Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > dla tych, którzy mają wątpliwości...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Z tego co wiem, problem z argusem onlu ma u nas Wolfik i chyba Wyrok. Wolfikowi w akcie desperacji kazalem juz załatwić zewnętrzne IP od operatora, jednak nic mu to nie dało. Z racji tego że nie jestem spec od sieci, podpowiedzią mze być dla "was" że po zmianie tegi IP, gość nie moze wysyłać poczty, bo wywala mu jakiegoś błęda ( poczty z outlooka), więc moze jednak jest to wina jego sieci. Jak go dorwę to każe mu opisać dokladnie ten problem.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2005 08:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Jeśli chodzi o hedziki, można zgarnąć 86%
Trafia się raz na 2 lata nawet z argusem



Jerry.... Ty to jesteś jednak cziter pierwsza klasa lepszy nawet od .... tego .... jak mu tam ....

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2005 09:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Duch
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2005
Lokalizacja:

Darek ja też mam czasami problem z argusem ale tak jak podejrzewałem bedzie to przez to ze mam gre skopiowaną po formacie i instalacji windy po prostu nie instaluje tylko gram dalej na tej samej a to wszystko przez problem z sys....txt moze jak udało by sie załatwic tego sysdump.txt to wtedy było by ok bo własnie jak mniałem zainstalowaną normalnie delte to wtedy jest ok ale zeby nie bylo sys.txt musze sformatowac wszystkie partycje mam ich pare i zawsze musze latac z dyskiem do mac-a albo duksa czesto robie formata z powodu sistry tóra klika wszystko co popadnie wiec czesto musze tak latac co jest denerwujące na wolnym za tydzien sie pomęcze z argusem i instalką delty zobaczymy moze nie bedzie trzeba kopiowac plików z argusa tylko uda sie zainstalowac tak jak mówi aster (ASTERX ReSpEcT maz piwo u mnie) o ile jestes pełnoletni jak nie to pepsi!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2005 09:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Duch Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Duch Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Duch Dodaj *CQF*Duch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Duch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Duch
....... jak mówi aster (ASTERX ReSpEcT maz piwo u mnie) o ile jestes pełnoletni jak nie to pepsi!!


LOL

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2005 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Siostrze załóż usera z prawami usera, to Ci nic nie wyklika

Outlook Express należy skasować i zainstalować Thunderbirda

Gram na tej samej instalce BHD od zawsze, nigdy nie miałem problemów z Argusem, niezależnie od tego czy grałem ze stałego publicznego IP czy z LANu.

ogólnie życzę powodzenia a Jerry, z tymi headami to normalnie już przesadziłeś jesteś normalnie cziter 1st class

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2005 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:27.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions