Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Problemy pana mastera
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
master
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: kwidzyn

Talking lamer potrzebuje pomocy

witam , wiem ze zabrzmi glupio ale ja tez jestem glupi wiec pasuje : problem wystepuje jak chce grac w Wolfa przez siec , wchodze przez Eye'a ,znalazłem parenscie serverow ,łacze się z jakimś i kurna po jakimś czasie wyskakuje mi komunikat serv uzywa protokołu 59 a ja mam 57 , i mi się menda już nie połączy.Czy ktosby podratował jedengo lamerka jakąś dobrą radą jak to usunąć ?? czy moge już iść się topić bo na takie ansłery tu sie nie odpowiada??

__________________
Bunty są językiem nie wysłuchanych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2002 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do master Znajdź więcej post'ów przez  master Dodaj master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

wgraj patcha 1.33 ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st|Silv33r
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

O lie sie nie myle to wystarczy zainstalowac najnowszy patach 1.33.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st|Silv33r Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st|Silv33r Znajdź więcej post'ów przez  101st|Silv33r Dodaj 101st|Silv33r do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st|Silv33r prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Uprzedze kolejne Twoje pytanie zainstaluj sobie tez osp w wersji 0,22 jest topic o tym jak to zrobic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2002 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

i sciagnij sobie mappacka nowego tez jest o tym topic

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2002 22:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
master
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: kwidzyn

Talking trouble with RTCW

mam problem z RTCW , wchodze na jakiś polski serwer gram sobie ok 2 min i dosteje kicka , potem wyskakuje mi taki komunikat : error Message Server disconneted - you have been kicked for 2 minutes via Punkbuster ... Cvarcl_maxpocket = 15

proszę o pomoc co zrobić w tym przypadku , dziękuje pozdrawiam

__________________
Bunty są językiem nie wysłuchanych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do master Znajdź więcej post'ów przez  master Dodaj master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

To chyba jasne: you have been kicked for 2 minutes via punkbuster.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
master
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: kwidzyn

Cool ciagle nei moge wejsc

co to znaczy to czaje tylko nie wiem co zrobic zeby mnie nie wyp@#$%$% ?????? kto ma jakies advice ??

__________________
Bunty są językiem nie wysłuchanych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 22:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do master Znajdź więcej post'ów przez  master Dodaj master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Musisz ustawic z konsoli cl_maxpacket na co najmniej 15 . Ale polecam 60-100.

konsola /cl_maxpacket 15 i to wsio.
Aha i nie zakladaj nowych topicow jak czegos nie bedziesz wiedzial tylko pisz w tym...

__________________

Edytowane przez ProspeR dnia 15-07-2002 o godz. 22:24

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Przejrzyj topic Mazia Jak podkręcić Hansa http://board.fpp.pl/showthread.php?threadid=5194
Tam masz wszystko co i jak

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no i pomogliście lamerowi

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 00:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
no i pomogliście lamerowi
no i nabiles sobie posta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 09:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
master
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: kwidzyn

Angry one more time

Musisz ustawic z konsoli cl_maxpacket na co najmniej 15 . Ale polecam 60-100.



wszystko super tylko mam jeszcze jedno głupie pytanie - gdzie mam fajndnąć ta konsole ??
Bo lukam podczas gry i kupa nie widze , w ustawieniach też lipa ... powiedzcie tylko gdzie znaleźć to kures@$% i będę już chyba wiedział all !! thnx !!!

__________________
Bunty są językiem nie wysłuchanych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 09:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do master Znajdź więcej post'ów przez  master Dodaj master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

sa dwa rozwiazania albo wchodzisz do cofiga w katalogu main
wolfconfig_mp i tam szukasz odpowiedniej linijki (seta cl_maxpackets "60 tak ja mam ) i wpisujesz chyba ze masz swoj wlasny cfg to tam piszesz to samo musisz wpisac w configu dla osp .
Albo odpalasz wolfa i wciskasz ~ -- tylda i wpisujesz
/cl_maxpackets 60

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 09:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
master
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: kwidzyn

Red face trouble with RTCW ciąg dalszy

witam serdecznie



nio kurnia juz prawie sobie cykam , zainstalowałem Eye'a ale ta menda wyszukałą mi tylko jeden serv polski (chociaż kurna w ustawieniach zrobiłem tak jak za poprzednimn razem gdy miałem eye;a i wtedy wyszukiwał mi klikanaście) Ten serv to Fear Factory , no wieć się do łepków doączam i najwyraźniej mnie nie akceptejszyn bo na chwilę pojawia mi sie pierwsza plansza gry a potem zaraz menu z tekstem:

Unpure client detected invalid .PK3 files references

z mojego englisza wnioskuje że mnie olali i nie chca zeby sobie mistrzu zagrał,tylko nie wiem o co chodzi z tym plikiem .PK3 ??Mój englisz tak daleko nie sięga więc może znowu ktoś podratowałby ??

No i jeszcze kwestia tych servow - nie wiem co sie zjeb@#%^ bo jeszcze pół godziny temu miałem na Eye'u ich wiele ,potem go wyjeb@$#% i zainstalowałem jeszcze raz no i teraz kupa .

Plizz help me !!!!

__________________
Bunty są językiem nie wysłuchanych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do master Znajdź więcej post'ów przez  master Dodaj master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
master
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: kwidzyn

Talking hihi

heeh juz mam all servy !!!! geniusz ze mnie i ustawiłem serv type - windows ;-)

__________________
Bunty są językiem nie wysłuchanych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do master Znajdź więcej post'ów przez  master Dodaj master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

gratuluje! geniuszu! tak na przyszlosc staraj sie nie zakladac nowych tematow gdy tylko chcesz poruszyc jakis temat tym bardziej ze mogles sie dopisac do innych - nawaliles 3 tematy a mogles zawrzec wszsytko w jednym - nie wiem czy jest jakis moder nie na urlopie ale jezeli tak to moglby polaczyc all w jedno

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
master
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: kwidzyn

Unhappy noch einmal

tym razem chciałbym się zapytać skąd sciągnąc osp 0,22 ??? Wpisalem w wyszukiwarje i pookazał mi strony jakiś remiz strażackich

__________________
Bunty są językiem nie wysłuchanych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do master Znajdź więcej post'ów przez  master Dodaj master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gothic
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań-->Rataje

Smile

z ftp://planetoid.game.tvknet.pl/RTCW/

__________________
Global War Against Capitalism

"...In 666 ways I love You and
I hope You feel the same..."

for My dear Magda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gothic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gothic Znajdź więcej post'ów przez  Gothic Dodaj Gothic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gothic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Re: noch einmal

quote:
Napisane oryginalnie przez master
Wpisalem w wyszukiwarje i pookazał mi strony jakiś remiz strażackich


O kuwa ROTLF

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
master
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: kwidzyn

Talking Gothic !!!!!!!

thnx Gothic !!!!!! Dis is oll aj nid !!!!!!!! fenks !!!!!!!!

__________________
Bunty są językiem nie wysłuchanych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 19:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do master Znajdź więcej post'ów przez  master Dodaj master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gothic
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań-->Rataje

Talking

ju łelkom!!!!!!!

__________________
Global War Against Capitalism

"...In 666 ways I love You and
I hope You feel the same..."

for My dear Magda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gothic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gothic Znajdź więcej post'ów przez  Gothic Dodaj Gothic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gothic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
esso
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Radomsko

Thumbs up

Ale faza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 23:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil esso Kliknij tutaj by wysłać e-maila do esso Znajdź więcej post'ów przez  esso Dodaj esso do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać esso prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

quote:
Napisane oryginalnie przez esso
Ale faza

powiedział co wiedział

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 23:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TrisTram
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

a myślałem że już nie ma większych lamek odemnie. Trzeba szukać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2002 18:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalem:PL
zzzz.......



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Lodz

Re: noch einmal

quote:
Napisane oryginalnie przez master
tym razem chciałbym się zapytać skąd sciągnąc osp 0,22 ??? Wpisalem w wyszukiwarje i pookazał mi strony jakiś remiz strażackich




big LOL.....
fajnie sie czyta takie teksty.....
troche mi to przypomina slawne zbiory tesktów (rozmow) klientów z adminami sieci albo serwisem komputerowym tam dopiero mają ubaw (codziennie) a nie tak jak tutaj tylko raz na jakis czas
wiecej Master please ......


BTW : racje trza przyznac Masterowi ,ze na 1-szej stronie w wyszukiwarce Onet-u po wpisaniu osp 0,22, na którymś miejscu jest stronka strazy........ .....

__________________
Czas leci a ja ciągle w to RTCW pykam ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2002 11:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalem:PL Znajdź więcej post'ów przez  Kalem:PL Dodaj Kalem:PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalem:PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

tak to jest, jak wychodzi ochotnicza straz pozarna...
swoja droga, poprobujcie sobie wpisywac w wyszukiwarkach hasla typu: ubaw, impreza, noga, ucho, stopa itd - gwarantuje, ze co najmniej 25% adresow bedzie sie odnosilo do stronek pt. amatorki/nastolatki/wygolone/azjatki/fetysz.
Tak to juz jest z wyszukiwarkami.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2002 14:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: noch einmal

quote:
Napisane oryginalnie przez master
tym razem chciałbym się zapytać skąd sciągnąc osp 0,22 ??? Wpisalem w wyszukiwarje i pookazał mi strony jakiś remiz strażackich



Mercyyy.....

tak powaznie to zawsze, sprawdz : http://www.orangesmoothie.com/

czyli www autorow OSP.

PS: i podaj mi urle tych stron strazackich i must have them

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2002 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Question Big problem

OSZUKANO MNIE!!! qpilem se orginalnego wolfa i klikam ikonke "WolfMP.exe" (te z takimi czerwonym znaczkiem) i na poczatku takie szare i tutaj sie wqrwiam - zamist gry wyskakuja mi jakeis napisy SINGLEPLAYER, MULTIPLAYER, OPTIONS, QUIT i nad nimi takie flagi migaja - nie wiem o co chodzi kcialem meic gre a nie jakies cos gdzie moge tylko sobie zmieniac z yes na no itd. Kto mi pomoze - gdzie tam do chooya jest gra tzn. pod jaka ikonka Tak zeby bylo all jasne - to byl joke (zart)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2002 16:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

taaa ... a grasz na joyu parowa ?
jesli nie to wszystko wyjasnia ... tylko jesli grasz na joyu, na keyboardzie albo sila woli sie pojawia gra ... w przeciwnym wypadku jest menu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2002 16:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:06.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions