Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Kt
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
nights.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wwa, Imielin-Natolin

Bla 3

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nights.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nights.kt Znajdź więcej post'ów przez  nights.kt Dodaj nights.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nights.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nights.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wwa, Imielin-Natolin

Bla i 4 Ale se nabilem postow
Reszta zostala zatrzymana prez shielda albo stracona podczas ostatnich 4 formatow

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nights.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nights.kt Znajdź więcej post'ów przez  nights.kt Dodaj nights.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nights.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ni no sadze, ze to klan na poziomie ten CN
Wczoraj znajomi z C4 z nimi grali i pzrebieg klanowki byl bardzo podobny. Fajnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 17:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Kazdy kto gral z cn wypowiedzial sie o nich NEGATYWNIE ... wystraczy wejsc na clanbase i poczytac raporty.

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nights.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wwa, Imielin-Natolin

Ciekawi mnie jedno, ze CN bylo az tak pewne siebie i zalozylo ten topic, a od czasu wypowiedzi |CN| Jaro zaden sie z nich tu nie wypowiedzial. No co jest chlopaki????? Pokazcie sie, powiedzcie cosik fajnego.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nights.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nights.kt Znajdź więcej post'ów przez  nights.kt Dodaj nights.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nights.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

moze ciezko im wymyslec cos wlasnego ? Zapraszam na cb do raportu z naszego meczu. Przyczytajcie sobie jak genialnie zostalem zacytowany i pozmieniano slowa ktore napisalem, bez napisania czegokolwiek samemu...

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Mam nadzieje,że po klanówkach z nami nie będzie takich wypowiedzi cóż.
Myśle,że miło z nami się gra.
Jeśli chodzi o Cn nie graliśmy z nimi,więc nie będe kolejną
osobą,która wypowie się negatyvnie na jej temat.

POZDROWIENIA DLA CAŁEJ EKIPY FPP

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Pytanie do KT :>

Czy KT gra z jednej kafejki ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 08:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

He he he have no fear sun is hear czy jakos tak



To bylo Have no fear, |DOOM| is near! .... czy jakos tak

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 09:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez Izzy
Mam nadzieje,że po klanówkach z nami nie będzie takich wypowiedzi cóż.
Myśle,że miło z nami się gra.
Jeśli chodzi o Cn nie graliśmy z nimi,więc nie będe kolejną
osobą,która wypowie się negatyvnie na jej temat.

POZDROWIENIA DLA CAŁEJ EKIPY FPP



Izzy a jaki jest twoj klan? Jaka ma nazwe... musze wiedziec przecierz

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 09:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

Post

BlinQ jezdzisz na desce... ? Chyba tak, bo ten obrazek jest z decka blind'a, zajebisty jest, mam podobny

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 09:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Fruit jestem z ShenRon graliśmy z wami i dzięki naszej
dobrej grze choć porażce jesteśmy rekomendowani na Boardzie
przez ++++++PLUSY++++++.
Apropos dlaczego przeszedłęś do FSG!!!

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

Question

fruit wuasnie Ty w [f|s|g] ?
a ja mogubym?
bym strzelau zabijau i w ogole wszystko robiu dla nowego klanu
a teraz powaznie jak wyglada f|s|g to znaczy zaczynaja sie odbudowywac czy powiedzmy jest na razie 4 graczy i przyjmuja rekrutow? chodzi mi o to czy juz trzon maja czy dopiero tworza...? tak z ciekawosci bo zawsze miauem sentyment do tego klanu (Rob@czek maj hiro a teraz poszedu do 3rd ktorego nie lubie bo gadauem z musicplayem o tym co tam sie wyprawia..... Rob@ czemu mi to zrobiues???? )

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

widze ze nikt z CN sie nie pokwapil czyzby wam miny zrzedly??
Jak tylko bede mial czas to wrzuce te screeny ktore mam, pare z nich zostalo zrobionych nie na klanowce ani sparingu, wiec paru ludzi to widzialo ( myslalem ze trza na serwa wrzucic te jpg PPP ) Bohaterem ich jest niejaki CN Alex i jakis nomad chyba. bluzgali na mnie bez powodu i wyzywali od cziterow. Jutro bedzie

-----------------------------------------------------------------------------------
ej kt a swoje bluzgi to wycieliscie co.!!!!nie bokazaliscie haha

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

a tak wogle ,wiesz ze jest cos takiego jak szkola moze wy nie wiecie bo caly czas gracie. Ja nie bede przychodzil do caffe zeby przczytac takie cos !!!

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Ale grac na servach wasz klan moze.. a wypowiedziec sie nie? Pozatym przedstawcie jakies bluzgi a nei puste oskarznienia...

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Eh Jaro najpierw zakladasz TOPIC a potem sie tlumaczysz czasem ... To po co ZAKLADASZ TEMAT ?!?!?!
A tak BTW moze POTWIERDZICIE WYNIK Z NAMI, CO ?!?!?!? (clanbase)

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PawliK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

KT

Wiecie co wam powiem zachowujecie sie jak dzieci ........
Zamiast gadac *******y na boardzie to popatrzcie na siebie nikt tam nie byl swiety ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 17:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PawliK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PawliK Znajdź więcej post'ów przez  PawliK Dodaj PawliK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PawliK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]Lis3n
-=[SUN] POWER !!=-



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

napewno swieci nie byli CN
SUN gral mecz z KT w klanbase i zadnych wyzwisk i oskarzen nie bylo tylk mila atmosfera i gg
gl KT w next meczu i mam nadzieje na rewanzyk

__________________
No matter how hard you try you can't stop [SUN] now

nie ma to jak panienki z Bulowic

mail me : [email protected]
give me a sign GG : 1454393

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]Lis3n Dodaj [SUN]Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: KT

quote:
Napisane oryginalnie przez PawliK
Wiecie co wam powiem zachowujecie sie jak dzieci ........
Zamiast gadac *******y na boardzie to popatrzcie na siebie nikt tam nie byl swiety ....


a kto zaczal TOPIC ? my ?
A tak pozatym watpie aby kto kolwiek dal na siebie BLUZGAC nie oddawajac nic. Chyba logiczne ze nie bedziemy milczec jak jakies dupki i ch0wac sie w norach.

THX SUN za meczyk
Nice game
Rewanz ? spoko. Znow wam skopiemy tylki
Niepotrzebnie z tej wierzyczki sie ruszylismy bo za rogiem juz czekaliscie na nas. Niezla RZEZ bylo HEHE
gg SUN i gl next time

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

wiec jeszcze raz sie spytam .. czy KT GRA Z JEDNEJ KAFE ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

JA i Scorp z DOMU (bracia jestesmy )
ZAMO, STORA, CZIZES jedna cafe
RYAN, EMPTY JEDNA CAFE
Nights dom
Blackpussy, LOKOs jedna cafe
ONIX dom
Neo cafe
BlinQ dom
.... itd

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Fruit kiedys chcialem jezdzic na desce, nawet mialem decka.. troche sie tym bawilem, ale mi przeszlo. Jako ze zawsze chcialem miec decka blind reaper (ROX!) to tak sobie zmodyfikowalem slowko blind i wyszlo

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- NEMESIS
JA i Scorp z DOMU (bracia jestesmy )
ZAMO, STORA, CZIZES jedna cafe
RYAN, EMPTY JEDNA CAFE
Nights dom
Blackpussy, LOKOs jedna cafe
ONIX dom
Neo cafe
BlinQ dom
.... itd


zebyscie sobie nie mysleli ze ja jakas sprzataczka w kt jestem ze na koncu... neme specjalnie tak napisal zebym mogl atakowac z zaskoczenia

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 19:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Blinq!: wiemy wiemy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 19:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

quote:
Napisane oryginalnie przez BlinQ!
Fruit kiedys chcialem jezdzic na desce, nawet mialem decka.. troche sie tym bawilem, ale mi przeszlo. Jako ze zawsze chcialem miec decka blind reaper (ROX!) to tak sobie zmodyfikowalem slowko blind i wyszlo


zebyscie sobie nie mysleli ze ja jakas sprzataczka w kt jestem ze na koncu... neme specjalnie tak napisal zebym mogl atakowac z zaskoczenia



__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2001 06:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Wania





pamietasza wania jak sobie gaworzylismy po rosyjsku u gorala?

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2001 11:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mi po polskiemu jest trudno sie dogadac, a co dopiero po rusku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2001 14:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez Izzy
Fruit jestem z ShenRon graliśmy z wami i dzięki naszej
dobrej grze choć porażce jesteśmy rekomendowani na Boardzie
przez ++++++PLUSY++++++.
Apropos dlaczego przeszedłęś do FSG!!!



Nie przeszedlem, wyrzucili mnie z +'a ...

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2001 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez yebisu
fruit wuasnie Ty w [f|s|g] ?
a ja mogubym?
bym strzelau zabijau i w ogole wszystko robiu dla nowego klanu
a teraz powaznie jak wyglada f|s|g to znaczy zaczynaja sie odbudowywac czy powiedzmy jest na razie 4 graczy i przyjmuja rekrutow? chodzi mi o to czy juz trzon maja czy dopiero tworza...? tak z ciekawosci bo zawsze miauem sentyment do tego klanu (Rob@czek maj hiro a teraz poszedu do 3rd ktorego nie lubie bo gadauem z musicplayem o tym co tam sie wyprawia..... Rob@ czemu mi to zrobiues???? )



Jak chcesz to do DIoDkI sie zglos... albo wejdz na board na stronie f-s-g.prv.pl i sprawa zalatwiona... narazie jest DIoDa, Topiq, Quantin, Kongo(chyba taka xwa ) i ja i narazie tyle... Wszyskich zapraszamy z mila checia... Yebisu, jak chcesz to wiesz co robic...

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2001 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Przyjmujecie na rekrutow, a potem wybieracie najlepszych?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2001 18:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:18.    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions