Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Help plizzzzz
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[-AvP-]*Slynny
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Angry Help plizzzzz

Kupilem sobie w empiku orginalna wersje HL Generacja!!!!!
Ponagrtwaem sciagnolem wszystkie uaktualniea cs 1.3.
Wszystko fajnie wchodze do wybieram net game wybieram server i wyskakuje mi cos takiego
"Trying to authenticate with WON servers"
"The server requires that you be validated through WON.net"
"Could not obtain WON authentication"

A potem to

"Could not connect to game server
REASON: Could not complete connection attempt"
LUdZIE BLAGAm o pomoc !!! :[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[
Moze mam isc do sklepu i oddac na innego ???/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 09:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [-AvP-]*Slynny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [-AvP-]*Slynny Znajdź więcej post'ów przez  [-AvP-]*Slynny Dodaj [-AvP-]*Slynny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [-AvP-]*Slynny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

A wpisales klucz?? moze pomyliles cyferki or something. wejdz do rejestru i napisz jeszce raz klucz...zreszta na orginale masz 2, to sprobuj drugiego

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 10:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nights.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wwa, Imielin-Natolin

czasem tak jest ze do jakiegos serwa nie mozna sie podlaczyc.
jak bylem ostatnio w GN to tak bylo, mimo ze komp nie byl zbanowny

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nights.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nights.kt Znajdź więcej post'ów przez  nights.kt Dodaj nights.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nights.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[-AvP-]*Slynny
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Angry Wpisalem dobrze

Probowalem o by dwa i nic loguje sie pierwszy raz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 10:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [-AvP-]*Slynny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [-AvP-]*Slynny Znajdź więcej post'ów przez  [-AvP-]*Slynny Dodaj [-AvP-]*Slynny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [-AvP-]*Slynny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[-AvP-]*Slynny
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

moze dlatego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [-AvP-]*Slynny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [-AvP-]*Slynny Znajdź więcej post'ów przez  [-AvP-]*Slynny Dodaj [-AvP-]*Slynny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [-AvP-]*Slynny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Post

moj znajomy tez mial takie 'atrakcje' z hl generacja i jak juz sie 'troche' zdenerwowal to sciagnal sobie cs full z sieci poinstalowal do tego patche i gra

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 10:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[-AvP-]*Slynny
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Angry

ja juz probowalem na wszelkie mozliwe sposoby
mam teraz tylko hl + 1008 i cs13 i tez mi to nic nie dadziala hl ani cs moze isc oddac do empiku na inna albo niech mi odadza kase
dzialac dziala ale nie na nacie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [-AvP-]*Slynny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [-AvP-]*Slynny Znajdź więcej post'ów przez  [-AvP-]*Slynny Dodaj [-AvP-]*Slynny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [-AvP-]*Slynny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=CoolNet=bOleK
CoolNet teAm 2 mEmbEr



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: gDaŃsK

ej slynny, sprzedasz jeden cdkey. dla kumpla?
moj kumpel tez kupil generacje i mu dziala wszystko, tylko ze moj kumpel nie instalowal cs retail, tylko hl'a z generacji a dodatki sciagnal z netu.

__________________
[CnT-2]bOleK-rOzkUrwiAcz

gg: 814986

mail me: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 13:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =CoolNet=bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =CoolNet=bOleK Znajdź więcej post'ów przez  =CoolNet=bOleK Dodaj =CoolNet=bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =CoolNet=bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Lepiej instalowac Cs z netu a nie retaila

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 20:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[-AvP-]*Slynny
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Cool DZIeki za help

dziala mi juz cs a poza tym mam nagranego cs 1.3 calego z netu na h-la ale od nowego hl + byly zwalone cd-key'e.
ALE NOWE CD-KEY'e sa wlaczoane dopiero po 24h dlatego mi nie dzialo ALE TERAZ JUZ DZIALA DZIEKI ALL :-]]]]]] za fatyge.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [-AvP-]*Slynny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [-AvP-]*Slynny Znajdź więcej post'ów przez  [-AvP-]*Slynny Dodaj [-AvP-]*Slynny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [-AvP-]*Slynny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

ja tam wole retaila, mniej syfu

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Re: DZIeki za help

quote:
dziala mi juz cs a poza tym mam nagranego cs 1.3 calego z netu na h-la ale od nowego hl + byly zwalone cd-key'e.
ALE NOWE CD-KEY'e sa wlaczoane dopiero po 24h dlatego mi nie dzialo ALE TERAZ JUZ DZIALA DZIEKI ALL :-]]]]]] za fatyge.



powodzenia w fragowaniu na necie

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Edytowane przez [FPP]f0rgotten dnia 06-11-2001 o godz. 13:39

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[-AvP-]*Slynny
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Wink

Przedtem uzywalem cd-key'a pirackiego a gram juz miesiac i pobilem swoj record 50fragow /6 smierci wiem ze to nie wiele ale ja jestem z siebie dumny :-))))))))))))))))))))))0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [-AvP-]*Slynny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [-AvP-]*Slynny Znajdź więcej post'ów przez  [-AvP-]*Slynny Dodaj [-AvP-]*Slynny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [-AvP-]*Slynny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Thumbs up

jak na poczotek to nie tak zel stary,
moj rekord w 30 minut to 89/9 na as_tundra
a rekord zera smietci to 35/0 na de_train tesh w 30 min

... lubie sie chwalic, co nie ?

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zi00tka
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

heh

statsiarz.....:-P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 13:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[-AvP-]*Slynny
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Wink

hhehheheh :-)))) NO A ja nie lubie zobacz na temat Win Me

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [-AvP-]*Slynny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [-AvP-]*Slynny Znajdź więcej post'ów przez  [-AvP-]*Slynny Dodaj [-AvP-]*Slynny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [-AvP-]*Slynny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Talking Re: heh

quote:
statsiarz.....:-P


niestety taki jush ze mnie statsiarz

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 13:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Question

...tak mowisz....moze ja tez powiniennem wywalic CS'a i zainstalowac nowego tym razem z netu (taraz tez mam countera z HL Generacja). Co prawda nie mam takich akcji jak Slynny ale tez mam niezle....udaje mi sie polaczyc z jakims serwerem raz na dziesiec albo dwadziescia prob... Wiem ze czasem kazdemu sie to zdaza ale to co ja mam to chyba przegiecie....jesli ktoss ma jeszcze takie akcje z CS'em z Generacjii to niech napisze przynajmniejbede wiedzial ze nie jestem sam z tym problemem na tym okrutnym swiecie .....

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

Nooooooo Sub Statsiarz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:13.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions