Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Multiplayer > Ulubiona mapa w MP
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
-=ES=-Jasiek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Poznań

Wink Ulubiona mapa w MP

Moja ulubiona mapa to povlov z 2 powodów 1. można tam grać rosjanami 2. jest dużo miejsa do zdobywania fragow

__________________
Soldiers from Hell www.sfhclan.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=ES=-Jasiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=ES=-Jasiek Znajdź więcej post'ów przez  -=ES=-Jasiek Dodaj -=ES=-Jasiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=ES=-Jasiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Moze to dziwny wybor, ale uwielbiam Brecourt (podobnie jak Hurtgen). Oczywiscie tylko jesli mam grac tam niemcami Genialnie sie sciaga ludzi z Kar'a na dalekie dystanse prawie jak w Quake z raila

Druga w kolejnosci to Dawnville. Obiema stronami sie gra bardzo przyjemnie.

To oczywiscie jesli chodzi o SD, jesli chodzi o inne tryby to stawiam na Pavlow i Rocket

Nie przepadam za Caretan, poprostu do zrzygania sie na nien nagralem. Wszystkie ***** klanowe graja tylko na niej zeby rozwijac sowjego "skilla"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoLo
RifleMan (Donkey)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Jeszcze mnie okradniecie i co. :D hahaha lol

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Moze to dziwny wybor, ale uwielbiam Brecourt (podobnie jak Hurtgen). Oczywiscie tylko jesli mam grac tam niemcami Genialnie sie sciaga ludzi z Kar'a na dalekie dystanse prawie jak w Quake z raila



[POZWOLILEM SOBIE SKROCIC WYPOWIEDZ PANA SHOOLER'a]
Wiesz ja lubie snajpy ale Brecourt i Hurtgen to przesada
nie nawidze jak kampia jakies lamy zeby se zrobic fraga...
a pozatym na Brecourt najczesciej mam FPS gora 40 :| wienc wiesz ja tam bardzo lubie Carentan i Dawnvill'e
Carentan - Karabiny I Rifle
Dawnville - Rifle i Snajpy

__________________
Z Wódką nie wygrasz......
Ty Ją w morde a ona Ciebie na ziemie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2005 08:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoLo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoLo Znajdź więcej post'ów przez  LoLo Dodaj LoLo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoLo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Miron89
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Opole

Ja najbardziej lubie mapy na ktorych gra sie amerykanami... nie nawidze grac innymi nacjami... a niemcami naj mniej. Moje ulubione mapy to Dawnville i Carenta (gram tylko s&d) na tych mapach mozna grac thommym, garandem czy barem i jest zajebiscie. Snajpami nie lubie i nie umiem grac... z reszta na carentan nie da sie chyba grac snajpa z reszta nie wiem..W kazdym razie lubie te 2 mapy i jeszcze brecourt (hurtgen, jak kolega wyzej, zauwazyl to przesada.....)

__________________
"Anarchizm nie oznacza braku instytucji w ogóle, lecz tylko takich, które zmuszają ludzi do podporzdkowania się
przemocy"
Lew Tołstoj

Edytowane przez Miron89 dnia 19-01-2005 o godz. 15:53

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2005 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Miron89 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Miron89 Znajdź więcej post'ów przez  Miron89 Dodaj Miron89 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Miron89 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wojskowy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

foy Git mapka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2005 14:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wojskowy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wojskowy Znajdź więcej post'ów przez  Wojskowy Dodaj Wojskowy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wojskowy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez LoLo

Wiesz ja lubie snajpy ale Brecourt i Hurtgen to przesada
nie nawidze jak kampia jakies lamy zeby se zrobic fraga...



Ja nie mowie o snajperkach tylko o czystych rifl'ach ;D (bez scope ;D - celownika optycznego). Poza tym nie nawidze lezec w jednym miejscu i czekac mam satysfakcje jak w otwartej przestrzeni (stojac!) rozwale kolesia ktory biegnie na mnie z Tomphsonem $adrenalina++ ;D

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2005 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

Chyba lubie foy jako niemiec z kar
Uwelbieam rozwalac czolgi sa takie bezradne
Szkoda ze na kiektorych servach jest tak malo rpg dostepnych

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2005 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

TDM: hurtgen, brecourt, carentan
SD: brecourt, rocket, harbor, pavlov
HQ: carentan, brecourt, harbor, rocket(ale only niemcy)
Other: zalezy od nastroju

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2005 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Miron89
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Opole

Ej a co to jest za tryb HQ (head quaters chyba...) ?? bo nigdzie nie moge znalesc jego opisu.

__________________
"Anarchizm nie oznacza braku instytucji w ogóle, lecz tylko takich, które zmuszają ludzi do podporzdkowania się
przemocy"
Lew Tołstoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2005 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Miron89 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Miron89 Znajdź więcej post'ów przez  Miron89 Dodaj Miron89 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Miron89 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoLo
RifleMan (Donkey)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Jeszcze mnie okradniecie i co. :D hahaha lol

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Ja nie mowie o snajperkach tylko o czystych rifl'ach ;D (bez scope ;D - celownika optycznego). Poza tym nie nawidze lezec w jednym miejscu i czekac mam satysfakcje jak w otwartej przestrzeni (stojac!) rozwale kolesia ktory biegnie na mnie z Tomphsonem $adrenalina++ ;D

1)
może sie zdziwisz ale wiem co to rifl (bez obrazy chłopie)


2)
hehe ja tez mam taka satysfakcje....ale nie nawidze miec 40 fps a jak wchodze w krzaki na brecourt(chyba tak sie pisze)to mam gora 14 fps no coz ale jednak Dawnville zadzi (oczywsicie w riflach)hmm...-Hurtgen.....lepiej sie gra niz na brecourt ale tez badzief chyba ze musze zesnajpic kogos (co za wyraz
) a na ..-Carentan musze albo.....BAR'a, Thompson'a, M1 Garand'a lub M1 A1 Carabine dobra to wypowiedzialem sie ladnie co do shoolera zycze "duzo †adrenaliny†"
powodzenia panofie

__________________
Z Wódką nie wygrasz......
Ty Ją w morde a ona Ciebie na ziemie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2005 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoLo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoLo Znajdź więcej post'ów przez  LoLo Dodaj LoLo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoLo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoLo
RifleMan (Donkey)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Jeszcze mnie okradniecie i co. :D hahaha lol

quote:
Napisane oryginalnie przez Miron89
Ej a co to jest za tryb HQ (head quaters chyba...) ?? bo nigdzie nie moge znalesc jego opisu.


tak to jest Head Quaters...jesli dobrze pamietam to tam trzeba
zbudowac radio i pilnowac zeby wrog go nie zniszczyl a jak juz zniszczy to po czasie jaki musi uplynac powstaje miejsce gdzie mozna zbudowac to radio kto pierwszy ten lepszy ...chyba ze ten wolniejszy zabije tego szybszego przed zbudowaniem radia to tyle chyba ...ale nie jestem pewien czy to head quaters czy inny

__________________
Z Wódką nie wygrasz......
Ty Ją w morde a ona Ciebie na ziemie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2005 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoLo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoLo Znajdź więcej post'ów przez  LoLo Dodaj LoLo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoLo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

HQ to to lubie w to grac naj bardziej nie lubie base assaut

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2005 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kafarek
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Thumbs up rosjanami oczywiscie

harbor - uwielbiam - tam jast wszystko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2005 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kafarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kafarek Znajdź więcej post'ów przez  kafarek Dodaj kafarek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kafarek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez LoLo
tak to jest Head Quaters...jesli dobrze pamietam to tam trzeba
zbudowac radio i pilnowac zeby wrog go nie zniszczyl a jak juz zniszczy to po czasie jaki musi uplynac powstaje miejsce gdzie mozna zbudowac to radio kto pierwszy ten lepszy ...chyba ze ten wolniejszy zabije tego szybszego przed zbudowaniem radia to tyle chyba ...ale nie jestem pewien czy to head quaters czy inny



Tak to wlasnie HQ

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2005 11:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Ja nie mowie o snajperkach tylko o czystych rifl'ach ;D (bez scope ;D - celownika optycznego). Poza tym nie nawidze lezec w jednym miejscu i czekac mam satysfakcje jak w otwartej przestrzeni (stojac!) rozwale kolesia ktory biegnie na mnie z Tomphsonem $adrenalina++ ;D
Shooler to zupełnie tak jak ja
A mi się podoba Kharkov- tam czuć smród spalonych i gnijących ciał poległych. Rozmiar wojny widać na każdym kroku a nie jak na niektórych "cukierkowych" mapach jakaś skromna dziurka po granacie czy po pocisku artyleryjskim (chodz w to wątpie bo artyleria grzeje całą salwą tak że jedna dziurka w dachu czy ziemi to za mało na ostrzał artyleryski )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2005 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Angry

aha a tak co do map to czemu na serwerku w dziale Dowload nie ma mappacka?? Teraz jeszcze jakiś się pokazał bo nie moge wejść na swój ulubiony serwer i musiałem szukać po innych stronach a to przecież jest moja ulubiona strona i nie chce chodzić i motać się po innych stronach, rejestrować by ściągnąć mappacka tylko bezsensu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2005 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jajoszande
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

KURSK i FOY
i wszystko pod kontrolą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jajoszande Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jajoszande Znajdź więcej post'ów przez  Jajoszande Dodaj Jajoszande do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jajoszande prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
man007
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Gdańsk

Talking

Moja ulubione mapki to:
mp_foy
mp_kursk
mp_berlin (niewiem dlaczego)

we wszystkich niemcami a czasami rosjanami,amerykanami i rosjanami:-)

__________________
Soldier Szynka to ja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil man007 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do man007 Znajdź więcej post'ów przez  man007 Dodaj man007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać man007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

mp_harbor

Ta mapka najbardzej mnie bawi. Przypomina mi trochę ET, w które niegdyś wymiatałem =)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 10:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grauko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Polska

Post

Moje ulubione mapy to:
1. Carentan [lokacje mapy są bardzo dobre]
2. Harbor [duża mapa z niespodziankami]
3. Depot [chodzenie po dachach i inne...]

Nie są to mapy zbytnio trudne dla doświadczonych graczy, ale ja dopiero zacząłem grać w październiku 2004 roku i dopiero "zdobywam doświadczenie", w czym przeszkadza mi mój ping w grze MP.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grauko Znajdź więcej post'ów przez  Grauko Dodaj Grauko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grauko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
>|$eba|< PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

1. Harbor - świetna map można łazic na różne dachy i kładki itp.
2. Rocket - dobre miejsca na Kar'a
3. Railyard czy jak on tam ma niek o niej nie wspomniał świetna na S&D fajnie bobmbe sie podklada na czolgu a ktoś nie moze tam wejsc (he he) po dachu możan latać i wogle jakoś mie przypda!

__________________
http://www.members.lycos.co.uk/winters101st/S.jpg

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2005 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil >|$eba|< PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do >|$eba|< PL Znajdź więcej post'ów przez  >|$eba|< PL Dodaj >|$eba|< PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać >|$eba|< PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
man007
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Gdańsk

Ostatnio polubiłem:
Ctf-1.Stanjen czy jakoś tam (świetnie jako niemiec ze snajpą)
2.Street

s&d-1.Harbor

dm i tdm-1.Cassino
2.Tigerhunt

ret-1.Carentan

dom-1.Rocket

__________________
Soldier Szynka to ja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2005 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil man007 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do man007 Znajdź więcej post'ów przez  man007 Dodaj man007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać man007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:06.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions