraga w grze, wychodząc do nowego pomieszczenie nie jesteś w stanie sprawdzić wszystkich zakamarków. I nadal pozostaję przy tym, że mp5 to lamerska broń, pozwala lamie na zabicie dobrego gracza nie posiadając prawie żadnych umiejętności, a na dłuższą metę jest mało skuteczna (jeżeli umiesz już "coś grać" to nie chodzisz non stop z mp5). I 0 walenia przez ściany, 0 finezyjnych fragów, wszystkie wyglądają żasłośnie...
quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
3. jednostki specjalne na całym świecie to lame bo biegają z mp5-ami
lol

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

Squall, ak to tak samo lamerska bron bo na dlugie dystanse nawet lama rozwali z ak dobrego gracza z mp5 !!! Twoje rozumowanie jest dla mnie calkowicie bez sensu, w nations cup itp. ktos patrzy na "finezyjne fragi"!? samo to pojecie jest dla mnie glupie, finezyjny frag masz jak ktos stoi za drzwiami a ty go przez nie zabijasz, to jest takie zarabiscie finezyjne? lol tmp i mac10 to tez lamerska bron? jak ktos schowa sie za rogiem z KAZDEJ broni zabijesz wroga biegnacego tylem, moze procz awm jesli nie umiesz z niego korzystac... mp5 to dobra born ostatnio nauczylem sie zasadzac hedszoty przez caly siege czy prodigy na dole, szkoda tylko ze traci tak malo hp (40-60)

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

ide mało finezyjnie pozabijać dobrych graczy......z mp5

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
ide mało finezyjnie pozabijać dobrych graczy......z mp5


Ej.. nie idz

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Koras
Squall, ak to tak samo lamerska bron bo na dlugie dystanse nawet lama rozwali z ak dobrego gracza z mp5 !!!
W bezpośrednim pojedynku ak kontra ak o wyniku decydują przede wszystkim umiejętności (ewentualnie sporo może zależeć od korzystnej bądź niekorzysnej pozycji gracza - usytułowanie i teren walki). W pojedynku mp5 kontra ak dużo zależy od szczęścia, gracz z ak musi wykazać się 10x większą celnością lub mieć lepszą pozycję do walki.
quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Koras
Twoje rozumowanie jest dla mnie calkowicie bez sensu, w nations cup itp. ktos patrzy na "finezyjne fragi"!?
Nikt. W zawodach profesjonalnych nie zwraca się na to uwagi, ponieważ gra toczy się o dużą stawkę (nagrody itd. ). Natomiast w Polsce czy nawet na zachodzie 99 % klanów (w Polsce 100) gra "for fun" i niczego oprócz satysfakcji z osiąganych wyników (ja mam satysfakcję z "finezyjnego" fraga ) w zamian za wygraną nie otrzymuje (wyjątkiem w Polsce są turnieje, ale to już inna sprawa).
quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Koras
samo to pojecie jest dla mnie glupie, finezyjny frag masz jak ktos stoi za drzwiami a ty go przez nie zabijasz, to jest takie zarabiscie finezyjne?
Zależy w jaki sposób i w jakich okolicznościach to zrobisz, pojęcie względne .
quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Koras
lol tmp i mac10 to tez lamerska bron? jak ktos schowa sie za rogiem z KAZDEJ broni zabijesz wroga biegnacego tylem, moze procz awm jesli nie umiesz z niego korzystac...
Poraz kolejny ktoś mnie źle zrozumiał. Zabicie full auto z mp5 w plecy zza rogu to tylko przykład najgorszego (moim zdaniem) fragu w tej grze, nie przykład lamerstwa (jako samo kampienie za rogiem), bo na tym m.in. polega ta gra. A co do AWM to już kompletnie nie wiem o co ci chodzi. Napisałem tylko w odpowiedzi na post kogoś innego (sorry, że nie pamiętam teraz dokładnie ), że taki "frag zza rogu" przy pomocy AWM wymaga dodatkowo od gracza refleksu, czasem całkiem imponującego .
quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Koras
mp5 to dobra born ostatnio nauczylem sie zasadzac hedszoty przez caly siege czy prodigy na dole, szkoda tylko ze traci tak malo hp (40-60)
Tutaj wypowiadasz się o skuteczności, która i tak jest znikoma na dłuższą metę w porównaniu z innymi broniami w tej grze. Mi cały czas chodzi o styl gry i efektowność akcji .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Kurza twarz... same konkrety prosze bo nie chce mi sie czytac tych waszych calych referatow


ps. zeby nie bylo czepiania - innym pewnie tez

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Rolin
Kurza twarz... same konkrety prosze bo nie chce mi sie czytac tych waszych calych referatow


ps. zeby nie bylo czepiania - innym pewnie tez



n/c


Co do tego pojedynku ak / mp5 - na daleką odległość (jeśli skill graczy jest porównywalny) wygra osoba z ak - 2 kule w leb i po sprawie, na bliską odległość może wygrać osoba z mp5 z tego względu, że ta broń szybciej strzela.

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 01:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK


n/c


Co do tego pojedynku ak / mp5 - na daleką odległość (jeśli skill graczy jest porównywalny) wygra osoba z ak - 2 kule w leb i po sprawie, na bliską odległość może wygrać osoba z mp5 z tego względu, że ta broń szybciej strzela.



n/c

Chodzi o tylko skill graczy malczik... a nie ktora bron szybciej strzela.
Jedna jest skuteczniejsza w rekach (myszce )... 1 gracza a inna w tego ;>.

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 02:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK
Co do tego pojedynku ak / mp5 - na daleką odległość (jeśli skill graczy jest porównywalny) wygra osoba z ak - 2 kule w leb i po sprawie, na bliską odległość może wygrać osoba z mp5 z tego względu, że ta broń szybciej strzela.
Jeżeli zakładamy, że skill graczy jest porównywalny (w tym przypadku chodziło mi o celność) to wygrywa osoba z mp5, ponieważ broń ta pozwala jej na większą swobodę ruchu, tak więc trudniej w nią trafić. Oczywiście dużo zależy od usytułowania graczy, ale mp5 pozwala graczowi o mniejszych umiejętnościach nawiązać walkę z lepszymi (od czasów 1.4+ ta zależność jeszcze się zwiększyła ).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 08:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

moim zdaniem od wersji 1.4+, koles z mp5 na dużą odległośc ma mniejsze szanse przeciwko AK47 niż w poprzednich wersjach.

dlaczego?

Ja nie prezentuję zbyt wysokiego skill'a, ale trafić z AK w dobrze grającego typa z mp5 (skaczącego jak zając, strejfującego i ciągle zbliżającego się walacego seriami) było mi dosyć trudno w wersjach Cs'a przed 1.4. oczywiście nie zawsze

teraz z mp5 trzeba sie bardzo natrudzić, żeby zabić typa z AK (o podobnym skillu) Ale wszystko da się zrobić, tylko tzeba zmienić taktyke na daną mape >>>> możliwie skracać dystans i robić zasadzki we WŁAŚCIWYM miejscu!

mp5 jest najlepsze przeciw AK na średnie odległości, tzn. gdy z AK nie wiadomo czy walić krótką serią czy FULL AUTO

walka w bezposrednim starciu to niestety wygrana AK47 bo ma większą siłe ognia, full auto w kolesia stojącego tuż przed tobą i nie ma rozmowy....oczywiście przy równym pingu i podobnych umiejętnościach.

tak ja to widze.

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 09:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Full auto wygląda mało finezyjnie . MP5 to broń dla lam, bo jak tu niekórzy zauważyli (brawo ), na dłuższą metę (starcia na odległości) broń jest zupełnie nieskuteczna, natomiast przy odpowiednim usytułowaniu graczy i odległości między nimi, pozwala wszystkim lamkom na zabijanie graczy dużo lepszych od nich (tamci, żeby się obronić muszą mieć 10x większą celność). W 1.4 bardzo zmieniła się sytuacja mp5/desert, kiedyś z tą drugą bronią (najbardziej finezyjną w CS'ie 1.3 wstecz) można było zdziałać więcej dzięki skokom (gracze preferujący mp5 to zwykle totalne lamy, które dopiero uczą się w cokolwiek trafiać, tak więc skaczący przeciwnik był dla nich nie do pokonania ), teraz niestety jest inaczej . Co do mp5/inne bronie, to też moim zdaniem ta pierwsza zyskała na skuteczności .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 09:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Dzieki Squall .. wlasnie dowiedzialem sie, ze jestem lama.
Pogadamy na bordzie klanowym misq

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

quote:
[i]


3. jednostki specjalne na całym świecie to lame bo biegają z mp5-ami

fragów...lol.... [/B]


Nie porownoj Mp5 z CSa do tej z reala (jak juz ktos tu powiedzial) bo to dwie rozne sprawy,a to dlatego ze jest mala i poreczna i mozna ja bardzo szybko dostosowac do wlasnych potrzeb lub aktualnego zadania, M16 tez jest swietne ale nie do walki w budynkach itp., tak samo mozna napisac o legendarnym AK47 bo uzywali go Czerwoni Kmerzy i Talibowie , Heniek alias "kapsel" z pruszkowskiej mafii wiec proponuje aby poprzestac na porownaniach w grze a nie w prawdziwym zyciu))).

Szacun for All !!

Edytowane przez KosiMazaki dnia 02-09-2002 o godz. 23:31

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

dlatego dałem "" na koniec.

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 08:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

Talking finezyjne fragi

Zawsze chcialem zdobywać finezyjne fragi, ukucnąć sobie w zaroślach z AK i postrzelać w ludzików biegających z mp5

mp5 dobre do rusha i przy ograniczonej ilości pieniędzy pozwala na qpowanie ekwipunku, np. granatów.

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2002 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
e@gle
[ Laz0tH ]



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: L.B.

Moim skromnym zdaniem mp5 zarombiste, nie raz uratowało mi życie.A po za tym jest tanie i ma dość amunicji żeby sobie postrzelać.

__________________
Jedyną rzeczą groźniejszą od kul przeciwnika, jest wsparcie ogniowe twoich.
Nr gg 2348374

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2002 08:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil e@gle Kliknij tutaj by wysłać e-maila do e@gle Znajdź więcej post'ów przez  e@gle Dodaj e@gle do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać e@gle prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Jeżeli zakładamy, że skill graczy jest porównywalny (w tym przypadku chodziło mi o celność) to wygrywa osoba z mp5, ponieważ broń ta pozwala jej na większą swobodę ruchu, tak więc trudniej w nią trafić. Oczywiście dużo zależy od usytułowania graczy, ale mp5 pozwala graczowi o mniejszych umiejętnościach nawiązać walkę z lepszymi (od czasów 1.4+ ta zależność jeszcze się zwiększyła ).


Masz chyba jakiś kompleks do początkujących którzy cię z mp5 zabijają. Pisales ze seria w plecy z mp5 i bla bla, tylko zauwaz ze z gosciowi z kevlarem zabiera kilkanascie punktow zycia po 1 strzale, a to troche malo. Jesli gra jest na wysokim poziomie to z mp5 trzeba glownie w glowe strzelac i zabiera to prawie 50 punktow z helmem. I mp5 wymaga skilla bo w glowe trafic dosc trudno. No i z ak wystrarczy trafic w goscia 4 razy i zawsze zginie. A z mp5 zwykle kolo 8.
Pozatym zastanow sie co ty wogole piszesz. BRON DLA LAM. Chodzi ci o to ze ma maly rozrzut i dlatego jest dla lam? Z tego wynika, ze pojedynek ty z ak47 vs jakis gosc z mp5 wyglada tak ze full auto naprzeciw siebie i wygrywa ten z mp5 bo mu mniej znosi. I dlatego gosciu jest lamer bo cie zabil, a ty juz masz takiego skilla ze kupujesz ak.

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2002 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bird
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kołobrzeg

HeatoN

HeatoN dzisiaj uzywal mp5 w finale Nawet swojego zabil jak szwedzi w T runde wygrali zeby mu ak zabrac

__________________
GG: [1397851]
PTaku z jajami
bird'zik
Nie obchodzą mnie ploty, najczarniejsze anegdoty,
Nie jesteś jedynym dbającym o te sploty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 00:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bird Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Bird Znajdź więcej post'ów przez  Bird Dodaj Bird do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bird prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPEC]Dzordz!!!
PING MASTA!



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
jak nie masz kasy na ak czy m4 to co kupujesz ?? UMP ?? TMP ??

Dokladnie TMP kupujesz. Ta bron jest dopiero finezyjna Jak z predkoscia jak z nozem latasz na oklo zdezoreintowanego oponenta ehch...

__________________
a co tam ja tez kce miec sygnaturke

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPEC]Dzordz!!! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPEC]Dzordz!!! Znajdź więcej post'ów przez  [SPEC]Dzordz!!! Dodaj [SPEC]Dzordz!!! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPEC]Dzordz!!! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

heh...mp5 nie jest lamerskie....zadna bron nie jest lamerska..co najzywezj moze byc kiepska...
ale mp5 wystarczy trafis raz w glowe i potem treoche w klate ...a dla gracza ktory umie grac na srednim poziomie trafic z mp5 w glowe na srednim i bliskim dystansie (z daleka do ruchomego celu tez mozna ) nie jest trudne.
jak ktos potrafi korzystac z kiespkich broni to ma sporem szanse np. glock vs. m4a1 ...kilka razy sie zdarzalo ze wypada mi nagle koles z m41a1 z pelnym ekwipunkiem a ja se robie ECO i biegne z glockiem.....ale glocka mam na tyle opanowanego ze przynajmniej raz trafie w glowe....jesli koles ma hełm to zabiore mu chyba 40 hp ...3 strzaly w łeb (z bliska nawet łątwo) i koles nie zyje a m4 moje ...jak nie ma hełmu to jeden strzał w łeb z blocka zabiera 76 hp (przynajmniej ja tak mialem kiedys ) ..wiec 2 celne strzaly i koles nie zyje....wystarczy byc szybkim i celnym
kiedys wlasnie na klanowce robimy ECO i rus***emy....zewnętrzną na cbble ...jeden z nas ginie ja sie odwracam i wale z glocka do przykampionego gostka z m4 ..trafilem w łeb, ale on mnie tez ....ja mialem 0 hp on 24

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2002 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Korvax
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff

2. mp5 najlepsza bron do szybkiego ataku, (rusha) kiedy trzeba strzelać po koleji do kilku celów.

3. jednostki specjalne na całym świecie to lame bo biegają z mp5-ami

4. mp5 to fajna broń, walnąć head też trzeba umieć, a przy tym jest szybka, krótka, i można się sprawnie poruszać.



Wszystkie jednostki specjalne to lamy!! zamiast walic z AWM oni opieprzaja sie z jakimis tam mp5 i M16. Tak na prawde to nie powinni ruszac dupy bez porzadnego czolgu.

Chwilami jestes smieszny Squall

__________________
@mail: [email protected]
GG: 8540
|<0rV4><
!!!6R455 r u l e z !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Korvax Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Korvax Znajdź więcej post'ów przez  Korvax Dodaj Korvax do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Korvax prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Korvax
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

I co do ostatniego posta Alienka to uwazam, ze ma w 100% racje!
Nie ma broni lamerskich sa tylko dobre i slabe, a jak sie umie odpowiednio wykorzystac jakiegos glocka czy np. P90 to bez problemu mozna skosic kolesia z m4, ak47 czy AWM.
Pozdro dla wszystkich "pompujacych" dla zabawy

P.S. Kiedy 1.6??

__________________
@mail: [email protected]
GG: 8540
|<0rV4><
!!!6R455 r u l e z !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Korvax Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Korvax Znajdź więcej post'ów przez  Korvax Dodaj Korvax do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Korvax prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mloody
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Chicago

Osobiście uważam, że mp5 to dobra broń. Spotkałem się z gościem który ciągle kupował mp5 choć miał dużo kasy. Dlaczego? W akcji zdobywał przeważnie od 3 do 4 headshotów. Nieosłonięty łeb po strzale z mp5 traci około 75 HP (z moich doświadczeń), więc wystarczy strzał w łeb następnie w cokolwiek innego i frag jest. Chociaż wątpię żeby on grał tylko dla fragów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 01:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mloody Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mloody Znajdź więcej post'ów przez  Mloody Dodaj Mloody do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mloody prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|SUN|FartmaN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdansk

Wogole glupi temat bez przesady, jeden strzal z mp5 w glowe 75 hp ? Dla nie poinformowanych to mp5 strzela nabojami do glocka.....eh kazda bron ma swoje wady i zalety. Kazda bron ma swoje zastosowania w odpowiednich sytuacjach, trzeba tylko umiejetnie wiedziec jaka bron kupic do jakiego zadania. Na nuke na obrone drzwiczek na gornym bsie uwazam, ze mp5 lepiej pasuje (i kosztuje 1600 $ mamy w kieszeni ).

btw, glock r0x alienek, a w jakim ty jestes ?

__________________
p.k.u

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |SUN|FartmaN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |SUN|FartmaN Znajdź więcej post'ów przez  |SUN|FartmaN Dodaj |SUN|FartmaN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |SUN|FartmaN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rododendron
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

mp5 to dobra bron na druga runde kiedy nie ma mozliwosci kupienia nic innego (przegrales pierwsza) jednak na pewnym poziomie zaawansowania przeciwnika przestaje pelnic swoja role bo za szybko sie ginie po prostu jak przeciwnik dobry to nic ci strejfowanie nie pomaga (zagraj z purem)

__________________
Bez serc, bez ducha....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2003 03:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rododendron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rododendron Znajdź więcej post'ów przez  Rododendron Dodaj Rododendron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rododendron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DvK
MastaH AdMlnisTratoR



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

sie znalazl wielbiciel pura (puru'a ?)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2003 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DvK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DvK Znajdź więcej post'ów przez  DvK Dodaj DvK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DvK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rododendron
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

Tak na marginesie. Nie wiem jak tobie squall ale mnie sie raczej nie zdaza zeby mnie poczatkujacy z mp5 zabil jak ja mam kalacha. Masz jakies kompleksy wiec radze potrenowac ze strejfujacym przeciwnikiem . A ja lubie czasem mp5 choc wole p90 (zeby tylko bylo tansze)

__________________
Bez serc, bez ducha....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2003 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rododendron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rododendron Znajdź więcej post'ów przez  Rododendron Dodaj Rododendron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rododendron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:22.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions