Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake II > Poszukuje ludzi chetnych wstapic do klanu
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Krillshen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Exclamation Poszukuje ludzi chetnych wstapic do klanu

Poszukuje ludzi ktorzy chca wstapic do klanu moda do Quake2. Mod ten nazywa sie Gloom i jest to walka teamowa miedzy Ludzmi i obcymi. Poszukuje kogokolwiek kto chcial by przynajmniej grac. Moga byc poczatkujacy (hehe taka sciema ... bo wiem ze w Glooma nie gra wiecej osob z polski niz 3 - 4). Klan nazywa sie Gloom Legions. Zapewniamy przeszkolenie bojowe itepe. Co by jeszcze dodac ... jakies informacje moze na temat samego moda ... nasza strona www.gloom.prv.pl (dopiero under construction ... ) ... strona oficjalna www.planetgloom.com oraz strona z mapami www.planetquake.com/gmd . Please gdyby ktos chcial wstapic ZAPRASZAM !!!

BTW. Szukam takze osoby ktore umieja stawiac servery do Q2 oraz ktore mogly by udostepnic komputer na ktorym mozna by bylo postawic server chocby za oplata ...

__________________
Gloom Legions POWER

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krillshen Znajdź więcej post'ów przez  Krillshen Dodaj Krillshen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krillshen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pawianor
kreglarz [ownz]



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: icpnet

quote:
Szukam takze osoby ktore umieja stawiac servery do Q2 oraz ktore mogly by udostepnic komputer na ktorym mozna by bylo postawic server chocby za oplata ...
popros jakiegos kolege lub kogokolwiek innego majacego roota na serwerze o zainstalowanie q2. wystarczy spatchowac 3.20 for linux, dopisac do /etc/rc.d/rd.local i voila'

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pawianor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pawianor Znajdź więcej post'ów przez  pawianor Dodaj pawianor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pawianor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Krillshen
(...) bo wiem ze w Glooma nie gra wiecej osob z polski niz 3 - 4 (...)


pisze sie Polski, kolego, a nie polski

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 22:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
r@fee
v-ce Mistrz Polski w Q3



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Szczecin

pisze sie punk a czyta sie PANK
:*

__________________
nie groze ci i nie bede bo slowa sa zbedne (c) infinite (luzny 60 kilogramowy kogucik wychodzacy z domu tylko na lokalno-powiatowe turnieje w q3)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 12:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r@fee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r@fee Znajdź więcej post'ów przez  r@fee Dodaj r@fee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r@fee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krillshen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko-Biala

eshhhhhhhh

Wy to macie problemy .. niech was posciska ... jak pishe cos "na szybko" to nie zwracam uwagi na wielkie lItErY ... Pozatym prosilbym zebyscie nie wypisywali mi glupot ... tylko jak ktos chce wstapic do klanu to niech napisze ... i tyle ... bo ja nie mam czasu na czytanie glupot.

__________________
Gloom Legions POWER

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krillshen Znajdź więcej post'ów przez  Krillshen Dodaj Krillshen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krillshen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pawianor
kreglarz [ownz]



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: icpnet

Re: eshhhhhhhh

quote:
Napisane oryginalnie przez Krillshen
bo ja nie mam czasu na czytanie glupot.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pawianor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pawianor Znajdź więcej post'ów przez  pawianor Dodaj pawianor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pawianor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krillshen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Re: Re: eshhhhhhhh

quote:
Napisane oryginalnie przez pawianor



nie chodzilo mi o ciebie thx za odpowiedz ... ale o nich ... o reszte ...

__________________
Gloom Legions POWER

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krillshen Znajdź więcej post'ów przez  Krillshen Dodaj Krillshen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krillshen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
r@fee
v-ce Mistrz Polski w Q3



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Szczecin

A po co ci kolego ten klan ? Z kim bedziecie grac ?
Sami ze soba ?
Wez stworz od razu dwa klany to bedziecie mieli z kim latac na serverze.
Pis

__________________
nie groze ci i nie bede bo slowa sa zbedne (c) infinite (luzny 60 kilogramowy kogucik wychodzacy z domu tylko na lokalno-powiatowe turnieje w q3)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r@fee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r@fee Znajdź więcej post'ów przez  r@fee Dodaj r@fee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r@fee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gizmo
żuler



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

tylko powiedz jeszcze skad mozna pobrac ten mod...

__________________
Tanie wina sa dobre, poniewaz sa dobre i tanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gizmo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gizmo Znajdź więcej post'ów przez  Gizmo Dodaj Gizmo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gizmo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pawianor
kreglarz [ownz]



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: icpnet

quote:
Napisane oryginalnie przez Gizmo
tylko powiedz jeszcze skad mozna pobrac ten mod...
gdybys z laski swojej uwazniej przeczytal 1 posta nie musialbys o to pytac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 16:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pawianor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pawianor Znajdź więcej post'ów przez  pawianor Dodaj pawianor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pawianor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gizmo
żuler



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

wiem ze jest na planetqake.com ale ja chce dokladnego linka do pliku, bo bez myszki ciezko sie zyje :/

__________________
Tanie wina sa dobre, poniewaz sa dobre i tanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gizmo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gizmo Znajdź więcej post'ów przez  Gizmo Dodaj Gizmo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gizmo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krillshen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez pawianor
gdybys z laski swojej uwazniej przeczytal 1 posta nie musialbys o to pytac


no wlasnie ... bardzo dobre stwierdzenie a tak pozatym ... To klanow kilka istnieje ... (tak jak serverow ...) a do klanu zbieram ludzi po to ... zeby zachecic ludzi do grania w tego super moda. Jeszcze jakies wonty ???

__________________
Gloom Legions POWER

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krillshen Znajdź więcej post'ów przez  Krillshen Dodaj Krillshen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krillshen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krillshen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez Gizmo
wiem ze jest na planetqake.com ale ja chce dokladnego linka do pliku, bo bez myszki ciezko sie zyje :/


Przepraszam ... ale powiedz mi laskawie ... jak ty chcesz grac w q2 (ewentualnie) gloom -a bez myszki ???
link to ftp://ftp.planetgloom.com/files/gloom13full.exe i ma pojemnosc 37mb. no to chyba tyle.

__________________
Gloom Legions POWER

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krillshen Znajdź więcej post'ów przez  Krillshen Dodaj Krillshen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krillshen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gizmo
żuler



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Krillshen


Przepraszam ... ale powiedz mi laskawie ... jak ty chcesz grac w q2 (ewentualnie) gloom -a bez myszki ???
link to ftp://ftp.planetgloom.com/files/gloom13full.exe i ma pojemnosc 37mb. no to chyba tyle.


dzieki za link, a to ze myszki nie mam to tylko stan przejsciowy chociaz ostatnio na samej klawiaturce niezle mi sie pogrywalo

__________________
Tanie wina sa dobre, poniewaz sa dobre i tanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 17:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gizmo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gizmo Znajdź więcej post'ów przez  Gizmo Dodaj Gizmo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gizmo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krillshen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez Gizmo

ostatnio na samej klawiaturce niezle mi sie pogrywalo


o ile w q2 nie potrzeba myszki zeby se pograc z jakimis leszczami to w glooma raczej by ci to nie pomoglo ...

a teraz jeszcze jedno nie zwiazane z twoim postem
Poszukuje ludzi ktorzy mogli by takze pisac texty ... na strone netowa ... o gloomie ofkors tak wiec jakby ktos chcial dodatkowo pisac texty to niech napisze

PS. jak ktos chce pogadac na zywo to zazwyczaj siiedze na IRCu na kanale #gloom ... (IRCnet)

__________________
Gloom Legions POWER

Edytowane przez Krillshen dnia 05-04-2002 o godz. 18:38

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krillshen Znajdź więcej post'ów przez  Krillshen Dodaj Krillshen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krillshen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xenocide
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: u siebie

Klanow jest dosc duzo tylko ani jednego polskiego...
ofcourse oprocz naszego Gloom Legions...

co do servera to sie zobowiazalem
ale nie wiem czy sie uda i nic nie obiecuje

jezeli bym go nawet postawil to nie mamy .dll do standardow glooma...
pozostawalo by tylko grac na onecall'u lub edomie gdzie lagi siegaja 2000

__________________
tylko samobojcy sie nie boja...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 10:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xenocide Znajdź więcej post'ów przez  Xenocide Dodaj Xenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krillshen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Lightbulb

Na planetgloom.com sa dll -e do linuxa ... tak ze to nie jest taki problem jak ci sie wydaje Pozatym ... eeeeeee co ja to chcialem powiedziec to chyba tyle ... a jezeli chcecie sie dowiedziec jakie sa naprawde lagi to ... patrzcie ----> zalacznik

__________________
Gloom Legions POWER

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 12:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krillshen Znajdź więcej post'ów przez  Krillshen Dodaj Krillshen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krillshen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:08.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions