Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Prawdy i mity o Astercity
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (7): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
C4|Bols
Juz nie C4 :[



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Exclamation Prawdy i mity o Astercity

Dokladnie rok temu stalem sie, szczesliwym wowczas, posiadaczem lacza internetowego
oferowanego przez znana firme AstercityNet. Mimo ze moja wiedza o internecie byla niewielka (pol roku malzenstwa z TPSA - ale ona kochala tylko moje pieniadze, ktorych stale mnie pozbawiala), wiedzialem ze ACN bedzie wyborem nie tylko dobrym ale i najlepszym. Jak kazdy chcialem miec szybki transfer danych oraz staly i tani dostep do globalnej sieci . O tym ze nie ma rozy bez kolcow przekonalem sie jeszcze przed instalacja ACN. Bardzo dlugo musialem czekac na mozliwosc skorzystania z uslugi z ktorej udostepnieniem na terenie Ursynowa, Astercity zbytnio sie nie spieszyl.
Wreszcie, po podpisaniu umowy (wyjatkowo zawilej i miejscami niejasnej) i instalacji internetu (pomijajac 4 godzinne spoznienie IMHO ekipa instalacyjna byla malo fachowa, co sie potem potwierdzilo)
wszystko wydawalo sie OK. Pamietam pierwsze testy i same "ochy" i "achy" jakie to szybkie itd.
Niestety doradzane przez ACN podlaczenie modemu przez USB okazalo sie byc wadliwe (nadal osoby podlaczajace modem przez USB maja same klopoty). Wada objawiala sie zanikiem sygnalu po okolo godzinie dzialania modemu. Pomagal jednynie restart Winzgrozy. Astercity w zaden sposob nie potrafil mi pomoc. Okazalo sie ze wystarczylo jedynie kupic sieciowke i przy jej pomocy podlaczyc modem... ale to przeziez ACN polecil mi polaczenie przez USB !
Stosunkowo niedawno na stronach ACN pojawila sie informacja http://home.astercity.net/pomoc/pol_8.shtml

Przez dalsze kilka miesiecy korzystanie z internetu bylo czysta przyjemnoscia.
Gra z pingami po 20-60 w calej Europie, nie mowiac nawet o packet lostach, dlugo jeszcze pozostanie mi w pamieci.
Od jakiegos czasu, internet w ACN stale sie pogarsza. Nastepuje to wprostproporcjonalnie do ilosci (stale przybywajacych) uzytkownikow, bez jednoczesnego zwiekszania przepustowosci lacz. Jest to proces postepujacy, ktory zostanie chyba naturalnie zahamowany, kiedy ludzie zalapia jakim gownem jest AstercityNet. Dzis nie dziwia mnie juz fatalna jakosc polaczenia, chwilowe braki sygnalu i mozliwosc grania tylko na kilku serwerach w polsce (nie zawsze). Ostani mecz C4 w Clanbase (z klanem LANZONE) zakonczyl sie wynikiem 4-4. Ktos powie ze jestesmy lamy bo zremisowalismy z jakims slabym klanem. Prawda jest taka ze polowa meczu odbyla sie na servie LANZONE gdzie C4 mialo pingi po 500-600 (Astercity) i po 130-200 (SDI). Na naszym serverze pingi obydwu klanow byly praktycznie wyrownane (i oczywiscie bez problemow wygralismy cztery rundy). Zamieszczam screenshoty z eye'a, wykonane kilka godzin temu (celowo unikajac czas najwiekszego ruchu)
Wiem za takich ludzi jak ja jest wielu. Jestem rowniez przekonany ze tak dalej byc nie moze. Nie kazdy ma mozliwosc zmiany ACN np. na CHELLO or smh. Pozatym, czy o to wlasnie chodzi Astercity ? Czy musze byc robiony w balona tylko dlatego ze mieszkam w Polsce ? Czy dla mnie i bardzo wielu graczy w Polsce jest jakies wyjscie ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2002 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Bols Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Bols Znajdź więcej post'ów przez  C4|Bols Dodaj C4|Bols do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Bols prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

i tak i nie

Moze i masz racje, ale nie mozesz tez myslec , ze masz az tak zle. Ping w Polsce rzedu 150 to dla niektorych bajka. znam ludzi ktorzy maja lacze 1 Mbps na kilkunastu urzytkownikow i co wtedy ? Otoz wtedy sredni ping wynosi okolo 1500. Ja mam lacze 2.3 na okolo 50 osob i dawno nie zdarzylo mi sie pograc bez laga. Kochany TDC intenet wiele obiecuje, ale tylko na poczatku, po kilku miasiacach sytuacja staje sie coaraz gorsza. Na tej stronie http://www.tdcinternet.pl/produkty.html#stale mozna sobie zoabaczyc jak to wszystko pieknie i rozowo wyglada. Wiedza , ze moga ludzi robic w jajo bo przeciez malo kogo stac na neostrade, a jezeli juz stac to jest niedostepna. Malo tego, ciagle cena wzrasta, moze i nie z dnia na dzien, ale dla wielu ludzi chociazby te 10zl miesiecznie wiecej to juz spory wydatek.

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2002 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

Ja mam łącze 9 mb na ponad 200 osob I mam niestety pingi od 150 - 300 Wiec Bols co ja mam powiedziec ? Jedynym plusem mojego łacza jest cena. 50 złotych miesiecznie

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2002 23:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]Daniel
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Ech ja tez mam Astercity i niestety moge powiedziec ze mam to samo Od jakiegos czasu pingi za granica nie schodza ponizej 200 co wyklucza niestety gre w CB. Zeby rozgrywac mecze w CB zostaje dluzej w pracy i gram na neostradzie.
Pogorszylo sie tak niestety po tym jak zlikwidowano Ebone i Astera podpieli do jakiejs sieci SprintNet, ktora chyba niewydala za bardzo. Mam nadzieje ze sie to poprawi, moze zwieksza przepustowosc lacz. Wysylam im od czasu do czasu maila i prosze o interwencje, lecz oczywiscie nic
Musimy czakac na poprawe, ja innej opcji nie mam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 00:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]Daniel Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]Daniel Dodaj [=||=]Daniel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]Daniel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Niestety polskie warunki rzadko sa dobre do grania :/
Np. u mnie... siec osiedlowa.. 1mbit/s na ok 30 osob... jaki jest wynik?

Do sciagania zajebisty - z dobrych polskich serverow ok 40kb/s ... z zagranicy czasem kolo 90kb/s

Do grania - ch**wy - pingi od 150 zzwyczaj... non stop jakies problemy z przerywaniem..connection interrupted itp.. jak to mowia niektorzy "pole marchewkowe" Kiedys jak zjechalam admina, ludzi z serwerow dolaczonych itp to rzez tydzien mialamping 50-60 ale to bylo raz

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 00:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

ja mam jakies 1mbit/s na okolo 65 osob transfer bardzo dobry, pingi od 30 do 60 (zadko, ale bywa 800), z tym ze zalatwilem z adminem, ze ludzie moga sciagac tylko z ftp i jakis wykreconych programow. czyli kazaa odpada, a wlasnie przez ten program mialem bardzo z****** ping, nie schodzil mi ponizej 300 (wszyscy pamietaja jak z przymusu biegalem z PF'kiem ). no, ale jak widac nie nazekam, wrecz przeciwnie jest nawet lepiej, ale ... moglo by byc lepiej
poki co dolaczaja nowych ludzi do sieci i az sie boja jakie moga byc tegorezultaty, ale oczysiwscie admini obiecuja przyspieszenie lacza

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 00:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Death
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Też mam acn i to prawda pogorszyło sie połączenie, ale jest to spowodowane końcem promocji. Od kwietnia (czy coś takiego) do końca czerwca miała miejsce promocja i każdy zwykł szary użytkownik acn (TwójDom) miał poszerzony transfer o ok 50 kb/s (tego juz nie jestem pewien), ale miało to tylko pokazać jak wygląda kolejny pakiet w usługach. Ludzie przez te pare miesiecy przyzwyczaili sie do lepszych pingow/transferów i dla tego cześc zaczęła narzekać na acn we wrześniu (kiedy wrócili do domu i zaczeli grac). Co do historii z USB też miałem podobny problem facet który przyszedł z umową mówił że spokojnie mozna przez USB podłączyć modem, że niepotrzebna jest sieciówka. Kiedy przyszło co do czego i przyszli monterzy ci z miejsca powiedzieli że tak owszem moga podłączyć modem przez USB ale to nie ma sensu bo mnie serwer bedzie rozłączać. To też w moim przypadku monterzy uratowli mnie przed meczarniami z USB. Co do pingów ja mam troche lepsze w Polsce wszystko poniżej 100 ale za granicą to jest horror tam mam nawet pingi za slabe do gry z pfem. To też mam dużego zonka.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 02:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

eh no nie wiem jak to jest ze macie tak super wypasione lacza a przy tym pingi wy****** w kosmos ja mam cable modem 56kb/s ściagam stuff z netu z prędkością 5kb/s ale na pingi w wolfie raczej nie narzekam (tylko fps'y z mojego zloma mnie wkurzaja bo na ass mam okolo 10 ) Polecam modemy wszystkim

__________________
We Are The Fear !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 11:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja tez mam acn i az tak bardzo nie narzekam jak Bols .
Zdarzaja sie czasem pingi kolo 200 na polskich servach ale naprawde zadko. Za granica wybieram poprostu servy z malymi pingami przez eye i tez jest ok. Rzeczywiscie wydaje mi sie ze kiedys bylo lepiej (acn mam troche ponad rok - wakacje 2001).
A jezeli chodzi o podlaczenie to nie czekalem dlugo bo w bloku juz byla skrzyneczka astera u kogos. Ekipa, ktora mi to podlaczala - byli to tacy mlodzi amatorzy raczej . Mialem karte sieciowa, ktora spokojnie dzialala z asterem (wczesniej kumpel sprawdzal u siebie) wiec myslalem ze tylko podlacza mi modem i bedzie ok. Ale jak przyszli i zaczeli grzebac to wyszlo im cos ze niestety nie moze sie polaczyc a to pewnie wina sieciowki. Musialem kupic od nich za 80 zl... No ale co tam wreszcie mialem net i bylo fajnie... za to nastepnego dnia w ogole cos mi sie skopalo i nie moglem sie polaczyc... ehh zadzwonilo sie do nich okazalo sie ze cos spieprzyli ale nastepnego dnia bylo juz ok.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 11:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

No tyo wam wspolczuje, bo znam ten bol. Pol roku temu gdy zaczynalem grac w wolfa moim mazeniem byl ping 150. Dzis nie potrafie grac z pingiem 100 (pfff...). Wina byla promocyjne zakladanie netu mojego providera. Wraz ze wzrostem liczby uzytkownikow nie wzrastala przepustowosc lacz. Jednak Na liscie dyskusyjne przeznaczonej dla uzytkownikow ICP (moj provider0, wiara bluzgala ile wlezie, straszyla sadami konsumenckimi, ba nawet zalatwili artykol w wyborczej. Od tamtego czasu moja siec sie tylko polepszala, takze z tej przyczyny ze kazdy jak tylko mogl robil antyreklame ICP. teraz gram z pingami 50 ( na ff kolo 20-30), a zagranica cos kolo 100-, chyba ze jakims okreznym droga idzie sygnal ( raz z serwer holenderskim laczylem sie przez Londyn i NY )

Jedyne co wam radze to zorganizowac jakas grupe niezadowolonych konsumentow i podniesc raban..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Coż, ja dłuższy czas gralem na sdi dzielonym na 8 osob. Przez większość czasu miałem 999 ms ( wspóużytkownicy ciągle coś sciągali). Zwrocice uwage na to ze większość internautów jest zanteresowana sciąganiem plików czy siedzeniem na czacie. Gracze to margines, typowy provider ma nas daleko w .....

Od paru tygodni mam kabelek z mulimedia.pl (jedyny dostwca po za tpsa w moim miescie). Z pingiem rożnie bywa. W kraju 30-200 ms, za granicą 80-300- europa)

Niestety jako klientowi multimedia nie nalezy mi sie konto mailowe, miejsce na storonke, czasem zdarzają sie wyłączenia. Z pewnością jest lepsze od modemu i sdi dzielonego na niewiadomą liczebę osob. Do ideału jednak daleko.

FF stoi z Poznaniu, ludzie z icpnetu mają na nim zabojczy ping

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Bols
Juz nie C4 :[



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

OK, po pierwsze liczylem na mase postow w ktorych ludzie beda potwierdzac moje slowa. Wiedzialem rowniez ile osob napisze ze maja 10 razy gorzej niz ja - ot polskie piekielko.
Wspolczuje wam wszystkim, ale jezeli ja kupuje fiolki (i za nie place duze pieniadze) ktore na moich oczach zamieniaja sie w nic nie warte gowno, to cos tu jest nie tak.
Nie slyszalem o zadnej promocji w ACN (niedopatrzenie tejze firmy ?) i moge zapewnic ze najlepszy internet mialem od wrzesnia do +- grudnia ubieglego roku.
Na 2 shotach ktore wczesniej zalaczylem mozna dostrzec ciekawa rzecz. Na jednym screenie serv C4 wykazuje niski ping i gubi duzy procent pakietow, natomiast na drugim widac wysoki ping bez zadnych strat pakietow. Jest to jedna z charakterystycznych cech lacza ACN. Zagranica niestety spieprzone jest wszystko co tylko moze, czasem zdarza sie to rowniez w Polsce. Oczywiscie sa pewne pory kiedy pingi sa znosne ale o 3 w nocy klanowki chyba grac nie bede ? Czasem tez mam niskie pingi ale sa one najczesciej w ciagu dnia i polaczone prawie zawsze ze stratami pakietow. Objawia sie to zapetlaniem sie lub zanikiem dzwieku oraz gubieniem waznych szczegolow podczas gry, w stylu : wladowales komus caly magazynek w leb, kolo powinien zginac. Niestety moje kule zgubily sie gdzies kolo Frankfurtu albo obok mojego bloku. Pozatym gra zagranica poprzez ACN jest praktycznie niemozliwa i zastanawiam sie czy przypadkiem jaka kolwiek rywalizacja z zagranicznymi klanami nie jest tylko strata czasu i nerwow (vide ostatni mecz z LANZONE, po ktorym kurwica mnie brala i rzucala mna o ziemie). Bardzo prosze o wypowiedzi posiadaczy CHELLO ktore to lacze testowalem i jestem pod wrazeniem (kilkaset serverow z pingiem ponizej 100 !, nawet kilka w USA ! przy niskich PL lub ich braku !). Ciezko mi bedzie zalozyc CHELLO ale przynajmniej ja mam taka mozliwosc...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 14:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Bols Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Bols Znajdź więcej post'ów przez  C4|Bols Dodaj C4|Bols do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Bols prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
^poeta^
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Augustów

Unhappy Co ty wiesz o zalagowaniu

Widze ,że tylko niektórzy z was wiedzą co to jest prawdziwe zaladżenie ja na razie (do jutra) posiadam modem 56kb/s pingi mam od 300 do 9999 czasem widze lepka ktory mnie zabil dopiero jak zginelem a czesto naboj jest widoczny np. na scianie po 1 sekundzie wiec jak ja mam niby trafiac komus prosto w leb ja mam na serio duzy problem z graniem ale jakos idzie medem gram i jakos idzie ale to nie wszystko transfer przy sciaganiu z dobrego polskiego serwera wynosi od 1.4 do 5.5 max ;( a z serwerów zagranicznych od 0.5 do 5.0 takze

CO TY WIESZ O LAGOWANIU !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ^poeta^ Znajdź więcej post'ów przez  ^poeta^ Dodaj ^poeta^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ^poeta^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

No niestety ja mam to samo co Poeta. Nawet jeszcze gorzej bo ja mam modem 33.6. Raz udało mi sie wyciągnąc ping 198 (fuks )
Ostatnio zamówiłem SDI ale podobno ma być dopiero w marcu !!!!!! Tak więc musze sobie poczekać

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 15:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NoOne
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gleiwitz

Hmm.. sam posiadam TDC i musze powiedziec ze jakosc uslug jest porownywalnie najlepsza do ceny jakie mzna uzyskac na terenie wojewodztwa slaskiego.

Scarab jesli malo wiesz o sieciach o sieciach szkieletowych w polsce to si enie wypowiadaj. Jezeli myslisz ze w twoim miescie na siec 50 osob beda lepsze pingi to sie zastanow co ty mowisz.

Mam lacze TDC 2Mb na 6 osob w tym korzystam tylko ja i mam full zapchane ftp etc.. ale jak skiluje pingi sa mile i na zachodzie tez si eda pograc nawet ostatnio 0PL zawsze. tylko ping dokucza.. Ale zastanowmy sie mieszkam w Gliwicach a wszystkei wyjsci ana swiat sa w Warszawie. zanim ja dojde pingiem do wyjscia juz trace 50ms.. dlatego ciesze sie ze mam okolo 100ns na zachodzie..

Prawda jest taka ze jedynymi osobami jakie moga pograc na serverach zachodnich sa mieszkancy warszawy, ewentualnie poznania :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NoOne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NoOne Znajdź więcej post'ów przez  NoOne Dodaj NoOne do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Ech zal mi was komentowac. Ping 200-300 to dla mnie mazenie (mam 1mb na 6x osob gdzie x jest liczba wieksz od 5). Dzisiaj pierwszy raz od miecha moze lepiej gralem w wolfa (nikogo chyba na sieci nie bylo bo mialem ping 20-120). Gdybym zalatwil z adminem ze blokuja kazze to przypuszczam ze nie bylo by problemu z jakoscia polaczenia bo w kazdej sieci to wlasnie uzytkownicy kazzy zapychaja lacze i to w calosci. Niedlugo nastapi u mnie zmiana lacza na 2 mb ale polacza 2 osiedla (dokladniej to moje osiedle sklada sie z z gorki i tego co jest pod nia i to wlasnie beda laczyc) Dostane 2mb lacze tyle ze bedzie 12x uzytkownikow !!!!! Przestancie narzekac i pomyslcie ze inni maja gorzej, nie zawsze mozna miec zajeboza ping i wysokie transfery. Ten swiat byl jest i bedzie niesprawiedliwy a my PL gracze jeszcze dlugo bedziemy dostawac w dupe bo inni na nas leja. Jest pare ofert dobrych dla gracza ale wszystko wiaze sie z kosztami (np mozna miec SDI na 1 osobe ale znam malo osob ktore stac na placenie tego) i tym ze raczej nic sobie nie posciagamy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
^poeta^
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Augustów

Talking SDI

Ja już jutro będe miał SDI jest to Duuuży Wydatek 139zeta miech
takze znam jedna osobe w moim miescie [BSM]Kulfon on tez ma na 1 osobe sam ja tez bede mial i jeszcze jedno u nas w miescie maja 268 zamowien na SDI a beda zakladac najwczesniej w marcu !!!!!!!!


TePeSA RUULZ

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ^poeta^ Znajdź więcej post'ów przez  ^poeta^ Dodaj ^poeta^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ^poeta^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez NoOne
Hmm.. sam posiadam TDC i musze powiedziec ze jakosc uslug jest porownywalnie najlepsza do ceny jakie mzna uzyskac na terenie wojewodztwa slaskiego.

Scarab jesli malo wiesz o sieciach o sieciach szkieletowych w polsce to si enie wypowiadaj. Jezeli myslisz ze w twoim miescie na siec 50 osob beda lepsze pingi to sie zastanow co ty mowisz.




Wyobraz sobie, ze po reformie jaka nastapila w TPSa (co spowodowalo oczywiscie wzrost abonamentu) pingi byly nizsze niz 100 przez pewnien okres czasu.

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NoOne
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gleiwitz

Co ma TDC do TPSA? przeciez lacza TDC ani na moment nie wykorzystuja tpsa

1 213.186.79.33 (213.186.79.33) 2.833 ms 2.815 ms 2.821 ms
2 GL-TPSR-r2.piknet.pl (213.186.74.134) 4.856 ms 4.457 ms 4.665 ms
3 GL-TPSR-r1-e0-0-3.piknet.pl (213.186.74.133) 8.167 ms 7.680 ms 8.718 ms
4 GL-TPBE-r1-e1-1-4.piknet.pl (213.186.74.177) 43.100 ms 35.984 ms 51.648 ms
5 KA-PSE-r0-e0-1-13.piknet.pl (213.186.73.81) 74.733 ms 52.439 ms 25.536 ms
6 WA-PSE-r0-e3.piknet.pl (213.186.74.225) 47.302 ms 82.002 ms 62.232 ms
12 Warszawa-gw-atm6-0.inetia.pl (195.114.190.142) 36.847 ms 48.119 ms 33.578 ms
13 jupiter.internetia.pl (195.114.161.48) 53.034 ms 44.184 ms 31.335 ms
14 host143.internetia.pl (195.114.173.143) 34.462 ms 36.617 ms 40.323 ms

przykladowy trace do bia.. i jakos nie jest tak zle da sie przezyc..
a co bys wolal BMJ na cale osiedle?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NoOne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NoOne Znajdź więcej post'ów przez  NoOne Dodaj NoOne do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Hmm, wy torche nie zrozumieliscie intencji Bolsa. To bardzo dobry gracz ktory mogl osiagnac tak wysokiego skilla takze dzieki temu ze mial zawsze bardzo nieskie pingi na serwerach ktorych gral. I dla gracza grajacego na takim poziomie co Bols ping np 100 to juz jest LAG.
Sam wiem ze zabawa w strzelanie w wolfie zaczyna sie na dobre jak masz okazje duzo cwiczyc na pingu 50 badz nizszym.
Wiem to na swoim przykladzie, bo jeszcze pol roku temu gdy mialem na serwach pingi 150+ mialem skilla przecietnego (nie mowie o mauserze). Dopiero gdy moje lacze dalo mi mozliwosc z graniem z pingiem 50- to nauczylem sie dobrze strzelac.

Dlatego wspolczuje wszystkim ktorzy nie maja mozliwosci pogrania w wolfa przez dluzszy czas, bo na dobra sprawe nie daje im to szans na podniesienie aima.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Bols
Juz nie C4 :[



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Po pierwsze, pieniadze ktore place za ACN sa porownywalne z SDI :> Natomiast pingi przemawiaja wyraznie na korzysc SDI (slynny juz mecz z lanzone - moze wygrzebie demko). Niestety powaznie zaczalem grac w wolfa kiedy net zaczynal mi sie jebac.
W styczniu br. gralem sobie na zachodzie z pingiem 100-200, ale BEZ packet loss, ktory obecnie uniemozliwia gre nawet przy takim pingu. A tak wogule to IN gralo eliminacje do quakecon majac ping 130-150 co nie przeszkodzilo im bezproblemowo awansowac. Problem w tym ze jest godz 12:30 a ja mam tylko 30 serverow z pingiem ponizej 100 (wiekszosc pustych, w Polsce i z wysokimi PL). Wyjasnijmy jedno : Mi nie chodzi o pykanie sobie ffa, dla zabawy. Chce cos w ta gre osiagnac I przy okazji sie dobrze bawic. Moje lacze pozwala jedynie na znosna gre w Polsce, a gdzie SWIAT ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 23:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Bols Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Bols Znajdź więcej post'ów przez  C4|Bols Dodaj C4|Bols do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Bols prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Heh. Troche statystyk...

Chello: zwykle 300+ serwerow z pingiem ponizej 100.
Neostrada: zwykle 100+ serwerow z pingiem ponizej 100.
Astercity: zwykle... 7 (SIEDEM!) serwerow z pingiem ponizej 100

W przypadku tych siedmiu wspanialych z astercity, nalezy pamietac ze dwa z nich to C4 i BiA, stojace na sieci Netii do ktorej ACN ma jakas bezposrednia przejsciowke. Czyli tak naprawde, rozpatrujac "klasyczne" polaczenia, 256k (bo takie mam) ACN oferuje ping ponizej 100 do 5 (!) serwerow na 1200 listowanych przez All Seeing Eye.

To nie jest juz nawet przesada. To jest KURESTWO.

Potwierdzam w pelni zdanie Bolsa. Albo niski ping i 50% packet loss albo ping zupelnie jak nie z tej bajki. Wiem, ze niektorzy maja gorzej. Niech alarmuja u swoich providerow. Tak jak my z Bolsem staramy sie rozkrecic protest przeciwko ACN.

Ja bule jakies 200 PLN za lacze ktore ma miec 256k, a zachowuje sie jak 56k by TPSA, i to 56k po ciezkich przejsciach z pijanym monterem. Jest mi niezmiernie przykro, ze ktos siedzi na 20k (1 Mb / 50 osob), ale wie przynajmniej na co sie decydowal, i po czyms takim nie powinien wiele oczekiwac. Ale jesli jego 20k (30 PLN) dziala jak moje 256k (200 PLN), to cos jest chyba nie halo?

Moja i Bolsa sytuacje mozna by porownac do sytuacji, gdy kupujemy Volvo, placimy, a za chwile okazuje sie ze to 13-to letnia syrenka opakowana w podrobe karoserii szwedzkiego samochodu. Telefon do serwisu owocuje informacja, ze oni uwazaja ze to volvo, wiec to volvo i mamy sie od nich od*******ic. Co najgorsze, po blizszej inspekcji okazuje sie dodatkowo, ze owa syrenka jest kradziona, wiec lepiej nie rozgrzebywac tematu bo nam w ogole samochod zabiora. Na takie traktowanie Klienta moga sobie pozwolic, bo to, powiedzmy, jedyny dealer samochodowy w okolicy.

Jak taka sytuacja by sie wam podobala? Bo to jest wlasnie sposob, tylko sparafrazowany, w jaki wszystkich swoich uzytkownikow cycka ACN. Pocieszajace jest tylko to, z czym juz sie pare razy sie na roznych serwerach spotkalem. Wczoraj chociazby, rozmowa:

(do gry dolacza sie koles z pingiem 300+).

- (zalagowany): znow ten cholerny lag... :/
- (inny gracz): masz 56k czy Astercity?

I to pytanie bylo jak najbardziej na powaznie...

Pozdr.,
Bubi

P.S. Prosper, dzieki. Dokladnie tak moja i bolsa sytuacja wyglada...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 11:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Bubi


Astercity: zwykle... 7 (SIEDEM!) serwerow z pingiem ponizej 100




Nie zeby ktos z mojej rodzinny pracowal w acn albo cos ale nie wiem jak wam wyszlo 7 servow z pingiem ponizej 100...
Hmm o 14:15 w ase mialem ponad 1200 servow z czego:
- ok 350 mialo ping 0-100
- ok 275 mialo ping 100-200
Wcale nie byly to servy puste... np w Wlk. Brytani gralo 48/60 osob i ping mialem 140... nie jest to chyba jakas tragedia? W ogole z zagranicznych to niemieckie sa wspaniale jest ich duzo i na polowie z nich ping byl naprawde niski (tj. 40 - 70) i tez podkreslam - nie bylo tak ze wszystkie staly puste. Nie wiem moze wy cos macie skopane z tym asterem waszym? Ja w ogole nie narzekam...

Edytowane przez dnia 09-09-2002 o godz. 14:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 13:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Snoopy;

Moja uwaga na temat 7-miu serwerow dotyczyla pory o ktorej zwykle gra sie mecze, czyli godzin 20:00 - 22:00. I nie, nie przesadzam... jesli chcesz dysponuje screenshotami udokumentowujacymi to wlasnie, zebranymi przez 4 ostatnie, (chyba) kolejne dni. Przeslalem je Pauliemu, moge przeslac i Tobie... ale po co?

Wydaje mi sie, ze to nie jest tak ze my mamy skopane lacza a Ty nie. Jak do tej pory KAZDY z kim rozmawialem (jakies 40 osob w sumie) narzekal na pingi przez ACN, mimo ze transfery czesto sa lepsze niz dobre (ktos juz pisal o tym w tym topicu). Moze korzystamy z sieci w roznych porach po prostu? Jesli tak nie jest... to uwazaje sie za szczesciarza, bo nalezysz do (ekhm, licze, 1 z 40 da...) 2.5% ktore uwazaja ze ACN jest ok.

Pzdr.,
Bubi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Bols
Juz nie C4 :[



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Snoop, teraz to ja mam 280 servow z pingiem ponizej 100 :> Nie pamietam kiedy tak ostatnio mialem wiec... moze jednak ktos z twojej rodziny pracuje w ACN Moze ACN zrobil teraz to co powinien zrobic po kilku telefonach/majlach (ktorych dostawal tysiace), a moze wyjatkowo duzo osob nie korzysta teraz z neta.
Buehehe, jak net bedzie mi sie walic to napisze posta, snoop odpowie i net sie naprawi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Bols Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Bols Znajdź więcej post'ów przez  C4|Bols Dodaj C4|Bols do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Bols prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Heh Bols, wiesz ze jestem fatalista. I jestem pewny, ze:

1. Gdy spotkamy sie na IRC wieczorem bedziemy mieli nasze standartowe 7 serwerow i znow beda leciec joby na naszego kochanego providera.
2. Gdy bedziemy grali wazna klanowke, polowa C4 nagle dostanie pinga 200+, jak to juz wiele razy bywalo, co zaowocuje - co najmniej - naszym glebokim stresem...
3. Jesli znow zagramy na cb, to jakies lamy jak LANZONE nas zmusza do tego zeby grac na EUROPEJSKIM (cb jest europejska liga i maja do tego prawo) serwerze z pingiem 600 dla asterowcow (i 120 dla SDI).

Pzdr.,
Bubi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja tez grywam wieczorami wiezcie mi
W tym poscie dam o 20 info z ase mojego i sie zobaczy Ok o 21 tez dam i o 22 i zobaczymy srednia

Ekhm, naprawde nie znam nikogo kto pracuje w astercity

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 14:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Ja znam. Wszystkich tych $#@$## i %$%^%$ oraz $#@%$#@ z helpdesku.

Pzdr.,
Bubi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Bols
Juz nie C4 :[



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Lightbulb Ja piorkuje...

Mam teraz 340 servow z pingiem ponizej 100, normalny LOL
W zwiazku tym mam 3 teorie :
- Snoop to wlasciciel ACN i zlitowal sie nad uzytkownikami
- Poszedlem w niedziele do kosciola...
- Dalem na tace (!) :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Bols Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Bols Znajdź więcej post'ów przez  C4|Bols Dodaj C4|Bols do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Bols prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kabu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aaaaaaaa STOP STAC!!!!! Kto mi tu gloryfikuje chello???? Mam to "szybkie lacze" od ponad roku i spokojnie moge pograc tylko w wakacje(mam jeszcze ten minusik ze mieszkam w Krakowie) a takto uff eff. Wprawdzie z zagranica mamy calkiem niezle polaczenie ale polski net i chello bleeeeeeeee. Mialem okresy gdzie przez 2, 3 miesiace od 17 do 24 pingi na polskich serwerach powyzej 500 a rano 30-80 wiec nie mowic ze chello to jakies super lacze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kabu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kabu Znajdź więcej post'ów przez  Kabu Dodaj Kabu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kabu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:17.    Strony (7): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions