Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake II > czy ktos umie to zrobic? :S
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

czy ktos umie to zrobic? :S

wlasnie, ktos umie wyczyscic dzial z lamerii? moderator?!

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2002 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Claymore
quake2.fpp.pl
quake2.fpp.pl




Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Olsztyn

nie no kolesie mnie rozpierdzielaja
ale co mam rozmawiac o bana ?
bo zamykanie czy usuwanie topicow chyba zbyt wile nie da na tych wymiataczy :S

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2002 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Claymore Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Claymore Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Claymore Dodaj [FPP]Claymore do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Claymore prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

huh... ale sie z tymi nowymi zenada zrobila jak mnie nie bylo... a tera mam SDI to zaczne wreszcie grac na necie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2002 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Claymore
nie no kolesie mnie rozpierdzielaja
ale co mam rozmawiac o bana ?
bo zamykanie czy usuwanie topicow chyba zbyt wile nie da na tych wymiataczy :S



ano, beda dalej wymiatac, ale juz nie na bordzie... a o to chodzi

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2002 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bob the Great
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tram-


ano, beda dalej wymiatac, ale juz nie na bordzie... a o to chodzi


A o co dokladnie chodzi!?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2002 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bob the Great Znajdź więcej post'ów przez  Bob the Great Dodaj Bob the Great do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bob the Great prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Re: czy ktos umie to zrobic? :S

quote:
Napisane oryginalnie przez tram-
wlasnie, ktos umie wyczyscic dzial z lamerii? moderator?!


mnie to nie przeszkadza. przynajmniej jest sie z czego posmiac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 07:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Claymore
quake2.fpp.pl
quake2.fpp.pl




Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Olsztyn

to fakt
szczerze mowiac to poddaje sie bo z tego co widze to oni nigdy sie nie zmienia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 11:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Claymore Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Claymore Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Claymore Dodaj [FPP]Claymore do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Claymore prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

dzial q2 osiagnal swoje dno...
juz przestalo mnie to bawic

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum
dzial q2 osiagnal swoje dno...
juz przestalo mnie to bawic



to zadne dno w porownaniu do tego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX3
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Grajewo

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Claymore
(...) ale co mam rozmawiac o bana (...)


TAK

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX3 Znajdź więcej post'ów przez  eX3 Dodaj eX3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo


to zadne dno w porownaniu do tego




WEIRDO, spokojnie. Widzi cie cala Polska

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo


to zadne dno w porownaniu do tego



weirdo: twoje zachowanie jest coraz bardziej zalosne :-/
Po co kolesia ponizasz?
OBrazil Cie?
Z loga z servera wynika, ze gra conajmniej kiepsko ale nie zachowuje sie po chamsku itd...
Dopiero pozniej po twoim poscie sie wqrzyl i wcale sie nie dziwie.
Odpusc sobie, bo zaczynasz zachowywac sie, jak 13latek

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

przeczytaj tego loga jeszcze raz. jego zachowanie zaslugiwalo na pogarde m.in za upierdliwe floodowanie, nachalne prosby o dolaczenie sie do jego klanu

quote:
WEIRDO, spokojnie. Widzi cie cala Polska


pewnie masz racje

quote:
nie zachowuje sie po chamsku itd


PEPIS: SZKODA ZE NIE BEDZIESZ W KLANIE PRZYDAL BYS SIE ((((((((((((((
PEPIS: SZKODA ZE NIE BEDZIESZ W KLANIE PRZYDAL BYS SIE ((((((((((((((
PEPIS was railed by weirdo
PEPIS: SZKODA ZE NIE BEDZIESZ W KLANIE PRZYDAL BYS SIE ((((((((((((((
weirdo: hehe
PEPIS: gdzie ty chodzisz
weirdo: ?
PEPIS was railed by weirdo
5 minutes remaining in match.
PEPIS: pisalem
PEPIS: pisalem
PEPIS: pisalem
PEPIS tripped on his own grenade.
PEPIS: qwa
PEPIS was railed by weirdo
PEPIS: teraz moze bedzie lepszy wynik ale szkoda ze cienko gram i ze nie bedziesz w klanie (
PEPIS: teraz moze bedzie lepszy wynik ale szkoda ze cienko gram i ze nie bedziesz w klanie (
PEPIS: teraz moze bedzie lepszy wynik ale szkoda ze cienko gram i ze nie bedziesz w klanie (
PEPIS was railed by weirdo
PEPIS: teraz moze bedzie lepszy wynik ale szkoda ze cienko gram i ze nie bedziesz w klanie (
PEPIS was railed by weirdo
PEPIS ate weirdo's rocket
PEPIS: teraz moze bedzie lepszy wynik ale szkoda ze cienko gram i ze nie bedziesz w klanie


moze nie po chamsku ale moglem sie zdenerwowac

Edytowane przez weirdo dnia 18-03-2002 o godz. 21:11

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

Wierdo ma troche racji... gosc byl niewatpliwie upierdliwy... ja tez bym sie wqrzyl... i ta jego xywka... kojarzy mi sie z pe*is

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 20:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

wlasnie dlatego nie gram w q...
na kazda godzine grania 15min zabawy i 45min uzerania sie z matolami...
poza tym paputy na boardzie

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

Rap dal juz bana sneaksowi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 07:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tram-
wlasnie dlatego nie gram w q...
na kazda godzine grania 15min zabawy i 45min uzerania sie z matolami...



to graj na icpnecie. proporcje sa troche inne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 08:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
r@fee
v-ce Mistrz Polski w Q3



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Szczecin

Weirdo pokazales jakim jestes burakiem i starczy. Proponuje troche zluzowac. Wyjsc na dwor, pograc w pilke (szczegolnie ze ostatnio ladna pogoda na dworze). Jestem pewien ze na tym boardzie znalazloby sie kilku (nastu) graczy, ktorzy robia z toba to samo co ty z tym kelnerem. Nie masz jak sie dowartosciowac ?
Idz pochwal sie mamie bo tutaj na nikim nie zrobiles wrazenia

__________________
nie groze ci i nie bede bo slowa sa zbedne (c) infinite (luzny 60 kilogramowy kogucik wychodzacy z domu tylko na lokalno-powiatowe turnieje w q3)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 14:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r@fee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r@fee Znajdź więcej post'ów przez  r@fee Dodaj r@fee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r@fee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

cO WYŚCIE NAROBILI!!!!
oJ WCISNął misię trzymaj capslocka. Sorki
Jak mogliście pozbyć się takiego gościa jak sneaks???
Był prawdziwą perłą tego boarda. Piszę serio.
W duecie z wielkim bobem (podejrzewam zresztą, że to ta sama osoba, jeśli nie, to naprawdę rzadko spotykane braterstwo dusz) tworzyli tutaj naprawdę niezłej klasy kabaret opiewający tzw. scenę gier komputerowych. Kto tego nie rozumiał niech się (moim zdaniem) czuje zrobiony w wała .
Fakt, że zakładał topiki dla rozrywki a nie dla rozwiązywanie niewątpliwie ważkich problemów technologicznych i taktyczno-strategicznych nie usprawiedliwia moim zdaniem tego jak go potraktowano.
I tak:
- można włączyć opcję ignoruj
- można omijać topiki założone przez osobę, którą uważamy za durnia, chama czy co tam jeszcze
- można zamykać tematy i kasować posty (chociaż przy jego tempie, przyznaję było to trudne)
- można je czytać, i jak ja - się śmiać, śmiać i śmiać...
W końcu przeprosił za swoje zachowanie, i kto wie, może rzeczywiście trochę by przyhamował...
Ech, wy - smutasy...

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bob the Great
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Czesc slawek.dobrze ze pamietasz o capslocku to istotny element pisania na board-a.zapomniales napisac swoje imie z duzej litery np.Sławek ale ok to jeszcze przedzjdzie bez urazy to twoj wybor 0).ja nie jestem ta sama osoba co SNEAKS szkoda ze dostal bana byl bardzo symptaczynym kolega milo mi sie z nim na forum pisalo listy a teraz juz go nie bedzie uwazam to troche za niesprawiedliwe po co go banowac jesli nie lubisz czytac jego listow poprostu zamykaj oczy i przewin ekran w do! mozna ta strzalka w dol -> albo takim kolkiem od myszki ja mam takie kolo i moge przewijac strony raz mi sie zepsulo i tak szybko przewijalo ze nie moglem nic przecytac hEHE.pa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bob the Great Znajdź więcej post'ów przez  Bob the Great Dodaj Bob the Great do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bob the Great prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CybeR
pr0-wokator



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Crack / LE

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
I tak:
- można włączyć opcję ignoruj
- można omijać topiki założone przez osobę, którą uważamy za durnia, chama czy co tam jeszcze
- można zamykać tematy i kasować posty (chociaż przy jego tempie, przyznaję było to trudne)
- można je czytać, i jak ja - się śmiać, śmiać i śmiać...



albo mozna go po prostu zbanowac

ale mysle ze ten ban to troche za pozno... w koncu nie czytal chyba regulaminu boarda ale przeprosil i okazal skruche...

__________________
"I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CybeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CybeR Znajdź więcej post'ów przez  CybeR Dodaj CybeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CybeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
Rap dal juz bana sneaksowi...


GG

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bob the Great
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum


GG


Czesc [FPP]ZimZum zobacz ile juz listow napisales!! TO juz sa 4 tysiace listow to moim zdaniem strasznie duzo rzecywiscie gratuluje tobie tej ilosci moge powiedziec GL GOOD LISTY. heheh.pa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 19:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bob the Great Znajdź więcej post'ów przez  Bob the Great Dodaj Bob the Great do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bob the Great prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
Rap dal juz bana sneaksowi...


ban na tym bordzie to rarytas... sneaks jestod dzisiaj moim idolem, jesli go dostal

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez Bob the Great

Czesc [FPP]ZimZum zobacz ile juz listow napisales!! TO juz sa 4 tysiace listow to moim zdaniem strasznie duzo rzecywiscie gratuluje tobie tej ilosci moge powiedziec GL GOOD LISTY. heheh.pa.



coraz mniej smieszne to sie robi...

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

huh... do dzis myslalem, ze Sneaks to idiota, a Bob to anomal robiacy sobie zlewki... ale zaczynam tracic pewnosc.. nie wierze w teorie 'kabaretu' , ale dzis stracilem pewnosc co do bob'a... po banie dla sneaksa nie jest jush potrzebny...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Burning
ale dzis stracilem pewnosc co do bob'a... po banie dla sneaksa nie jest jush potrzebny...

To znaczy co nie jest potrzebne? Wielki Bob czy ban dla niego?
DziamDziam - brachu:
Komentarz do Twojego posta by Wielki Bob był... no nie chcę przeklinać... podobał mi się szalenie. Nie wiem czemu się obruszyłeś i nie uznałeś tego za zabawne. Ja uśmiałem się do łez
Tylko popatrz: masz 4000 postów a gość trafia akurat na ten gdzie napisałeś tylko 2 litery - dziwisz się że kpi? Dla mnie to kandydat do złotego posta gdyby przyznawano tutaj takie nagrody.
A Ty nie masz się czym przejmować, bo przecież prawie wszyscy Cię tutaj znają, a odkąd odblokowałeś sobie oceny, widać że nawet szanują.
Więc looz i keep smiling
Bob The Graeat jest naprawdę Wielki .
Nie wiem na 100% czy to młodzieniec walczący z trudną materią słowa pisanego, czy dorosły facet odgrywający komedię, ale w jednym i drugim przypadku kładzie na łopatki. W tym pierwszym swoją bezkompromisowością, ciągiem na bramkę, swego rodzaju niewinnością i tym co francuzi nazywają charme ; w drugim cudownym wyczuciem konwencji i duszy lamera oraz konsekwencją w budowaniu postaci. Sorki Bob, że pozwalam sobie na taką niby-analizę na Twój temat, ale chyba mi wybaczysz zważywszy na fakt, że nie używam tego przycisku po lewej stronie pod "TAB"
I powtórzę jeszcze - szkoda, że nie ma już Sneaksa - to był (a, co tam...) zaj.ebisty duet. To przez nich znów zwróciłem swe oczęta na q2 i zaczęła mnie korcić płytka z instalacją tej gierki...
Przy okazji - ktoś wie czy Raptor wypirzył go na zawsze, czy czasowo?

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

pisalem, ze bob nie jest potrzebny bo:
1. zbanowano Sneaks'a... wiec nie ma sobie z kogo robic zlew
2. teraz to bob irytooye...
a w ogole to dla mnie byla zenada a nie smiechy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek

To znaczy co nie jest potrzebne? Wielki Bob czy ban dla niego?
DziamDziam - brachu:
Komentarz do Twojego posta by Wielki Bob był... no nie chcę przeklinać... podobał mi się szalenie. Nie wiem czemu się obruszyłeś i nie uznałeś tego za zabawne. Ja uśmiałem się do łez
Tylko popatrz: masz 4000 postów a gość trafia akurat na ten gdzie napisałeś tylko 2 litery - dziwisz się że kpi? Dla mnie to kandydat do złotego posta gdyby przyznawano tutaj takie nagrody.
A Ty nie masz się czym przejmować, bo przecież prawie wszyscy Cię tutaj znają, a odkąd odblokowałeś sobie oceny, widać że nawet szanują.
Więc looz i keep smiling
Bob The Graeat jest naprawdę Wielki .
Nie wiem na 100% czy to młodzieniec walczący z trudną materią słowa pisanego, czy dorosły facet odgrywający komedię, ale w jednym i drugim przypadku kładzie na łopatki. W tym pierwszym swoją bezkompromisowością, ciągiem na bramkę, swego rodzaju niewinnością i tym co francuzi nazywają charme ; w drugim cudownym wyczuciem konwencji i duszy lamera oraz konsekwencją w budowaniu postaci. Sorki Bob, że pozwalam sobie na taką niby-analizę na Twój temat, ale chyba mi wybaczysz zważywszy na fakt, że nie używam tego przycisku po lewej stronie pod "TAB"
I powtórzę jeszcze - szkoda, że nie ma już Sneaksa - to był (a, co tam...) zaj.ebisty duet. To przez nich znów zwróciłem swe oczęta na q2 i zaczęła mnie korcić płytka z instalacją tej gierki...
Przy okazji - ktoś wie czy Raptor wypirzył go na zawsze, czy czasowo?



omg, ile pisania... ja sie boje pytac jak wygladala Twoja praca magisterska (wygladala wogole? )

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bob the Great
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Burning
pisalem, ze bob nie jest potrzebny bo:
1. zbanowano Sneaks'a... wiec nie ma sobie z kogo robic zlew
2. teraz to bob irytooye...
a w ogole to dla mnie byla zenada a nie smiechy...



Ad 1. Sneaks byl jednym z wielu uzytkownikow tego forum... =)
Ad 2. To ze Cie ktos irytuje to nie znaczy ze trzeba od razu banowac...
Ja jestem zazenowany czytajac posty troche innego typu , mimo tego nie prosze o zbanowanie uzytkownikow ktorych wypociny mnie zenuja.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bob the Great Znajdź więcej post'ów przez  Bob the Great Dodaj Bob the Great do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bob the Great prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:27.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions