Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Ile czasu powinna trwac mapa na klanowce
Ile czasu powinna trwac jedna mapa na klanowce?
You do not have permission to vote on this poll.
15 min 2 11.11%
20 min 2 11.11%
25 min 1 5.56%
30 min 13 72.22%
W sumie: 18 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Ile czasu powinna trwac mapa na klanowce

Pytanie jak w tytule. Na ile - znajac Tribes 2 - szacujecie optymalny czas grania jednej mapy w czasie KLANOWKI?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 00:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

A moge poprosic o jakies uzasadnienie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JAKuS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

iha ;]

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
A moge poprosic o jakies uzasadnienie?


Daje glos na 15 min.
Ciekawie by mecz wygladal ... krotkie dema by byly ;p.

__________________
http://www.tribes.fn.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 12:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JAKuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JAKuS Znajdź więcej post'ów przez  JAKuS Dodaj JAKuS do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

To ja sobie z glosowaniem i komentarzem poczekam, az pare osob sie wypowie... Mam bowiem ochote przeforsowac w ladderze mecze o nieco innej dlugosci niz obecna i jestem w stanie dosc konkretnie to uzasadnic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

30 min- można wtedy jakoś rozwinąć skrzydła, chociaż czasami prowadzi to do hekatomby klanu słabszego .....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
remiq
Farmer



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Szczecin

30 min. Jakoś inne opcje to dla mnie zbyt krótko. Chociaż muszę przyznać, że w żadną klanówkę w T2 nie grałem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil remiq Znajdź więcej post'ów przez  remiq Dodaj remiq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać remiq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
savko
Spinfuzer



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oulu, Finland

15 minut

Też w żadna nie grałem, ale zakładając, że klanówka stresuje dwa razy bardziej niż zwykłe granie na publiku, dłużej niż kwadrans może być szkodliwe dla zdrowia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil savko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do savko Znajdź więcej post'ów przez  savko Dodaj savko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać savko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

mi sie wydaje ze gramy po 20min mapka Ale nie jestem pewien, bo moze 25. W kazdym razie wolalbym grac 30min bo mozna nie dosc ze wiecej pograc to i czas na wprowadzenie zmian taktycznyych jest

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 17:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YZK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: olsztyn

30 min
mapki sa pewnie duze, graczy w jednej druzynie tez pewnie duzo, zeby wypracowac dobra akcje potrzeba czasu
krocej to tak jakby grac w UT klanowke tdm 2 min, wygrywa ta druzyna, ktora miala lepszy respawn

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YZK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YZK Znajdź więcej post'ów przez  YZK Dodaj YZK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać YZK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

A ile jest teraz ?
Nie wiem imo 30min bylo by ok. W koncu to calkiem spora gra. Imo nawet mozna by 45min dac na mape to by sie gracze sie bardziej meczyli ;) Bardziej by normalny mecz sportowy przypominalo i podczas kilku mapowych rozgrywek wymagalo zmian + wytrzymalosci.

W kazdym razie ponizej 20 to imo raczej smiech ;P Co jak co ale zeby klanowka T2 trwala krocej niz UT to jakos sie nie je.

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Teraz jest 20 minut. I wlasnie chce zrobic mala rewolucje. Przyczyna jest nastepujaca:

W T2 mozna przyjac bardzo rozmaite taktyki walki. Kazda z druzyn ma swoja. Prawodpodobienstwo, ze moja druzyna ma taktyke optymalna wobec taktyki przeciwnika jest wlasciwie zerowe. Liczba taktyk jest tak duza, a dzialania przeciwnika w skali mapy tak trudne do uchwycenia, ze ok. 5 minut meczu mija, zanim czlowiek wypracuje sobie poglad na sytuacje. Teraz mozliwe sa dwa warianty:

a) moja taktyka jest ok, to oni sie pomylili. QL

b) moja taktyka nie jest ok.

Przypadek drugi boli, bo team jako team moze byc lepszy, a przegrywa gdyz przypadkiem przeciwnik wybral z wielu taktyka akurat te, przy ktorej nasza sie nie sprawdza. Jak wspominalem, w 5 minucie wiadomo, co i jak. Tyle, ze przeciwnik majac dobrana taktyke jest w ofensywie. Zanim sie go odepchnie, mija kolejnych 5 minut. Kolejne 5 minut moja druzyna realizuje nowa taktyke-antidotum. Czesto efekt jest opozniony o kilka minut. Gdy to podsumuje wychodzi, ze przy 20 minutach bardzo trudno o globalna zmiane taktyki w odpowiedzi na akcje przeciwnika. Chodzi mi tu szczegolnie o taktyki z przesunietym w czasie efektem oddzialywania. Po prostu nawet zdajac sobie sprawe z bledu juz w 5 minucie odparcie przeciwnika, przygotowanie i realizacja taktyki oraz jej efekt tak sie przeciagaja, ze... mecz sie konczy. Dlatego jestem za 30 minutami, gdyz wowczas bedzie wieksze pole do popisu jesli chodzi o strone taktyczna meczy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 00:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qter Horda
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

NIc dodac nic ujac glosowalem na 30 minutek. Jeszcze jest jedna rzecz dosyc wazna. Wchodzi sie w klimat bitwy czasami czlowiek wpada na klanowke z miasta z wywalonym ozorem. w czasie pierwszych 5 minut gra sie calkiem calkiem ale wiadomo daleko od ideału bez rozgrzewki a 5 minut przy 20 meczu to tak jakby kosztkasz zchrzanil jedna kwarte ups. 30 jest dobrym pomyslem.
daje rozwinac skrzydła.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2003 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qter Horda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qter Horda Znajdź więcej post'ów przez  Qter Horda Dodaj Qter Horda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qter Horda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Akurat brak czasu na rozgrzewke to chyba nie najlepszy argument

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2003 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qter Horda
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Yavor bez jaj co nie wszyscy moga pograc przed meczem takie życie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2003 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qter Horda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qter Horda Znajdź więcej post'ów przez  Qter Horda Dodaj Qter Horda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qter Horda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:18.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions