Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Poradnik jak postawic serwer
Czy Poradnik do serwa powinien powstac???
You do not have permission to vote on this poll.
TAK 11 91.67%
NIE 1 8.33%
W sumie: 12 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
CrasH
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Angry Poradnik jak postawic serwer

Czesc to znowy ja,
Wiem ze na temat postawienia serwa bylo juz ze 100topicow, ale bylo malo odpowiedzi czyzby adminowie skrywali swoje tajemnice przed nowymi niedoswiadczinymi (jak ja) adminkami??


Mozliwe z tego co wiem to nie ma jeszcze w polsce profesjonalnego opisu jak posttawic wlasny serwer a szkoda i z supportem tez jest ciezko jesli ktos z zainteresowanych to przeczyta to prosze o skierowanie mojej prosby do rozpatrzenia najchetniej umiescil bym taki support u mni ena sajcie ale moze byc tez na fpp wszystko jedno oby byl i dzialal!!!!!


Najgorsza jest cisza jesli ten topic po prostu umze znaczyc to bedzie ze nie macie na celu dobra polskiej sceny RTCW tylko dbacie o wlasne 4 litery i nie chcecie sie dzielic jakze cenna wiedza, przydaly by sie komedy po POLSKU w koncu jestesmy patriotami!!!

__________________
Marek Kulesza
Webmaster Serwisów:
http://www.wolfenstein.tvknet.pl
http://www.halflife.tvknet.pl
Kontakt: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 23:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CrasH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CrasH Znajdź więcej post'ów przez  CrasH Dodaj CrasH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CrasH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]Falek
www.kmh-clan.prv.pl



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawka :)

Talking TAK!

według mnie powinien być ponieważ sam chce zrobić serva i nie wiem co i jak (kumacie KmH Clan server 2)

__________________
[KmH] 4 ever!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]Falek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]Falek Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]Falek Dodaj [KmH]Falek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]Falek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking Re: Poradnik jak postawic serwer

No nie napiszę że chcę postawić KmH Clan Server 3, bo i na jedynce mało kto szpila, ale wiedzy nigdy za dużo.

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[PGr]ch
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Question Re: Poradnik jak postawic serwer

Ale o so chodzi ? W czym tkwi problem ? Jaki OS ?

Ostatnio dopomoglem/odpowiadalem na pytania przy stawianiu serwerow, ale imho nie jest to skomplikowane.

A co do konfiguracji - sa na necie pliki konfiguracyjne, gotowe, nie przesadzajmy - jest komentarz po angielsku, nawet ja potrafie to zrozumiec

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 21:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [PGr]ch Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [PGr]ch Znajdź więcej post'ów przez  [PGr]ch Dodaj [PGr]ch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [PGr]ch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CrasH
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Wiesz nie chodzi mi o to ze jest po angielsku, bo sam moge wejsc na gameadmins i przetlumaczyc chodzi mi o to ze nikt w polsce nie zrobil czegos takiego na oczywiscie wieksza skale. tak jak to ma miejsce na CSPL - strona o Counter Strikeu dla niewtajemniczonych.




Samo napisanie poradnika nie jest azz takir trudne, chodzi o to zeby byl to naprawde dobrze napisany poradnik a nie zerzniete od kogos jakies za przeproszeniem go.......

Nie wiem co jest z metalnoscia polakow ze nie chce sie im czegos takiego pisac!!!

__________________
Marek Kulesza
Webmaster Serwisów:
http://www.wolfenstein.tvknet.pl
http://www.halflife.tvknet.pl
Kontakt: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CrasH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CrasH Znajdź więcej post'ów przez  CrasH Dodaj CrasH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CrasH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CrasH
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Doslownie plakac mi sie chce Wlasnie zakonczylem wywiad z tworca wolf runnera i z tego co sie dowiedzialem w stanach serwery nie sa tajemnica kazdy moze napisac do admina z prosba o udostepnienie plikow *.cfg i moze liczyc na pomoc Nie TO CO W POLSCE....



Widze ze duzo ty nie wskuram tak wiec sam no moze z pomoca kolegi napiszemy ten config nasze confiigi beda dostepne na mojej stronei ale to pozzniej jeszcze zdaze wam zdac relacje!!!

__________________
Marek Kulesza
Webmaster Serwisów:
http://www.wolfenstein.tvknet.pl
http://www.halflife.tvknet.pl
Kontakt: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 02:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CrasH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CrasH Znajdź więcej post'ów przez  CrasH Dodaj CrasH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CrasH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking

Czekamy więc na info - ja chyba sam pogrzebię po necie, bo mnie zaintrygowaliście...

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 10:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[PGr]ch
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez CrasH
Doslownie plakac mi sie chce Wlasnie zakonczylem wywiad z tworca wolf runnera i z tego co sie dowiedzialem w stanach serwery nie sa tajemnica kazdy moze napisac do admina z prosba o udostepnienie plikow *.cfg i moze liczyc na pomoc Nie TO CO W POLSCE....



Widze ze duzo ty nie wskuram tak wiec sam no moze z pomoca kolegi napiszemy ten config nasze confiigi beda dostepne na mojej stronei ale to pozzniej jeszcze zdaze wam zdac relacje!!!



A kto powiedzial ze u nas sa tajemnica ? Chyba powaznie przesadzasz - nie dalej jak 2-3 dni temu moje cfg (w roznej formie ) udostepnilem THC i AGD, wiec bez przesady - kto Ci nie chcial pokazac konfigow ?

A co do robienia "wlasnych" konfigow, to przepraszam bardzo ale co innego wymyslisz niz to co jest na necie ? Chyba kolejnosc wpisow, bo w innym poscie piszesz ze nie jest problemem tlumaczenie z angielskiego. Co do konfigow PB, to na oficjalnej stronie jest zalecany konfig, chcesz to skorzystaj, nie to nie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [PGr]ch Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [PGr]ch Znajdź więcej post'ów przez  [PGr]ch Dodaj [PGr]ch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [PGr]ch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:06.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions