Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Brothers in Arms > spolszczenie?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Maciek1324
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2005
Lokalizacja:

Question spolszczenie?

Bylem na paru stronkach i na forum wchodzilem i pytali sie o spolszczenie.Czy jest wogule takie spolszczenie do BiA do ściągnięcia?Jak tak to z kąd?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maciek1324 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maciek1324 Znajdź więcej post'ów przez  Maciek1324 Dodaj Maciek1324 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maciek1324 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

jest, z torrentow ;}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2005 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maciek1324
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2005
Lokalizacja:

daj link

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2005 09:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maciek1324 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maciek1324 Znajdź więcej post'ów przez  Maciek1324 Dodaj Maciek1324 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maciek1324 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

http://216.32.71.218/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2005 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Tak, polishtracker.org wymiata

Glan: sciagnoles moze tego Interpretera (DVDscr - MOF) ? Podobno nie ma 15 minut z filmu :> Swoja droga troche szkoda ze nie dali go na 2 CD

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2005 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

nie ciagnalem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2005 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jacente
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Ja ściągnąłem spolszczenie programem Shareaza. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: PACZ DO KAPANI BRACI. Pliczek waży ok. 475MB. Póżniej trzeba go otworzyć Alkoholem 120% i zainstalować, potem można jeszcze dograć patch 1.03pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2005 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jacente Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jacente Znajdź więcej post'ów przez  Jacente Dodaj Jacente do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jacente prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krizz
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Poznań

teraz juz wiem czemu na polskich stronach nie moge nic znalezc za posrednictwem google, no bo tak jak ktos szuka przez pacz do kapani braci i znajdzie to znaczy ze na stronie tak musi byc napisane.. no to szukajac np sprawozdania jakiegos co czesto mi sie zdarza to moze zamiast stal w stanie dostawy wpisze zdal w zdani dozdaffy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2005 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krizz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krizz Znajdź więcej post'ów przez  Krizz Dodaj Krizz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krizz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jacente
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Znalazłem plik torrent ze spolszczeniem gry Brothers in Arms.
Miłego pobierania.

http://tdt.org.pl/szczegoly.php?id=11332

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2005 23:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jacente Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jacente Znajdź więcej post'ów przez  Jacente Dodaj Jacente do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jacente prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Thumbs up

Zajebiście dzięki za LINKA

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2005 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jacente
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Trzeba sobie pomagać. A tak wogóle spolszczenie I klasa (zwłaszcza narracje Jarosława Łukomskiego)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2005 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jacente Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jacente Znajdź więcej post'ów przez  Jacente Dodaj Jacente do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jacente prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gotrig
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja:

Smile

nigdy nie sciagalem niczego przez torrent- moglibyscie udzielic mi kilku wskazowek jak to zrobic ?bede wdzieczny. zalezy mi na tym spolszczeniu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2005 00:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gotrig Znajdź więcej post'ów przez  gotrig Dodaj gotrig do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gotrig prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jacente
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Zainstaluj sobie program BitComet, potem gdy otworzysz program otwórz wcześniej ściągniętego torrenta i zacznij pobierać.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-05-2005 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jacente Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jacente Znajdź więcej post'ów przez  Jacente Dodaj Jacente do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jacente prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kazyou
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

mam mały problem.
mam te spolszczenie full. i wszystko działa znakomicie. spolszczenie na full wypasie ale gdy wyłącze gre i uruchomie ją chodźby za 1minute ponownie to uruchamia mi sie w wersji angielskiej. nigdzie nie moge znaleść gdzie sie przestawia język.
jedynym rozwiązniem jakie stosuje jest ponowne zainstalowanie łatki PL. i wtedy znowu działa jak należy. jednak jak wyłącze gre i uruchomie ponownie to ..... znowu to samo.
prosze o pomoc bo nie uśmiecha mi sie przed każdym uruchomieniem gry instalować łatke ponownie.
pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2005 00:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

UUU nie wiem jak Ci pomuz a jakim programem wypalałeś na płytke te spolszczenie???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2005 00:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kazyou
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

nie wypalałem niczym. mam "Pacza" w postaci obrazu płyty. montuje go w alcoholu 120%. czy to coś zmieni jeśli obraz nagram na cd? niesądze ale spróbuje.
pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2005 11:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

imho sprawa jakiegos configa. sprawdz czy poprostu wersja polska i angielska nie robia tego samego konfiga i sie jakos nadpisuje czy cos..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2005 15:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gotrig
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja:

ma dokladnie ten sam problem- spolszcenie dziala tylko przy pierwszym uruchomieniu. Nie wiem jak to przestawic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2005 06:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gotrig Znajdź więcej post'ów przez  gotrig Dodaj gotrig do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gotrig prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Może mi ktos powiedzić jakim programem trzeba wypalić na CD spolszczenie.
ALbo link do programy będe wdzięczny POZDRO

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2005 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Meetos
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jacente
Znalazłem plik torrent ze spolszczeniem gry Brothers in Arms.
Miłego pobierania.

http://tdt.org.pl/szczegoly.php?id=11332



Witam
Grę przechodzę po raz 3 na Autentiku i tak sobie pomyślałem że byłoby miło chociaż raz w PL zagrac. Ale linki podane wyzej nie działaja. Co jest grane?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 08:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Meetos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Meetos Znajdź więcej post'ów przez  Meetos Dodaj Meetos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Meetos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

tdt.org.pl ma jakas przerwe w dzialaniu chwilowa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 08:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:45.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions