Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Jedi Knight > Statusy Serwerów na www
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Darth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question Statusy Serwerów na www

Mam pytanie, jak zrobić albo skąd wziąść takie coś co by pokazywało statusy serwów JK2, tak jak na stronach niektórych klanów. Wiem że całość jest zrobiona w PHP chyba. Jeśli ktoś wie o co chodzi to niech napisze. Z góry dzięki za odpowiedzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2003 12:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JEDI] Adam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Wloclawek

Odp:

Niewiem czemu to robie agg nigdy niepomugl mi zaden polak no ale kit..... Za to sie placi to sa skrytpy PHP i Java ale jest jedna strona z tym za DARMO - http://www.serverspy.net tam jest to za darmo

Powodzenia zyczy
Jk2mods team
www.jk2mods.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JEDI] Adam Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JEDI] Adam Znajdź więcej post'ów przez  [JEDI] Adam Dodaj [JEDI] Adam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JEDI] Adam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
serpico
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: DM6

Adam <cenzora> zo ty lache robisz? Niewiem jak jest na zaganicznych forach bo juz dawno tam niebylem, moze sie zmienilo, ale my tu sobie pomagamy, jestem zarejestrowany na 4 forach, jestem tam dlugo i za taki tekscir bys wylecial na zbity pysk... np na forum dotyczacego linuxa jest troche trudniej- za powtazajace sie pytania czy banalne pytania jest sie bluzgany ale bez przesady... przykro mi ze nikt ci niepomogl z polakow, ja jakbym umial zawsze pomagam i pomoge nawet tobie...moze zadawales zle pytania niewiem ale idea for jest taja by sobie pomagac jak tego niewidzisz to wy... znaczy wracaj na fora zagraniczne ...

Edytowane przez serpico dnia 15-07-2003 o godz. 00:32

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 00:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil serpico Kliknij tutaj by wysłać e-maila do serpico Znajdź więcej post'ów przez  serpico Dodaj serpico do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać serpico prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JEDI] Adam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Wloclawek

Wink jakis tam

Zwolnij troche mieszkam w polsce....fajnie ze ty jestes taki gosc ze pomagasz innyma ale do kogo ja sie tu niezwrucilem a bylo to duuuuuuuuuuuuuuuuuzo osub to slyszalem spie...... , odwal sie , niemam czasu dla amatorow , co ty se myslisz ze ja instysucja harytatywna albo Lem stwierdzil ze nie jest (moze nie lem ale ktos z tamtad lub sys admi) zainteresowana naszym projektem i ze to gowno... jak widac tym gownem sam RevenSoft sie zainteresowal i zapewnil nam wszystko co potrzeba... Nara fajnie ze sa tacy ludzie jak ty i nie wrzucaj bez podstawnie ludzia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 00:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JEDI] Adam Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JEDI] Adam Znajdź więcej post'ów przez  [JEDI] Adam Dodaj [JEDI] Adam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JEDI] Adam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
serpico
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: DM6

Gosciu jak bezpodstawnie?! Zrobiles lache Darthowi zesmu laskawie dal linka wiec cie za to najechalem bo to zachowanie godne lamy.... inna sprawa ze ciebie ktos tak potraktowal... szczeze mowiac to pierwszy raz sie z czyms takim spotykam zeby caly czas objezdzac ludzi czy jak mowisz tos ci napisal "spe.. "(wiadomo o co chodzi) dawno nieodwiedzalem tego fora i niewiem jakie cyrki sie tu dzieja ale takie zeczy sa niedopuszczalne !! Od 1.5 roku jestem na takich forach jak np tweak.pl, forum TS'a czy i nikt tak nigdy nietraktowal innego usera. Prawda zdazaja sie bluzgi za ciagle zadawanie tego samego pytania czy prozby o link ktory latwo mozna znalesc na googlu (mowa tylko o PL) ale konczy sie to tekstem w stylu "co uczulony na google?"... Adam niewiem jakie zadawales pytania wiec niemoge jednoznacznie stanac po twojej stronie ale napewno zaczolbym bluzgac osobe ktora napisala ci "spie" nawet jezeli spytales o adres oficjalnej strony jk2... ja zawsze pomagam jezeli umiem, jezeli nie to siedze cicho- patrz reszta postow w tym forum...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 00:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil serpico Kliknij tutaj by wysłać e-maila do serpico Znajdź więcej post'ów przez  serpico Dodaj serpico do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać serpico prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JEDI] Adam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Wloclawek

Slucah rozumiem twoje pretensie ale jezeli chcesz sie dowiedziec kilku imion i nazwkis oraz stanowisk gosc to wpadnij do mnie na forum bo tu niebede pisal ludzi ktorzy tak postepuja poniewaz sadze ze sa wsrod autorow fpp.pl albo juz dawno odzesli/lub ich wywalili ja nie jestem nahalny pytam tylko raz jezeli ktos mi powien nie to przepraszam za zajety czas ale jak prosze kogos o cos za darmo a strat by mu to nieprzynoslo a on mnie bluzga odrazu bo przypomina mu sie jak sam zaczynal i jak mial ciezko.... i twierdzi ze h z toba ja mialem ciezko wiec dlaczego ty masz miec lepiej.... to takie pszyslowie mi nachodzi na mysl "sam nie zezre a drugiemu nieda" THX panie macku z Lem - starczy ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 01:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JEDI] Adam Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JEDI] Adam Znajdź więcej post'ów przez  [JEDI] Adam Dodaj [JEDI] Adam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JEDI] Adam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
serpico
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: DM6

Cholera z tego co piszesz to straszne ku####wo cie tu spotkalo... ehh niebylo mnie tu jakies 8 miechow i juz sie chamstwo pozjezdzalo... ja swoja przygode z forami zaczolem min wlasnie od bordafpp i niebylo tak zle, w miedzy czasie zapisalem sie do innych i bylo ok. balem sie troche jak zapisywalem sie na tweaka.pl ale tam tez swietnie mie przyjeli... na kazdym forum mialem przynajmniej jedna powazna/goraca klutnie ale nikt nikogo niezjechal tak powaznie za zadanie pytania. zasada o ktorej wspomniales (ja mialem zle to inni tez), to do dzis sadzilem ze jest tylko w wojsku, jak widac przyszlo i tu... idea forum jest taka aby swobodnie wymieniac informacje co znaczy ze pomagac tez, jezeli ktos sie niezastosuje ja bede napewno z tym walczyl...

ps. mozesz podac linka do takiego tematu albo przeslac mi go na priva? strasznie mnie zszokowales tym ze ktos na forum odpie###la taka wioche...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 01:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil serpico Kliknij tutaj by wysłać e-maila do serpico Znajdź więcej post'ów przez  serpico Dodaj serpico do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać serpico prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JEDI] Adam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Wloclawek

odp..

ten przypadek ktory ci podalem byl juz dawno temu postaram sie tego juz nie roztrzasac derenwoje mnie taka sytuacje ze ja pomoge komus, on do czegos dojdzie a jak sie zwroce do niego to mam mnie gleboko gdzies a bylo juz takich ludzi wiele w jk2mods tu moze sie troche nie adekwatnie zachowalem lecz sadze ze jezeli by cie spotkala 1/3 tego co mnie to byc albo byl szczesiwy ze nie jestes zdany na lache czyjas a masz juz to co chciales i bys wszystkich olewal tak inni leaderzy teamow (ktore co prawda nie sa nawet jak 1/6 jk2mods a nosza sie wyzej od naszych ludzi) albo bys sie staral pomagac innym lecz bys byl juz ostrozny tak jak to teraz ja robie I wiem ze niejestem w tym zbyt mily ale jezeli ktos mnie przekona ze potrafi sie odwdzieczyc to juz inna gadka... powiem ci ze fpp.pl i lem.com.pl ma szczeze gdzies amatorow I nie pomaga im / daje informacij totalna olewka za to ravensoft wie ze ludzie zajmujacy sie modyfikacjami (darmowymi) dodaja duzo do ich gier i przdluzaja ich zywotnosc
w kazdym badz razie dzieki wielkie naszym polskim serwisa i niech ida tak dalej to nic juz w polsce niebedzie... Teraz ci moze wyjasnie kim jestem choc to niema znaczenia dla wielu

[JEDI] Adam zalozyciel i lider naczelny jk2mods teamu pod odzial ravencommunity jak sama nazwa mowi pododzial pododdzialu RavenSoft'u (troceh glupio to brzmi)

milej nocy
tempmy hamstwo bo sie szerzy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 01:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JEDI] Adam Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JEDI] Adam Znajdź więcej post'ów przez  [JEDI] Adam Dodaj [JEDI] Adam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JEDI] Adam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
serpico
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: DM6

To faktycznie chamstwo. na jk2mods i lemie niebylem wiec niemowe ale z tego co mowisz to prawdziwa wiocha tam... ja wychodze z zalozenia- pomagac kazdemu a jak sie trafi jakis ziomek co to mu pomoglem a on sie teraz stawia (czyt. wali teksty zebym glupich pytani niezadawial) albo inny wielki miszczu to go bluzgac jeszcze mocniej niz on mnie...
Ponki na tym swiecie byly i sa zabawa polega na tym by sie niestac jednym z nich... trza byc twardyn nie mietkim i sie niedac
Mozesz byc pewny ze ja cie niezbluzgam bez powodu a juz napewno nie za zadanie pytania. Nawiet jak zadasz pytanie jak bindowac czy jak adres ma oficjalna strona to odpowiedz bedzie ironiczna/sarkastyczna ale nie chamska...

Dobrej nocy...

Ps. A moze na tym forum zadales pytanie w stylu : E X, a z kim sie twoja siostra dzis puszcza?"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 01:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil serpico Kliknij tutaj by wysłać e-maila do serpico Znajdź więcej post'ów przez  serpico Dodaj serpico do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać serpico prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
serpico
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: DM6

Re: Statusy Serwerów na www

quote:
Napisane oryginalnie przez Darth
Mam pytanie, jak zrobić albo skąd wziąść takie coś co by pokazywało statusy serwów JK2, tak jak na stronach niektórych klanów. Wiem że całość jest zrobiona w PHP chyba. Jeśli ktoś wie o co chodzi to niech napisze. Z góry dzięki za odpowiedzi


Wracajac do tematu... Zawsze samemu mozna sobie cos takiego napisac... wystarczy znac php lub inny jezyk skryptowy i obsluge jakiejs bazy danych np. mysqla Jesli zakladasz serwer to w konfigu mozesz ustawic aby wszystkie informacje mowiace o tym co sie dzieje byly zapisywane do pliku... wystarczy tylko zeby napisac skrypta ktory nabierzaco bedzie odczytywal tylko te linijki ktore mowia o wygranym pojedynku i dodawal pkt. do bazy danych... proste nie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil serpico Kliknij tutaj by wysłać e-maila do serpico Znajdź więcej post'ów przez  serpico Dodaj serpico do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać serpico prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

boze adam... wywyzszasz siebie nad wszystkimi jak ****... ravencommunity ci pomoglo, bo taka ma role... w LEM nie ma czegos takiego, tylko strony o grach... i sadze, ze dlatego cie splawili... a w ogole tak opowiadasz, ze nie wiadomo o co ci chodzi... przedstaw sprawe jasno, co probowales zdobyc, od kogo itp. itd. Myslalem, ze jestes "kims", ale swoimi postami sie zblazniles w moich oczach... powiedziec ci cos ?? RavenSoft tak na prawde ma cie w dupie... Ravencommunity to pewien projekt co laczy z RavenSoft tylko nazwa i to, ze sa jego przelozonymi... Nie pomagamy amatorom ? Mhahaha codziennie dostaje z 10 mejli z pytaniami i conajmniej na polowe odpowiadam. Stawiamy servy rozne, by ratowac scene, dajemy informacje... zauwarz, ze innego servisu w Polsce nie ma. Ravencommunity ma taka role laczyc takie strony i projekty typu Jk2mods i wystarczy trzymac sredni poziom, by dali hosting, bo chyba nic wiecej nie oferuja. A w Polsce dobrze szukales ? Zapewniam cie jakbys dluzej poszukal, bys dostal co chcesz. A w ogole w Polsce nie ma strony typu "dajemy hosting stronom zwiazanymi z modyfikacjami itp. z grami wydanymi przez RavenSoft", wiec tak latwo nie jest. Jakby nie bylo ravencommunity pewnie RavenSoft tez by cie splawil. I nie mow, ze to polski narod hamski tylko ty masz taki charakter, ze kazdego irytujesz... gdzie nie wyskoczysz z takimi tekstami tam cie tak odbiora, zrozum to... zamiast oceniac innych sam siebie ocen... i nie dyskutujmy tu... jak chcesz porozmawiac zapraszam na moj nr GG 1482282

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2003 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

FPP.pl mogloby ci pomoc robiac WWW najwyzej, bo servera na download nie ma... ale pewnie nawet nie pytales o pomoc, bo jesli w LEM nie to cala Polska nie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2003 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JEDI] Adam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Wloclawek

ah ty nic kompletnie o tym niewiesz a sie wtracasz podam ci troche faktow... Zanim powstalo jedioutcast.lem.com.pl (czy jakos tak sry nie pamietam adresu) wiec dokladnie 4 dni przed powstaniem tej strony zglosilem sie w sprawie "hostingu dla fanow" tak to sie nazywalo lub jeszcze nazywa w kazdym badz razie... Wiec dostalem odpowiedz - NIE nie bedzie strony o jk2.... 4 dni puzniej pojawilo sie oto to oficialne centrum bylem okropnie wkurw.... no ale kij trudno sie mowi zaczolem szukac Free hostingu na polskich servach znalazlem kilka zaczolem dzialalnosc i jakos szlo (pod innym nickem) ale odkad pamietam zawsze robilem modyfikacje do gier i mam juz dlugi starz za soba (niestety nie w polsce) i znow sie przekonalem ze tu nieda sie wybic znudzilo mi sie prowadzenia servisu o jk2 przez 1 miesiac bo niebylo polskich serverow ani nic..... (jezeli grales w JK1 a watpie w to i miales SP/MP moda EP 1 to powinienes wiedziec ze EP 1 z JK1 to jest JK2 ! pod wzgledem jego opcij) jak juz to powiedziales zatargalem sie na ravencommunity o hosting itp..... tam sa dosc surowe zasady ale lepsze mody , teamy otrzymuja extra wsparcie np zwiekszaja strone itp.... Nie ukrywam ze znam kilku ludzi z Raven I EA ale to juz moj interes bo to sa kumple z Polski..... (zobacz se credits) i nic pozatym niewies.... Jak widzisz nasze moda sa zawsze o krok do przedu przed wszystkimi zawieraja nowe mozliwosci wiec raven nie jest naszym patronem ale trzeba przyznac ze sciaga pomysly i mniej wiecej mozna sie spodziewac jaki bedzie JKA mp bo to beda JA,MB,FM 2 mody razem "zmieszana" ktore stworza nowe MP i dlatego zalezy im na amatorach do tego stopnia ze im nawet hosting funduja bo maja pomysly za darmo... a FPP.pl ?! taki server ktory teraz jest a jutro moze go niebyc - niema graczy niema servisu no nie ?

P.s 10 maili ? i na 5 odpowiadzasz ja dostaje 25 maili srednio ! w tym meichu 314 i na kazdy odpowiadam nawet jak to jest glupie pytanie na ktore odpowiedz mozna znalesc na forum

P.s 2 pozatym do nas prawie nalezy caly SW TC projekt EP 1, EP 3, EP 4, EP 5 ,EP 6... prowadzic servis informacyjny kazdy potrafi a robic mody i uszczesliwiac ludzi tylko niektorzy (niebede sie smial ale postaraj sie to zapamietac)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2003 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JEDI] Adam Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JEDI] Adam Znajdź więcej post'ów przez  [JEDI] Adam Dodaj [JEDI] Adam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JEDI] Adam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JEDI] Adam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Wloclawek

xxx

aha

Chcesz pogadac zapraszam na ICQ , MSN albo AIM bo gg jest dla polakow tylko, tak samo jak wasz serwis

ICQ: 172660434
MSN [email protected]
AIM theJediAdam

maila se poszukaj na
www.jk2mods.com

Milej pracy......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2003 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JEDI] Adam Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JEDI] Adam Znajdź więcej post'ów przez  [JEDI] Adam Dodaj [JEDI] Adam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JEDI] Adam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
serpico
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: DM6

Chcialem tylko zalowazyc ze od 25.7 do 27.9 dzialal serwis Jediarea i jezeli chodzi o newsy to byl 10 razy lepszy niz lem, tez przyczynil sie do promowania jk2, wielu zaczelo wlasnie od tej strony... ale to takie sprostowanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2003 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil serpico Kliknij tutaj by wysłać e-maila do serpico Znajdź więcej post'ów przez  serpico Dodaj serpico do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać serpico prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JEDI] Adam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Wloclawek

odp...

Niewiedzialem o tym ale i tak rozmawiamy o Lemie i Paroowa prubuje mi pojechac po stanowisku jak sam soba wiecej nie znaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2003 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JEDI] Adam Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JEDI] Adam Znajdź więcej post'ów przez  [JEDI] Adam Dodaj [JEDI] Adam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JEDI] Adam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

adam mam do ciebie jedna prosbe... Pomysl troche... skoro 4 dni po twojej prosbe powstala strona smoga to chyba znaczy, ze juz wtedy bylo wiadomo kto ja robi itp., bo tego w 4 dni nie zdazy sie uzgodnic... wielkiego zbawiciela robisz z ravencommunity, a oni poprostu taki cel maja, wiec nic dziwnego, ze dali hosting... zapewniam cie jakby w Polsce byla taka strona bys dostal tez hosting... a moze nie ?? w koncu polacy to tacy hamscy i w ogole... dobrze, ze cos powiedziales, bo tak tylko marudziles nie mowiac o co chodzi... nie mowie, ze jestes jakies beztalencie tylko mowie, zebys popracowal nad soba, bo kurwica strzela jak sie czyta twoje wypowiedzi... nasle na ciebie chyba Kazsa

FPP.pl moze jutro nie byc ?? Ma chyba jedna z najpewniejszych sytuacji w polanda...

powody dawania hostingu sa troche inne, ale nie bede sie tutaj z toba o to klocil...

"extra wsparcie np zwiekszaja strone itp" bhaahahah to jak ja mam nazwac swoje wspracie skoro mam nieograniczone konto ?

Jestes w jednej rzeczy dobry, ale na szacunek od ludzi niestety nie zaslugujesz...

"prowadzic servis informacyjny kazdy potrafi a robic mody i uszczesliwiac ludzi tylko niektorzy" - a ja potrafie wygrac z toba w JK2 na kazdy mozliwy sposob - mialem najlepszy bilans k/d w ostatniej lidze i w kazdym spotkaniu bylem 1st w TFFA... i potrafie zadowolic dziewczyne w lozku, ale co bede ci mowil...

co do modow to jakis super extra pomyslow tam szczerze mowiac nie ma, na uznanie zasluguje, ze umiecie to wprowadzic w zycie...

to ze jestes jakims liderem blablabal nie oznacza, ze jestes lepszy i nie dziwie sie, czemu cie tu tak tratkuja

"Chcesz pogadac zapraszam na ICQ , MSN albo AIM bo gg jest dla polakow tylko, tak samo jak wasz serwis" to juz jest jakies zboczenie... czlowieku jak ci w ogole przechodzi przez gardlo polskie slowo ?! twoje podejscie przypomina mi zachowanie mojej rodziny podczas komuny "dobre, bo z importu"

obudz sie - jestes w polsce i smieszy mnie twoje uciekanie od polski, uciekanie przez internet...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 00:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JEDI] Adam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Wloclawek

do paroowy

no to jazda po stanowiskach ty masz nieograniczone konto ? I na walnym laczy hahahhah co co z tego ze masz nieograniczone jak tylko servis na nim mozesz prowadzic ktory jak sam kolego powyrzej powiedzial ze jest gorszy od jedi arena za co wy sie bierzecie takich stron jak wasze sa tys.... www.jk2review.com napewno im to lepiej idzie niz wam....

1st w team ffa buhahahahahahhah chyba w polsce SEX KING i Myuminkana rzadzili team ffa na swiecie

Darmowy hosting w polsce phi , brak MySQL, PHP ,PERL itd 1MB haha wasz hosting jest zalosny..... nawet ludzi z polski forum na lycos zakladaja bo tu niema gdzie....

To co ty mozesz a ja moge niepodlega watpliwosci bo ty tylko servis prowadzisz a ja robie mody na korych ludzie graja... (czasem nawet o tym niewiedza ) w koncu pamietaj GRACZE sa najwazniejsi

Cos ty sie tak rzucasz kilka komentarzy a ty odrazu do ludzi widac ze ci jeszcze nikt niepokazal jakie jest zycie
dobrze to ujoles uciekanie przez internet ale ja bym moze to nazwa innaczej aczkolwiek zblizone do tego..... no jasne jak znasz tylko jeden jezyk to zostaniesz tu ja niezamiezam i znam 3 jezyki i nie poto sie ich uczylem aby tu zostac

ostatnie na pozegranie..... zalosny jestes aby sie czepac ludzi twoj pierwszy comment byl na miejscu (jezeli wiesz o co mi chodzi )ale nastepne juz nie....

P.s jak myslisz poco mi gg jak moj team nie jest z polski ? nie czepaj sie szczegulow bo ja ci tylko na towj przedostatni post napisalem i staram sie ograniczac

aha co do tego hostingu na lem.com.pl to POWIEDZIANO MI ZE NIEBEDZIE SERWISU O JK2 kumasz ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JEDI] Adam Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JEDI] Adam Znajdź więcej post'ów przez  [JEDI] Adam Dodaj [JEDI] Adam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JEDI] Adam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

"SEX KING i Myuminkana rzadzili team ffa na swiecie " co z tego ?? ale to nie ty, nie bron sie innymi... tak w ogole to 1vs1 na darkside duel euro polscy gracze rozwalaja czolowke z CB, wiec nie wiem czy ten zachod taki boski

byles kiedys w ogole na jedi area ?? nawet nic nie mow, bo sie zblazniasz

znam jeden jezyk ?? boze... ty genialny jestes umiesz wywnioskowac po moich postach co potrafie... wiec rok temu na olimpiadzie jakiejs z niemca bylem 40, ale to bylo w polsce, wiec dla ciebie pewnie sie nie liczy... z angielskiego tez ucze sie w szkole i mam 5 co roku + 3 lata prywatnego

a ty jestes pala i tyle wiesz o ludziach i zyciu, ze... LEM cie poprostu splawil... smog nie stworzyl strony w 4 dni, tylko ja robil duzo czasu

po co ci gg ?? ty pewnie nawet przyjaciol w polsce nie masz, bo wszyscy polacy to narod do wybicia... widac, ze stara germanistka, wpaja ci jakies poglady z drugiej wojny *****... z tego co mowisz to internet to cale twoje zycie, bo w prawdziwym swiecie sami polacy - nie bedziesz sie znizal do ich poziomu i z nimi sie zadawal, nie ?

jak dla mnie to masz kompleks jakis... pewnie bili cie w podstawowce i nadal bija i chcesz stad uciec...

i co ty ciagle z tymi modami... mowie ciagle, ze masz do tego talent, ale jako czlowiek to szkoda slow...

jak slysze twoje wypowiedzi to zaluje, ze 16 lat temu nie przyplynal do nas langenort [tak jestem za aborcja]

"Darmowy hosting w polsce phi , brak MySQL, PHP ,PERL itd 1MB haha wasz hosting jest zalosny..... nawet ludzi z polski forum na lycos zakladaja bo tu niema gdzie...." co to znaczy "wasz" ? obudz sie, mieszkasz w polsce kretynie i to jest tez twoj...

a na tym koncie od lema moge trzymac zdjecia z wakacji i nikt mnie za to nie bedzie ganiac... wiec czemu mowisz jak nie wiesz ??

PODSUMOWANIE: najlatwiej jest uciec od problemow. Takie rozwiazanie wybieraja ludzie tchorzliwi i zalosni, ale na szczescie na scenie sa ludzie, ktorzy probuja ja orzywic, urozmaicic... najlatwiej jest sie poddac. I nie mow mi, ze jestem zalosny, bo osoby, ktore czytaja topic tak o tobie mowia mi na GG.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JEDI] Adam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Wloclawek

Odpowiedz

Ja nie twierdze ze zachod jest boski czy ja w jakims poscie o tym wspomnialem ???? nieprzypominam sobie a jak sie plotkami zajmujesz to juz twoja sprawa

Ja sie nie blaznie znam wielu ludzi ktorzy tak powiedzieli bo jak myslisz ze taki madry jestes to zobacz ilu polakow wogule niekorzysta z GG nie oglada polskich servisow bo sa one tylko mala czescia tego co oferuje serwisy sponsorowane przez NP JJ Entertainment (jk2files , soffiles czy nawet jk2review (ktory jest tez na ravencommunity a jest najlepszym zrodlem info o mapach i ludziach jakie znam w JK2) ale fajnei ze tlumaczycie to tylko troche slabo

Gratulacie z ta olimpiada ale kazs zapomnial ci powiedziec ze jest kompletnym glabem z niemieckiego a o mojem mamie ci opowiadal.... kim ona jest i co robi to ne twoj interes bo przekraczas juz pewna granice pozatym dlugo nie lubilem niemieckiego i ciagle sie go ucze nawet teraz bo nieznam na tyle dobrze co angielski

Nie zywie do lemu urazu ale mogli by chociaz poinformowac ze juz jest serwis albo bedzie i powiedziec "papa" i by bylo ok (ze ty takich prostych spraw nierozumiesz to naprawde prostak jestes)

Wlasnie po co mi GG ?! Mam przyjaciul wiele ale tylko z mojego miasta - niestaty i niepotrzebuje GG aby sie porozumiec z kolegami ktorzy mieszkaja niedaleko a w koncu niekazdego stac na Internet albo nawet na PC-ta

Kompleks ? niesadze porostu mam wielu kumpli za granica i mnie tam tez ciagna bo fakt maja lepiej niz tu

Ja niestwierdzilem nigdzieze mam talent do Modow poprostu jestem pracowity i nielubie sie obijac jak cos robie jak nic nerobie to sie wtedy obijam

z ta aborcja to juz hamstwo i prostactwo z ciebie wychodzi pozatym opanuj sie bo ja jestem spoko narazie pomimo twojego hamskiego zachowanie i wkraczanie w moje zycie osobiste

Mieszkam w polsce moze ze powiedzialem ale mialem namysli nasz polski hosting a skoro ja z niego niekorzystam to nieczuje sie jakimkolwiek jego usere wiec powiedzialem towj - moj blad przyznaje sie ! (chociaz ty niepotrafisz)

ok milego trzymania zdjec mam nadzeje ze ich duzo zrobilem bo zycie jest okrutne - mozesz niewychejac w przyszlym roku ale bedziesz mial zdjecia pozatym sadzisz ze "nieograniczone" tzn maja dysk dna ? tzn ciegle im sie zwieksza ?

Apropo podsomowania nie oceniaj ludzi jak ich nieznasz bo mam wielu kumpli ktorzy mnie za nic nie lubili bo slyszeli jakies glupie bezpodstawne plotki a jak poznali mnie osobiscie to zmienili stosunek ah zdzarza sie zreszta to tylko do ciebie i niewazne.... ty pewnie tez cos takiego spotkales - wszedzie to jest chyba ze ty z domu niewychodzisz ?

P.s niewiem ile czasu smog robie strone ale byla fajna dopuki sie nia zajmowal albo mi poprost podali info na odwal sie albo smog jest szybki chlopak

To ze mieszkam nie znaczy ze mi sie tu podoba bo bylem juz w wielu krajach a tu jest zalosnie

TIP: Wiesz co pomimo twoich osiagniec i stanowiska (tzn redaktora) to zachowujesz sie jak prostak i ham I nie emanuj takich hamstwem bo w koncu jestes redaktorem co ludzie pomysla ?

Edytowane przez [JEDI] Adam dnia 18-07-2003 o godz. 17:09

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 16:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JEDI] Adam Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JEDI] Adam Znajdź więcej post'ów przez  [JEDI] Adam Dodaj [JEDI] Adam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JEDI] Adam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

kazdy wie jaki jestem... dopoki nie wyprowadzi sie mnie z rownowagi jestem normlany ... zdania o tobie nie zmienie i nie chce tu juz dyskutowac... jak gg nie odpowiada ci to, jak chcesz, mozesz do mnie na mejla walic...

--------------
TOPIC CLOSED

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:07.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions