Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Koordynacja w TDM
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (10): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jak widac inny kraj i inna kultura grania

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2003 18:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Smile

He he , dorobilśmy się już drugiej strony. To okazja by zastanowić sie nad kontynuacją tego wątku lub rzuceniem jakiegoś nowego pomysłu!
Myślę, że pierwotny temat jest nadal aktualny - o czym przekonała mnie choćby wczorajsza jatka na Sidewinder, to była rzeź- choć dyskutując we dwóch nic nie zdziałamy!
Nowy temat godny rozważenia , to nowe mapy. Te na których w wiekszości gramy obecnie są zdarte, jak stara płyta. To jest gra na pamięć z zamkniętymi oczami. I tutaj pytanko do naszego moderatora. Zróbmy taka małą sondę na temat najlepszej mapy w BHD, pod względem grywalności. Mam tu na myśli sytuację, w której jedna drużyna nie jest w stanie przejąć całkowitej kontroli nad kluczowymi punktami mapy(Sidewinder), przy jednoczesnym wykluczeniu sytuacji totalnej rzezi, tak jak (Clue Map) . Lub też ogólnie na najlepszą mapę?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2003 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Może dziś uda nam się coś zagrać wspólnie ? (jest weekend ) Możemy przetestować wspólne osłanianie się. Można odgórnie przyjąć że Ty pilnujesz przód i prawą (prowadzisz) a ja tył i lewą, reszta już podczas gry sama wyjdzie no i trzeba przetestować porozumiewanie się gestami.
Co do ankiety jestem za ( o ile będą chętni aby głosować).
Nowe mapy by się przydały bo "niektórzy" grają faktycznie w ciemno.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2003 18:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

zanim się spostrzegłem i znalazłem to już Cię nie było

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2003 21:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

i jeszcze jedno, są programiki do rozmów min. w grach tylko potrzebny mikrofon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2003 21:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Chętnie bym pogadał, ale jak już wspominałem mam za ścianą , więc komunikacja głosowa -przynajmniej w nocy- raczej odpada. Swoją drogą, jeśli masz namiar na taki komunikator, to byłbym wdzięczny. Muszę sie też rozejrzeć za dobrymi słuchawkami, to może nie trzeba będzie wrzeszczeć. Wracając do tematu, dobra mapa to podstawa. Pogadam z kameraden, może podzialą się dobrobytem. Mój ping mnie dobija , a raczej zabija. Trochę mam jednak daleko do servera. Co ciekawe do Hamburga jest dalej, a nie mam takiego opóźnienia? Jutro pogadamy a teraz, walę w kimono, bo muszę odespać tygodniowe zaległości narka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2003 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

co do komunikatorów to jeden roger wilco jest na najlepszej stronie o df:bhd a drugi na http://www.bhd.nowy-targ.com/pliki.php

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2003 12:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Panowie co tak narzekacie na tych z m60 i na snajperów ?
Snajperzy to przede wszystkim początkujący gracze wiec jeżeli biegnąc zmieniasz kierunki to maja niewielkie szanse trafienia, a poza tym nie spotkałem jeszcze snajpera który byłby na jakimś wysokim miejscu w statystykach mostu. A jeżeli chodzi o m60 to przecież tez możecie wziąść sobie tę giwerke i ogień na tłoki. Ja osobiście gram przeważnie medykiem i pomimo to że najłatwiej go zabić i ma najsłabsze uzbrojenie to i tak jestem na jednym z czołowych miejsc w/w statystyk. To tylko kwestia ogrania. Ajeżeli chodzi o wasze problemy z komunikacja to ściągnijcie sobie ts i bedzie po problemie. Acha jeszcze wspomnieliście o "prawdziwych nieśmiertelnych" wiec musze wam wyjaśnić że NIE MA KODÓW DO BHD MULTI to tylko kwestia pingów i lagów a nic tak bardzo mnie nie denerwuje jak cieńcy gracze ciągle płaczący że ktoś koduje. Pozdrawiam i powodzenia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2003 12:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

tmat: nie zgadzam się, że snajperzy to początkujący gracze. Żeby opanować umiejętność trafienia kogoś biegnącego, trzeba naprawdę długo ćwiczyć. Nieraz zdarza się pod koniec meczu, że snajper jest pierwszy, mając ok. 30-50 zabitych przy własnych 2-10 śmierciach (mówię np. z autopsji, ale nie tylko). Początkujący grają raczej jako gunnerzy albo CQB. Wystarczy nawet spojrzeć na ogólne staty MOSTu, że snajperzy wcale nie są gdzieś z tyłu. W tej chwili nie podam Ci przykładu, bo nie działa strona
Medyka też tak łatwo nie da zabić - bardzo szybko biega, a CAR15 czy M16 nie jest przecież złe. Poza tym medycy są z reguły na dość wysokich miejscach dlatego, że za uzdrowienia dostaje się dużo punktów, co w połączeniu z umiejętnościami gracza i dużo ilością tych uzdrowień daje masę punktów.
To chyba tyle mojego troszki przydługiego posta...
Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2003 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Cześć wszystkim.

Longbow,choć nie taka była moja intencja - oczym pisałem na wstepie-to jednak, nie do końca się z tobą zgadzam w tym co piszesz. Po pierwsze, kiedy na takiej mapie jak Sidewider trzech sniperów wali z trzech różnych kierunków, to nie pomogą - z całym szacunkiem- nawet salta, choćby ze zmianą kierunku w czasie lotu . Po drugie, chyba pisał o tym Radzioo, w niektórych przypadkach tak na prawdę M60 odbiera przyjemność gry. Pisałem nie o potepieniu sniperów i ganersów tylko o tym, by poprzez koordynację w danym team'ie przełamać fatalne skutki takiego układu i pokazać naprawdę coś fajnego, nową jakość , czy jak to inaczej nazwiemy. Reszta przyjdzie sama. Swoją drogą nie ma nic lepszego niż podejść snipera, ponapawać się widokiem i ożenic mu kosę między żebra . Salut

Edytowane przez Jaro(PL) dnia 15-09-2003 o godz. 21:35

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2003 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

LONGBOW : Mimo wszystko i tak twierdze ze snajperzy to PRZEDE WSZYSTKIM początkujacy gracze. Gra snajperem jest najłatwiejsza wiec każdy poczatkujacy z reguły zaczyna od niego (sam tak zaczynałem na demo), a na opanowanie zabicia biegnącego potrzeba naprawde bardzo mało czasu. A poza tym jak nie nazwać początkujacym gracza który grając snajperem w trybie TKOTH ułoży sie gdzies daleko na pustyni i ładuje do gości którzy akurat przypadkiem przebiegają i na podsumowaniu ma wynik 10\0, 0 minut w strefie i chocby jednego zabitego w strefie. Wcale nie chce tu pomniejszac roli snajperówbo w grze dobry snajper jest naprawde dużym wsparciem drużyny również w trybie TKOTH, ale jak nie nazwać nowicjuszem kolesia który nie wie o co chodzi w w/w trybie rozgrywki. A co do medyka to naprawde wydaje mi sie żę jest to najtrudniejsza do opanowania postac w grze i mimo to że jest szybki i tak jest narażony na najszybszą smierć(wybiegając do rannego masz w reku tylko apteczke a jak wiesz nie nadaje sie ona zbytnio do walki, no chyba że rzucisz nią wroga w oczy aby nie widział gdzie strzelac co da ci czas na sięgnięcie po broń). A co do M15 to w starciu z M60 ma mniejsze szanse choćby ze względu na mała pojemnośc magazynka, co jest szczególnie ważne przy walce na małe odległości przy dużej liczbie graczy. Na tym kończe swój króciutki post i życze powodzenia w grze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2003 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Acha. A jeżeli chodzo o statystyki MOSTa to w pierwszej dziesiątce jest 4 ludzi używających głównie M60, 3 car15, 2 M16 i dopiero na 10 miejscu dobry snajper używający M21. I to chyba wystarczy na odpowiedz gdzie w statystykach plasują sie snajperzy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2003 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Cze Logbow!
Szczerze mówiąc twoja wypowiedź, nie przeczy przecież temu o czym pisałem. Fakt , że z osobna sniperzy nie są szczególnie niebezpieczni. Chyba jednak nie zaprzeczysz ,że są mapy na których w większej ilości są denerwujący np. Sidewinder. W takim przypadku nie pozostaje nic innego niż wybrać sie na polowanie. Sam raczej nieczęsto sięgam po tą broń, i to bardziej dla odmiany, niż z zamiłowania. Z reguły używam CAR 15/M203. Może to kwestia wprawy i ogrania, ale narazie leży mi najbardziej. Czasami z powodów , o których pisałeś, wybieram - staram sie zwalczać tą pokusę- też M60 , choć uważam to rozwiązanie za niesportowe. Jedno jest pewne, leżąc ze snajperą człowiek niewiele się nauczy, co każdy tygrys w dużym mieście wiedzieć powinien! he he. Salut

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2003 07:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

Jaro(PL) - zgadzam się, nie przeczy i nie miałem takiego zamiaru sniperzy czasami wkurzają, ale trzeba po prostu 1-2 dobrych sniperów z drużyny, żeby wyeliminowali tamtych i będzie trochę spokoju. Jak dla mnie, to zawsze powinnien być choć 1 sniper w teamie (no może nie na takich mapach jak TightSituation (o ile dobrze pamiętam - taka maluuuutka mapa)).
tmat: cóż każdy ma swoją opinię odnośnie TKOTH - zgadzam się - tu sniperzy są trochę niepotrzebni. Oczywiście 1 (2 max) przyda się, bo mogą blokować drogę do strefy. Więcej - fakt, to jest nieporozumienie...
CAR15 czy M16 contra M60 - trochę to nierówne, ale piersze mają zooma (mały ale jest), za to M60 siłę ognia. Poza tym nawet 1 strzał z lekkich wystarczy do zabicia, trzeba umieć trafić (nie mówię, że nie potrafisz). Większość grających i niedoświadczonych strzela z M60 gdzie popadnie - skutek: 1 strzał na 10 w Ciebie trafi. Pozostali - no cóż, umiejętnie wykorzystują wyższość M60 nad inną bronią...
pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2003 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Więc i ja dorzucę swoje 5 groszy..... Nie mam zupełnie nic przeciwko gunnerom. Jedyne co mnie wkurza że facet który targa tak ciężką giwerę jest tak samo sprawny i zwinna jak CQB..... Gość z M60 powinien poruszać się 2 razy wolniej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2003 20:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

tmat może podasz swoją ksywkę z MOST ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2003 20:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Radzioo facet z CQB zamiast m60 targa ze sobą miny wiecej granatów i kupe życiowych problemów... więc wybacz mu że jest taki powolny choć i tak wydaje mi sie że jest ciut szybszy od gunnera. A co do ksywki to po prostu Tomek. Pozdrawiam i powodzenia w grze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-09-2003 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

aaa tam M16 kilka min i pęczek granatów to pikuś przy M60

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-09-2003 22:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

no i nie zapominaj że ten "chuderlak" z M60 ma jeszcze wykałaczkę do zębów która wygląda hmmm jak ręczna wyrzutnia p/pancerna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-09-2003 22:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

car15 z granatnikiem to chyba najfajniejsza bron w grze mozna prowadzic ogien ciagly, nie jak w m16 seriami a do tego mozna walic z granatnika, nie wiem mi ta bronia zawsze jakos ciekawie gralo, m60 nie umialem opanowac a z m16 nie moglem sie przyzwyczaic do serii a co do snajperek to juz w ogole rzadko kiedy udawalo mi sie cos trafic

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-09-2003 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

A co myślicie na temat noża!
Właśnie przed chwilą, jakiś nędzny typ chciał mi zajechać po plecach kosą. Niestety usłyszałem go i -żebyście to widzieli, ta rozpacz w gestach, zmiana na giwerkę, wszystko na nic - niestety odleciał z drabiny i więcej go nie widziałem
Albo to!
Idę sobie , a tu łup mi w plecy - działo się to na Mean Street - za chwilę to samo. Gostek łapczywy myślę sobie. Chociaż mnie to mierzi, poszedłem do zbrojowni, trochę pomarudziłem i wybrałem M21. Spoko , idę spacerkiem i rozglądam się za najwyższym domem w mieście . Spokojnie bez pośpiechu po szczebelkach na górę. Trochę znudzony kładę sprzęcik na dachu i filuję. Jest, gostek wysoko prawie w niebie. No to łup. Trochę się zaniepokoił. No to łup , gostek dostał karuzeli . Ładnie się obrócił , no to go łup. Fikął koziołka i znieruchomiał.
I tyle zachodu z powodu jednego gołębiarza.

Edytowane przez Jaro(PL) dnia 19-09-2003 o godz. 00:59

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 00:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

a mnie ryba czy M16 czy car.... i tak strzelam pojedyńczymi
aczkolwiek ostatnio męczę M16

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 02:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOG Sigan
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: W D***E

Red face MOST COOP

Jak chcecie grać zespołowo to most powinien być raczej COOPERATIVEM a nie TDM abo TKOTH w cooperativie wszyscy są razem i gra gitara!

__________________
Welcome to you SIGAN'os // Sigan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 06:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOG Sigan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOG Sigan Znajdź więcej post'ów przez  SOG Sigan Dodaj SOG Sigan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOG Sigan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Co fakt , to fakt i jest to jakieś rozwiązanie.
Ale te tryby rozwiazują sprawę z założenia. Nie o to chodziło, by wyważać otwarte drzwi. Dzięki za głos w dyskusji i zapraszam do oddania głosu na ulubioną mapę .Narka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 07:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

W coop to mogę grać w singlu z botami A wlaśnie Jaro, może byśmy poćwiczyli dziś wspólnie giere ? Wczoraj byla mala proba ale mialem napad na latanie z apteczkami Dzis pewnie też "pomedykuje" ale tylko troche

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 09:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Nie było źle, parę razy dałem Ci osłonę z dachu w Clue Map. Trochę też goniłem za Tobą, ale motorek miałem za wolny. W Mean Street zalewała mnie krew przy PSP B gdzie paru kolesi ściśnietych, jak śledzie w beczce ,ogrywało nas niemiłosiernie. Trzeba dokoptować jescze kogoś z M60 i rozwlić taki obciach. Co sądzisz by w trakcie gry nie latać non stop ze sobą, ale rozwiazywać doraźne problemy , jak ten o którym pisałem wyżej. Mniej będzie problemów , zwołujemy jescze kogoś z m60, krótka naradę co i jak, a potem rozwałka. Uzyskamy więcej swobody , a w razie czego robimy zgraną akcję. Jeszcze jedno, trzeba coś poradzić na cwaniaków grasujących przy punktach odrodzenia. Biega taki z M60 do zajechania i psuje humor. Wczoraj takiego kolesia sobie przypilnowałem i chyba to do niego dotarło. Ciekawe czy to był ping , ale stałem sobie z M60 za kolesiem , wpakowałem mu całą taśmę w plecy i nic! To nie była sprawa pingu, bo wiem że przy strzelaniu ze skosa w ruchu to się zdarza, ale tak to jescze nigdy nie miałem?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ciężko stwierdzić, ja mialem podobną sytuację wywalilem w goscia 2 magazynki z mojej M16tki i nic ale trzeci magazynek pomógl a walilem moze z 5 metrów....
A propos tego PSP.. szkoda że nie widzieliście jak ladnie ich zalatwilem z partyzanta Chlopaki byli zajeci ostrzalem wejscia, ja wlazlem przez dach, 2 granaty zza rogu (na schodach) i 2 krotkie serie i PSP byl moj (ostatni w rogu nie wiedzial co sie dzieje )
Co do siedzenia sobie na plecach to racja, lepiej opracowac szybka taktyke i udezac z nienacka z kilku stron jednoczesnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 10:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

I jeszcze jedno Jaro, zostalismy obaj wyroznieni na pierwszej stronie "megasajtu" bhd.fpp Poczytaj newsy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 10:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Gratuluję awansu w statystyce i nowej belki Salut!
Widziałem, widziałem bo w tym samym czasie kasowałem gości na galerii, więc droga była wolna. W tym samym czasie załatwiłem jescze gościa z nożem. He he

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Czyli mielismy pierwsza UDANĄ ZORGANIZOWANĄ akcję , oby tak dalej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 11:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:46.    Strony (10): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions