Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Ulubiona mapka!!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

base, beach
z niestandartowych to tank i mp_sphere (moja mapka :>>> )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.:SSMAN:.
Hunter



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking brige vs SUB

Ja tez sie wypowiem na ten temat.....
A wiec moja ulubiona mapa to SUB dlaczego??
Bo daje (mi) najlepsza zabawe, jest jedna z najladniej zrobionych mapek, widac ze maperzy troche sie pobawili z zrobieniem a robienie map to wcale nie taka prosta sprawa kto mi nie wierzy niech sciagnie GTK i sie pobawi

Co do "nie standardowych" to brige dlaczego?? moze to i gupi powod ale na niej smieje sie jak nigdzie

__________________
--- SSman byly czlonek SS (szarych szeregow), skazany przez trybunal w kopydlowie na 100 lat grania w Wolfa z pingiem 500, za nie jedzenie warzyw--

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 18:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .:SSMAN:. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .:SSMAN:. Znajdź więcej post'ów przez  .:SSMAN:. Dodaj .:SSMAN:. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .:SSMAN:. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Thumbs up

odfts - może graficzka nie specjalnie ,ale nie o to chodzi
airstrip -

Ale i tak najwiecej grałem w BICZA - zanim se fulla załatwiłem, to codziennie pamietam z jakieś 3,4 godziny (a było tego ze 3 miesiące)
No i jeszcze Assault oraz Depot są(były) git

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.:SSMAN:.
Hunter



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
może graficzka nie specjalnie

SUB?? ta mapa ma najwiecej detali i pierdulek ze wszystkich map
Gosc co to robil niezle sie nacharowal!!
Troche sie bawilem GTK wiec wiem heheheh..........

Policz ile na SUB jest rurek-siatek-pierdulek =]

__________________
--- SSman byly czlonek SS (szarych szeregow), skazany przez trybunal w kopydlowie na 100 lat grania w Wolfa z pingiem 500, za nie jedzenie warzyw--

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .:SSMAN:. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .:SSMAN:. Znajdź więcej post'ów przez  .:SSMAN:. Dodaj .:SSMAN:. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .:SSMAN:. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P.D.]SKIBI
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Czestochowa

Jak dla mnie najlepsza mapa zrobiona przez id to beatch , druga jest mp_ice , z nieoficjalnych tunra , ale to sie szybko zmienia

__________________
[P.D.]Skibi :: Paranormal Division ::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2002 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P.D.]SKIBI Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P.D.]SKIBI Znajdź więcej post'ów przez  [P.D.]SKIBI Dodaj [P.D.]SKIBI do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P.D.]SKIBI prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez [P.D.]SKIBI
Jak dla mnie najlepsza mapa zrobiona przez id to beatch , druga jest mp_ice , z nieoficjalnych tunra , ale to sie szybko zmienia


kurde tundra przeciez jest zwalona mapka - jak kolesie graja typu kazdy sobie to jeszcze jakos sie da ale jezeli axis sa zgrani to przez tunnel z Respawn'u nie przejdziesz! To raz a dwa to o ile mnie pamiec nie myli to do OBJ jest jedna droga - tzn jedna drabinka czy to czasem nie za malo??? Bo mi sie wydaje ze duzo za malo. Ale oczywiscie czesto spotykam sie z opiniami ze tundra jest dobra bo jak moze byc inaczej skoro wiekszosc widziala tylko tundre i bridga!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2002 09:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wiedzmin
Blah?



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: 1-2 maja bede na bemowie:)

mnie tam sie najbardziej poboda, hmm mapa taka aby se mozna bylo oraz i np. no i ale dla beach

__________________
robcie to dalej lamusy a zygow bedzie wiecej


hwdp - honor w duszy policjanta zle psy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2002 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wiedzmin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wiedzmin Znajdź więcej post'ów przez  Wiedzmin Dodaj Wiedzmin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wiedzmin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez Wiedzmin
mnie tam sie najbardziej poboda, hmm mapa taka aby se mozna bylo oraz i np. no i ale dla beach


No w sumie o to w tej grze chodzi

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2002 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.:SSMAN:.
Hunter



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

Ja tam jestem nadal za SUB na sparach najlepiej gra mi sie tam alliantami ohh te akcje na 2 strony na raz =]

__________________
--- SSman byly czlonek SS (szarych szeregow), skazany przez trybunal w kopydlowie na 100 lat grania w Wolfa z pingiem 500, za nie jedzenie warzyw--

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2002 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .:SSMAN:. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .:SSMAN:. Znajdź więcej post'ów przez  .:SSMAN:. Dodaj .:SSMAN:. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .:SSMAN:. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P.D.]SKIBI
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Czestochowa

quote:
Napisane oryginalnie przez Chrumkules


kurde tundra przeciez jest zwalona mapka - jak kolesie graja typu kazdy sobie to jeszcze jakos sie da ale jezeli axis sa zgrani to przez tunnel z Respawn'u nie przejdziesz! To raz a dwa to o ile mnie pamiec nie myli to do OBJ jest jedna droga - tzn jedna drabinka czy to czasem nie za malo??? Bo mi sie wydaje ze duzo za malo. Ale oczywiscie czesto spotykam sie z opiniami ze tundra jest dobra bo jak moze byc inaczej skoro wiekszosc widziala tylko tundre i bridga!



Tndra moze nie jest najbardziej dopracowana , ale jest (byla) grywalna , wlasnie dlatego ze byla jedna droga to byla niezla sieczka i to podwyzszalo grywalnosc.Jesli brac pod uwagę dopracowanie i przemyslenie mapki to zdecydowanie mp_tank ( i tu szacunek dla BadIdea ).

__________________
[P.D.]Skibi :: Paranormal Division ::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 00:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P.D.]SKIBI Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P.D.]SKIBI Znajdź więcej post'ów przez  [P.D.]SKIBI Dodaj [P.D.]SKIBI do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P.D.]SKIBI prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez [P.D.]SKIBI


Tndra moze nie jest najbardziej dopracowana , ale jest (byla) grywalna , wlasnie dlatego ze byla jedna droga to byla niezla sieczka i to podwyzszalo grywalnosc.Jesli brac pod uwagę dopracowanie i przemyslenie mapki to zdecydowanie mp_tank ( i tu szacunek dla BadIdea ).



ale skad mozesz wiedziec co jest grywalne a co nie skoro w nic innego sie nie grywa na serwerach - a grywalna to byla dlatego ze byla to pierwsza w miare wykonana mapka niestandardowa ktora sciagneli prawie wszyscy bo byli do tego zmuszeni(nie licze tu silo base czy carnage canyon albo Final Fight )! Zaloze sie ze jezeli Ardeny albo Mitchell bylyby grane duzo i czesto to grywalnoscia przebilyby tundre z 10x - Tundra jest grywalna ale tylko dla AXIS, wiec de facto jest zje.bana!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 10:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Wlasnie wrocilem z serwera TC na ktorym leciala mapa Toy Solider. Zabawa byla rewelacyjna, serwer wciaz pelny (ciezko sie bylo wbic). Na tej mapce jest jakis magnetofon, ktory mozna wlaczyc. Skonczylo sie na tym, ze wszyscy stali przy butelkach wina i tanczyli Goraco polecam te mapke wszystkim. Prawdopodobnie szybko sie znudzie, ale za to jaka jest swierza!

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2002 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nikramo
jedyny inteligentny



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświecim

Niestety przeglosowac na polskich serverac dm_toY jest prawie niemozliwe :/ dlatego poszlem na zagraniczne servery. Znalazlem fajny amerykanski server i na ktorym niestety ping nie schodzil mi ponizej 400 to i tak zabawa byla super. Oni grali na takich ustawieniach - 5sek respawn/ bez zyc/ pasek z uzyciem przedmiotu ( ten po prawej ) ladowal sie tam odrazu po strzale, game time 60min/ friendy fire OFF !! (na tej mapie to jest naprawde zalecane ). Gra tam to byla masakrra i kazdy pod koniec mial powyzej 200pkt a jeden ok850 Caly czas arty. pfy, flamery i ta odjazdowa myzyczka Naprawde cos pieknego Mam taki pomysl czy nei mozna by wprowadzic takich ustawien na jakims serverze PL ? Chodzby na probe, na 1 dzien , kazdy by mogl tam wejsc i sie wyszalec.

__________________
NOTHING.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2002 16:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nikramo Znajdź więcej post'ów przez  Nikramo Dodaj Nikramo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nikramo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:10.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions