Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Sprzet,jak wam chodzi CS
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
EnTeR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: W domciu przed podrecznikiem do Windowsa

Talking A ja mam

Ja traz zmieniłem kompa z :
Celeron 533 mhz
G-Force 1 32 mb DDR
168 RAM

Na tym sprzecie miałem 60 fps


Na
Duron 1 Gh [ ale musze podkręcić ]
G-Force 2 MX 64 mb
256 RAM

Na tym mam 100 fps


A jeszcze niedługo postawie server na sprzecie

P-3 800 mhz [razy 2]
512 RAM

A łącze 2 mb.

A właśnie ktoś chce kupić G-Force 1 32 mb DDR [ z pudełkiem i sterownikami i instrukcją ] ??

Edytowane przez EnTeR dnia 05-04-2002 o godz. 13:26

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 15:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil EnTeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do EnTeR Znajdź więcej post'ów przez  EnTeR Dodaj EnTeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać EnTeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vooplayer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bromberg

Re: Re: Re: Co ty koles pierdzielisz ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


Wiem ze mam racje bo zawsze ja mam a widzisz ja kupiel kompa za kase ktora sam zarobilem i nie wstydze sie tego (mama juz mi dawno pieniedzy nie daje bo troche za stary jestem na to)



Ja też jestem dośc starą kurą...

__________________
Vooplayer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vooplayer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vooplayer Znajdź więcej post'ów przez  Vooplayer Dodaj Vooplayer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vooplayer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ElemenT
www.BattleNet.pl



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Warszawa (Gocław)

ja tam nawet nie wiem jak sie sprawdza te FPSy czy cos ...
ale wiem ze nie zacina i moge kosic kosmitow Terro lub ludzioli z CS. i to mi wystarczy do szczescia.. wazne ze nie zacina...
w sumie to gram na 1024x768 jest ladnie

aaa
skacze jak mam duzego pinga - ale to oczywiste - JOKE
musialem dopisac by mnie tu nie wysmiano

__________________
ElemenT - Administrator i Naczelny BATTLENET.PL - nie podpadajcie mi !
E.L.E.M.E.N.T.: Electronic Lifelike Entity Manufactured for Exploration and Nocturnal Troubleshooting

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 16:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ElemenT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ElemenT Znajdź więcej post'ów przez  ElemenT Dodaj ElemenT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ElemenT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ElemenT
[...] musialem dopisac by mnie tu nie wysmiano

Luzik .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
EnTeR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: W domciu przed podrecznikiem do Windowsa

Ehhhh

Ja to konfig mam na niskie detale tekstur i itp.
A pingi mam w domu 20-40

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil EnTeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do EnTeR Znajdź więcej post'ów przez  EnTeR Dodaj EnTeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać EnTeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

Re: Sprzet,jak wam chodzi CS

quote:
Napisane oryginalnie przez scorpion.kt
Mam 433mhz GF2MX i cos mam 20-30 fps chyba powinienem miec nieco wiecej.Bo NEME ma RIVATNT2 i mu chodzi lepiej niz moja GF2MX !!Jakie wy macie sprzety ?
Jak wam chodzi CS ?



Ja mam AMD Athlon 1200 Mhz, 512 mb ram, GeForce 2 MX400. Rozdzielczosc 1024x768 wyciaga 100 fps czyli max, ale ograniczylem do 75

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Re: A ja mam

quote:
Napisane oryginalnie przez EnTeR
A właśnie ktoś chce kupić G-Force 1 32 mb DDR [ z pudełkiem i sterownikami i instrukcją ] ??


Ja moglbym chciec , a ile bys chcial za tego gf i skad jestes ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A chce ktos kupic rive tnt2 m64 32mb prolinka? Cena bardzo niska

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 21:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

PIII 733
GF 2 GTS
512 RAM

800x600 - cały czas 99 fps
1024x768 - jeśli jest ostra zadyma spada do 40-50

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<MaD>Magirk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Januff LuB

Lightbulb Re: Ehhhh

quote:
Napisane oryginalnie przez EnTeR
Ja to konfig mam na niskie detale tekstur i itp.
A pingi mam w domu 20-40



Po pierwsze:
Zastanawiam się dlaczego wymieniłeś GeForce DDR na GF2MX. Z tego co wiem, to szczególnie w wyższych rozdzielczościach (1024x768 i w górę) to MX można sobie wsadzić w buty. Mojego Erazora X2 32MB nigdy nie zamieniłbym nawet na MX400 z 64MB. Ty też wstaw sobie spowrotem DDR-a, a sprzedaj MX.

Po drugie:
Dlaczego przy takim sprzęcie grasz przy ograniczonych detalach?
Mam dwa kompy:
AMD K6-2 550, 128 MB, GF DDR Elsa Erazor X2 = 800x600 60-70 fps
Pentium !!!E 800@900 MHz, 256 MB, GF2 Ti Winfast = 1024x768 prawie non stop 99 fps.
Na obu detale tekstur są na max (512 pikseli). Nie zauważyłem przy tym specjalnego zwolnienia przy większych akcjach (chyba że na K6-2, spada do 30-40 fps).
Odpowiedź:
Bo właśnie masz MX-a, zazwyczaj produkowanego z pamięciami SDR, które ograniczają przepustowość przy wyższych rozdzielczościach (wąskie gardło).

BTW - Za obydw kompy zapłaciłem sam - jestem już duży

__________________
...chybić i umrzeć...hmmm...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 09:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <MaD>Magirk Znajdź więcej post'ów przez  <MaD>Magirk Dodaj <MaD>Magirk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać <MaD>Magirk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
On|x
Taki Tam Sobie Gracz :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Olsztyn

Duron 600
gf 2 mx 400 64
256 ramu


50 fps na rozdzielczosci 400x300
Ale sie wypasnie gra mofie wam sprubojcie zawaliscie sie gra

__________________
On|x <--- Gg:3506461

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil On|x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do On|x Znajdź więcej post'ów przez  On|x Dodaj On|x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać On|x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zmienilem karte z TNT2 na GF 4 MX i mam na 640x480 [moj komp, 400 CEL @ 450, 128 RAM] czasami az 99 FPS Jak jest akcja lub duzo przeststrzen to spada do 30 [min]. Najwazniejsze ze teraz moge grac normalnie na aztecu i innych potworach FPSowych

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 13:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
EnTeR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: W domciu przed podrecznikiem do Windowsa

Re: Re: Ehhhh

quote:
Napisane oryginalnie przez <MaD>Magirk


Po pierwsze:
Zastanawiam się dlaczego wymieniłeś GeForce DDR na GF2MX. Z tego co wiem, to szczególnie w wyższych rozdzielczościach (1024x768 i w górę) to MX można sobie wsadzić w buty. Mojego Erazora X2 32MB nigdy nie zamieniłbym nawet na MX400 z 64MB. Ty też wstaw sobie spowrotem DDR-a, a sprzedaj MX.

Po drugie:
Dlaczego przy takim sprzęcie grasz przy ograniczonych detalach?
Mam dwa kompy:
AMD K6-2 550, 128 MB, GF DDR Elsa Erazor X2 = 800x600 60-70 fps
Pentium !!!E 800@900 MHz, 256 MB, GF2 Ti Winfast = 1024x768 prawie non stop 99 fps.
Na obu detale tekstur są na max (512 pikseli). Nie zauważyłem przy tym specjalnego zwolnienia przy większych akcjach (chyba że na K6-2, spada do 30-40 fps).
Odpowiedź:
Bo właśnie masz MX-a, zazwyczaj produkowanego z pamięciami SDR, które ograniczają przepustowość przy wyższych rozdzielczościach (wąskie gardło).

BTW - Za obydw kompy zapłaciłem sam - jestem już duży



Może i miał byś racje ale ta dwójka jest na DDR`ach wiec komp chodzi na dużych rozdziałkach dobrze

Dzięki za rade może ktoś skorzysta.
Popieram twoją wypowiedź Magirk.



A A A A MANTIS ja jestem z Wawy a cena a 170 ale może pare złotych upuszcze [ a dlaczego tak wysoka bo to G - Force [ Creativa i ma pamiec DDR].

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil EnTeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do EnTeR Znajdź więcej post'ów przez  EnTeR Dodaj EnTeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać EnTeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
A chce ktos kupic rive tnt2 m64 32mb prolinka? Cena bardzo niska


ile? (serio sie pytam)

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BulletProof!
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up

a ja mam Athlona XP 1600, 512 MB RAM, geeforce 2 64MB i nie nazekam bo chyba nie ma na co

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 14:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

A ja mam:
Pentium III 800
128 Ram 133Hz (kiedys byla to nowosc )
Geforce -nawet nie wiem jaki ale fajnie chodzi
dysk 20 Baracude 2-to byl kiedys dysk hohohohohohhoh
modem ale bede mial stalke za 2 tygodnie wkoncu

Na takim sprzecie osiagam 97 fps'ow na wiekszosci serwerow gorzej jest z pingami od 100-250 loss jak wszedzie max do 3-4 choke 0 i dlatego kocham ta maszyne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ElemenT
www.BattleNet.pl



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Warszawa (Gocław)

ja na 800 mhz i geforce II mX2 32 MB i 256 MB ramu osiagam x FPSow, nic mi nie skazce i jestem szczesliwy wiec po co tutaj sie kto chwali jaki ma komp ?

__________________
ElemenT - Administrator i Naczelny BATTLENET.PL - nie podpadajcie mi !
E.L.E.M.E.N.T.: Electronic Lifelike Entity Manufactured for Exploration and Nocturnal Troubleshooting

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ElemenT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ElemenT Znajdź więcej post'ów przez  ElemenT Dodaj ElemenT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ElemenT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

moje piekna maszynka- celeron 400, 64 ramu, riva tnt.

a jesli chodzi o fps'y... wole nie mowic bo sie ze mnie wysmiejecie . jednak sprobuje na rozdzielczosci ponizej 800x600 i zobaczymy. nigdy nie myslalem ze to mozliwe ale skoro jest tu kilka takich osob... to moze sie jednak da... jesli oczka mi sie od tego nie popsuja

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KSIN TheFootman
niAh niAh =) yyyhyhyhy :D



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: "Kontownia" :DDD

Talking

EEEEEeeee tam loodzie, na czym wy wogoole gracie???
Ja na swoim 386 SX, 8MB Ram, 1mg S3 hyhyhy no i dysq 80 MG wyciagam 244,5 klaciory/sek. A do tego gram bez monitora, jade brailem a moja myszka wazy 5 kilo!!! I co wy na to?

P.S. Tylko raz spadl do 199 klacioruf/sek. jak po jakiejs imprezie sie na niego ale jusz mi przebaczyl i sie pogodzilismy, znoof mam 244,5 hyhyhy

__________________
bsl^KSIN The Footman

Ale i tak was wszystkich koffam miśki

bsl^Clan.Site

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KSIN TheFootman Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KSIN TheFootman Znajdź więcej post'ów przez  KSIN TheFootman Dodaj KSIN TheFootman do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KSIN TheFootman prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

heh.. frezzer podniosłes mnie troche na duchu.. myslalem ze juz nikt nie gra na takim sprzecie (mam dokladnie takiego samego kompa) Ale radze ci nie probowac grac na 640 : 480.. kiedys zdesperowany sprobowalem... tragedia, CS wyglada wtedy jak DOOM albo Wolfenstein 3D.. (serio, nie przesadzam) Ja na swoim złomku wyciagam czasem nawet 40 fps... wszystko dzieki temu ze zrezygnowalem z kilku bajerow... na przyklad gram bez widoku bronim, wylatujacych łusek i roznych zbednych fajerwerkow... w sumie to nie jest tak zle...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vooplayer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bromberg

Droga "Przyjaciółko"

Mam na imię Patrycja i mam 13 lat.
Ostatnio dostałam od tatusia komputer.
Ten komputer jest fajny - Pentium4 2giga (chyba go podkręcę), 512 ramu, karta Dżifors coś tam coś tam (czy mam podkręcić?)
Mój problem jest taki, że jak gram w Konterstrajka to mam tylko
milion efpeesów na sekundę.
Wiem, że wszystkie moje koleżanki z klasy mają 1,5 miliona efpeesów. Czemu jestem inna? Czy w moim wieku to normalne?
Czy ja tez powinnam mieć więcej efpeesów?
Proszę, pomóż droga "Przyjaciółko".

Zrozpaczona Patrycja.

__________________
Vooplayer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vooplayer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vooplayer Znajdź więcej post'ów przez  Vooplayer Dodaj Vooplayer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vooplayer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

WTF??

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 00:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[?]Dexter
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Re: A ja mam

quote:
Napisane oryginalnie przez EnTeR
Ja traz zmieniłem kompa z :
Celeron 533 mhz
G-Force 1 32 mb DDR
168 RAM

Na tym sprzecie miałem 60 fps


Na
Duron 1 Gh [ ale musze podkręcić ]
G-Force 2 MX 64 mb
256 RAM

Na tym mam 100 fps


A jeszcze niedługo postawie server na sprzecie

P-3 800 mhz [razy 2]
512 RAM

A łącze 2 mb.

A właśnie ktoś chce kupić G-Force 1 32 mb DDR [ z pudełkiem i sterownikami i instrukcją ] ??


jakim cudmem masz 100 fps ???? jaką masz płyte głowną. Ja mam taką samą konfiguracje tylko 800 mhz i mam 60 fps, czyzby te 200 mhz wiecej dawało 40 kaltek ??? bo nie wiem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [?]Dexter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [?]Dexter Znajdź więcej post'ów przez  [?]Dexter Dodaj [?]Dexter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [?]Dexter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

A my cN gramy tak Jaro : o atlon 1000 czy 1100 mhz,396 panieci no i gdzies wiecej niz 100 fps na 1024x768 no i spoko chodzi
Vol ma tak samo, smooth gra na duronie 800 , ramu tyle samo, ale Smooth i Vol w domq tesh graja , Nosek ma slabiaka on ma chyba 700 durona i 256 ramu no i ze 100 fps tesh.I to sa kompy w caffe naszym, a tera u nas w miescie powstal drugi CN i tam bedziemy wszyscy grali na 1000 dusronach czy atlonach i 256 ddr i wlasny bedziemy mieli pokuj . Fajnie bedzie

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

jaj

qrde mam nawet q kompa na 1.2 ghz 256 ddramu geforcie 64mb mx400 wyciągam 120 fpsoof na 1200-1048

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:11.    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions