Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Aimbot! Fakt czy fikcja!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[GROM]Viking
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

Question Aimbot! Fakt czy fikcja!

Mam pytanie do szanownego grona....Czy na naszych serwach jest praktykowane oszukiwanie???
Bo sam sie spotkalem z graczem który był "niesmiertelny" i konal dopiero po strzale z PF-a

I prosze mi powiedziec czy jest mozliwe aby ktos gral z tzw. Aimbotem ?? Bo juz sam niewiem..)Jesli mozna czy jest sposob na ochrone przed takimi praktykami ????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [GROM]Viking Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [GROM]Viking Znajdź więcej post'ów przez  [GROM]Viking Dodaj [GROM]Viking do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [GROM]Viking prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

aimbot z tego co wiem to chyba program do polepszania celnosci tylko i nie ma wplywu na niesmiertelnosc... zreszta nie wiem nie znam sie na tym

Jedyny aimbot jakiego uzywam to swietna mycha i sprawna lapka

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[GROM]Viking
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

Exclamation sprostowanie

wiem do czego jest aimbot..(do celowania) niechcacy poruszylem jeszcze temat "niesmiertelnych"........
nienazwal bym tego programem do poprawiena celnosci.....to zwykle chamskie oszukiwanie.....!!!! jesli ktos to praktykuje..!!!!!!!!





101st|VikinG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 23:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [GROM]Viking Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [GROM]Viking Znajdź więcej post'ów przez  [GROM]Viking Dodaj [GROM]Viking do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [GROM]Viking prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Red face Zabij aimboter'a !

Na razie fikcja ... za to faktem są tzw. aimboterzy - mothafuckin killah freaks [ robocza nazwa ] , tzn. goście nawalający niczym cyborgi - ich accuracy jest czasem bardzo nierealna - mają megawyrobiony headshooting - Ty w nich trzepiesz jak chory , a oni wyjmują Lugera/Colta i siepią cię x3 w łeb i ... dobranoc [ nie będę rzucał xywakami ale sporo takich się pałęta ]

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 23:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ja ja!
ehhh tylko pomarzyc przy takich pingach jak ja mam czasem

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 23:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Re: sprostowanie

quote:
Napisane oryginalnie przez [GROM]Viking
nienazwal bym tego programem do poprawiena celnosci.....to zwykle chamskie oszukiwanie.....!!!!


Wiem ze oszukiwanie... po prostu tak mi bylo najprosciej wytlumaczyc co dokladnie robi ten cheat

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 23:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeniram
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leszno

Post

niesmiertenlosc jest spowodowana lagami client-server; problem w tym ze takie lagi mozna sobie sztucznie wytworzyc i da sie wygrywac/zabijac bedac eng lub pf ; to jest oczywiscie czit ale jak rozroznic gracza z lagiem od czitera ze sztucznym lagiem?

__________________
Ignavis semper feriae.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 23:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeniram Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zeniram Znajdź więcej post'ów przez  Zeniram Dodaj Zeniram do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeniram prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

jak narazie nikt nikomu nic nie udowodnil, wiec jak mozna wogle mowic, ze ktos uzywa aimbota (czy tez imbota, jakis klan tak to nazywal ).

BTW. tak sie zastanawiem z kim GROM dzisiaj gralo, z blue czy z green??

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 01:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

oczywiscie ze istnieje aimbot , i to nie jeden do wiekszosci gier fpp powstaly takie programy, dziala na zasadzie wyszukania konkretnego koloru i przylepienia celownika do tegoz punktu byla tu dyskusja na temat aimow , swoja droga (testowalem 2 aimboty) jest to cholernie latwo wykryc ze specta nie sa to takie aimboty jak niektorzy sadza ze trafia sie w leb strzelajac w nogi generalnie ekran dostaje *******ca z racji "przylepienia" kursora myszy tudziez celownika do danego odcienia koloru, co wiecej przy najdrobniejszym ruchu w/w kursorem automatycznie powraca na swoje miejsce co powoduje efekt drzenia ekranu nie (swoja droga nie wiem jak tego mozna uzywac) aby zobaczyc jak to wyglada odpalamy q3 stawiamy server dajemy 2 boty na nightmare i ogladamy jednego ze specta - oczoplas gwarantowany , mowie tu na podtsawie q3 gdyz do rtcw aima znalazlem ale nie chcialo mi sie odpalac tego (podmiana skinow - czerwone i niebieskie glowki i odpowiednie "namiezanie" kolorow) podam przyklad taki z zycia wziety wpadlem na server q3 gdzie gralo sobie kilku gosci z 666 i bro - dwa najlepsze klany q3 w polsce wyposazony w aimbota myslalem ze niezle mi pojdzie jakie moje zdziwienie bylo gdy wynik koncowy wynosil 90:3 (gralem z jakims kolesiem w teamie) te 3 oczywiscie dla mojego sam natomiast mialem 0 fragow wniosek z tego jeden mi sie nasuwa , jakkolwiek aimy moga pomagac to jedynie dobrym graczom! bo dobry gracz + aim to jest maszyna do zabijania to by bylo chyba na tyle wywodu o aimach a i jeszcze jedno , qwa mac ludzie do ciezkiej cholery ***** no ile mozna *******ic o cheatach! nawet jesli ktos ich uzywa jest to problem jednostkowy a nie calego teamu! a to ze wolfie ginie sie od 3 kul rozwiazuje problem! qwa cwiczcie grajcie a potem *******cie ze ten to cziter , ile razy mozna czytac lolowe topiki ... grrr

a tak od siebie dodam ze poison aimbot v2.0 jest najlepszy

a i jeszcze jedno "imbot" no co sie smiejecie i - aj m- m bot - imbot (ajmbot) no co lenglyz angelsko podhalanski

tfu

sto lat amfisiu

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 01:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Brawo Spanz
Ni musze juz nic pisac- opieram cie w 100%

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 02:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ufoq
Doom Hammer



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Treptow an Rega

Jaki 2.0 , jaki 2.0 ! To już archaizm Podeśle ci 2.55 dopiero zobaczysz:

Changelog:

New in version 2.55:

Grenade - aim ulepszony (rzucasz po 1 pyknieciu, wybucha przy kontakcie z cialem)

-New- Airstrike - aim - nalot automatycznie ustawia sie tak , zeby zebrac najwiecej fragow, ew. wysadzic mury na bicz, zabrac doki i doniesc do radia

-Super New- Knife - aim - niewidzialny nóż w 2 rece. W 1 trzymasz MP40, a w drugiej nóż. UWAGA!!! Aimbot automatycznie rzuca nozem w glowe przeciwnika (damage jak snajperką)

Pozdrowienia
Zapalony Imbociarz Ufoq

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 08:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ufoq Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ufoq Znajdź więcej post'ów przez  Ufoq Dodaj Ufoq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ufoq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalaf10r
Mastahh Warzyffko



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WArszaWA

bleh zawsze o aimboty i o cziterstow pluja sie slabsi do lepszych do tych którzy ich killym a co do aimbotuff to sie nie spotkalem jesio z takim i mam nadzieje ze sie nie spotkam idem za 2h mecz i kce bo obejrzec. BTW nasi pilkarze graja bez aimbotuff!!

__________________
Where would we be without our rights??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 10:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalaf10r Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kalaf10r Znajdź więcej post'ów przez  Kalaf10r Dodaj Kalaf10r do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalaf10r prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Heh, jasne że aimboty istnieja... Ja sam mialem jakiegos z zagranicznego forum i było to na tyle badziewne że zamiast celowac w głowy kursor walał sie po bokach Albo jak sie dołączyło do innego teamu 'aim' skakał w swoich testowałem to na zagranicznych serwerach i moge powiedziec ze z tego jest jedno wielkie gowno. Poza tym są one od razu widoczne tak jak mówił Sp@nz, bo ekran nawala jak cholera. Najlepiej potrenować sobie samemu, wyćwiczyć celność, ew. pozmieniać ustawienia i grać a nie gadac Nie ma to jak zabijać gościa z drugiego końca mapy To jest dopiero przyjemność, a cheaty - nie spotkałem sie i mam nadzieje że nei spotkam.
pozdroo i samych headshotoof
NO I POLSKA DO BOJU 1:30 h

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

poland go go go :D

Heh, jasne że aimboty istnieja... Ja sam mialem jakiegos z zagranicznego forum i było to na tyle badziewne że zamiast celowac w głowy kursor walał sie po bokach Albo jak sie dołączyło do innego teamu 'aim' skakał w swoich testowałem to na zagranicznych serwerach i moge powiedziec ze z tego jest jedno wielkie gowno. Poza tym są one od razu widoczne tak jak mówił Sp@nz, bo ekran nawala jak cholera. Najlepiej potrenować sobie samemu, wyćwiczyć celność, ew. pozmieniać ustawienia i grać a nie gadac Nie ma to jak zabijać gościa z drugiego końca mapy To jest dopiero przyjemność, a cheaty - nie spotkałem sie i mam nadzieje że nei spotkam.
pozdroo i samych headshotoof
NO I POLSKA DO BOJU 1:30 h

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 11:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Aimboty mozecie znalesc na http://www.multiplayercheats.de/ - zapraszam - fikcja raczej nie sa , jesli sa w jakies innej grze to spokojnie mozna go uzyc w wolfie
Do cs powstalo masa citow i sa baaaaaaardzo popularne , w wolfie raczej mniej , ale i tak znajda sie fujary co z nimi graja
Widzialem niesmiertelnego kolesia co wytrzymywal 5 strzalow z pf , caly serwer to widzial ( ale na polskich serwerkach raczej nie ma czegos takiego - moze Polacy nic nie potrafia ? )
Ostatnio znalazlem pbhack ( mily program ) -
OCzywiscie nie ma citow - zapomnijmy , ze wogole istnieja - nie istnieja , nie ma problemu

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Mozecie sprobowac uzyc citow do quake 3 - to przeciez ten sam engine http://www.cheatzcenter.de/ , http://www.4gamers.info/cheatzcente.../speedhack2.zip , moze jeszcze ogc chcecie ?

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Xceed - to , ze masz slaba celnosc , a koles cie zabil kilka razy z lugera - nie znaczy ,ze cituje !!!
Polacy to lomy i citow nawet uzywac nie potrafia
A nie tylko aimboty sa , bo citow mozna wymieniac w nieskonczonosc

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 12:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Eh Adresy podane juz zostaly X razy na X topicow , mam nadzieje ze juz nikt nie bedzie naiwnie sie pytal "czy istnieja cheaty" eh.

Co do Aimbotow to jasne -> ale chyba zauwazyliscie ile tam jest funcji , opcji , jakis intervalow & Other cudow ? Dobry Masta-Da-Cheata z pewnoscia potrafi w miare dobrze skonfigurowac Aima do swojego Sensitivity w myszcze , czestotliwosc strzalow etc.->

Do not underestimate da powa of cheatazz

__________________
robrzmiewa opętana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

No wiem ,ale trza tym łomom pokazac ,ze jednak takie cos istnieje ( bo nie uwieza )
Ciekawe , cczy wierza w Boga ---- - a skad wiecie ,ze powietrzem oddychacie - przeciez go nie widzicie

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 13:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

Thumbs down

Aimboty są i będą, sam mam jednego ale jego konfiguracja jest praktycznie niemożliwa. Zmieniałem skiny, dawałem dozwolony rozrzut kolorów i nic. Albo nie celuje w nic, albo wali gdzie popadnie. Ale oprócz aimbotów można w necie znaleść inne niespodzianki ułatwiające gre.

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ufoq
Doom Hammer



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Treptow an Rega

quote:
Napisane oryginalnie przez D@RK_LORD
Aimboty są i będą, sam mam jednego ale jego konfiguracja jest praktycznie niemożliwa. Zmieniałem skiny, dawałem dozwolony rozrzut kolorów i nic. Albo nie celuje w nic, albo wali gdzie popadnie. Ale oprócz aimbotów można w necie znaleść inne niespodzianki ułatwiające gre.


Zawsze mozna sciagnac zrodlo wolfa i go tak przekompilowac zeby byly oszustwa. No problemo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ufoq Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ufoq Znajdź więcej post'ów przez  Ufoq Dodaj Ufoq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ufoq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Wogole ten temat jest jakis porabany - autor chyba ma maly poziom wiedzy na temat gier
Aimbot = Fakt , czy fikcja
Kurde czlowieku - a ja mowie Powietrze : Prawda ,czy fikcja
Wiadomo ,ze istnieje - a taki kretyn zadaje jeszcze pytanie

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

quote:
Napisane oryginalnie przez [AGD]3rdtrek
Wogole ten temat jest jakis porabany - autor chyba ma maly poziom wiedzy na temat gier
Aimbot = Fakt , czy fikcja
Kurde czlowieku - a ja mowie Powietrze : Prawda ,czy fikcja
Wiadomo ,ze istnieje - a taki kretyn zadaje jeszcze pytanie



Jak tak patrze, na te Twoje dzisiejsze txty, to sobie mysle, ze dzis masz chyba zly dzien...

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Juz taki topic byl chyba nawet ProspeR go zakladal ale napisze jeszcze raz
Aimboty sa istnieja i beda sa do wolfa sa do q3 sa do cs i bog wie gdzie sam mam jednego z instrukcja ustawienia spr i nie rzuca na boki i nawet nasz kochany pb go nie wykrywa to po hu.ja go bylo robic jezeli byle jaki mosiek moze wejsc i grac z aimem problem jest w tym ze chodzi o skina z kolorowa glowka jezeli jest Pb wlaczany nie wejdziemy ze skinem nie ma szans tylko to nas ratuje ale jezeli znamy sie na tyle na np q3 to dla nas rozpakowanie glownego pliku z pk3 nie jest problem i podmienienie w nim modeli na kolorowe potem pakujemy i mamy doskonaly czit ktorego PB nie wykreje jak sprawdzalem tego aimbota byl tylko jeden serwer bez wlaczonego PB na ktorym zekome skiny dzialaly mam tez walhacka w formie skinpacka ktory tez dziala ale na wylaczonym PB ale taka kaszana ze kupe widac jak ktos chce moge udostepnic mnie to wali ja tego syfu nie uzywam a ludzi ktorzy to robia to lamy do kwadratu. Jedyny sposob wychwycenia cztera to spectactor ale jezeli ktos czituje z glowa to takiego kogos trudno wychwycic

Czitera mozna rozruznic na 3 sposoby
1. Lama Cziter - totalna pala nie wie o co chodzi nie umi grac wlacza aimbota i robi notorycznie Head Shoty ktore widac na specie
2. Przecietny Cziter- gosc ma pojecie o grze nawet mu wychodzi ale wiekszosc czasu przy grze spedza z aimbotem
3. Idealny Cziter - zna gre wie o co chodzi zdobywa 10 pkt na mecz ale chce 20 cichaczem wlacza aima umie sie na kierowac na glowe nie strzela pochopnie przystaje celuje i zabija najtrudniej takiego wykryc

Jest duzo bardzo duzo dobrych graczy w wolfie i q3 ktorych mozna zekomo pozwac o czity lecz po prostu oni sa naprawde tak dobrzy duzo cwiczyli maja wyczucie i idealna celnosc
Jezeli chcesz kogos pozwac udokumentuj to demkiem , ktos ci sie nie podoba obserwuj go
Sam ostatnio nie wierzylem jak gralem w q3 gosc mnie tak kosil railgunem ze to bylo nie mozliwe zeby mozna miec taki skill szybko jednak zmienialem zdanie gdy go podpatrzylem
Spotkalem sie w wolfie z przypadkami gdy ktos mnie sciagal na plazy z gdzie ja bylem kolo pierwszego kamienia od wody odleglosci gornego balkonu
Mam tylko jedno pytanie czy np ustawienie r_picmip na 7 i wiecej jest czitem (wiem ze niektorzy moga sie tlumaczyc tym ze im kompy nie wyciagaja) czy wogule zrobienie z grafiki wolfa grafy wektorowej jest czitem poto by polepszyc widocznosc ?? np ja mam tak skrecony cfg do q3a ze to wyglada jak grafa wekterowa
tam r_picmip 7 a w wolfe 5

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Edytowane przez MAr-n dnia 04-06-2002 o godz. 20:39

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

Na serwach rtcw z włączonym PB max wartośc r_picmip to 5. A jak nie ma PB to 16. Sam mam teraz taki sprzęt że to 16 jest jedynym ratunkiem dla mnie, a p******* PB nie wiem po jakiego h*** ustawioną max wartosc 5? Ja przy wartosci 16 mam na plazy 4fps, a w korytarzach 20. Wiec przy 5 gram jako kamikaze na serwach .

Podmiana teksturek w plikach pk3 jest niemozliwa. Sam podmieniłem i jak wejdzie sie na serwer z PURE ON to ładuje teksturki z Singla .
Nie wiem czy masz tego samego aimbota co ja mialem (OCGAIMBOT) ale ja nawet przy podmienionych teksturkach nie moglem ustawic odpowiedniego koloru, bo albo nie celowalo wogole, albo walilo po wszystkim .

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

quote:
Napisane oryginalnie przez D@RK_LORD

Nie wiem czy masz tego samego aimbota co ja mialem (OCGAIMBOT) ale ja nawet przy podmienionych teksturkach nie moglem ustawic odpowiedniego koloru, bo albo nie celowalo wogole, albo walilo po wszystkim .



na szczescie ....

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez [AGD]3rdtrek
Xceed - to , ze masz slaba celnosc , a koles cie zabil kilka razy z lugera - nie znaczy ,ze cituje !!!
Polacy to lomy i citow nawet uzywac nie potrafia
A nie tylko aimboty sa , bo citow mozna wymieniac w nieskonczonosc



Hmmm ...chyba się nie zrozumieliśmy ... miałem co innego na mysli otóż nie chodziło mi , że goście , którzy ładnie siepią np. z lugerka to używają aimboty or smt ... chciałem tylko *zauważyć* , że są gracze , którym to Aimbot jest zupełnie zbędną rzeczą Po co aimbotować , skoro jesteś *lepszy od skryptu/algorytmu* ? Czaisz czaczę ?

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 23:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

spoko

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 06:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

No to jeszcze jeden moj post o aimbotach ja mam ogcaimbot 1,2v i tak mam do niego instrukcje jakie kolory ustawic jakie dac wartosci co wylaczyc zeby dzialal dobrze
I jeszcze o tych skinach gdzies czytalem w jakies gazecie jak podmienic skiny w q3 tak aby np miec swoja postac o twarzy z wlasnego zdjecia do gry w multi i wiem ze takie cos jest mozliwe poprostu robisz skina identycznego tylko glowke zmieniasz na odpowiedni kolor kumpel zrobil takiego skina co ma glowe ze swojego zdjecia nie wiem jak ale moge sie zapytac

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 14:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

Tez mialem tego ocgaimbot ale z podanymi kolorkami do CS`a, a nie wolfa. Wiem jak wpakowac swoja twarz do skina. Wystarczy ktorys plik pk3 od wolfa rozpakowac i tam sa skiny i inne rzeczy, potem podmienic plik i gotowe. Ale jak serw na PURE ON (juz chyba wszystkie maja) to laduje mi teksturki z Singla .

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:10.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions