Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Wszelkie Lamy Na Serwach !!!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
P@nther
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Ciechanów

Angry Wszelkie Lamy Na Serwach !!!!!

dzis weszlem z kolegą z klanu na serwer o IP 217.153.86.86:28980 w pewnym momencie dołączył do gry OPONA który zabijał wyłącznie osoby z jego druzyny ,
następnie jeszcze kilka osób poszło w jego ślady ( m.in. : =WaFFen= |SS| ; GONZI i buehehehe ) z czego ten ostatni używał kodów ponieważ był ubrany jak niemiec ale był brytyjczykiem i w ychwycenie go było bardzo trudne... zabijał przeważnei strzałem w plecy .... na tym serwerze niebyło możliwości głosowania ... mało tego - niebyło również admina !!!! godzinkę wcześniej byłem na tym serwerze i była podobna sytuacja albowiem dwóch gości z klanu R.I.P. zachowywało się niekulturalnie wobec spokojnych graczy któży chcieli przedewszystkim grac... jednak ci 2 goście wyzywali ich i kazdego kto stanął w obronie zwykłych graczy !!!! PROSZĘ WSZYSTKICH GRACZY I ADMINÓW O NIEDOPROWADZANIE DO TAKICH SYTUACJI PONIEWAŻ GRA STAJE SIĘ BEZNADZIEJNYM CHAOSEM A NIE ROZGRYWKĄ !!!! wszystkie lamy powinny być odrazu wyżucane z serwerów... Apelujędo wszystkich aby po zauważeniu takich ludzi natychmiast dopisywli ich do tej listy !!!!!!!!!

POSZUKIWANI :
OPONA
=WaFFen= |SS|
buehehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2004 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil P@nther Znajdź więcej post'ów przez  P@nther Dodaj P@nther do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać P@nther prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Skąd ja znam takie sytuacje... Za lamerstwao powinna byc kara dożywotniego zakazu gry...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2004 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

quote:
Napisane oryginalnie przez P@nther
POSZUKIWANI :
OPONA
=WaFFen= |SS|
buehehehe



Klan =WaFFen= |SS| czy jakiś typek z takim nickiem? Jakie miał barwy? Interesuje mnie to gdyż jestem z klanu WaffenSS (Czerwone <WSS> i żółto czerwony nick) i nie chce aby dostało się nam, sam osobiście jestem za zwalczaniem wszelkich chamskich zachowań

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2004 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
P@nther
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Ciechanów

nie taki gostek miał nick cały biały =WaFFeN= |SS|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2004 16:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil P@nther Znajdź więcej post'ów przez  P@nther Dodaj P@nther do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać P@nther prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
P@nther
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Ciechanów

uaktualnienie listy lam :
OPONA
=WaFFen= |SS|
buehehehe
plgn_SMUNAGA
RoMaSS
Van der .uri
|FanteX| P@zErA

Edytowane przez P@nther dnia 19-11-2004 o godz. 20:32

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2004 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil P@nther Znajdź więcej post'ów przez  P@nther Dodaj P@nther do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać P@nther prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrendzelF
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Warszawa

Lamy to straszne cioty... Psuja cala frajde z gry przez net...
Przeciaz gra przez net ma sluzyc do pracy zespolowej by zmiazdzyc przeciwnika a nie do robienia sobie jaj z porzadnych graczy!

__________________
....... No comments .............

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2004 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrendzelF Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrendzelF Znajdź więcej post'ów przez  FrendzelF Dodaj FrendzelF do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrendzelF prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

jak zwyle nie zgodze sie z wami mylici pojecia lama to koles ktory jest kiepski w grze i sie dopiero uczy takiemu kolesiowi tzreba pomodz. Wyjasnic, podpowiedziec ty PRO gracze.
Wy tu opisujecie chmskie zachowani i nie kultoralne.
I zgadzam sie z przedmówca taki grac powinien byc zbanowany
W CS jest wielka lista graczy zbanowanych w liscie.
nastepnie taka liste gdzie sa numery Steam ID orac nik i adres IP sa umieszczane na serwerach z permem.
Oraz kazdy moze miec wglad do tych plików i sprawdzic przed meczem np. czy koles nie oszukuje itp.

Sprawa prosta obrazasz nie umiesz sie zachowac . Nie grasz

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 01:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

quote:
Napisane oryginalnie przez morr
jak zwyle nie zgodze sie z wami mylici pojecia lama to koles ktory jest kiepski w grze i sie dopiero uczy takiemu kolesiowi tzreba pomodz.


Racja, jednak nie ja założyłem ten temat, nie ja go nazwałem, ja się tylko wpisałem pod wypowiedziami.

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
P@nther
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Ciechanów

tak ja to też rozumiem ale jesli ktoś uzywa jakis cheatów albo normalnie za kazdym razem wali w swojego - jesli sie ktos uczy to chyba zareagowal by jak sie pisze cos do niego - nawet jak by niewiedzial jak sie pisze to przestal by do swoich strelac - W tym temacie opisuje lamy czyli ludzi wiedzących o co chodzi ale chcących wyprowadzic z równowagi innych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil P@nther Znajdź więcej post'ów przez  P@nther Dodaj P@nther do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać P@nther prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
P@nther
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Ciechanów

jeszcze jedno !!! - nie myslcie sobie ze ja jestem idiotą - zalozylem ten temat aby się wpisywali ludzie zauwazą kogoś kto psuje całą frajdę z gry . Jestem też tolerancyjny ale jeśli jakis gracz przychodzi na serw i zamiast strzelac w przeciwnika strzela tylko do swoich to nawet jak jest początkujący to i tak to go nie usprawiedliwia , bo chyba każdy normalny człowiek wie z kim jest w teamie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil P@nther Znajdź więcej post'ów przez  P@nther Dodaj P@nther do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać P@nther prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
P@nther
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Ciechanów

Co do LAMY - to osba która przeszkadza innym w graniu a osoba ucząca się grac to jest tzw. LOL czyli początkujący !!!!!!!!!!!!!! TO WY MYLICIE POJĘCIA !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil P@nther Znajdź więcej post'ów przez  P@nther Dodaj P@nther do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać P@nther prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
P@nther
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Ciechanów

sory za mocne słowa ale się zdenerwowalem bo wlasnie wrocilem z serwa na którym był taki osobnik ... jeszcze raz sorry ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil P@nther Znajdź więcej post'ów przez  P@nther Dodaj P@nther do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać P@nther prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

osoba ktora zaczyna to nei LOL ale n00b.
a widac ze w temacie forow i zachowania na forum to p@nther jestes n00b ... wiesz do czego slozy opcja edytuj posta? do tego by nie walic posta za postem... zajebisty monolg

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
P@nther
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Ciechanów

Angry

no tak ja noob wez myślalem że tu są normalni ludzie ale jakoś nasze Polskie społeczeństwo niema za grosz kultury !!!!!!!!!!!!!!!!!! ... i w ten sposób zostalem sam w walce przeciwko wszystkim złośliwym lamom , noobom , lolom itp... ludzie ja chcialem zeby tu była lista ludzi który nieposzwalają zwykłym graczom grac !!! a nie chodzi mi o to żeby rozmawiać z kimś na temat tego kto jest lolem a kto nie... !!! i odzczep się od mojego stylu pisania !!! będe nadal walił post za postem jeśli będzie trzeba i nikt mnie niezrozumie o co mi właściewie chodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil P@nther Znajdź więcej post'ów przez  P@nther Dodaj P@nther do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać P@nther prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafael
zsuijileafaR



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Katowice

quote:
Napisane oryginalnie przez P@nther
no tak ja noob wez myślalem że tu są normalni ludzie ale jakoś nasze Polskie społeczeństwo niema za grosz kultury !!!!!!!!!!!!!!!!!! ... i w ten sposób zostalem sam w walce przeciwko wszystkim złośliwym lamom , noobom , lolom itp... ludzie ja chcialem zeby tu była lista ludzi który nieposzwalają zwykłym graczom grac !!! a nie chodzi mi o to żeby rozmawiać z kimś na temat tego kto jest lolem a kto nie... !!!

quote:

i odzczep się od mojego stylu pisania !!! będe nadal walił post za postem jeśli będzie trzeba i nikt mnie niezrozumie o co mi właściewie chodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ekhm...kto tutaj nie ma kultury, ten właśnie to pokazał. Ładne myślenie, jazda po polskim społeczeństwie...fajnie...ale kolego, zamiast oceniać i wyzywać innych SPÓJRZ WPIERW NA SIEBIE. Rzucasz się, że polskie społeczeństwo nie ma za grosz kultury, tak? A Ty jak pokazujesz swoją kulture?? Może podejściem "będe nadał walił post za postem, bo mi się tak chce!!", a ja poprostu tego nie rozumiem? Chłopie, nie jesteś szefem tego forum. Nie wyróżniasz się jakoś, nie masz żadnych specjalnych przywilei, więc nie wal posta za postem, jakbyś tutaj był szefem (zresztą i szefom tego boarda nie zdarza się zbytnio pisanie posta za postem). Takie są zasady i trzeba ich przestrzegać. A nieprzestrzeganie zasad również może być pojęte jako brak kultury...i co Ty na to?

Chcesz, to rób sobie taką listę, chwała Ci, powodzenia, ale nie rób z siebie "jedynego rycerza, który umieszcza tutaj nazwiska kolejnych złych graczy i walczy z wszechobecnym złem". Dziękuje bardzo za uwage .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafael Znajdź więcej post'ów przez  Rafael Dodaj Rafael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

"Jedyny rycerz" fajnie to brzmi, a tak przy okazji to co da robienie listy oszustów na forum? Czy przez to nie będą mogli oni grać? Zawsze można zmienić ksywkę.

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
P@nther
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Ciechanów

Proszę admina o wykasowanie mnie i skasowanie tego tematu z forum jak sie mu niepodoba.... do tej pory serwis cod.fpp uważałem za najlepszy w polsce ale sięprzekonałem ze "tacy" ludie mogą być adminami... ( pomyśl trochę zanim coś powiesz ... wystarczy magiczne słowo proszę o niepisanie posta za postem a było by inaczej" nara wszystkim !!!!!
zostałem sam.... i nikt mnie niestara się zrozumieć ....
( prosżę admina o niedodawanie do tego post durnych komentarzy - DANKE )

( wiem że znacznie łatwiej jest krytykowaćale się powstrzymajcie !! )

Edytowane przez P@nther dnia 02-12-2004 o godz. 19:12

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil P@nther Znajdź więcej post'ów przez  P@nther Dodaj P@nther do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać P@nther prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafael
zsuijileafaR



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Katowice

MatSan, oczywiście sam troche wątpiłem w tworzenie takiej listy, bo czy zmiana ksywy jest czymś tak trudnym i skomplikowanym? No ale cóż...jak miał jakiś pomysł na stworzenie czegoś takiego, to czemu nie? Mogłoby podziałać choćby na tych gorzej myślących playerów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 19:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafael Znajdź więcej post'ów przez  Rafael Dodaj Rafael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez P@nther
Proszę admina o wykasowanie mnie i skasowanie tego tematu z forum jak sie mu niepodoba.... do tej pory serwis cod.fpp uważałem za najlepszy w polsce ale sięprzekonałem ze "tacy" ludie mogą być adminami... ( pomyśl trochę zanim coś powiesz ... wystarczy magiczne słowo proszę o niepisanie posta za postem a było by inaczej" nara wszystkim !!!!!
zostałem sam.... i nikt mnie niestara się zrozumieć ....
( prosżę admina o niedodawanie do tego post durnych komentarzy - DANKE )

( wiem że znacznie łatwiej jest krytykowaćale się powstrzymajcie !! )



czytajac tego posta niezle sie usmialem.
chlopie dlatego jestem adminem bo siedze dosc dlugo na tym forum [calym], moderowalem wczesniej dwa dzialy [sof, o niczym konkretnym], wiec nie zarzucaj mi tutaj ze cos mi sie nie podoba. powiedzialem poprostu bys nie pisal tych postow jeden po drugim. fakt bylo to troche w dopiekajacej tobie formie, ale wiecej luzu czlowieku.
i nie zamierzam mowic prosze do osoby ktora po zwroceniu uwagi mowi "odczep sie bo i tak bede robic tak jak bede se chcial".
co do serwisu cod.fpp mam tyle ze pomagam jesli cos jest nie tak w sprawie technicznej a nie merytorycznej wiec nei wiem czemu masz zarzuty ze to cale cod.fpp jest do kitu skoro masz tylko zarzuty do mnie.


jesli wg ciebie to co teraz napisalem jest durnym komentarzem to ekhmm.. faktycznie moze wtedy ci konto zbanuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 20:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
P@nther
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Ciechanów

nie zamierzam mowic prosze do osoby ktora po zwroceniu uwagi mowi "odczep sie bo i tak bede robic tak jak bede se chcial" - chcialbym tylko dodać chamskiej uwagi... i jak chcesz to mnie zabanuj bo i tak juz wiecej na forum niewchodze nara

sorx za błędy w texcie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil P@nther Znajdź więcej post'ów przez  P@nther Dodaj P@nther do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać P@nther prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

latwo dajesz za wygrana. na serwerze tez jak ktos ci zwroci uwage to wychodzisz z gry i mowisz ze juz wiecej tutaj nie wejdziesz?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

Sorki zawsze myślałem ze lamka to koleś który nie umie grac moja culpa
a noob to tylko inne określenie tego samego.
Co do kultury widać zawsze jak kto sie zachowuje gram od nie dawna w CoD wcześniej męczyłem CS i mam nawet klan oraz dostęp do serverow ( admin) tak nie tolerowane jest pisanie ( mrowienie ) przekleństw oraz chamskie zachowanie strzelanie do siebie i inne dziwne rzeczy ( wykozystywanie bagow gry ) za to dostaje się permy i nikt nie może zdjąć oprócz head admna, a ten i tak nie zdejmuje ponieważ mu sie nie chce uważam ze to dobre rozwiązanie.
Lecz w CoD jest inaczej na serverac ludzie przeklijaja strzelaja do siebie bez zadanych konsekwencji jeszcze gorzej jak znaja admina to już istny pogrom, potrafią zabić by wziąć sobie bron kolegi z drużyny sami admini tez dają wiele do życzenia. No cóż co gra to obyczaj.
( nie tyczy sie to wszystkich graczy tylko jakiś mały odsetek ludzi nie dojrzałych emocjonalnie )
Co do P@nther chłopie wyluzuj troszeczkę lub naucz się czytać bo jak nie to zanim osiągniesz 40 latek dostaniesz zawału.

Zobaczymy czy wejdzie stawiam 5 zł dla to ze wejdze czy ktos przyjmuje

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2004 08:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:39.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions