Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > terro czy kanter?
Kim wolisz grac?
You do not have permission to vote on this poll.
Terro! 33 30.56%
Counter-Terro! 34 31.48%
obojetne oby w wygrywajacym teamie 8 7.41%
obojetne 33 30.56%
W sumie: 108 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Spidi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Poznań

Talking

Ja też wole terro bo mają w lebszym miejscu baze, tańsze bronie i lepsze ciuchy

__________________
Spidi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 08:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spidi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spidi Znajdź więcej post'ów przez  Spidi Dodaj Spidi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spidi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RzYdEk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Warszawa

Wolę terrorystów ze względu na moją ulubioną briń czyli AK-47

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RzYdEk Znajdź więcej post'ów przez  RzYdEk Dodaj RzYdEk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RzYdEk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Tak, masz rację, AK to świetna"briń", w tej kwesti zdecydowanie lepsza od czegokolwiek innego...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mloody
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Chicago

Jestem początkującym graczem. Na początku gry wybiersam auto asign, chociaż jeżeli moja drużyna przegrywa nie przejmuję się i mam nadzieję, ż kolejną rundę wygramy, a ja nauczę się kolenych rzeczy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 03:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mloody Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mloody Znajdź więcej post'ów przez  Mloody Dodaj Mloody do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mloody prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

LOL czuje sie troche dziwne gdy po kilku miesiacach nieboecnosci loguje sie na to forum i widze ..... topic z kilkoma moimi postami ... no co wy jak mnie nie bylo to nic sie nie dzialo ?

A tak na powaznie to swietne uczucie pograc w CS'a po dluuuugiej przerwie , tylko szkoda ze forma nie taka ! Witam wszystkich ponownie !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez Coen Hunter
LOL czuje sie troche dziwne gdy po kilku miesiacach nieboecnosci loguje sie na to forum i widze ..... topic z kilkoma moimi postami ... no co wy jak mnie nie bylo to nic sie nie dzialo ?

A tak na powaznie to swietne uczucie pograc w CS'a po dluuuugiej przerwie , tylko szkoda ze forma nie taka ! Witam wszystkich ponownie !



vitamy

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grean
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Spidi
Ja też wole terro bo mają w lebszym miejscu baze, tańsze bronie i lepsze ciuchy

A co to, pokaz mody ?

__________________
GG: 1652185
Tlen_ID: gr34n
E-mail: [email protected]
Site: www.grean.prv.pl
SoGamed: Grean@SoGamed

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grean Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grean Znajdź więcej post'ów przez  Grean Dodaj Grean do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grean prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

heh... moj post gdzies tam na gorze jest juz nieaktualny... od dluzszego czasu naciskam przy wyborze 5tke. nie ma sensu dochodzic do silniejszej druzyny.

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2003 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YZK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: olsztyn

ja zawsze dochodze do przegrywajacych, ale po kilku minutach moja druzyna przewaznie prowadzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2003 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YZK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YZK Znajdź więcej post'ów przez  YZK Dodaj YZK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać YZK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez YZK
ja zawsze dochodze do przegrywajacych, ale po kilku minutach moja druzyna przewaznie prowadzi


wow... ale ty jestes dobry...

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2003 07:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YZK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: olsztyn

ano gra sie troche...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2003 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YZK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YZK Znajdź więcej post'ów przez  YZK Dodaj YZK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać YZK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

YZK to ty musisz byc zajebisty... respect

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2003 17:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

moze ma admina?

a serio to wystarczy w T wygrac 2-3 rundy i juz CT (np na Aztecu) boi sie atakowac i łatwiej wygrać

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2003 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez YZK
ano gra sie troche...


olaboga... lame.

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2003 07:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YZK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
YZK to ty musisz byc zajebisty... respect


bez przesady... jednak musze powiedziec, ze grac potrafie

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer
olaboga... lame.


sam jestes lame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2003 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YZK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YZK Znajdź więcej post'ów przez  YZK Dodaj YZK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać YZK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez YZK
bez przesady... jednak musze powiedziec, ze grac potrafie

sam jestes lame



nie no... sorka... po prostu jestem pod wrazeniem twoich umiejetnosci... zrobilo to na mnie az takie wrazenie! woW! nauczysz mnie?

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2003 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

buhahahah ale polewka, yzk chyba nie zauwaza ironii Waszych wypowiedzi i twardo stoi na swoim

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2003 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YZK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer
nie no... sorka... po prostu jestem pod wrazeniem twoich umiejetnosci... zrobilo to na mnie az takie wrazenie! woW! nauczysz mnie?


nie mam czasu i nie chce mi sie

[SPECNAZ]Koras: widze ze twardo sie trzymasz z kumplami, nawet nie sprawdzisz, z kogo sie nabijasz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2003 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YZK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YZK Znajdź więcej post'ów przez  YZK Dodaj YZK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać YZK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Koras
buhahahah ale polewka, yzk chyba nie zauwaza ironii Waszych wypowiedzi i twardo stoi na swoim


quote:
Napisane oryginalnie przez YZK
nie mam czasu i nie chce mi sie

[SPECNAZ]Koras: widze ze twardo sie trzymasz z kumplami, nawet nie sprawdzisz, z kogo sie nabijasz



sorry yzk... ale jestes debilem... nie obchodzi mnie to jak grasz... czy to dzieki tobie heaton i element cos umieja.. ale jestes taki arogancki ze zle sie robi. zadna to roznica czy cos umiesz... ale dla mnie jestes nikim- jestes mniej warty od kazdego n00ba.

jak jestes wiecej wart to pokaz ze masz poziom... nie mysl ze to co mowisz robi na nas wrazenie.

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2003 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YZK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: olsztyn

sorry fr3zzer, ale to ty sposrod nas dwoch jestes debilem, dobierz sobie jeszcze dwoch kolejnych dzieciakow i zrobimy podobna pope jak Mr.Kato na naszym forum... bo to na to samo wyglada

udowadniac swoich umiejetnosci nie musze, wiem na co mnie stac i ci co mnie znaja tez uwazaja mnie za ponadprzecietnego gracza

btw. kim sa heaton i element?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2003 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YZK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YZK Znajdź więcej post'ów przez  YZK Dodaj YZK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać YZK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jozek00
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Tu.

Talking

Wole terrorystów bo jest kałach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2003 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jozek00 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jozek00 Znajdź więcej post'ów przez  jozek00 Dodaj jozek00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jozek00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez YZK
sorry fr3zzer, ale to ty sposrod nas dwoch jestes debilem, dobierz sobie jeszcze dwoch kolejnych dzieciakow i zrobimy podobna pope jak Mr.Kato na naszym forum... bo to na to samo wyglada

udowadniac swoich umiejetnosci nie musze, wiem na co mnie stac i ci co mnie znaja tez uwazaja mnie za ponadprzecietnego gracza

btw. kim sa heaton i element?



poddaje sie. jaja se robisz... albo jestes debilem. nie chce mi sie nawet dalej z toba dyskutowac.

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2003 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mloody
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Chicago

NOOB

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer
sorry yzk... ale jestes debilem... nie obchodzi mnie to jak grasz... czy to dzieki tobie heaton i element cos umieja.. ale jestes taki arogancki ze zle sie robi. zadna to roznica czy cos umiesz... ale dla mnie jestes nikim- jestes mniej warty od kazdego n00ba.

jak jestes wiecej wart to pokaz ze masz poziom... nie mysl ze to co mowisz robi na nas wrazenie.




JAKIEŚ PROBLEMY Z NOOBAMI???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 03:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mloody Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mloody Znajdź więcej post'ów przez  Mloody Dodaj Mloody do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mloody prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

Re: NOOB

quote:
Napisane oryginalnie przez Mloody
JAKIEŚ PROBLEMY Z NOOBAMI???


niah... sorka tak mi sie jakos powiedzialo

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SakiS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rzeszów

zalezy jaka mapa jakie skladay jakie pingi i ale chyba raczej a juz sam nie wiem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2003 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SakiS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SakiS Znajdź więcej post'ów przez  SakiS Dodaj SakiS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SakiS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fazi_Fizol
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Wrocław

Ale wy tu *******y piszecie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 10:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fazi_Fizol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fazi_Fizol Znajdź więcej post'ów przez  Fazi_Fizol Dodaj Fazi_Fizol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fazi_Fizol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Korvax
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

Heaton i Element to ludzie(chyba), ktorzy zajmuja sie nielegalnym handlem bronia, a oprocz tego serwuja wysmienite heady
To dla tych, ktorzy nie wiedza

__________________
@mail: [email protected]
GG: 8540
|<0rV4><
!!!6R455 r u l e z !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Korvax Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Korvax Znajdź więcej post'ów przez  Korvax Dodaj Korvax do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Korvax prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YZK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: olsztyn

dzieki, dobrze wiedziec kto moglby mi zawdzieczac cos co umie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YZK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YZK Znajdź więcej post'ów przez  YZK Dodaj YZK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać YZK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

Ja wole coutnerow bo czuje pewna satysfakcje po uwolnieniu zakladnikow z rak terrorystow. Czuje sie bardziej dowartosciowany i prawy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 23:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

wszedzie gdize mozna rushowac jak juz pisalewm w innym poscie lubie szybkie zgrane akcje ale najczesciej daje 5 tak jak wiekszosc
huh tylko czasami nieda sie wytrzymac po kilku rundach jezeli twoja druzyna ma 1 wygrana a twoj stats to 1 do 5 wszyscy ida do wygrywajacej druzyny i gra sie 10 na 8 takie sa polskie serwery pogon za fragiem nie czesto sie zdaza zeby ktos z duza liczba fragow chcial zmienic team a jak juz zmieni to wychodzi jaka z niego lamka (czeste na italy i aztec gdize bez zgrania mozna dostac ladnie po dupie) czesto mnie tez irytuje sposob gry nie ma czegos takiego ze T ochrania playera z bąbą i to on wybiera droge
imo niezlym pomyslem byl by szybki vote przed kazda runda na taktyke tak jak przy zmianie mapy a kto sie nie dostosuje do niego automatyczny kick przy okazji bardzo dobrze pol. scena miala by wycwiczone zgranie
no dobra koniec to tylko takie marzenie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2003 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:16.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions