Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > ...kalisz.mm.pl lodz.mm.pl
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
a do dziś nikt nie reaguje na wręcz wprost przyznanie się dark'a do używania tegoż softu... Pozdrawiam serdecznie


:>
To ze wiem jak to dziala nie znaczy absolutnie ze z tego korzystalem wiec nie widze problemu .

Poza tym odwiedzanie czasem stronki ogc tez nie swiadczy automatycznie ze ktos jedzie na czitach wiec nie gadaj mi tu :S


A w ogole moja wypowiedz miala charakter bardziej lekko prowokacyjny a nie ze sie do czegos tam przyznaje ... w sumie nie wiem, musial bym byc jakims debilem zeby na forum pisac ze jade na ogc , niesadzisz ?

Edytowane przez DARK_ANGEL dnia 23-05-2003 o godz. 21:13

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

no i dark wydalo sie ... podpisales si epod bana(na) pan forever wyluskal cie !!!! teraz juz nie bedziesz mogl tak zabijac .... radze zmien myszke spowrotem na a4teha bo znowu ogc bedziesz mial (niby)

buhahahahahah

Jak Dark ma OGC to i moja babcia ma ....

apropo ... ja tez mam ogc .... i gram bardzo ale to bardzo aktywnie na nim ...... PROSZE O BANA .... bo jak juz Angela o OGC posadzaja to ja padne z krzesla .... wiec i mnie mozesz posadzic .... n i przecie bronie teraz WIELKIEGO CZITERA !!!! no czekam teraz powiedz ze i ja mam OGC ... bede bardzo happy i zroboie se scrina by go dac w ramke i na sciane powiesic ....!!!!

sa smieszni ludiz ena tym swiecie .....

a tak na serio co do OGC to trzeba sie przyzwyczaic ... bo puki co ludzie z PB sa tak nieudolni ze nic z tym fantem nie zrobia i cziterow bedzie coraz wiecej ..... OGC zawsze bedzie o krok (kilka miesiecy ) przed nimi ... a jak znajda na nie lekarstwo to za moment wychodzi nowa wersja OGC ... takie bleden male kolo ...

ja tam juz nie gram w UrT puki nie wyjdzie nowa beta lub PB zacznie dzialac jak powinien

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hey_Dude_!
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: nieWielkie Ksiestwo Slawskie

Post

Heh a ja postawie sie za forever`em, bo z tego co piszesz drogi czax`ie wynika ze forever naklania do uzywania ogc umieszczajac linka na stronke tegoz badziewia.........hmmm to ja mam qll pomysl postuluje zbanowac nas wszystkich poniewaz gramy, i naklaniamy do gry w urban Terror ktoraz to moze powodowac dewiacje , sklaniac do naparzania do sasiadki z ump, i chodzenia po wysokosciach bez zabezpieczen co jest wysoce naganne z punktu widzenia pana od BHP....Przeciez to glupota, a ja widze bardzo dobra strone tego linka otoz zeby z czyms walczyc trzeba to poznac!!!!!, i dla mnie to co zrobil forever ma wlasnie taki wydzwiek poznaj wroga i z nim walcz!!, ja nawet jak mi w mailu tego linka wysle nie bede tego uzywal, jestem pewien czax ze ty rownierz!, a jak jakis lamus chce tego uzywac to i tak to znajdzie, ewentualnie forever zaoszczedzil mu 3 minuty szukania w google (sic!)

__________________
> Lamka Z Publika <

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hey_Dude_! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hey_Dude_! Znajdź więcej post'ów przez  Hey_Dude_! Dodaj Hey_Dude_! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hey_Dude_! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
[...wyciete bo sie zgadzam...]A w ogole moja wypowiedz miala charakter bardziej lekko prowokacyjny a nie ze sie do czegos tam przyznaje ... w sumie nie wiem, musial bym byc jakims debilem zeby na forum pisac ze jade na ogc , niesadzisz ?

Bomba DARK... problem w tym ze twoja prowokacja zmarła śmiercią naturalną a na moją prowokację mającą na celu co najwyżej zmobilizowanie adminów do reakcji - caaaala scena podniosła lament jaki to ja jestem g00pi...
No cóż: równi i równiejsi - jak u Orwella...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 05:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:45.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions