Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Warszawa hmm szkoda slow...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[STER]Kirk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Warszawa hmm szkoda slow...

Hmmm czy gracze z Warszawy nie maja za duze mniemanie o sobie...
Nie mowie o wszystkich ale to da sie zauwazyc w duzej ilosci graczy z Warszawy ze jak przyjezdzaja do miejszego miasta ( wiochy ) mysla ze sa najlepsi...
nagle jak trafia na lepszego gracza od siebie wyzywaja go od chearow
az mi sie chce z takeigo czegos smiac zalosni sa...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Kirk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Kirk Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Kirk Dodaj [STER]Kirk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Kirk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Talking Śmierc gorolom ;)

Gorole (m.in warszawiacy)- sam ich fakt istnienia jest zalosny . Powszechnie wiadomo (no moze nie) ze na Slasku mieszkaja najlepsi fragerzy. Jestem przekonany ze cziterzy mieszkaja poza granicami tej wspanialej krainy geograficzej. Slyszeliscie (czytaliscie) kiedys gware kaszubska w cs, nie? bo nie potrafia wlaczyc pc . Ja sie na warszawiakow nie gorsza, ze maja w herbie pol kur.... kobiety, pol dorsza


ps. jesli kogos obrazilem to sorry, nie mialem tego na mysli, to byl zart.

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 14:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

heheh aj jestem z w-wy i nie jestem dobrym graczem

jestem cziterem

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Kirk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

hmm nie chodzi mi o wszystkiwch graczy z wawy tylko o czesc bo
wqrza mnie ich pewnosc siebie jak przyjada do (wiochy) to mysla ze sa najlepsi czy cos takiego...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Kirk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Kirk Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Kirk Dodaj [STER]Kirk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Kirk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
azazel.kt
KAMIKAZE TEAM , FIGHTER



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

muehehe !

hmm... też gram z warszawy - w klanie, w którym są ludzie z różnych krain - i ci najlepsi w kt (neme i scop) nie są w wawy...

Jedna uwaga !
Jak "wiocha" przyjeżdża do warszawy to też uważa, że jest TheBeściak --> bez obrazy.


P.S. tak poważnie - bądźmy ponad podziałami, znieśmy wszelkie granice - Jesteśmy Polakami ---> grajmy na to konto

__________________
Człowiek strzela - Pan Bóg kule nosi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil azazel.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do azazel.kt Znajdź więcej post'ów przez  azazel.kt Dodaj azazel.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać azazel.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

Ludzie z wawy:
to jest zaraza u nich epidemia
A ciapa napewno albo siedzi w domu albo ma jakis super lek

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Jestem ze 100licy Kirk i nigdy sie jeszcze nie spotkalem z czyms takim na serwerach....

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ooooo TRAPPER jest z warszawy a zachowuje sie jakby mieszkał na jakiejś zapadłej wiosce..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mazoor
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hiehiehie zawsze kolesie z wiekszego miasta mysla ze sa najfajniejsi i najzajebistsi

jak robilismy turniej w quaka to przyjechalo kilku niby mistrzow , caly czas pytali sie o nagrody, regulamin , bluzgali czemu nie ma ich ulubionych mapek i wogole takie bzdury
potem jak przegrali w 1 rundzie
to nastepnym pociagiem pojechali do domu

a motto takie - strzezcie sie ludzi z malych miasteczek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 21:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
azazel.kt
KAMIKAZE TEAM , FIGHTER



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Hahaha robicie panowie stowarzyszenie przeciwko Warszawie... śmieszne to trochę...

Macie jakieś kompleksy czy jak ? ---> joke.

Przeczytajcie to co wyżej napisałem i przestańcie generalizować.

Amen.

__________________
Człowiek strzela - Pan Bóg kule nosi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil azazel.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do azazel.kt Znajdź więcej post'ów przez  azazel.kt Dodaj azazel.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać azazel.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

robicie z igly widly ja jestem z wawy i nie uwazam sie za jakeigos figo fago teges majonez mam szacunek do innych graczy niezwazam na to skad sa...

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 23:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Ludzie z wawy maja zbyt duze mniemanie o sobie ? ee ;> mam tam kilka fajnych ziomkow i nie zauwazylem tego !

PzDrO dla moich ziomali z wawy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

eeeeeeeee ja mam super lek... fak... **** ide do jakiegos specjalisty najlepiej do weterynarza on mnie naprafi

a co do trapera to jakbyscie go poznali to ten topic dotyczylby jego a nie ludzi z w-wy bo to jemu wydaje sie ze jest debesciak a na arenie pl to jest srednim sredniakiem ...

ale to niema znaczenia .... Ludzie z Polski Laczmy sie a nie walczmy ze soba !

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
eeeeeeeee ja mam super lek... fak... **** ide do jakiegos specjalisty najlepiej do weterynarza on mnie naprafi

a co do trapera to jakbyscie go poznali to ten topic dotyczylby jego a nie ludzi z w-wy bo to jemu wydaje sie ze jest debesciak a na arenie pl to jest srednim sredniakiem ...

ale to niema znaczenia .... Ludzie z Polski Laczmy sie a nie walczmy ze soba !



AMEN...

sredni sredniak dobre

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Smooth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto

First Person Perspective

Kirk nie badz taki okrutny dla nich
Za duzo masz pewnie streswo w domq
Zartuje oczywiscie
Kirk ty tez tak sie zachowujesz jak przyjezdzasz do Mrągowa (wiochy) ale dostajesz o takiego wiesnieka jak Smooth

__________________
+/- Smooth|CN r0x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Smooth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Smooth Znajdź więcej post'ów przez  Smooth Dodaj Smooth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Smooth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Re: Warszawa hmm szkoda slow...

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]Kirk
Hmmm czy gracze z Warszawy nie maja za duze mniemanie o sobie...
Nie mowie o wszystkich ale to da sie zauwazyc w duzej ilosci graczy z Warszawy ze jak przyjezdzaja do miejszego miasta ( wiochy ) mysla ze sa najlepsi...
nagle jak trafia na lepszego gracza od siebie wyzywaja go od chearow
az mi sie chce z takeigo czegos smiac zalosni sa...



ehheeh a co masz program ze widzisz z kad jest kolo na servie??

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Re: Warszawa hmm szkoda slow...

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]Kirk
Hmmm czy gracze z Warszawy nie maja za duze mniemanie o sobie...
Nie mowie o wszystkich ale to da sie zauwazyc w duzej ilosci graczy z Warszawy ze jak przyjezdzaja do miejszego miasta ( wiochy ) mysla ze sa najlepsi...
nagle jak trafia na lepszego gracza od siebie wyzywaja go od chearow
az mi sie chce z takeigo czegos smiac zalosni sa...



I co jak Kirk bylo zaprosiles Traperka na herbatke

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

kUVA LUDZIE NAJLEPSI FRAGERZY TO SA Z AVGANISTANU Z KLANU ALKAIDA !

Tak na powaznie to nielubie czegos takiego ze jak ktos jest z innego miasta to jest brany za frajera outsajdera wiesniaka takie to typowo polskie i komunistyczne myslenie dzielenie na klasy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

warszawa r0x i koniec!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 08:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nights.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wwa, Imielin-Natolin

kirk a wogole to skad ty jestes?? Bo chyba z Wwa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 09:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nights.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nights.kt Znajdź więcej post'ów przez  nights.kt Dodaj nights.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nights.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

quote:
Napisane oryginalnie przez nights.kt
kirk a wogole to skad ty jestes?? Bo chyba z Wwa

On z gdanska chyba jest.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Kirk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

nie z Ketrzyna
smooth pedrylu niech ja ciebie dorwe ty dzieciaku...
ale czy ja tak sie zachowuje oj smooth przeginasz palke...
jutro pogadamy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Kirk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Kirk Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Kirk Dodaj [STER]Kirk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Kirk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

eeeee ludzie z polski r00x a nie z w-wy a wogole to alkochol r00x !!!! piwo vodka r00x !

ps. pisze to juz lekko najepany i skopcony LoL !

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

co za lamerski topic....
ja zaloze zaraz podobny np. "Ludzie nie grajacy na wsadzie to flety". I wyjdzie cos bardzo podobnego. Panowie ktos narzekal na staczanie sie polskiego Cs'a, i zakladanie przez ludzi pokroju Krika takich topicow mocno sie do tego przyczynia...

Do moderatora: Eot

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The!
Nv| member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
heheh aj jestem z w-wy i nie jestem dobrym graczem

jestem cziterem


oo Ciapa dałeś jakiś znak życia ty wogole żyjesz Qtahu

__________________
The^ king

Email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 00:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil The! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do The! Znajdź więcej post'ów przez  The! Dodaj The! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać The! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

tyaaa zyje tylko ze slizgu sie zwalniam zwolnienie dam ale i taak sie zwolnie sadze ze nawsz kochaNY OLAFEK dam mi wolne do 20 ale i tak mi to nie wystarczy do nauki a tym semestrze musze sie wziasc wkoncu przed ostatni i do tego w maju juz wolne i biby we wrocvq... ja piero dzis gosciu zrobic imieninyt kroilo saie na beznadziej ale jednak wyszlo na zajebista impreze jutro impreza pojutreze impreze... ja *******e ciapa r00x !!!! LoL
o *****... NAJRANAY PIJANY ZPIGULONBY . ..... LoL !!!!
we wrocq najlepsze bibyt najlepsze panienki i najlepsze dragi !@!!!!!!

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 01:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Re: Warszawa hmm szkoda slow...

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]Kirk
Hmmm czy gracze z Warszawy nie maja za duze mniemanie o sobie...
Nie mowie o wszystkich ale to da sie zauwazyc w duzej ilosci graczy z Warszawy ze jak przyjezdzaja do miejszego miasta ( wiochy ) mysla ze sa najlepsi...
nagle jak trafia na lepszego gracza od siebie wyzywaja go od chearow
az mi sie chce z takeigo czegos smiac zalosni sa...



LOL...nie tylko warszaiacy tak robi.... to sie spotyka wszędzie....ludzie myślą ze są najlepsi i tyle....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 08:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Nie bede sie wypowiadal co do graczy , ale jedno mozna zauwazyc --> Warszawiak za kierownica , rozpoznawalny z daleka ! Co za brak kultury za kierownica !! Nie mam tu na mysli wszystkich , ale napewno duza ich czesc !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ech kitab nie przesadzaj ja jeżdze samochodem (na wsi oczywiscie ) to wcale nie jest tak źle

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Kitab
Nie bede sie wypowiadal co do graczy , ale jedno mozna zauwazyc --> Warszawiak za kierownica , rozpoznawalny z daleka ! Co za brak kultury za kierownica !! Nie mam tu na mysli wszystkich , ale napewno duza ich czesc !

bo w wawie byle kto nieda rady za kierownica!
bedziesz jechal jak ***** to prze******!
tzreba sie wpychac pzrejezdzac na czerwonych i wogole akcje odpierdalac! a jak jakis kolo z wioski do wawy przyjezdza t w szoku jest bo nie wie co sie dzieje!
A tak wogole to co ma prowadzenie samochodu do gry w cs?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 15:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:09.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions