Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Serwery
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez sp4
no tak, wlasnie szukalem tych tajwanskich serwerow.... jeszcze ten w chile i argentynie ma spoko ping... jakby co, to znajdziemy dodatkowo kilka w krolestwie bhutanu i kataru, laos juz czeka w kolejce


lehehe kolega dobrze puentuje

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 04:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

eee

quote:
Napisane oryginalnie przez sp4
no tak, wlasnie szukalem tych tajwanskich serwerow.... jeszcze ten w chile i argentynie ma spoko ping... jakby co, to znajdziemy dodatkowo kilka w krolestwie bhutanu i kataru, laos juz czeka w kolejce


No może ty Sp4 nie grasz na serwerach w Zimbabwe Namibii lub w Burkina Faso ale może ktoś będzie chciał sobie tam pograć ?

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no ja w to watpie swiety bo ja najmniejszy ping tam mam 500 i inni zapewne tez chyba że maja łacze 2mb i wzwysz

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Nie bierz tego na serio

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
no ja w to watpie swiety bo ja najmniejszy ping tam mam 500 i inni zapewne tez chyba że maja łacze 2mb i wzwysz


Mój post miał trochę charakter: ironiczny, żartobliwy

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

spoko nie wziołem tego tak na serio

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Zimbabwe Namibii lub w Burkina Faso ale może ktoś będzie chciał sobie tam pograć

ale jakbys znalazl jakas namibie, albo inna etiopie, to ja chetnie se tam popykam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2002 20:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Madness
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Kalisz

www.madness.dat.com.pl

__________________
Zapraszam na moją strone o grach

Zapraszam na moje forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2003 16:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Madness Znajdź więcej post'ów przez  Madness Dodaj Madness do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Madness prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Mad
rtcw.fpp.pl
rtcw.fpp.pl




Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kalisz

ale tych serwerow teraz malo :/ szkoda koniec rtcw

__________________

[KmH]Clan |rtcw.xg.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2003 22:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Mad Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Mad Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Mad Dodaj [FPP]Mad do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Mad prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
o_O
szszsz



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: kosz ?

You see a grave. You read: Here lies rtcw, killed by et.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2003 00:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil o_O Znajdź więcej post'ów przez  o_O Dodaj o_O do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać o_O prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cheester_reborn
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

pytanko

Czesc byc moze nieliczni i starzy wyjadacze beda mnie pamietac z pod xywy "CHeeSteR".

Chcial bym sie zpayatc czy scena zwyklego RTCW jeszcze istnieje i czy graja tu jacys ludzie bo z mila checia bym powrocil ale czy jest do czego ?

Czy nadal wystarczy zainstalowac patche map packi i moge gracjak keidys czy jedynie moge podziwiac serwery z nielicznymi graczami ktorzy tak jak i ja kochaja stara wersje i zwykla rtcw ?

Prosze o odpowiedz

CHeeS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2005 15:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:58.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions