Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > http://www.czitersraus.prv.pl/
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (8): « First ... « 4 5 [6] 7 8 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Boze, nie! Kto znowu chce awantury? Mam nadzieje ze krucjaty sie wrotce skoncza... a moze dopiero 18 wrzesnia przycichna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 01:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post HmMmM

Tak tak miewiecej 18 sierpnia skonczy sie na jakis okres wyzywanie i oskarzanie innych od czitow i innych wynalzakow ... ale nieskonczy sie bluzganie na serwerach przez niektorych graczy ( to sa najczesciej te same osoby, ktore przyadalo by sie doprowadzic do porzadku ), bo granie na serwerze gdy ktos wszystkich bluzga od lam lagerow kampow oraz innego rodzaju slow k--- p----- itp ... jest jednym z powodow zniechecajcacych do grania na polskich serwerach i ogulem w UrT. ( jeszcze mozna bylo by duzo napisac na ten temat ... ) ... ... ... ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 09:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
maggot21
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Łaziska Górne

Sorki!

Ehhh... widze ze niepotrzebnie sie wypowiadalem bo wyszlo na to ze rozniecam jakies wojny . Jednak sadze ze mimo wszystko mam prawo wyrazac swoje zdanie i oczywiste jest ze komus moze sie ono nie spodobac. No ale przepraszam jezeli ktos odebral moj post jako poczateknowej awantury .

__________________
<- Add some hair and it will be me

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil maggot21 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do maggot21 Znajdź więcej post'ów przez  maggot21 Dodaj maggot21 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać maggot21 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: Sorki!

quote:
Napisane oryginalnie przez maggot21
Ehhh... widze ze niepotrzebnie sie wypowiadalem bo wyszlo na to ze rozniecam jakies wojny . Jednak sadze ze mimo wszystko mam prawo wyrazac swoje zdanie i oczywiste jest ze komus moze sie ono nie spodobac. No ale przepraszam jezeli ktos odebral moj post jako poczateknowej awantury .



E tam coś ty taki poważny:> hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
maggot21
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Łaziska Górne

Talking Re: Re: Sorki!

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho



E tam coś ty taki poważny:> hehehe



Taa... na szczęście nie zawsze

__________________
<- Add some hair and it will be me

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil maggot21 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do maggot21 Znajdź więcej post'ów przez  maggot21 Dodaj maggot21 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać maggot21 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Niestety chamstow na serwerach to rzecz nieunikniona, nic nia nie nie poradzimy jak na razie.
Taki kraj.
W UT widac to samo co na przyklad na ulicy. Kto ma samochod to wie o co chodzi. A kto nie ma to sie dowie.
Do niektorych spraw Polacy jeszcze nie dorosli.
Zreszta rozmawiamy wciaz o grze, a w UT graja w wiekszosci nastolatki. Nie wszyscy potrafia sie zachowac. Umiejetnosc zachowania sie prychodzi z czasem. Lecz nie wszystkim...
Rany co ja pisze...

Lama jestem.
I kamper.
I cheater.
etc, etc...

Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
Niestety chamstow na serwerach to rzecz nieunikniona, nic nia nie nie poradzimy jak na razie.
Taki kraj.
W UT widac to samo co na przyklad na ulicy. Kto ma samochod to wie o co chodzi. A kto nie ma to sie dowie.
Do niektorych spraw Polacy jeszcze nie dorosli.
Zreszta rozmawiamy wciaz o grze, a w UT graja w wiekszosci nastolatki. Nie wszyscy potrafia sie zachowac. Umiejetnosc zachowania sie prychodzi z czasem. Lecz nie wszystkim...
Rany co ja pisze...

Lama jestem.
I kamper.
I cheater.
etc, etc...

Animate





No dokładnie to ujołeś z samochodami,wiem coś o tym,a rozwiązanie mam password na serv i tyle-bo mnie to nie drażni jak tkoś sobie przeklnie czy coś takiego np Japowiem kur ale jestem ci-pa,ale to jest szybki nie przemyślany odruch,tylko gorzej to wygląda jak ktoś do mnie powie że jestem to wtedy nerwy puszczają i takich wyzywających,kickających,i gówno grających modeli to powinno się chen w kosmos,bo rozumie że każdy z nas nie miał kiedyś pojęcia jak się rusza myszką,ale po co wyzywać,i zwróćcie uwagę kto wyzywa bo to jest najlepsze a zwłaszcza od lam,dziś był na servie koleś który miał 0 frags do 12 deaths i jak inny został ostatni i faktycznie motał się dziwnie bo się uczył to owy champion bez fraga wykrzyczał "co za matoł co on robi lama je_bana"a na koniec mapy to mnie rozweselił bo z tym swoim statsem bez fraga napisał "gg"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 20:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho




No dokładnie to ujołeś z samochodami,wiem coś o tym,a rozwiązanie mam password na serv i tyle-bo mnie to nie drażni jak tkoś sobie przeklnie czy coś takiego np Japowiem kur ale jestem ci-pa,ale to jest szybki nie przemyślany odruch,tylko gorzej to wygląda jak ktoś do mnie powie że jestem to wtedy nerwy puszczają i takich wyzywających,kickających,i gówno grających modeli to powinno się chen w kosmos,bo rozumie że każdy z nas nie miał kiedyś pojęcia jak się rusza myszką,ale po co wyzywać,i zwróćcie uwagę kto wyzywa bo to jest najlepsze a zwłaszcza od lam,dziś był na servie koleś który miał 0 frags do 12 deaths i jak inny został ostatni i faktycznie motał się dziwnie bo się uczył to owy champion bez fraga wykrzyczał "co za matoł co on robi lama je_bana"a na koniec mapy to mnie rozweselił bo z tym swoim statsem bez fraga napisał "gg"

niebede tego komentowal wiec co ja bym zrobil w takich przypadkach gdy nerwy puszcza leci ladan meldyjna i przyjaman dla ucha i oko wiazanka

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

co jak co... ale od tej lamci mogliby sie ludzie duzo nauczyc :> Co prawda, sam tez mam momenty, gdzie mam ochote wystrzelac te nowe osobistoci w grze, bo mi sie szlaja pod stopami i nie moge manewrowac moim sr-8. A najbardziej wkurzajace jest to, gdy ktos mi sie przez cala mape szlaja kolo moich 4 liter, jakby prowadzil kogos za raczke.. "oo idz tu.. o tak... a teraz stan tu... i czekaj a ja pojde po wroga". I jeszcze jedno... ja ide cicho "on" biegnie... a wrog za sciana... ja chce go podejsc... a lamcia ma radoche bo zaraz kogos zabije... ja gine.. bo lamcia nie siedziala cicho w kacie
przyklad? dach NRG na streetach... jak tam siedzi 4 ludzi, to nie slychac czy ktos idzie schodami a potem sie dziwia, ze z boku ich ktos sfragowal...
no ale przy stanie 0-12 powiedziec "gg" to juz cos On bedzie kims wielkim

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NeverDie
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Centralna Wies Polski (Wawa)

Exclamation Przepraszam :) !!!!!!!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
Zlego slowa nie moge jak na dzien dzisiejszy powiedziec, Never mnie przeprosil i to publicznie.

Chcialbym rowniez zauwazyc, ze nie mialem w zamiarze atakowac go z wallhack (osobna sprawa czy go ma czy nie), tylko za to ze bezmyslnie mnie wykickowano na jego wniosek. Za to Never przeprosil i urazy nie trzymam.

Maggot: uwazaj z oskarzeniami. Dopoki nie masz dowodow w garsci to lepiej nic nie mow. Psycho mowi ze je ma, ale sie czai

Peace brothers, peace... until I find You unprepared...

Animate


Tak i chcialem jeszcze dodać iż Przepraszam To wszystko przez ta akcje cziterjus teraz to kazdy w kazdym czitera widzi dzis mi pewien pan powiedzial ze czituje ale mu szybko wytlumaczylem ze o tym sie nie mowi tylko po cichu nagrywa demko chwile mnie pospecowal i zwątpił chyba . Pozatym to pozdrawiam i Fuck All Cheaters

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NeverDie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NeverDie Znajdź więcej post'ów przez  NeverDie Dodaj NeverDie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać NeverDie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post Re: Przepraszam :) !!!!!!!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez NeverDie

Tak i chcialem jeszcze dodać iż Przepraszam To wszystko przez ta akcje cziterjus teraz to kazdy w kazdym czitera widzi dzis mi pewien pan powiedzial ze czituje ale mu szybko wytlumaczylem ze o tym sie nie mowi tylko po cichu nagrywa demko chwile mnie pospecowal i zwątpił chyba . Pozatym to pozdrawiam i Fuck All Cheaters



No comment

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 16:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NeverDie
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Centralna Wies Polski (Wawa)

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez One*Szot


No comment



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NeverDie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NeverDie Znajdź więcej post'ów przez  NeverDie Dodaj NeverDie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać NeverDie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

czit czy nie czit..

daje to demko byscie sami osadzili czy to jest wallhack czy nie.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NeverDie
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Centralna Wies Polski (Wawa)

Exclamation LoL!

Qrcze to ja mialem byc slawny oszukales mnie cz4x no to jest chyba wallhack nie wiem, moze chlopak ma zdolnosci

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NeverDie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NeverDie Znajdź więcej post'ów przez  NeverDie Dodaj NeverDie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać NeverDie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post HmMm

Wreszcie sie ktos wziol za nagrywanie, a nie oskarzanie. Masz jeszcze te 2-gie demo? Narazie raz obejrzalem te ( pozniej sie obejrze se 2 raz i sie wypowiem ta ten temat ).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 17:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

ehhh

załatwie to żeby został wywalony z pnm i wiecej na PL serverach niegrał!

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

tjaaa

a wlasnie wiodze jak sobie gra na servie trening pnm v SG ...
tjaaaa

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: tjaaa

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
a wlasnie wiodze jak sobie gra na servie trening pnm v SG ...
tjaaaa

dokladnie
to samo potwierdzam wszystko widac nawet na all seein eye juz widze jak ***** bana dostanie - az rzygac siew chce

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: tjaaa

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
a wlasnie wiodze jak sobie gra na servie trening pnm v SG ...
tjaaaa


To byl mecz do CLan Base laddera!!!!

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
+SG+DrizzT
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

Ktora w sumie wygralismy , ale jedno trzeba przyznac, a wlasciwie 2 rzeczy
1. Nie chce tu poruszac innych tematow ale Pnm albo nie znaja zasad UrT albo udaja glupich, jak ktos chce wiedziec jak sie bronili przez przgrana zapraszam na priv, nie chce nikomu reputacji zjechac
2. Dziwi mnie ze czlowiek przeciw ktoremu wystawionokonkretne dowody i jest bliski zbanowania, moze grac takei mecze jak te ligowe w CB or something....

BTW moze gram krotko za to dzis takze ktos podejrzewal ze mam OGC, jak to mowi Koody - mozna sie z tego cieszyc bo w ten sposob wiem ze jestem dobry

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 22:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez +SG+DrizzT
Ktora w sumie wygralismy , ale jedno trzeba przyznac, a wlasciwie 2 rzeczy
1. Nie chce tu poruszac innych tematow ale Pnm albo nie znaja zasad UrT albo udaja glupich, jak ktos chce wiedziec jak sie bronili przez przgrana zapraszam na priv, nie chce nikomu reputacji zjechac
2. Dziwi mnie ze czlowiek przeciw ktoremu wystawionokonkretne dowody i jest bliski zbanowania, moze grac takei mecze jak te ligowe w CB or something....

BTW moze gram krotko za to dzis takze ktos podejrzewal ze mam OGC, jak to mowi Koody - mozna sie z tego cieszyc bo w ten sposob wiem ze jestem dobry





ciesz sie ale i tak nie jesteś dobry hyhy odrobina humoru

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NeverDie
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Centralna Wies Polski (Wawa)

Thumbs up qrcze

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho




ciesz sie ale i tak nie jesteś dobry hyhy odrobina humoru



Skąd masz moje zdjęcie ??!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 07:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NeverDie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NeverDie Znajdź więcej post'ów przez  NeverDie Dodaj NeverDie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać NeverDie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post Czit...Czit...Czit

quote:
Napisane oryginalnie przez Cz4X
daje to demko byscie sami osadzili czy to jest wallhack czy nie.


Obejrzalem se z bratem bTd|picolo te demko 2 razy i stwierdzamy jedno myslnie ze stary ma wallhacka. Hm czy on tak wogule wie jakie sa mu stawiane oskarżenia? No ban na all pl. Gratulacje Cz4X zlapales wallhackowca.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 09:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: Czit...Czit...Czit

gr8 ty o te bany sie niestaraj i ***** jak mu bana nie zalozycie to do ***** koncze z ut *** mnie obchodzi ze kiedys chetowal a tera juz nie sprawidliwosc musi ***** byc ! za malo tego ***** - *****

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question Silverdevil

quote:
Napisane oryginalnie przez Silverdevil
gr8 ty o te bany sie niestaraj i ***** jak mu bana nie zalozycie to do ***** koncze z ut *** mnie obchodzi ze kiedys chetowal a tera juz nie sprawidliwosc musi ***** byc ! za malo tego ***** - *****

Hmm nieskumalem twojej wypowiedzi, moze jak by bylo mniej gwiazdek mozna bylo byc cos wywnioskowac ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 11:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NeverDie
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Centralna Wies Polski (Wawa)

Cool Re: Silverdevil

quote:
Napisane oryginalnie przez One*Szot

Hmm nieskumalem twojej wypowiedzi, moze jak by bylo mniej gwiazdek mozna bylo byc cos wywnioskowac ...


Ja go wspaniale rozumiem mówi moim językiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NeverDie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NeverDie Znajdź więcej post'ów przez  NeverDie Dodaj NeverDie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać NeverDie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post ...

quote:
Napisane oryginalnie przez NeverDie

Ja go wspaniale rozumiem mówi moim językiem



To chyba zle ze go rozumiesz i ze to jest twoj jezyk po to oniczym dobrym nieswiadczy :< ( tak przyokazji napisz o co mu chodzilo )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 11:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NeverDie
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Centralna Wies Polski (Wawa)

Wink Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez One*Szot


To chyba zle ze go rozumiesz i ze to jest twoj jezyk po to oniczym dobrym nieswiadczy :< ( tak przyokazji napisz o co mu chodzilo )



No dobra nie wiem o co mu chodzilo chcialem sie tylko podlizać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NeverDie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NeverDie Znajdź więcej post'ów przez  NeverDie Dodaj NeverDie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać NeverDie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez One*Szot


To chyba zle ze go rozumiesz i ze to jest twoj jezyk po to oniczym dobrym nieswiadczy :< ( tak przyokazji napisz o co mu chodzilo )


heheh sorry zxa jezu ale jestem w_kur_wiony to nie recze za sibie
slowa pod * to ku_rwa h_uj

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarry Man
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Thumbs up Re: czit czy nie czit..

quote:
Napisane oryginalnie przez Cz4X
daje to demko byscie sami osadzili czy to jest wallhack czy nie.


EHH CZAXIQ TU JEST WALL JAK HHH..OLERA ALE JUZ SIE TYM ZAJOLEM - PRZEROBILEM POD OGC I ZMIENILEM W AVI`KA I POSLALEM KOMU TRZEBA WIEC DZIEKS AGAIN ZA DEMKO JAK KTOS MA TAKIE COS JESZCZE KONTROWERSYJNE CZY JAKIES PODEJRZANE TO WYSYLAC MI NA ADRES [email protected] ALBO PISZCIE NA GG - 1356015 TO JA TO POPRZERABIAM NA AVI`KI I POROZSYLAM ADMINOM, 3MAJCIE SIE PAPS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarry Man Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarry Man Znajdź więcej post'ów przez  Scarry Man Dodaj Scarry Man do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarry Man prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:50.    Strony (8): « First ... « 4 5 [6] 7 8 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions