Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Matrix
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
<[vp]>ToTem6
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Post Matrix

Wyszukałem gdziesz taki mod do q3 Matrix, podobno mozna chodzic po ścianach, chyba zwolnione tempo mozna itp. własnie ściagam, moze jest to podobne to UrT, i by mozna na tym grać, jak ktos chce to podam str. skad to mozna sciagnac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <[vp]>ToTem6 Znajdź więcej post'ów przez  <[vp]>ToTem6 Dodaj <[vp]>ToTem6 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<[vp]>ToTem6
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

:P

http://www5.filefront.com/iron-bin/...ZJTEVQQVRIIw==;


totaj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 12:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <[vp]>ToTem6 Znajdź więcej post'ów przez  <[vp]>ToTem6 Dodaj <[vp]>ToTem6 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Arrow .

syf kompletny... nie ma porownania do ut

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

...

ładny mod, Superowe jest to zwolnione tempo, a łażenie po scianach... co cóż mozna wejsc nawet na duuzy wiezowiec.
mozna by sie fajne bawic w ten mod na mapce ut_jackal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

:<<<<

NIedziala tamten link mozecie zarzucic jakis inny ? chcem sie przekonac czy to cos wartego mojego czasu l;pppp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p0p4j
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Krakow

wlasnie totem... dajesz takie linki...
a ja ci powiem... nie warte... slabo dopracowane...
niby te zwolnienia i chodzenie po scianach fajne ale ogolnie to syf... aha i na dodatek zmienia tlo konsoli ( tej pod "~" oczywiscie )w q3! syf! syf! syf!

__________________
Don’t Forget the Rapist in "Therapist"..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p0p4j Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p0p4j Znajdź więcej post'ów przez  p0p4j Dodaj p0p4j do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p0p4j prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<[vp]>ToTem6
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Unhappy :(

przepraszam, to sie wiecej nie powtorzy
wiec daje: http://www4.filefront.com/iron-bin/...epath;cache__1F
wybierzcie 2gie lub 3cie ( jak pamietam 3cie leprza prętkość )

a poco ściaga? lepiej qpic za 5.99$ !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <[vp]>ToTem6 Znajdź więcej post'ów przez  <[vp]>ToTem6 Dodaj <[vp]>ToTem6 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

ahm

Sciaga sie , jak zainstaluje to ocenie tu . Totem jak mi sie cos q3 zepsuje to urwe ci jaja ( na serwie ) ))))))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<[vp]>ToTem6
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking hehe

by chdzic po scianie trzeba: biegnąć kolo sciany, skoczyć na nią, i trzymac Jump'a caly casz ( by chodzic po scianie ).
a by sie ładowały bronie trzeba: /bind KEY "reload"

Darq i jak fajny modzik nie ? fajne jest UZI

a mam pyt. czy zwolnione tempo mozna jakoś regulować ?
czy samo sie włąncza ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <[vp]>ToTem6 Znajdź więcej post'ów przez  <[vp]>ToTem6 Dodaj <[vp]>ToTem6 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

hm hm

A wiec tak, sciagnalem stestowalem, oto krotka recenzja ;pp

+Dobry pomysl
+FAjne zielone menu szkoda ze to menu q3
+Efekty matrix (niby jako plus aleto wszysztkoi bylo w Max Payne)

-Modele z q3 = uhhh zmienione nazwy modeli z q3 to nie to ;\\
-Mapy z q3 = to jzu w ogole nieporozumienie, zreszta na dm6 niebardzi wychodzi chopdzenie po scianach
-Bronie sa lagodnie mowiac toche nendznie zrobione ;\\\
-Zawiesilo mi sie z 50 razy, a kilka razy niewlaczyl sie glos uh wiecej niewlaczam bo mi sei pochrazani system ;ppp

Podsumuwujac : pomysl i zalozenia calkiem spoko niestety wykonanie sprawia ze szkoda tracic na to czas, byc moze wraz z wydaniem poznijszych wersji bedzie lepiej ale narazie radze trzymac sie od tego z daleka

" mam pyt. czy zwolnione tempo mozna jakoś regulować ?
czy samo sie włąncza ?"

No tak zbierasz z mapki te literki m i wlaczasz je tym przyciskiem gdzie masz normalnie "use item" a te pozostale zwolnienia co sie pojawiaja w czasie gry sa wywolywanme przez boty ktore wlasnie zebraly matrixa (btw. boty maja duzo bugow i albo lataja z gauntletem albo nieprzeladowywuja broni )

to bedzie wszystko
peace ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<[vp]>ToTem6
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking HAHA

HEHE DARK mi tez sie co chwile zawieszA !!! PP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <[vp]>ToTem6 Znajdź więcej post'ów przez  <[vp]>ToTem6 Dodaj <[vp]>ToTem6 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<[vp]>ToTem6
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Exclamation z

jak zrobić by sie nie zawieszało ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <[vp]>ToTem6 Znajdź więcej post'ów przez  <[vp]>ToTem6 Dodaj <[vp]>ToTem6 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

hm

Mysle ze wynika to z bledow w calym modziku i nic sie na to nieda poradzic :<<<<<<<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 18:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<[vp]>ToTem6
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Unhappy z

Buuu darq ;( musimy zrobić własny mod bo oni nie umieją

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <[vp]>ToTem6 Znajdź więcej post'ów przez  <[vp]>ToTem6 Dodaj <[vp]>ToTem6 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Hymhym, tak sobie grzebię w necie ostatnio i szukam różnych 'reliktów przeszłości', to tak może się wbiję brudnymi butami w ten topic . Matrix jest bądź co bądz całkiem fajnym modem jak na polskie warunki , panów z Law Team znam w sumie dość dobrze. Nie wiem czemu modzik miałby się zawieszać, mi się nie wieszał (uhu, kiedy to było ), ale z tego co mi mówi moje niezawodne przeczucie, to wynika to z niekompatybilności moda względem nowych pr. No a jak chcecie mod'a robić to ja zapraszam, scena stoi przed wami otworem .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 09:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez NeaQuan
Hymhym, tak sobie grzebię w necie ostatnio i szukam różnych 'reliktów przeszłości', to tak może się wbiję brudnymi butami w ten topic . Matrix jest bądź co bądz całkiem fajnym modem jak na polskie warunki , panów z Law Team znam w sumie dość dobrze. Nie wiem czemu modzik miałby się zawieszać, mi się nie wieszał (uhu, kiedy to było ), ale z tego co mi mówi moje niezawodne przeczucie, to wynika to z niekompatybilności moda względem nowych pr. No a jak chcecie mod'a robić to ja zapraszam, scena stoi przed wami otworem .


O lol jescze ktos napisal cos do tego topica

Zawiesza sie dosc reguralnie, trzeba resetowac kompa , byc moze masz racje ze to zalezy od wersji pr.

Ja ostatnio probowalem moda "Psycho Mod" ,ktory zmienia calkowicie fizyke q3 (czyt. przyspiesza) , czyli- jednym skokiem z filarow przy yellow na prodm6 lecialo sie do rocket launchera prawie ;p ;p FAjna odmiana , cpma jest przy tym WOLNE

pzdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

ej a ja grałem w Urban Terror ( taki mod do q3 ) całkiem fajny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:12.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions